Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    27-05-2020
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Question
    Καλημέρα σας, για αρχή με συγχωρείτε αν υπάρχει κάπου αλλού το θέμα που ανοίγω.
    Έχω το εξής πρόβλημα, οι γονείς μου μένουν σε περιοχή της αττικής το οποίο για κάποιο λόγο, όλες οι εταιρείες τηλεπικοινωνιών όταν κάνω αίτηση για σύνδεση, μου λένε ότι δεν υπάρχει κάποια διαθέσιμη γραμμή. Πράγμα που μου φάνηκε ιδιαίτερα παράξενο, αλλά it is what is is i guess :/
    Οπότε ξεκίνησα να ψάχνω εναλλακτικές, βρήκα ένα πακέτο της Cosmote το Home double play sim M, όμως και πάλι , με ενημέρωσαν από ένα κατάστημα γερμανος, οτι δεν υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή και ότι μάλλον δε θα υπάρξει ούτε στο μέλλον και μου πρότειναν κάτι κουλά με 40 ευρώ για συνδέσεις συμβολαίου κινητών. Σε ερώτηση μου εάν βρω κάποια άλλη συσκευή στην αγορά που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά με αυτή που δεν είναι σε διαθεσιμότητα, μου είπαν ότι δε θα λειτουργεί ( αυτό μου φαίνεται ιδιαίτερα παράξενο, ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ??????? Ισχύει όντως αυτο; Αν είναι δυνατόν, οι γονείς μου απλά χρειάζονται ιντερνετ ( σε wifi ) και κάποια λεπτά ομιλίας όχι κάτι too much...
    Μήπως υπάρχουν άτομα που έχουν το ίδιο πρόβλημα; Υπάρχει κάποιος να βοηθήσει; Τι άλλο θα μπορούσα να κάνω;.

  2. #2
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.972
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Μπορείς να το παραγγείλεις μέσω του Cosmote.gr ή καλώντας το 13888.
    Η sim παίζει ακόμα και σε ένα κινητό.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας