Σελ. 113 από 221 ΠρώτηΠρώτη ... 93103108111112113114115118123133 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.681-1.695 από 3311
  1. #1681
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    νομίζω σήμερα λίγο μας τα χάλασε ο φίλος kool με τις προστακτικές.

  2. #1682
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομίζω σήμερα λίγο μας τα χάλασε ο φίλος kool με τις προστακτικές.
    Πιστεύω πως αναφέρεται στο δικό του μυαλό

  3. #1683
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.911
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Το καλύτερο τρολαρισμα εδώ μέσα με διάφορα.

  4. #1684
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0

  5. #1685
    Εγγραφή
    26-04-2005
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14621/970
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΛΥΣΙΔΑ
    SNR / Attn
    11(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Cool ποιά αλήθεια είναι η αληθινή αλήθεια;

  6. #1686
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lak100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκανα την πρωτη δοση με ΑΖ 27/4 η δευτερη ηταν να γινει 12/7 αλλα για λογους διακοπων την κατεβασα 22/6 φοβαμαι μην δεν εχω σωστην ανοσοποιηση.
    Απ' ότι διαβάζω εάν είσαι στις 8 εβδομάδες τουλάχιστον είναι οκ..
    μάλλον μικρή η διαφορά στην ανοσοποίηση.

    Στις 6 εβδομάδες υπάρχει κάποια διαφορά..

    Ενώ είναι σημαντική η 2η δόση για τις νέες μεταλλάξεις..

    https://www.naftemporiki.gr/story/17...er-astrazeneca

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λάθος στη πρόσθεση; δεν βγαίνουν τα νούμερα.
    Το έχω παρατηρήσει και εγώ..
    και άλλες μέρες..

    Μήπως η διαφορά έχει σχέση με το μονοδοσικό της Johnson.. ?

    - - - Updated - - -

    Σήμερα..

    +104.407 την 12/06/2021

    1η : +26.916 την 12/06/2021 - 4.187.240
    2η/ολοκληρωμένη : +83.591 την 12/06/2021 - 2.743.851

    Ανεβαίνει το ποσοστό των πλήρως.. πάμε για 30%
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  7. #1687
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  8. #1688
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Λοιπόν επειδή και εγώ έκανα την πρώτη δόση Άστρα στις 27/4 , πρώτη ημέρα που άνοιξε για τους 35-39 έχω να πω την προσωπική μου εμπειρία.

    1. 2 μέρες 38-39 πυρετός και αδυναμία να παω στη δουλειά μου. Πήρα αρκετή παρακεταμόλη για να μπορώ να είμαι σε νορμάλ κατάσταση. Ο πυρετός ξεκίνησε περίπου 11 ώρες μετά το εμβόλιο.

    3. Τη δεύτερη προς τριτη μέρα εμφάνισα τρομερό πονοκέφαλο στη πίσω πλευρά του κρανίου και ενεργοποίηση αυχενικού. Μιλάμε για τρομερούς πόνους. Κανένα ιστορικό πονοκεφάλων ή αυχενικου στη ζωή μου.

    4. Μετά από περίπου μια βδομάδα όπου οι πόνοι στον αυχένα συνεχίστηκαν σε ηπιότερη ένταση άρχισα να νιώθω μούδιασμα στο πίσω μέρος του κρανίου μου μέχρι πίσω από τα αυτιά , εκεί όπου είχα τους πονοκεφάλους. Επίσης είχαν διογκωθεί υπερβολικά οι φλέβες στους κροτάφους μου.

    5. Πηγα από το φόβο μου στο ιατρικό να με ελέγξουν για εγκεφαλικό επεισόδιο όπου επιβεβαίωσαν το αυχενικό.

    5. Επειδή πηγαίνω σε εβδομαδιαία βάση σε κορυφαίο κέντρο φυσιοθεραπείας για αποκατάσταση καθώς αθλούμαι έντονα και συστηματικά με ενημέρωσαν για ΑΥΧΕΝΙΚΟ και για μπλοκάρισμα αρτηριών γύρω από λαιμό μου όπως και στα πόδια καθώς είχα κατακράτηση.. Ξεκίνησα θεραπείες και έχω ξοδέψει κοντά 1000 ευρώ για να επανέλθω. Αυτή τη στιγμή δεν έχω πόνους στον αυχένα και το μούδιασμα στο κρανίο έχει φύγει κατά 90%.

    6. Προπονητικά έμεινα 10 ημέρες εκτός, μπήκα ξανά πολύ σταδιακά και μέχρι σήμερα , σχεδόν 7 εβδομάδες μετά την πρώτη δόση δεν έχω καταφέρει καρδιοαναπνευστικά να πλησιάσω την κατάσταση που είχα πριν τον εμβολιασμό. Να σημειώσω ότι όλες μου οι προπονήσεις είναι με παλμογραφους όποτε έχω πλήρη δεδομένα.

    7. Σε επικοινωνία με την γραμμή COVID και μιλώντας με γιατρό μου είπαν ότι μπορεί να είχα έντονη απόκριση επειδή μπορεί να είχα περάσει COVID χωρίς να το ξέρω. Όταν τους είπα ότι έκανα συχνά τεστ λόγω δουλειάς και ότι αν είχα περάσει COVID θα φαινόταν στις προνοήσεις μου δεν είχα κάποια άλλη συμβουλή να μου δώσουν.

    Ρωτώντας και το γιατρό μου στην Αγγλία ενημερώθηκα (κατόπιν εορτής) ότι η ανοσοαποκριση σε εμβόλια ιικού φορέα όπως αυτό της Astra είναι πολύ εντονότερη σε αθλητές και ότι προτείνουν εμβόλια mRNA. Μου συνέστησε να ΜΗΝ κάνω τη δεύτερη δόση με Άστρα αλλά με mRNA εμβόλιο.

    Καθώς ακόμα δεν υπάρχει επιλογή στην Ελλάδα , δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ ξανά τον ΕΟΔΥ και τις οδηγίες του.

    Παρενέργειες δεν είναι μόνο αυτές που θα νιώσει οποιος κάθεται όλη μέρα σπίτι και μπορεί να τον ενοχλήσει λίγο ο πυρετός ή ο πόνος στο χέρι για μερικές ημέρες.

    Παρενέργεια είναι να μην έχει επανέλθει ο οργανισμός σου 7 εβδομάδες μετά ώστε να προπονηθείς όπως πριν , σημάδι ότι πέρασες μια σοβαρή λοίμωξη.

    Όσοι λοιπόν είχατε παρενέργειες που θεωρείτε σοβαρές μετά την πρώτη δόση Άστρα θα σας πρότεινα να το ξανασκεφτείτε και να περιμένετε καθώς αργά ή γρήγορα θα δοθεί και εδώ η δυνατότητα να επιλέξετε άλλο εμβόλιο για τη δεύτερη δόση.

    Καλή ανοσία σε όλους εύχομαι και να ξεμπερδέψουμε από τον COVID χωρίς όμως να βάλουμε σε κίνδυνο την υγεία μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord_British : 13-06-21 στις 03:17.

  9. #1689
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.017
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εξαιρετικός
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  10. #1690
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @ Lord_British

    Εγώ δεν έχω βγάλει ασφαλές συμπέρασμα εάν οι παρενέργιες με το Astra έχουν σχέση τόσο με την ηλικία,
    ή είναι απλά θέμα οργανισμού..

    Λένε επίσης ότι παρουσιάζονται κυρίως σε γυναίκες..

    Είχες ξανακάνει κάποιο εμβόλιο ιικού φορέα ? π.χ Γρίπης ?

    Εγώ αν και τα τελευταία χρόνια κάνω κάθε χρόνο εμβόλιο για την Γρίπη..
    (Εχω δοκιμάσει από διάφορες εταιρίες) δεν είχα ποτέ κάποια απλή έστω παρενέργεια..

    Αν και με βάλανε από την αρχή να κάνω Pfizer,
    είχα αποφασίσει να κάνω mRNA (μιας και δεν είμαι σε super φυσική κατάσταση..)
    αλλά και για τον λόγο ότι αργούσε η 2η δόση με το Astra..

    Εύχομαι να επανέλθεις σύντομα στην αρχική κατάσταση σου..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  11. #1691
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν επειδή και εγώ έκανα την πρώτη δόση Άστρα στις 27/4 , πρώτη ημέρα που άνοιξε για τους 35-39 έχω να πω την προσωπική μου εμπειρία.

    1. 2 μέρες 38-39 πυρετός και αδυναμία να παω στη δουλειά μου. Πήρα αρκετή παρακεταμόλη για να μπορώ να είμαι σε νορμάλ κατάσταση. Ο πυρετός ξεκίνησε περίπου 11 ώρες μετά το εμβόλιο.

    3. Τη δεύτερη προς τριτη μέρα εμφάνισα τρομερό πονοκέφαλο στη πίσω πλευρά του κρανίου και ενεργοποίηση αυχενικού. Μιλάμε για τρομερούς πόνους. Κανένα ιστορικό πονοκεφάλων ή αυχενικου στη ζωή μου.

    4. Μετά από περίπου μια βδομάδα όπου οι πόνοι στον αυχένα συνεχίστηκαν σε ηπιότερη ένταση άρχισα να νιώθω μούδιασμα στο πίσω μέρος του κρανίου μου μέχρι πίσω από τα αυτιά , εκεί όπου είχα τους πονοκεφάλους. Επίσης είχαν διογκωθεί υπερβολικά οι φλέβες στους κροτάφους μου.

    5. Πηγα από το φόβο μου στο ιατρικό να με ελέγξουν για εγκεφαλικό επεισόδιο όπου επιβεβαίωσαν το αυχενικό.

    5. Επειδή πηγαίνω σε εβδομαδιαία βάση σε κορυφαίο κέντρο φυσιοθεραπείας για αποκατάσταση καθώς αθλούμαι έντονα και συστηματικά με ενημέρωσαν για ΑΥΧΕΝΙΚΟ και για μπλοκάρισμα αρτηριών γύρω από λαιμό μου όπως και στα πόδια καθώς είχα κατακράτηση.. Ξεκίνησα θεραπείες και έχω ξοδέψει κοντά 1000 ευρώ για να επανέλθω. Αυτή τη στιγμή δεν έχω πόνους στον αυχένα και το μούδιασμα στο κρανίο έχει φύγει κατά 90%.

    6. Προπονητικά έμεινα 10 ημέρες εκτός, μπήκα ξανά πολύ σταδιακά και μέχρι σήμερα , σχεδόν 7 εβδομάδες μετά την πρώτη δόση δεν έχω καταφέρει καρδιοαναπνευστικά να πλησιάσω την κατάσταση που είχα πριν τον εμβολιασμό. Να σημειώσω ότι όλες μου οι προπονήσεις είναι με παλμογραφους όποτε έχω πλήρη δεδομένα.

    7. Σε επικοινωνία με την γραμμή COVID και μιλώντας με γιατρό μου είπαν ότι μπορεί να είχα έντονη απόκριση επειδή μπορεί να είχα περάσει COVID χωρίς να το ξέρω. Όταν τους είπα ότι έκανα συχνά τεστ λόγω δουλειάς και ότι αν είχα περάσει COVID θα φαινόταν στις προνοήσεις μου δεν είχα κάποια άλλη συμβουλή να μου δώσουν.

    Ρωτώντας και το γιατρό μου στην Αγγλία ενημερώθηκα (κατόπιν εορτής) ότι η ανοσοαποκριση σε εμβόλια ιικού φορέα όπως αυτό της Astra είναι πολύ εντονότερη σε αθλητές και ότι προτείνουν εμβόλια mRNA. Μου συνέστησε να ΜΗΝ κάνω τη δεύτερη δόση με Άστρα αλλά με mRNA εμβόλιο.

    Καθώς ακόμα δεν υπάρχει επιλογή στην Ελλάδα , δεν υπάρχει περίπτωση να εμπιστευτώ ξανά τον ΕΟΔΥ και τις οδηγίες του.

    Παρενέργειες δεν είναι μόνο αυτές που θα νιώσει οποιος κάθεται όλη μέρα σπίτι και μπορεί να τον ενοχλήσει λίγο ο πυρετός ή ο πόνος στο χέρι για μερικές ημέρες.

    Παρενέργεια είναι να μην έχει επανέλθει ο οργανισμός σου 7 εβδομάδες μετά ώστε να προπονηθείς όπως πριν , σημάδι ότι πέρασες μια σοβαρή λοίμωξη.

    Όσοι λοιπόν είχατε παρενέργειες που θεωρείτε σοβαρές μετά την πρώτη δόση Άστρα θα σας πρότεινα να το ξανασκεφτείτε και να περιμένετε καθώς αργά ή γρήγορα θα δοθεί και εδώ η δυνατότητα να επιλέξετε άλλο εμβόλιο για τη δεύτερη δόση.

    Καλή ανοσία σε όλους εύχομαι και να ξεμπερδέψουμε από τον COVID χωρίς όμως να βάλουμε σε κίνδυνο την υγεία μας.
    Εγω ειμαι δρομεας με 100+ χλμ την εβδομαδα.Εκανα το Astra πρωτη δοση χωρις κανενα προβλημα ,την επομενη ημερα ετρεξα κανονικα.Η δευτερη σε 3 εβδομαδες και βλεπω.
    Μια διορθωση .Το αυχενικο συνδρομο , εχει καταργηθει απο τη διεθνη ιατρικη βιβλιογραφια βιβλιογραφια
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  12. #1692
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ από πολλούς γνωστούς μας που κάνανε απ' όλα τα εμβόλια δεν έχω ακούσει κανέναν να παρουσίασε κάτι ιδιαίτερο..

    Σε έναν φίλο μου από διάφορους γνωστούς του έχει ακούσει διάφορα..
    και πραγματικά έχει μπερδευτεί ποιο να κάνει..

    Απλά θέμα τύχης ??
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  13. #1693
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Η συζυγος εκανε χθες τη δευτερη δοση Modena χωρις κανενα προβλημα,απλως κατι εξαψεις Αλλοι με το ιδιο εμβολιο ταλαιπωρηθηκαν με πολυ πυρετο.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  14. #1694
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stratus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι δρομεας με 100+ χλμ την εβδομαδα.Εκανα το Astra πρωτη δοση χωρις κανενα προβλημα ,την επομενη ημερα ετρεξα κανονικα.Η δευτερη σε 3 εβδομαδες και βλεπω.
    Μια διορθωση .Το αυχενικο συνδρομο , εχει καταργηθει απο τη διεθνη ιατρικη βιβλιογραφια βιβλιογραφια
    Φίλε τι νόημα ακριβώς έχει να βγαίνει κάποιος και να γράφει εγώ έκανα το εμβόλιο και δεν είχα παρενέργειες;

    Γράφω από την αρχή για υψηλό πυρετό και στη συνέχεια όλο το ιστορικό όπως και τη γνώμη που πήρα από Αγγλία καταλήγοντας να αποφύγουν τη δεύτερη δόση με άστρα όσοι θεωρούν ότι είχαν ΣΟΒΑΡΕΣ παρενέργειες μετά την πρώτη δόση και να μην ακολουθήσουν την οδηγία του ΕΟΔΥ για το άστρα.

    Σοβαρές παρενέργειες δεν είναι μόνο οι θρομβώσεις που μπορεί να οδηγήσουν σε θάνατο αλλά και αυτές που μπορεί να σου δημιουργήσουν οποιοδήποτε πρόβλημα.
    Are you with Us?

  15. #1695
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε τι νόημα ακριβώς έχει να βγαίνει κάποιος και να γράφει εγώ έκανα το εμβόλιο και δεν είχα παρενέργειες;

    Γράφω από την αρχή για υψηλό πυρετό και στη συνέχεια όλο το ιστορικό όπως και τη γνώμη που πήρα από Αγγλία καταλήγοντας να αποφύγουν τη δεύτερη δόση με άστρα όσοι θεωρούν ότι είχαν ΣΟΒΑΡΕΣ παρενέργειες μετά την πρώτη δόση και να μην ακολουθήσουν την οδηγία του ΕΟΔΥ για το άστρα.

    Σοβαρές παρενέργειες δεν είναι μόνο οι θρομβώσεις που μπορεί να οδηγήσουν σε θάνατο αλλά και αυτές που μπορεί να σου δημιουργήσουν οποιοδήποτε πρόβλημα.
    Μια παρενέργεια ακόμα είναι η αγένεια σου,αν και νομίζω ότι της έχεις έμφυτη. Πήγαινε τώρα να σου φτιαξουν το αυχενικό στο σούπερ ντουπερ φυσικοθεραπευτήριο
    Ότι θελω θα γράφω δε θα πάρω την άδεια κανενός.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Σελ. 113 από 221 ΠρώτηΠρώτη ... 93103108111112113114115118123133 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας