Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Εγγραφή
    24-06-2017
    Περιοχή
    Τρίπολη
    Μηνύματα
    440
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    34(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kasi Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα σας ,

    κατά την γνώμη μου , η ψηφιακή έκδοση δεν είναι καλή επιλογή και θα το αιτιολογήσω.

    στην ψηφιακή χάνεις την γλύκα της ανταλλαγής με φίλους ή την ανταλλαγή σε κάποιο μαγαζί.

    Ας υποθέσουμε ότι στην ψηφιακή θα πάρεις το παιχνίδι 35€ και μένει στο προφίλ σου , στην χειροπιαστή έκδοση θα το πάρεις πχ 45€ αλλά θα το ανταλλάξεις με τον συνάδελφο για 2 βδομάδες και μετά θα το πας σε μαγαζί ανταλλαγών όπου θα έχεις έκπτωση πχ 7€ στον επόμενο τίτλο

    στις δέκα ανταλλαγές έχεις αποσβέσει τα 70€ και έχεις παίξει 10 παιχνίδια όπου δεν έχεις καν αγοράσει.

    δε ξέρω κατά πόσο είμαι σωστός.
    Δίκιο έχεις φίλε μου δεν αμφιβάλλω αλλά στη δική μου τουλάχιστον περίπτωση που δεν νομίζω να το αγοράσει κάποιος φίλος μου και ότι δεν υπάρχουν αυτά τα καταστήματα ανταλλαγών στην περιοχή μου, καθώς επίσης ότι δεν παρακολουθώ καθόλου Blu-Ray πιστεύω πως εμένα προσωπικά με συμφέρει να πάρω την Digital έκδοση.

  2. #17
    Εγγραφή
    09-06-2016
    Μηνύματα
    138
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    pending
    Για οσους αποκτησουν το PS5 με drive τα games σε disc θα μπορουν ευκολα να ανταλλασουν , δανειζονται , δοκιμαζουν , πουλανε κτλ ; Δεν κλειδωνουν οι κονσολες ή κατι παρομοιο ; Ταινιες UHD disc θα παιζουν ;

  3. #18
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sicario Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για οσους αποκτησουν το PS5 με drive τα games σε disc θα μπορουν ευκολα να ανταλλασουν , δανειζονται , δοκιμαζουν , πουλανε κτλ ; Δεν κλειδωνουν οι κονσολες ή κατι παρομοιο ; Ταινιες UHD disc θα παιζουν ;
    Δεν υπάρχουν αυτά στις κονσόλες.

    Μην μπερδεύεσαι με τα PC (DVD + activation code στο εκάστοτε store).

  4. #19
    Το avatar του μέλους calcvita
    calcvita Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kasi Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα σας ,

    κατά την γνώμη μου , η ψηφιακή έκδοση δεν είναι καλή επιλογή και θα το αιτιολογήσω.

    στην ψηφιακή χάνεις την γλύκα της ανταλλαγής με φίλους ή την ανταλλαγή σε κάποιο μαγαζί.

    Ας υποθέσουμε ότι στην ψηφιακή θα πάρεις το παιχνίδι 35€ και μένει στο προφίλ σου , στην χειροπιαστή έκδοση θα το πάρεις πχ 45€ αλλά θα το ανταλλάξεις με τον συνάδελφο για 2 βδομάδες και μετά θα το πας σε μαγαζί ανταλλαγών όπου θα έχεις έκπτωση πχ 7€ στον επόμενο τίτλο

    στις δέκα ανταλλαγές έχεις αποσβέσει τα 70€ και έχεις παίξει 10 παιχνίδια όπου δεν έχεις καν αγοράσει.

    δε ξέρω κατά πόσο είμαι σωστός.
    προσωπικα προτιμω την ψηφιακη εκδοση γιατι δεν πουλαω τα παιχνιδια μου. η ανταλλαγη που λες ειναι σωστη παρατηρηση, αλλα αυτο προυποθετει να παιζεις πανω κατω τα ιδια παιχνιδια με την παρεα σου και αποκλειει σχεδον εξ ολοκληρου τα online games, που μπορεις να τα παιξεις για κανα μισαωρο την ημερα, αλλα για μεγαλο χρονικο διαστημα

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας