Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 23
  1. #1
    Εγγραφή
    27-01-2004
    Μηνύματα
    940
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    5883/815
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Speedtouch 585v6
    SNR / Attn
    9(dB) / 44(dB)
    Ακολούθησα λοιπόν τη συμβουλή μερικών από το φόρουμ και επισκέφτηκα ψιλοσυστημένος τα γραφεία της Τελλάς. Ψιλοσυστημένος σημαίνει πως άτομο από εδώ μέσα μου είχε πει να ψάξω για μια συγκεκριμένη κυρία εκ μέρους του η οποία περιττό να σας πω ότι εκτός από πολύ εξυπηρετική ήταν και κούκλα! Τι συμπεράσματα βγήκαν λοιπόν, βάσει των λεγομένων της, αν και πιστεύω πως το 'ψαξε αρκετά (πήρε τηλέφωνα στα αρμόδια τμήματα) και φάνηκε ειλικρινής:

    1) Το 13800 είναι ένα νούμερο πιθανώς εκτός γραφείων της Τελλάς που δεν μπορούν να σε εξυπηρετήσουν σχεδόν σε τίποτα. Κάντε τον κόπο να πάτε από εκεί.
    2) Η αναμονή των 2 τουλάχιστον από τους 4 μήνες οφείλεται όντως (από αυτά που είδε στον υπολογιστή) στον ΟΤΕ (σίγουρα παίζει και η ανοργανωσιά τους για πιο πριν). Η αίτηση φορητότητας μου έχει σταλεί στον τοπικό ΟΤΕ 3 φορές (ενώ το maximum που χε δει ήταν 2!) και υπήρχε κάποιο "πρόβλημα" στο σύστημα το οποίο δε δεχόταν το νούμερο του τηλεφώνου μου. Συνήθως λέει πως αυτό γίνεται όταν υπάρχει ενεργή ή ακόμα και DSL που λειτουργούσε κάποτε και ο ΟΤΕ την κρατάει επίτηδες για να τη δώσει σε δικό του πελάτη (δεν ξέρω κατά πόσο σας ακούγεται σοβαρό αυτό).
    3) Μου είπε πως μέχρι 10 Αυγούστου πιστεύει πως θα χω ενεργοποιηθεί (το 'χουμε όλοι ξανακούσει, ναι) αλλά μου έδωσε το όνομα και το τηλέφωνο της να την παίρνω όταν χρειάζεται και υπάρχει πρόβλημα. Επιτέλους θα μιλάω με τον ίδιο άνθρωπο ο οποίος είχε τη δυνατότητα να πάρει τμήμα φορητότητας κλπ για να καταλάβει τι γίνεται.
    4) Στο τμήμα φαξ πρέπει να υπάρχουν κι άλλα ξεφτέρια σαν του 13800 διότι είχα στείλει σε κοινό φαξ μια κατάργηση αίτησης για αριθμοδότηση και αλλαγή στοιχείων κατόχου σε μια δεύτερη γραμμή που έχω και πάει για Zisto και αυτοί τι κάναν; Περάσαν ότι ζήτησα ακύρωση του 2ου συμβολαίου για Zisto... Τέλος πάντων θα χρειαστεί ένα φαξ ακόμα για να συνεχίσει και αφού είναι μόνο τηλεφωνία δε βιάζομαι.
    5) Μου είπε τέλος και αυτό νομίζω πως ενδιαφέρει πολλούς ότι μόλις με πάρουν τηλέφωνο ότι ενεργοποιούμαι να βγάλω αμέσως το netmod από την πρίζα, ειδάλλως μόλις μπει το internet μάλλον, υπάρχει περίπτωση να "μπλοκάρει" η γραμμή και να μη λειτουργεί η τηλεφωνία (μου πε "θα τρέχετε και δε θα φτάνετε"). Επειδή έχω δει άτομα να παραπονιούνται για χαλασμένο τηλέφωνο είπα να το αναφέρω...

    Αυτά εν ολίγοις, η προσωπική επαφή έδωσε (άλλη μια) παράταση 2 εβδομάδων στο χαρτί ακύρωσης που κουβάλούσα μαζί μου (αν και δεν το 'δειξα). Για να δούμε...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Davout : 24-07-07 στις 18:42.

  2. #2
    Το avatar του μέλους MikeDrGK
    MikeDrGK Guest
    Εγώ την αίτηση την έκανα στα γραφεία της Τελλας (Κηφισίας στο Μαρούσι) και η κυρία που την συμπλήρωσε και την παρέλαβε μου έδωσε το τηλέφωνο του γραφείου της για να ενημερώνομαι για την πορεία της.

    Αν λοιπόν εξαιρέσω τις κάποιες 20 και κάτι μέρες που έμεινα χωρίς τηλέφωνο μέχρι να με συνδέσουν και όποτε την έπαιρνα τηλέφωνο μου έλεγε ανακρίβειες (για να μην πω κάτι άλλο χειρότερο), από εκεί και πέρα (και δεδομένου ότι το CC της Tellas είναι για τα μπάζα) για ότι άλλο θέμα προέκυπτε έπαιρνα αυτή τηλέφωνο και με εξυπηρετούσε άμεσα.

    Είναι ευγενικότατη και αποτελεσματικότατη.

    Απορώ γιατί δεν μαζεύουν το CC μέσα στο μαγαζί τους (γιατί απ' ότι φαίνεται το έχουν εργολαβίσει) και γιατί δεν το στελεχώνουν με αντίστοιχης ποιότητας υπαλλήλους.

    Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν τόσο ηλίθιοι άνθρωποι στον κόσμο, ωστε να δίνουν τις απαντήσεις που δίνουν από το CC που συνεργάζεται η Tellas.

    Είμαι σίγουρος ότι το κάνουν επίτηδες για μην λύνονται τα θέματα, να γίνεται νταβαντούρι και να κονομάνε από τα τηλεφωνήματα.

    Έχοντας και κάποια ιδέα για το πως δουλεύουν οι ημικρατικές εταιρείες τύπου Tellas, είμαι πάλι σίγουρος ότι η Tellas θα είναι δυσαρεστημένη από την απόδοσή τους, αλλά θα έχουν κάνει καμμία ηλιθιοδέστατη σύμβαση που δεν θα μπορούν να αντιδράσουν.
    .
    .
    .

  3. #3
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeDrGK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν λοιπόν εξαιρέσω τις κάποιες 20 και κάτι μέρες που έμεινα χωρίς τηλέφωνο μέχρι να με συνδέσουν και όποτε την έπαιρνα τηλέφωνο μου έλεγε ανακρίβειες (για να μην πω κάτι άλλο χειρότερο), από εκεί και πέρα (και δεδομένου ότι το CC της Tellas είναι για τα μπάζα) για ότι άλλο θέμα προέκυπτε έπαιρνα αυτή τηλέφωνο και με εξυπηρετούσε άμεσα.
    τι άλλο έπρεπε να κάνει δηλαδή;
    μόνο που δεν σε π*******




    Απορώ γιατί δεν μαζεύουν το CC μέσα στο μαγαζί τους (γιατί απ' ότι φαίνεται το έχουν εργολαβίσει) και γιατί δεν το στελεχώνουν με αντίστοιχης ποιότητας υπαλλήλους.
    είναι φθηνότερο έτσι

    πάρτε το χαμπάρι

    το φθηνό το κρέας τ τρώνε οι σκύλοι.

  4. #4
    Το avatar του μέλους MikeDrGK
    MikeDrGK Guest
    Πάντως υπάρχουν και χειρότερα.

    Η ΒΤ (ο αντίστοιχος Βρετανικός ΟΤΕ), έχει εργολαβίσει το CC του σε Ινδική εταιρεία (και που εδράζεται στην Ινδία) όπου τα μεροκάματα είναι της πείνας.

    Και το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορείς να καταλάβεις τα Αγγλικά τους με τίποτα, με αποτέλεσμα να μην μπορείς ουτε καν να συνενοηθείς.

    Έτσι όπως πάνε τα πράγματα δηλαδή, μπορεί και να δούμε κανένα CC σε καμιά Βαλκανική χώρα και να προσπαθούμε να συνεννοηθούμε με πρώην μετανάστες, με ότι Ελληνικά μπόρεσαν να μάθουν όσο ήταν στην Ελλάδα.

  5. #5
    Το avatar του μέλους MikeDrGK
    MikeDrGK Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeDrGK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι όπως πάνε τα πράγματα δηλαδή, μπορεί και να δούμε κανένα CC σε καμιά Βαλκανική χώρα και να προσπαθούμε να συνεννοηθούμε με πρώην μετανάστες, με ότι Ελληνικά μπόρεσαν να μάθουν όσο ήταν στην Ελλάδα.
    Ωχ! Ελπίζω να μην τους έβαλα καμιά ιδέα.

  6. #6
    Εγγραφή
    27-09-2006
    Μηνύματα
    655
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Vivodi
    Εξυπνο να βαζουνε μια ομορφη γκομενα να κανει αυτην την δουλεια.
    Θυμαααα...

  7. #7
    Εγγραφή
    14-05-2005
    Περιοχή
    Στο βάθος,στον κήπο....
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    50
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Tellas
    Router
    Siemens Speedstream
    και από την άλλη έχουν μερικά κορόιδα στο cc με 3 και 60 ή τίποτα φοιτητές που ψάχνουν ένα μεροκαματάκι για να πάνε διακοπές πριν την εξεταστική...και ύστερα σου λένε εξυπηρέτηση!

  8. #8
    Εγγραφή
    29-06-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Fritz!Box 7590 AX
    SNR / Attn
    7(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeDrGK
    δεδομένου ότι το CC της Tellas είναι για τα μπάζα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MikeDrGK
    Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν τόσο ηλίθιοι άνθρωποι στον κόσμο, ωστε να δίνουν τις απαντήσεις που δίνουν από το CC που συνεργάζεται η Tellas.
    Γιατί δηλαδη ρε φιλε το CC της Tellas ειναι για τα μπαζα; επειδη καλεις και δεν μπορουνε να σου πουνε καποια πραγματα που ειναι απολυτως λογικο απο την στιγμη που δεν ειναι πανω στη γραμμη σου, εσυ σαν "γνωστης" και καλα επρεπε να τα ξερεις αυτα και να μην κατοιγορεις αδικα το CC της Tellas η οποιοδηποτε αλλο CC. Το να μην γνωριζεις κατι ή να μην εχεις προσβαση σε κατι και για αυτο το λογο να μην μπορεις να εξυπηρετησεις σε ολους τους τομεις δεν ηλιθιοτητα, το να νομιζεις οτι τα ξερεις ολα ομως απο την αλλη ειναι...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LaNuit
    και από την άλλη έχουν μερικά κορόιδα στο cc με 3 και 60 ή τίποτα φοιτητές που ψάχνουν ένα μεροκαματάκι για να πάνε διακοπές πριν την εξεταστική...και ύστερα σου λένε εξυπηρέτηση!
    πιστευω η πραπανω απαντηση να σε καλυψε οσο αναφορα την εξυπηρετηση. Δεν φταιει κανενας φοιτητης για την εξυπηρετηση... Α και οσο αναφορα το 3 και 60... εσυ που δουλευεις δηλαδη ρε φιλε; εισαι διευθυντης πουθενα; εσυ δηλαδη δεν σκιζεσε για 600 ευρω;

    Και για να μην παρεξηγουμαστε... δεν δουλευω σε CC απλα δεν μου αρεσει να ακουω ανακριβειες...

  9. #9
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pwnz0r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δηλαδη ρε φιλε το CC της Tellas ειναι για τα μπαζα; επειδη καλεις και δεν μπορουνε να σου πουνε καποια πραγματα που ειναι απολυτως λογικο απο την στιγμη που δεν ειναι πανω στη γραμμη σου, εσυ σαν "γνωστης" και καλα επρεπε να τα ξερεις αυτα και να μην κατοιγορεις αδικα το CC της Tellas η οποιοδηποτε αλλο CC. Το να μην γνωριζεις κατι ή να μην εχεις προσβαση σε κατι και για αυτο το λογο να μην μπορεις να εξυπηρετησεις σε ολους τους τομεις δεν ηλιθιοτητα, το να νομιζεις οτι τα ξερεις ολα ομως απο την αλλη ειναι...


    πιστευω η πραπανω απαντηση να σε καλυψε οσο αναφορα την εξυπηρετηση. Δεν φταιει κανενας φοιτητης για την εξυπηρετηση... Α και οσο αναφορα το 3 και 60... εσυ που δουλευεις δηλαδη ρε φιλε; εισαι διευθυντης πουθενα; εσυ δηλαδη δεν σκιζεσε για 600 ευρω;

    Και για να μην παρεξηγουμαστε... δεν δουλευω σε CC απλα δεν μου αρεσει να ακουω ανακριβειες...
    Ειναι για τα μπαζα φιλε μου, γιατι αν παρεις 3 φορες τηλεφωνο και σου απαντησουν 3 διαφορετικοι ανθρωποι, θ' ακουσεις 3 διφορετικες αποψεις για το τι συμβαινει.

    Αν αυτο σου φαινεται λογικο για ενα τμημα εξυπηρετησης πελατων τοτε τι να πω...

    Επισης ενας αλλος λογος για τον οποιο ειναι για τα μπαζα το τμημα εξυπηρετησης πελατων της τελλας ειναι οτι οτι σου λενε ενα σωρο "μπουρδες" (για να μην πω τιποτ' αλλο) για να σε ξεφορτωθουν. Εδω μεχρι και οτι δεν "σηκωνουν" πανω απο 4Mbps οι γραμμες εχουν πει!!!!

    Δηλαδη τι αλλο πρεπει να ακουσουμε για να πουμε οτι ειναι για τα μπαζα;;
    Δικηγοροι, ζωγραφοι, δημοσιογραφοι, πολιτικοι. Οι μονοι ανθρωποι στον κοσμο που μπορουν να κανουν το μαυρο.....ασπρο

    "Look in the doubt we've wallowed
    Look at the leaders we've followed
    Look at the lies we've swallowed
    And I don't want to hear no more"

  10. #10
    Εγγραφή
    30-09-2002
    Περιοχή
    Παλλήνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Cisco

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Davout Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτός από πολύ εξυπηρετική ήταν και κούκλα!
    Μπορούμε να έχουμε και εμείς το τηλέφωνο της κυρίας παρακαλώ;


  11. #11
    Εγγραφή
    27-01-2004
    Μηνύματα
    940
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    5883/815
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Speedtouch 585v6
    SNR / Attn
    9(dB) / 44(dB)
    Συμφωνώ πως είναι για τα μπάζα διότι δεν προσφέρει εξυπηρέτηση σε κάποιον που είνα πάνω από το μέσο άσχετο user (που και αυτός ταλαιπωρείται από τις αναμονές διότι στο CC είναι ανήμποροι να βοηθήσουν). Απ'ό,τι έχω καταλάβει μπορούν να απαντάνε μόνο σε παιδικά ερωτήματα και αν χρειαστείς περαιτέρω/πιο ειδικές απαντήσεις αδυνατούν να σε συνδέσουν με κάποιο αρμόδιο τμήμα και προσπαθούν με τακτική να σε αναβάλλουν για την επόμενη εβδομάδα. Όταν πήγα στα γραφεία της Tellas και είπα το προβλημά μου, η υπάλληλος τηλεφώνησε στο αρμόδιο τμήμα για να την ενημερώσει σχετικά, συν του ότι άφησα μια αίτηση που ήθελα αντί να τη στέλνω με φαξ και να ψάχνω να δω αν έφτασε και αν την περάσαν στο σύστημά τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Davout : 01-08-07 στις 13:46.

  12. #12
    Εγγραφή
    29-06-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Fritz!Box 7590 AX
    SNR / Attn
    7(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από supermario
    Ειναι για τα μπαζα φιλε μου, γιατι αν παρεις 3 φορες τηλεφωνο και σου απαντησουν 3 διαφορετικοι ανθρωποι, θ' ακουσεις 3 διφορετικες αποψεις για το τι συμβαινει.
    Σε αυτο εχεις εν μερει δικιο... Αλλα οπως καταλαβαινεις δεν μπορουν να κανουν Monitoring ολους τους agents καθε μερα, και να τους κανουν... δεν κανουν σε καθε κληση λαθος, θα το κανουν μια στο τοσο και αν τους πετυχουν βαζω στοιχημα οτι θα τους την πουν αν οχι κατι χειροτερο αν αυτο γινεται κατ' επαναληψη.

  13. #13
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pwnz0r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτο εχεις εν μερει δικιο... Αλλα οπως καταλαβαινεις δεν μπορουν να κανουν Monitoring ολους τους agents καθε μερα, και να τους κανουν... δεν κανουν σε καθε κληση λαθος, θα το κανουν μια στο τοσο και αν τους πετυχουν βαζω στοιχημα οτι θα τους την πουν αν οχι κατι χειροτερο αν αυτο γινεται κατ' επαναληψη.
    παιδια τι να πουμε, γι αυτο το θεμα εχουν αναφερθει παρα πολλα παιδια στo forum, οτι το cc ανηκει σε συνεργαζομενη εταιρεια η οποια με δινει τον ελαχιστοτερο δυνατο βασικο μισθο αυτη την στιγμη στην αγορα, κατα συνεπεια προσλαμβανει πλεον οτι να ναι, γιατι φυσικα ποιος θα παει να δουλεψει για 600 και να υπαρχει και η απαιτηση για αποδοτικοτητα, μονο και μονο να φαινεται στην tellas οτι απαντανε στις κλησεις τον πελατων, αυτο τους αρκει!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος the_Mask : 03-08-07 στις 10:19.

  14. #14
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    [QUOTE=Davout;1326722]Ακολούθησα λοιπόν τη συμβουλή μερικών από το φόρουμ και επισκέφτηκα ψιλοσυστημένος τα γραφεία της Τελλάς. Ψιλοσυστημένος σημαίνει πως άτομο από εδώ μέσα μου είχε πει να ψάξω για μια συγκεκριμένη κυρία εκ μέρους του η οποία περιττό να σας πω ότι εκτός από πολύ εξυπηρετική ήταν και κούκλα! Τι συμπεράσματα βγήκαν λοιπόν, βάσει των λεγομένων της, αν και πιστεύω πως το 'ψαξε αρκετά (πήρε τηλέφωνα στα αρμόδια τμήματα) και φάνηκε ειλικρινής:

    1) Το 13800 είναι ένα νούμερο πιθανώς εκτός γραφείων της Τελλάς που δεν μπορούν να σε εξυπηρετήσουν σχεδόν σε τίποτα. Κάντε τον κόπο να πάτε από εκεί.
    2) Η αναμονή των 2 τουλάχιστον από τους 4 μήνες οφείλεται όντως (από αυτά που είδε στον υπολογιστή) στον ΟΤΕ (σίγουρα παίζει και η ανοργανωσιά τους για πιο πριν). Η αίτηση φορητότητας μου έχει σταλεί στον τοπικό ΟΤΕ 3 φορές (ενώ το maximum που χε δει ήταν 2!) και υπήρχε κάποιο "πρόβλημα" στο σύστημα το οποίο δε δεχόταν το νούμερο του τηλεφώνου μου. Συνήθως λέει πως αυτό γίνεται όταν υπάρχει ενεργή ή ακόμα και DSL που λειτουργούσε κάποτε και ο ΟΤΕ την κρατάει επίτηδες για να τη δώσει σε δικό του πελάτη (δεν ξέρω κατά πόσο σας ακούγεται σοβαρό αυτό).
    3) Μου είπε πως μέχρι 10 Αυγούστου πιστεύει πως θα χω ενεργοποιηθεί (το 'χουμε όλοι ξανακούσει, ναι) αλλά μου έδωσε το όνομα και το τηλέφωνο της να την παίρνω όταν χρειάζεται και υπάρχει πρόβλημα. Επιτέλους θα μιλάω με τον ίδιο άνθρωπο ο οποίος είχε τη δυνατότητα να πάρει τμήμα φορητότητας κλπ για να καταλάβει τι γίνεται.
    4) Στο τμήμα φαξ πρέπει να υπάρχουν κι άλλα ξεφτέρια σαν του 13800 διότι είχα στείλει σε κοινό φαξ μια κατάργηση αίτησης για αριθμοδότηση και αλλαγή στοιχείων κατόχου σε μια δεύτερη γραμμή που έχω και πάει για Zisto και αυτοί τι κάναν; Περάσαν ότι ζήτησα ακύρωση του 2ου συμβολαίου για Zisto... Τέλος πάντων θα χρειαστεί ένα φαξ ακόμα για να συνεχίσει και αφού είναι μόνο τηλεφωνία δε βιάζομαι.
    5) Μου είπε τέλος και αυτό νομίζω πως ενδιαφέρει πολλούς ότι μόλις με πάρουν τηλέφωνο ότι ενεργοποιούμαι να βγάλω αμέσως το netmod από την πρίζα, ειδάλλως μόλις μπει το internet μάλλον, υπάρχει περίπτωση να "μπλοκάρει" η γραμμή και να μη λειτουργεί η τηλεφωνία (μου πε "θα τρέχετε και δε θα φτάνετε"). Επειδή έχω δει άτομα να παραπονιούνται για χαλασμένο τηλέφωνο είπα να το αναφέρω...

    Αυτά εν ολίγοις, η προσωπική επαφή έδωσε (άλλη μια) παράταση 2 εβδομάδων στο χαρτί ακύρωσης που κουβάλούσα μαζί μου (αν και δεν το 'δειξα). Για να δούμε...[/

  15. #15
    Εγγραφή
    06-11-2005
    Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΟΣΤΑΜΟ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    ΖΤΕ H367N
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Davout Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ πως είναι για τα μπάζα διότι δεν προσφέρει εξυπηρέτηση σε κάποιον που είνα πάνω από το μέσο άσχετο user
    Τα Call Centers των άλλων ISPs είναι καλά?Προσφέρουν "εξυπηρέτηση"?Σε όλες τις εταιρίες έχουν φοιτητές να σηκώνουν τις γραμμές.Φθηνά μεροκάματα χωρίς εκπαίδευση φυσικά.Οι πτυχιούχοι δεν πάνε να σηκώσουν γραμμές και να ακούν μπινελίκια κάθε μέρα.Μόνο όταν υπάρχει μεγάλη ανάγκη θα το κάνουν.Έτσι και αλλιώς σε αυτές τις δουλειές πάνω από 2-3 μήνες δεν κάθεται κανένας.Μήπως κάνω λάθος?
    Σιφούνι μου στραβόραδο παλιά καταβολάδα,
    Κρασάκι μου που σ' έπινα όλη την εβδομάδα...

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-08, 20:37
  2. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-07, 19:30
  3. Που είναι τα γραφεία της Tellas;
    Από Davout στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-07, 13:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας