Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παιδιά, ήθελα να ρωτήσω αν έχει εμφανιστεί και σε άλλους αυτο το θέμα από χτες... από εκεί που κλείδωνα μια χαρά στα 90+ Mbps , από χτες το βράδυ έχω συχνές αποσυνδέσεις και το πιο βασικό από όλα έχω σημαντική μείωση στην ταχύτητα του download κοντά στο 10!

    Για του λόγου το αληθές επισυνάπτω και φώτο από το speedport!

    Το έχετε δει και άλλοι?

    Εντωμεταξύ άκρη με τον ΟΤΕ δε βγαίνει γιατί δεν μπορώ καν να μιλήσω στην εξυπηρέτηση πελατών (είναι κατειλημμένοι όλοι ο εκπροσωποί τους)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DE1410AB-C3CF-4644-93A8-9AF940741391.jpeg  


  2. #2
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Οι υπάλληλοι μάλλον κάνουν διακοπές. Δεν βγάζω ούτε εγώ άκρη από εχθές. Στο τηλέφωνο λέει για την καλύτερη εξυπηρέτηση μου να καλέσω αργότερα. Φόρμα επικοινωνίας δεν έχουν.. και στο chat θέλει κωδικούς...

    ΤΡΑΓΙΚΟΙ

  3. #3
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κάλεσε το 13788 τμήμα βλαβών δωρεάν από όλα τα δίκτυα ,συνήθως απαντάνε πολύ γρηγορότερα από το 13888
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  4. #4
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Επίσης δοκίμασε πρωινές ώρες μέχρι το μεσημέρι. Εγώ βγάζω πιο εύκολα γραμμή τότε, ή τουλάχιστον λειτουργεί το call back. Αλλά σίγουρα να πάρεις στο 13788

  5. #5
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vasilispliat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, ήθελα να ρωτήσω αν έχει εμφανιστεί και σε άλλους αυτο το θέμα από χτες... από εκεί που κλείδωνα μια χαρά στα 90+ Mbps , από χτες το βράδυ έχω συχνές αποσυνδέσεις και το πιο βασικό από όλα έχω σημαντική μείωση στην ταχύτητα του download κοντά στο 10!

    Για του λόγου το αληθές επισυνάπτω και φώτο από το speedport!

    Το έχετε δει και άλλοι?

    Εντωμεταξύ άκρη με τον ΟΤΕ δε βγαίνει γιατί δεν μπορώ καν να μιλήσω στην εξυπηρέτηση πελατών (είναι κατειλημμένοι όλοι ο εκπροσωποί τους)
    Wow, δεν το περίμενα αυτό και σε άλλον, νόμιζα ότι κάτι έγινε εδώ! Όχι σε 100αρα, αφού δεν έχω πρόσβαση σε αυτή τη ταχύτητα εδώ, αλλά σε 50αρα vdsl ακριβώς ίδια μείωση, από 48-49Mbps μονίμως τα τελευταία χρόνια, από προχθές (Τετάρτη μεσημέρι ίσως, δεν είμαι απολύτως σίγουρος, αφού το πήρα χαμπάρι το μεσημέρι της Παρασκευής βλέποντας κάποια download να έχουν σταθερά χαμηλή ταχύτητα) το download έχει μειωθεί στα 10Mbps και με το ζόρι κι αυτά! Το Upload παραμένει σταθερό όμως, στα 5+ Mbps!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Clipboard01.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  103,4 KB 
ID: 221127

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης δοκίμασε πρωινές ώρες μέχρι το μεσημέρι. Εγώ βγάζω πιο εύκολα γραμμή τότε, ή τουλάχιστον λειτουργεί το call back. Αλλά σίγουρα να πάρεις στο 13788
    Μόλις πριν λίγο το δήλωσα βλάβη... είχες δίκιο, πολύ γρήγορη απάντηση τώρα το πρωί σε σχέση με άλλες φορές...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας