Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    30-05-2008
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Γεια σε ολους!

    Εχω ενα samsung κινητο (το εχω φερει απο την Αμερικη) και καρτα μεσα της cosmote.
    Για καποιο λογω δεν λαμβανω sms απο τα αυτοποιημενα συστηματα, οπως μιας τραπεζας οταν ειναι να επαληθευσω κωδικο, το 13033 δεν στελνει κατι πισω κλπ.

    Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταιει? εχω παει στα settings αλλα δεν εχω βρει κατι που να ειναι κλειστο κλπ.

    Ευχαριστω παρα πολυ !

    Επισης μια ερωτηση αλλης φυσεως αν ξερει κανεις - εχω φερει διαφορα gadget απο την αμερικη (google chromebook, mavic air 2 κλπ ) και μιας και θα μεινω λιγους μηνες εδω και δεν τα χρειαζομαι θελω να τα πουλησω. Ποιο ειναι το καλυτερο app/site στην Ελλαδα για αυτο - βρισκομαι στο Ηρακλειο Κρητης για την ωρα

    Ευχαριστω παρα πολυ ολους!

  2. #2
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanisp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε ολους!

    Εχω ενα samsung κινητο (το εχω φερει απο την Αμερικη) και καρτα μεσα της cosmote.
    Για καποιο λογω δεν λαμβανω sms απο τα αυτοποιημενα συστηματα, οπως μιας τραπεζας οταν ειναι να επαληθευσω κωδικο, το 13033 δεν στελνει κατι πισω κλπ.

    Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να φταιει? εχω παει στα settings αλλα δεν εχω βρει κατι που να ειναι κλειστο κλπ.

    Ευχαριστω παρα πολυ !

    Επισης μια ερωτηση αλλης φυσεως αν ξερει κανεις - εχω φερει διαφορα gadget απο την αμερικη (google chromebook, mavic air 2 κλπ ) και μιας και θα μεινω λιγους μηνες εδω και δεν τα χρειαζομαι θελω να τα πουλησω. Ποιο ειναι το καλυτερο app/site στην Ελλαδα για αυτο - βρισκομαι στο Ηρακλειο Κρητης για την ωρα

    Ευχαριστω παρα πολυ ολους!
    Ούτε και εγώ, ακύρωσα τις λήψεις από τα 5ψήφια γιατί κάποιοι επιτήδειοι χρέωναν με κάτι μυστήρια sms και εξαντλούσαν το υπόλοιπο.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας