Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    03-08-2012
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Edit: Με το που postara το thread είδα πως κατά λάθος ήμουν στο ADSL section, άνοιξα το ίδιο thread στο σωστό, αλλά ψάχνω επιλογή για να το σβήσω από εδώ και δεν βλέπω κάτι, οπότε να πω ένα sorry στους moderators για το λάθος ...

    Έκανα πρόσφατα αλλαγή προγράμματος από 50 σε 100 mb/s VDSL. Στην πράξη (downloading) αλλά και σε μετρήσεις νομίζω πως τα πράγματα είναι ικανοποιητικά, ρίξτε και μια ματιά στα stats απο το ZTE ZXHN H267A να μου δώσετε τα φώτα σας, αν βλέπετε κάτι περίεργο:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  vcICnY2.png 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  27,4 KB 
ID: 220816

    Μου είχαν πει πως υπάρχει η δυνατότητα λόγω της αναβάθμισης να μου δώσουν και καινούργιο router, ιδιαίτερα αν δεν με καλύπτει το παρόν για τα 100 mb/s, απλά μέχρι τώρα δεν έστειλαν κάτι και επειδή και εγώ δεν έχω διαπιστώσει κάποιο πρόβλημα, δεν τους το ζήτησα εκ νέου.
    Αν όμως δίνουν κάποιο router το οποίο είναι καλύτερο από το ZTE ZXHN H267A τόσο σε επιδόσεις, όσο και διάφορες παραμετροποιήσεις (στο οποίο το παρόν είναι λίγο φτωχό), σκέφτομαι πως είναι κρίμα να μην το πάρω αν το δικαιούμαι.
    Ξέρει κανείς τι δίνουν και αν αποτελεί αναβάθμιση από το παρόν ώστε να αξίζει να το ζητήσω;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Glass : 13-11-20 στις 17:43. Αιτία: Λάθος Section

  2. #2
    Εγγραφή
    27-12-2015
    Μηνύματα
    773
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Smart
    Συνήθως δίνει το vodafone h300s
    Μερικές φορές το zte zxhn h267a

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας