Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 54
  1. #16
    Εγγραφή
    21-10-2006
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    297
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998 /4997
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανεις λαθος.
    Οι περιοχες που εμφανιζουν σταθερη οικιστικη αναπτυξη και εχουν μπει ηδη vdsl εκτος απο τις κοντινες στο ΑΚ ειναι στα αμεσα πλανα για επεκταση μεσω ftth.
    Και πανε γρηγορα αυτα τα πραγματα, πιθανοτατα και εντος του 20

    Δεν ξερω κατι πιο συγκεκριμενο να σου πω, αλλα εχε το νου σου για κορδελες και σκαψιματα.
    Συμφωνώ μαζί σου. Μένω γλυκά νερά και παίρνω από αστικό κέντρο. Δοκίμασα να βάλω vdsl ote 50mbps και από 17 που έπιανα στην adsl έπεσε σε 12. Σήμερα ήρθε ο τεχνικός για και μου άλλαξε ζευγάρι μπας και.... Το μόνο που κατάφερε από 12 να το πάει 22.300. Σε ομιλία που είχα μαζί του, μου είπε εντός του χειμώνα θα ξεκινήσουν σκαψιματα για να βάλουν ftth. Οπότε γύρισα ξανά σε adsl και κάνω υπομονή μέχρι να δούμε την "ίνα" έξω από το σπίτι ????

  2. #17
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από seatakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ μαζί σου. Μένω γλυκά νερά και παίρνω από αστικό κέντρο. Δοκίμασα να βάλω vdsl ote 50mbps και από 17 που έπιανα στην adsl έπεσε σε 12. Σήμερα ήρθε ο τεχνικός για και μου άλλαξε ζευγάρι μπας και.... Το μόνο που κατάφερε από 12 να το πάει 22.300. Σε ομιλία που είχα μαζί του, μου είπε εντός του χειμώνα θα ξεκινήσουν σκαψιματα για να βάλουν ftth. Οπότε γύρισα ξανά σε adsl και κάνω υπομονή μέχρι να δούμε την "ίνα" έξω από το σπίτι ????
    Καλά και άγια όλα αυτά αλλά εχω μια πολύ μικρη ένσταση . Γιατί θα πρέπει να περιμένω την ινα να ερθει (αν ερθει) με ότι παραπάνω (αρκετά φαντάζομαι ) θα συνεπάγεται σε εκταμίευση χρημάτων για να μου παρεχει κατί που αν είχα απλά τις ίδιες υποδομές με την υπολοιπη περιοχή θα είχα σε μικρότερο αλλα ικανοποιητικό βαθμό με αρκέτα λιγότερα χρήματα;; Κοινως γιατί να ειμαι για τον καθε ΟΤΕ αυτη την στιγμη 100% κέρδος (μιας και δεν έριξε καθόλου χρηματα στην βελτιωση του δικτύου που με αφορα) και απο πάνω να μου στοιχίζει σε συγκριση με άλλους σχεδόν διπλάσια σε τιμή το όποιο Mbit συγχρονισμού εχω;;

  3. #18
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.761
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Για τον ιδιο λογο που οταν πρωτομπηκε το adsl οσοι ηταν κοντα στο κέντρο ηταν σουπερ και οσοι ηταν μακρυα επερναν @@.
    Η επόμενη τεχνολογια (vdsl απο kv) ελυσε το μεγαλο προβλημα των απομακρυσμένων, και έρχεται η επόμενη τεχνολογικη αναβάθμιση ftth να εξυπηρετήσει αυτους που ειναι κοντα στα ΑΚ.
    Αν το δουμε διαχρονικά παλι οι κοντα στα ΑΚ ειναι σε καλυτερη φαση.
    Για τα περι κοστους εχεις αδικο, καθοτι πρόκειται για επιδοτουμενο εργο χωρις κοστος κατασκευής για το συνδρομητή.
    .Οι πραγματικά ρηγμενοι ειναι οσοι παίρνουν. vdsl απο kv και θα δουν ινα στα αγελαδοκουρεματα.
    Και αυτο γιατι παιξαμε με παλαιότερες τεχνολογιες.

  4. #19
    Εγγραφή
    26-05-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    65
    Μηνύματα
    262
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Για τον ιδιο λογο που οταν πρωτομπηκε το adsl οσοι ηταν κοντα στο κέντρο ηταν σουπερ και οσοι ηταν μακρυα επερναν @@.
    2. Η επόμενη τεχνολογια (vdsl απο kv) ελυσε το μεγαλο προβλημα των απομακρυσμένων, και έρχεται η επόμενη τεχνολογικη αναβάθμιση ftth να εξυπηρετήσει αυτους που ειναι κοντα στα ΑΚ.
    Αν το δουμε διαχρονικά παλι οι κοντα στα ΑΚ ειναι σε καλυτερη φαση.
    3. Για τα περι κοστους εχεις αδικο, καθοτι πρόκειται για επιδοτουμενο εργο χωρις κοστος κατασκευής για το συνδρομητή.
    4. Οι πραγματικά ρηγμενοι ειναι οσοι παίρνουν. vdsl απο kv και θα δουν ινα στα αγελαδοκουρεματα.
    Και αυτο γιατι παιξαμε με παλαιότερες τεχνολογιες.
    1. Όταν πρωτομπήκε το ADSL (και το 2+) πολλοί από όσους ήταν κοντά σε Α/Κ είχαν ίδιες ταχύτητες με άλλους που ήταν σε διπλάσια απόσταση, ειδικά στις συνοικίες όλων των μεγάλων Αστικών κέντρων που είχαν ταχεία οικιστική ανάπτυξη-επέκταση.
    2. Το έλυσε πολλά χρόνια πριν, ενώ την ίδια εποχή στα σπίτια κοντά στα Α/Κ η ταχύτητα έπεσε σταδιακά στο 50-70% της αρχικής.
    3. Αυτό που ακριβώς πάει, σε τι απαντά;
    4. Ελλιπής ενημέρωση! https://arstechnica.com/information-...lephone-lines/
    https://www.lightreading.com/gigabit.../d/d-id/720779

  5. #20
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον ιδιο λογο που οταν πρωτομπηκε το adsl οσοι ηταν κοντα στο κέντρο ηταν σουπερ και οσοι ηταν μακρυα επερναν @@.
    Η επόμενη τεχνολογια (vdsl απο kv) ελυσε το μεγαλο προβλημα των απομακρυσμένων, και έρχεται η επόμενη τεχνολογικη αναβάθμιση ftth να εξυπηρετήσει αυτους που ειναι κοντα στα ΑΚ.
    Αν το δουμε διαχρονικά παλι οι κοντα στα ΑΚ ειναι σε καλυτερη φαση.
    Για τα περι κοστους εχεις αδικο, καθοτι πρόκειται για επιδοτουμενο εργο χωρις κοστος κατασκευής για το συνδρομητή.
    .Οι πραγματικά ρηγμενοι ειναι οσοι παίρνουν. vdsl απο kv και θα δουν ινα στα αγελαδοκουρεματα.
    Και αυτο γιατι παιξαμε με παλαιότερες τεχνολογιες.
    Φιλε μου συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω την έννοια της επιδότησης. Το μηνιαίο κόστος σε μένα για μια 100αρα fiber δεν θα ειναι σαφως μεγαλύτερο από αυτό της vdsl? Αν κατάλαβα καλά το τι έιπες...


    Γιατί αλλιώς όπως το εννοώ εγω μέχρι τώρα ο παροχος επαιρνε καθε μηνα απο μενα 35 και κατι Ευρω. Για αυτά το ποσο σε κάποιον σε καμπίνα χρειάστηκε να ξοδέψει σε μηχανηματα σκαψιματα εργατοωρες κατασκευες κλπ. Σετην περιπτωση μου δεν χρειάστηκε τίποτα απο αυτα (κόστος πρακτικά 0€) για να μου ζηταει το ίδιο ποσο με τον συνδρομητη που το δινει (αυτη τη στιγμη έστω και πιθανότατα για αρκετό καιρο ακόμα) με σαφώς καλύτερη ποιόπτητα υπηρεσίας

    Πιθανότατα αν το δούμε στο μέλλον να ισχύει οτι θα είμαι οφελημένος με την δυνατότητα να εχω μια πιο ακριβή και καλύτερη υπηρεσία αλλά επί του παρόντος δεν παίζει αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ralliboy : 09-10-20 στις 10:03.

  6. #21
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.761
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mangare Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Όταν πρωτομπήκε το ADSL (και το 2+) πολλοί από όσους ήταν κοντά σε Α/Κ είχαν ίδιες ταχύτητες με άλλους που ήταν σε διπλάσια απόσταση, ειδικά στις συνοικίες όλων των μεγάλων Αστικών κέντρων που είχαν ταχεία οικιστική ανάπτυξη-επέκταση.
    Οταν μιλαγαμε για 384kbits

    4. Ελλιπής ενημέρωση! https://arstechnica.com/information-...lephone-lines/
    https://www.lightreading.com/gigabit.../d/d-id/720779[/QUOTE]

    70 μετρα καλωδιιο. Μη πρακτικο για την τυπικη σχεδιαση του ακραιου δικτυου, χωρια με τα προβληματα του ενεργου εξοπλισμου στους δρομους.
    Και μετα μιλαει και για bonded γραμμες.
    Το ftth μπορει να δωσει gigabit παντου, χωρις παραχωρησεις. Ισως σε καποιες περιπτωσεις αλλα γενικως μαλλον οχι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - - Updated - - -



    Φιλε μου συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω την έννοια της επιδότησης. Το μηνιαίο κόστος σε μένα για μια 100αρα fiber δεν θα ειναι σαφως μεγαλύτερο από αυτό της vdsl? Αν κατάλαβα καλά το τι έιπες...
    https://sfbb.gr

    και
    https://prnt.sc/uvz3kx 28.90 το μηνα η 100ρα ftth. cosmote 43.0 η 200ρα.

  7. #22
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν μιλαγαμε για 384kbits

    4. Ελλιπής ενημέρωση! https://arstechnica.com/information-...lephone-lines/
    https://www.lightreading.com/gigabit.../d/d-id/720779
    70 μετρα καλωδιιο. Μη πρακτικο για την τυπικη σχεδιαση του ακραιου δικτυου, χωρια με τα προβληματα του ενεργου εξοπλισμου στους δρομους.
    Και μετα μιλαει και για bonded γραμμες.
    Το ftth μπορει να δωσει gigabit παντου, χωρις παραχωρησεις. Ισως σε καποιες περιπτωσεις αλλα γενικως μαλλον οχι.



    https://sfbb.gr

    και
    https://prnt.sc/uvz3kx 28.90 το μηνα η 100ρα ftth. cosmote 43.0 η 200ρα.[/QUOTE]

    Σε ευχαριστώ για τα link. Στο πρωτο εχω μπει αλλά ετσι και αλλιως o τ.κ μου δεν ειναι μεσα οπότε δεν το εχω ψάξει παραπανω. Για τις τιμές τωρα ... οκ οσο στοιχιζει η απλη dp 24αρα ειναι η fiber 100... και εγω πληρώνω VDSL50 αρα ... με ταχυτητα Adsl... 14 speedtest και ping me OTE λογο interleave στα 20 ms ....

  8. #23
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.761
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Πρωτα θα δεις κορδελλες και σκαψιματα και μετα θα εμφανιστει στο sfbb. Ομως οι προσφορες ειναι ιδιες για ολους τελικα.
    Τα xdsl ειναι ΕΩΣ, παγκοσμιως. Μπορει να μην μας αρεσει, αλλα ετσι ειναι.

    Τιμολογηση αναλογα με την πραγματικη ταχυτητα συγχρονισμου δεν υπαρχει, τουλαχιστον οχι για οικιακες συνδεσεις.

  9. #24
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά και άγια όλα αυτά αλλά εχω μια πολύ μικρη ένσταση . Γιατί θα πρέπει να περιμένω την ινα να ερθει (αν ερθει) με ότι παραπάνω (αρκετά φαντάζομαι ) θα συνεπάγεται σε εκταμίευση χρημάτων για να μου παρεχει κατί που αν είχα απλά τις ίδιες υποδομές με την υπολοιπη περιοχή θα είχα σε μικρότερο αλλα ικανοποιητικό βαθμό με αρκέτα λιγότερα χρήματα;; Κοινως γιατί να ειμαι για τον καθε ΟΤΕ αυτη την στιγμη 100% κέρδος (μιας και δεν έριξε καθόλου χρηματα στην βελτιωση του δικτύου που με αφορα) και απο πάνω να μου στοιχίζει σε συγκριση με άλλους σχεδόν διπλάσια σε τιμή το όποιο Mbit συγχρονισμού εχω;;
    Γιατί σε βάθος χρόνου θα πας σε ίνα θές δε θες, γιατί να επενδύσει (σε σάπιο χάλκο) σε μία μέση λύση η οποία θα είναι ασύμφορη σέ βάθος χρόνου (υπάρχει κι το 4g)και θα καθυστερήσει τίν ίνα όπου έχει λιγότερα χρήματα σε συντήρηση ελάχιστες βλάβες,σταθερότητα,ελάχιστο ping,δύνατότητα 1Gbit κι όχι έος... Τώρα για τίν τιμή όπου είναι χώμα στα 28.90 100άρι με e_bill κι με κουπόνι από το sfbb... όσο για τήν λανθασμένη άποψη όπου λέει ότι άν έχεις vdsl από kv δέν θα δείς ftth, είναι καθαρά στο χέρι των παρόχων αν θα βάλουν κι ftth ή όχι, ξέρω περίωχες όπου έχουν κι τα δύο...απλά μέχρι τα 550μέτρα από το ΑΚ θα δούνε 100 και 200mbps μόνο μέσω όπτικης ίνας(απαγορεύεται το vectoring)...

  10. #25
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.761
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Δεν ειναι λανθασμένη η σωστή, απλα δεν πρόκειται να γίνει σύντομα γιατι δεν εχει απισβεσθει η επένδυση σε καμπινες

  11. #26
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί σε βάθος χρόνου θα πας σε ίνα θές δε θες, γιατί να επενδύσει (σε σάπιο χάλκο) σε μία μέση λύση η οποία θα είναι ασύμφορη σέ βάθος χρόνου (υπάρχει κι το 4g)και θα καθυστερήσει τίν ίνα όπου έχει λιγότερα χρήματα σε συντήρηση ελάχιστες βλάβες,σταθερότητα,ελάχιστο ping,δύνατότητα 1Gbit κι όχι έος... Τώρα για τίν τιμή όπου είναι χώμα στα 28.90 100άρι με e_bill κι με κουπόνι από το sfbb... όσο για τήν λανθασμένη άποψη όπου λέει ότι άν έχεις vdsl από kv δέν θα δείς ftth, είναι καθαρά στο χέρι των παρόχων αν θα βάλουν κι ftth ή όχι, ξέρω περίωχες όπου έχουν κι τα δύο...απλά μέχρι τα 550μέτρα από το ΑΚ θα δούνε 100 και 200mbps μόνο μέσω όπτικης ίνας(απαγορεύεται το vectoring)...
    ..Ωπα.. δηάδη οσοι ειμαστε στο χιλιομετρο και βαλε απο το κεντρο παλι και με οπτική δεν θα εχουμε ιδιας ποιοτητας υπηρεσια με τους κοντινοτερους στο κεντρο;;;;

    Το γραφω γιατι λες μεχρι τα 550 μετρα περιπου . Εκτος και αν δεν καταλαβα καλα.

  12. #27
    Εγγραφή
    27-05-2007
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    938
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    Fritzbox! 7530
    Path Level
    Fastpath
    Και 150 χιλιόμετρα να είσαι αν είσαι συνδεδεμένος με οπτική ίνα πιάνεις το 100% της σύνδεσης

  13. #28
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DjTony Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και 150 χιλιόμετρα να είσαι αν είσαι συνδεδεμένος με οπτική ίνα πιάνεις το 100% της σύνδεσης
    Σύμφωνο θα έχεις ίδια ποιότητα υπηρεσιών
    αυτοί που είναι μέχρι τα 550 μέτρα από το άκ δέν μπορεί να τους βάλει 100 κι 200 μέσω όπτικης ίνας μέχρι το άκ κι χαλκό από το άκ μέχρι το σπίτι(vdsl) οπότε τούς βάζει οπτική ίνα για να μπορούν να έχουν 100 κι 200mbps αλλιώς θα είχαν έως 50mbps, τώρα ώσα χιλιόμετρα κι να είσαι με την οπτική ίνα δεν παίζει ρόλο...

  14. #29
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.933
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αν δεν είχε λήξει η σύμβαση δεν μπορούσαν να κάνουν τπτ.. Αν έκαναν, την έκανες αζημίως..
    Αν τώρα είχε λήξει η σύμβαση, τότε ακολουθούσες ότι επιλογές σου έδιναν..
    Μια λύση θα ήταν το 24αρι με booster, αν το 4g σου πιάνει καλά εκεί.. Η vdsl από wind/voda που το δίνουν και με προφίλ 8b..
    Αλλιώς αν ήσουν κοντά στο α.κ και δεν έπαιρνες από νέα vdsl καμπίνα, προσωπικά θα πήγαινα βόντα adsl2+ annex-m ~24/2 και με snr6.. Ανάλογα βέβαια και με το τι χρειάζεται ο καθένας.. Upload/Download/Ping/Σταθερότητα/Πακέτο Ομιλίας κλπ κλπ. Τα ζυγίζεις και βλέπεις..
    Aν όμως είσαι οκ και τώρα, no problem..
    Στατιστικά έχεις πριν & μετά;
    Όλο αυτό που αντιμετωπίζεις πάντως λέγεται παρεμβολές ήτοι crosstalk, και είναι σύνηθες στο vdsl από α.κ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #30
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Φίλε μου στατιστικα να παραθεσω δεν εχει νοημα . Ειχα 30/2,5 <<Αναβαθμίστικα με το στανιο >> στα 25/4.5 και τώρα <<για το καλό μου>> με κλειδωσαν σε προφίλ VDSL που ΚΑΙ ΚΑΛΑ όμως <<ΔΥΣΤΥΧΩΣ>> παρα τις φιλοτιμες προσπάθειες των τεχνικών δεν πάει παραπανω απο αυτο που θα σου δείξω
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  πΟΤΕ.jpg 
Εμφανίσεις:  36 
Μέγεθος:  66,3 KB 
ID: 219898

    Κοινως ... Ελα μωρε τον μα...α που θέλει και VDSL. Σκίστον τελείως έτσι και αλλιως γκρινιάζει. Α και που εισαι ευκαιρία να του ρίξουμε και στα ταρταρα το Output power. (να γλυτώνουμε crosstalk οσο γινεται), και οτι πιάσει.
    Αλλα <<Καταλαβαίνω κύριε οτι ειστε σε μεονεκτική θέση σε σχέση με άλλους συνδρομητές... Ωστόσω.... worry NOT μεσα στο χειμώνα θα έρθει οπτική στην περιοχή σας (Μόνο σταυρό δεν φίλησε το παλλικάρι)

    ΟΚ ακουγόταν τόσο πειστικός που δεν μου εκανε καρδιά να το αποπάρω το παιδί.. Το ευχαρίστησα κιόλα για το ωραίο ποιήμα που έκανε απαγγελεία και του ευχήθηκα τα καλύτερα

    Α αα μην είμαι άδικος όμως Απο 18-20 ms ping σε ΟΤΕΝΕΤ εχω τώρα 7 !!!! ελέω fast path Είδες ο ΟΤΕς ;;;

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας