Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    09-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100 / 10 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 7.0(dB)
    Καλημέρα σε όλη την κοινότητα του adslgr.com.

    Είμαι νέος χρήστης COSMOTE VDSL 100 Mbps και έχω μια ερώτηση σχετικά με τη δυνατότητα χρήσης λογαριασμού email του ιδίου του παρόχου (COSMOTE). Πριν πολλά χρόνια, που ήμουν πάλι με την COSMOTE (όταν ακόμα λεγόταν ΟΤΕ/OTEnet), είχα έναν λογαριασμό της μορφής username@otenet.gr, τον οποίο διαχειριζόμουν με τον συμβατικό τρόπο (POP3/SMTP) μέσω MS Outlook (εφαρμογής στο PC) ή και άλλων email clients στο PC, κινητό κτλ.

    Υπάρχει σήμερα η δυνατότητα χρήσης email με κατάληξη @otenet.gr; Πριν λίγο κάλεσα την εξυπηρέτηση πελατών COSMOTE (13888) και, όπως περίμενα, δεν κατάλαβαν απολύτως τίποτα από τα παραπάνω... Επέμεναν ότι έχω δηλώσει διεύθυνση @gmail.com και ότι αυτή είναι η διεύθυνση email μου... Άσχετο τελείως...

    Μπήκα στον router (Speedport Plus) και είδα ότι υπάρχει δηλωμένο ως username σύνδεσης (PPP) κάτι που μοιάζει με αυτό που ζητάω, δηλαδή είναι της μορφής abcdef@otenet.gr, όπου abcdef τυχαία λατινικά πεζά γράμματα. Κάτω από αυτό υπάρχει και ένα πεδίο με το αντίστοιχο password, το οποίο ήταν ήδη προσυμπληρωμένο και δεν μου δόθηκε ποτέ (και δεν φαίνεται για να δω τι υπάρχει εκεί).

    Μια δεύτερη λοιπόν απορία μου είναι αν το παραπάνω "email", abcdef@otenet.gr, είναι τελικά ενεργός λογαριασμός email και πού μπορώ να βρω (ή να αλλάξω/επανακαθορίσω) το password.

    Περιττό να σας πω ότι η εξυπηρέτηση πελατών COSMOTE (13888) "κάηκε" μόλις τους ανέφερα όλα αυτά...

    Όποιος γνωρίζει κάτι για τα παραπάνω, παρακαλώ ας μου δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.120
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν ειναι ενεργος λογ/σμος εμαιλ, μπες στο my.otenet.gr να δεις αν μπορεις να το ενεργοποιησεις... προσπαθω και εγω αλλα δεν με "μπαζει"... μου λεει οτι εχω λαθος στοιχεια ενω βαζω τα σωστα

  3. #3
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    δουλεύουν κανονικά τα email @otenet.gr
    Μπορείς να ζητήσεις τα στοιχεία για να σου τα στείλουν στο κινητό, μετά μέσα απο το My.otenet.gr μπορείς να επιλέξεις να αλλάξεις το username Μια φορά

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoavlonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι ενεργος λογ/σμος εμαιλ, μπες στο my.otenet.gr να δεις αν μπορεις να το ενεργοποιησεις... προσπαθω και εγω αλλα δεν με "μπαζει"... μου λεει οτι εχω λαθος στοιχεια ενω βαζω τα σωστα
    Είναι άλλα τα στοιχεία για το email και άλλα για το My.otenet.gr

  4. #4
    Εγγραφή
    09-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100 / 10 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 7.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    δουλεύουν κανονικά τα email @otenet.gr
    Μπορείς να ζητήσεις τα στοιχεία για να σου τα στείλουν στο κινητό, μετά μέσα απο το My.otenet.gr μπορείς να επιλέξεις να αλλάξεις το username Μια φορά

    - - - Updated - - -

    Είναι άλλα τα στοιχεία για το email και άλλα για το My.otenet.gr
    Ευχαριστώ πολύ τον sdikr και τον geoavlonitis για τις απαντήσεις.

    sdikr, το θέμα είναι πώς να ζητήσω τα στοιχεία... Τι ακριβώς να τους πω; Γιατί τους είπα χοντρικά αυτά που έγραψα στο αρχικό μου μήνυμα και δεν καταλάβαιναν τίποτα. Η κοπέλα που μίλησα πήγε να ρωτήσει τον προϊστάμενό της και μετά μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι για email με κατάληξη @otenet.gr...

    Χρειάζομαι να έχω email από τον πάροχο, γιατί κάποιες υπηρεσίες δεν δέχονται emails τύπου "web mail" όπως Gmail κτλ.

    Να ζητήσω να μιλήσω με κάποιον τεχνικό;

  5. #5
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DrDSL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ τον sdikr και τον geoavlonitis για τις απαντήσεις.

    sdikr, το θέμα είναι πώς να ζητήσω τα στοιχεία... Τι ακριβώς να τους πω; Γιατί τους είπα χοντρικά αυτά που έγραψα στο αρχικό μου μήνυμα και δεν καταλάβαιναν τίποτα. Η κοπέλα που μίλησα πήγε να ρωτήσει τον προϊστάμενό της και μετά μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι για email με κατάληξη @otenet.gr...

    Χρειάζομαι να έχω email από τον πάροχο, γιατί κάποιες υπηρεσίες δεν δέχονται emails τύπου "web mail" όπως Gmail κτλ.

    Να ζητήσω να μιλήσω με κάποιον τεχνικό;
    Θα ζητήσεις να σου γνωστοποιήσουν τα στοιχεία σύνδεσης σου username και Password, θα σου τα στείλουν με sms και μετά με αυτά μπορείς απο το My.otenet.gr να κάνεις τα υπόλοιπα
    Αν επιθυμείτε να αλλάξετε το Όνομα Πρόσβασης (Username) της συνδρομής σας πατήστε ΕΔΩ (γίνεται μόνο 1 φορά και αφορά μόνο:
    - προϊόντα OnDSL Home/OnDSL Office με ημερομηνία αγοράς μετά τις 1/12/2008
    - conn-x φοιτητικό & αριστούχων με ημερομηνία αγοράς μετά τις 26/01/2009
    Αν επιθυμείτε να αλλάξετε τον Κωδικό Πρόσβασης (Password) της συνδρομής σας, πατήστε ΕΔΩ

  6. #6
    Εγγραφή
    09-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100 / 10 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 7.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ζητήσεις να σου γνωστοποιήσουν τα στοιχεία σύνδεσης σου username και Password, θα σου τα στείλουν με sms και μετά με αυτά μπορείς απο το My.otenet.gr να κάνεις τα υπόλοιπα
    Ωραία, θα το κάνω. Τελικά το δίδαγμα είναι ότι δεν πρέπει να τους λες πολλά πράγματα... Απλές και κοφτές ερωτήσεις που να ξέρουν να απαντήσουν. Αν αρχίσεις να τους εξηγείς για mail servers, @otenet.gr emails κτλ. μπαζάρουν και δεν βγαίνει άκρη...

    Προσπάθησα μόλις τώρα 3 φορές, αλλά όλες οι γραμμές είναι κατειλημμένες... Μόλις καταφέρω να το κάνω, θα ενημερώσω εδώ στο νήμα για το τι έγινε, για να ξέρετε.

    Και πάλι ευχαριστώ για την άμεση εξυπηρέτηση.

    Edit:

    Και κάτι άλλο: φαντάζομαι πως αν επιλέξω επιθυμητό username και αλλάξω το password στο my.otenet.gr, θα χρειαστεί να ενημερώσω και τον router με τα νέα στοιχεία, σωστά;

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν, να σας πω τι έγινε...

    Κατάφερα και μίλησα με COSMOTE και μου έστειλαν μέσω SMS τα στοιχεία σύνδεσής μου (username και password), όπως ακριβώς μου είπε ο sdikr, τον οποίο ευχαριστώ και πάλι. Παρατήρησα ότι το username που μου έδωσαν είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που είναι δηλωμένο στον router μου, οπότε υποθέτω πως και το password θα είναι το ίδιο. Η κοπέλα με την οποία μίλησα με ενημέρωσε ότι το username δεν μπορεί να αλλάξει. Το μόνο που μπορεί να αλλάξει είναι το password. Της εξήγησα για τη δυνατότητα να αλλάξει μόνο μία φορά, αλλά δεν ήξερε κάτι για αυτό...

    Επί της ουσίας: μπήκα στο my.otenet.gr, το οποίο δέχτηκε τα παραπάνω στοιχεία, αλλά όταν επέλεξα την αλλαγή του username (για να αλλάξω τους τυχαίους χαρακτήρες με κάτι πιο φιλικό, όπως π.χ. το ονοματεπώνυμό μου), με ενημέρωσε ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη και ότι αν θέλω να κάνω την αλλαγή του username, πρέπει να στείλω fax σε έναν αριθμό, όπου θα πρέπει να στείλω φωτοτυπία ταυτότητας, να αναφέρω έως τρία (3) επιθυμητά usernames κτλ. κτλ. κτλ. Οι άνθρωποι μάλλον ζουν σε άλλη εποχή...

    Επίσης, στη σελίδα που ζητά να στείλω το παραπάνω fax, αναφέρει ότι η αλλαγή του username δεν συνεπάγεται αλλαγή της @otenet.gr διεύθυνσης email μου. Ναι ρε παιδιά, αλλά ποια είναι αυτή η αναθεματισμένη η διεύθυνση; Αν δεν είναι το username@otenet.gr, τότε ποια είναι; Και πού/πώς μπορώ να τη δω/αλλάξω;

    Συνοπτικά:

    -- To username δεν αλλάζει αυτόματα, αλλά με διαδικασία αποστολής στοιχείων μέσω fax κτλ.
    -- Ακόμα κι αν το αλλάξετε, η @otenet.gr διεύθυνση email σας δεν θα αλλάξει. Το πρόβλημα είναι ότι δεν τη δείχνει πουθενά, ώστε να ξέρετε ποια είναι, έστω κι αν δεν αλλάζει...
    -- Το password μπορεί να αλλάξει (δεν το έκανα, αλλά φαίνεται να γίνεται).

    Τα συμπεράσματα δικά σας...

    Edit #2:

    Στα στοιχεία σύνδεσης που κατάφερα να εμφανίσω, αναφέρεται το εξής: Counter for username changes from customer. We permit only one change through customer page. --> 0, πράγμα που σημαίνει ότι δεν έχει γίνει ακόμα η μία και μοναδική αλλαγή του username (την οποία όμως δεν με αφήνει να κάνω online).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DrDSL : 13-10-20 στις 16:27.

  7. #7
    Εγγραφή
    30-08-2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.435
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓220 Mbps / ↑22 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    hAP ac²
    SNR / Attn
    10(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σε νέους πελάτες δεν δίνεται mailbox με κατάληξη @otenet.gr
    Πρόσβαση έχουν μόνο κάποιοι παλιοί λογαριασμοί, μέσα από το tools.otenet.gr

    Πλέον το xxx@otenet.gr χρησιμοποιείται μόνο για PPPoE σύνδεση και WiFi Fon access.

  8. #8
    Εγγραφή
    09-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100 / 10 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.9(dB) / 7.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manospcistas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε νέους πελάτες δεν δίνεται mailbox με κατάληξη @otenet.gr
    Πρόσβαση έχουν μόνο κάποιοι παλιοί λογαριασμοί, μέσα από το tools.otenet.gr

    Πλέον το xxx@otenet.gr χρησιμοποιείται μόνο για PPPoE σύνδεση και WiFi Fon access.
    Να 'σαι καλά φίλε manospcistas!

    Απλά έχασα 1-2 ώρες από τον χρόνο μου...

    Νομίζω πως το θέμα ολοκληρώνεται εδώ.

  9. #9
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Περιοχή
    Ταύρος
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ
    Καλημέρα,
    Αλλαγή στο username του ήδη υπάρχοντος
    username@otenet.gr που χρησιμοποιείται κανονικά σαν mailbox από μένα γίνεται;

  10. #10
    Εγγραφή
    09-05-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι -Αθήνα- Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    454
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Oxygen Hpv1500
    SNR / Attn
    9.5(dB) / (dB)
    Θέλω να κάνω φορητότητα της τηλεφωνικής μου γραμμής από Cosmote, σε άλλο πάροχο. Χρειάζομαι όμως να εξακολουθώ να λαμβάνω emails από το λογαριασμό αλληλογραφίας μου της Cosmote με μορφή onoma@otenet.gr. Ο λογαριασμός μου Gmail παραλαμβάνει ως τώρα την αλληλογραφία από το onoma@otenet.gr ,μέσω προώθησης . Πως μπορεί να συνεχίσει η προώθηση των emails και μετά την διακοπή της τηλεφωνικής μου γραμμής, έστω και επι πληρωμή; Ευχαριστώ.
    Θέματα παρόχων Δικτύων τηλεφωνίας- ίντερνετ,Συμβάσεις παρόχων τηλεφωνίας με ειδικές τιμές και όρους ,Τηλεφωνικές εγκαταστασεις ,τηλ κέντρα Συστήματα ασφαλείας

  11. #11
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.860
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athenaum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να κάνω φορητότητα της τηλεφωνικής μου γραμμής από Cosmote, σε άλλο πάροχο. Χρειάζομαι όμως να εξακολουθώ να λαμβάνω emails από το λογαριασμό αλληλογραφίας μου της Cosmote με μορφή onoma@otenet.gr. Ο λογαριασμός μου Gmail παραλαμβάνει ως τώρα την αλληλογραφία από το onoma@otenet.gr ,μέσω προώθησης . Πως μπορεί να συνεχίσει η προώθηση των emails και μετά την διακοπή της τηλεφωνικής μου γραμμής, έστω και επι πληρωμή; Ευχαριστώ.
    Δεν μπορεί.
    Εκτός αν με το "επί πληρωμή" εννοείς να κρατήσεις την σύνδεση (internet/τηλεφωνία) στην cosmote.
    Στις νέες συνδέσεις δεν δίνουν καθόλου smtp account.
    Στις παλιές, αν υπάρχει από παλιά, λειτουργεί για όσο λειτουργεί (μέχρι σε κάποια στιγμή να τα καταργήσουν(?) και αυτά...).
    Αν διακόψεις την σύνδεση μετά από λίγο θα καταργήσουν και το mail account.
    Γενικά προσπαθούν να απεμπλακούν από αυτές τις υπηρεσίες,
    οπότε κοίτα τι χρειάζεται να κάνεις για να ενημερώσεις τις επαφές σου να μην χρησιμοποιούν το user@otenet.gr
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  12. #12
    Εγγραφή
    30-08-2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.435
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓220 Mbps / ↑22 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    hAP ac²
    SNR / Attn
    10(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν καταργείται το otenet mail ακόμα και αν δεν είσαι πλέον πελάτης της Cosmote.

  13. #13
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.860
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manospcistas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταργείται το otenet mail ακόμα και αν δεν είσαι πλέον πελάτης της Cosmote.
    Αυτό μου ακούγεται πολύ θετικά αν ισχύει (παρόλο που είναι παράλογο).
    Το έχουν πουθενά γραμμένο ώς πολιτική?
    Γιατί σε δικό μου άνθρωπο το καταργήσανε.
    Και μετά από μήνες που το κατάλαβε και ζήτησε τα ρέστα απ'τον ΟΤΕ για τα σχετικά,
    η απάντηση εν ολίγοις ήτανε ότι εφόσον καταργήθηκε ο λογαριασμός καταργήθηκε και το e-mail.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  14. #14
    Εγγραφή
    30-08-2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.435
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓220 Mbps / ↑22 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    hAP ac²
    SNR / Attn
    10(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου γραμμένο. Ξέρω με σιγουριά όμως ότι αν καλέσει κάποιος που διατηρεί @otenet.gr mail ακόμα κι αν δεν είναι πλέον πελάτης της Cosmote, η τεχνική υποστήριξη οφείλει να εξυπηρετήσει και να λύσει τυχόν πρόβλημα.
    Υπάρχει πολύς κόσμος που το χρησιμοποιεί και επαγγελματικά, το γνωρίζουν αυτό, και θα μου κάνει πραγματικά εντύπωση αν έχουν αρχίσει να το κόβουν χωρίς προειδοποίηση ενώ η πολιτική είναι υποτίθεται πιο "φιλική" σε αυτό το θέμα.

  15. #15
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.860
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manospcistas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου γραμμένο. Ξέρω με σιγουριά όμως ότι αν καλέσει κάποιος που διατηρεί @otenet.gr mail ακόμα κι αν δεν είναι πλέον πελάτης της Cosmote, η τεχνική υποστήριξη οφείλει να εξυπηρετήσει και να λύσει τυχόν πρόβλημα.
    Υπάρχει πολύς κόσμος που το χρησιμοποιεί και επαγγελματικά, το γνωρίζουν αυτό, και θα μου κάνει πραγματικά εντύπωση αν έχουν αρχίσει να το κόβουν χωρίς προειδοποίηση ενώ η πολιτική είναι υποτίθεται πιο "φιλική" σε αυτό το θέμα.
    Τι. να σου πώ...
    Σε δική μου περίπτωση, καταργήθηκε η σύνδεση (περισσότερο από λάθος... είχαν 5-6 συνδέσεις),
    και μετά λίγους μήνες καταργήσαν και το mailbox.
    Ήταν εταιρικό, και παρόλο που δεν το πολύ-χρησιμοποιούσαν πλέον,
    τα mails που ενίοτε στέλνανε οι αποστολείς που δεν είχαν ενημερωθεί σχετικά έκαναν bounce.
    Σε σχετική επικοινωνία με το support τους είπαν ότι εφόσον καταργήθηκε η σύνδεση,
    καταργήθηκε και το mailbox.
    Και ήταν ακόμα πελάτες cosmote, απλώς είχε καταργηθεί η συγκεκριμένη σύνδεση.
    Μακάρι να πέσαμε στην περίπτωση και η πολιτική να είναι άλλη, αλλά αυτή είναι η εμπειρία μου.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας