Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-50 από 50
  1. #46
    Εγγραφή
    03-02-2013
    Περιοχή
    Κατερινη
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    465
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    220000/21998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Smart3
    SNR / Attn
    17.3(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο log τι γραφει ?
    αυτο εννοεις? αν ναι δε με αφηνει να κανω downloadΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2021-01-09 161158.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  14,6 KB 
ID: 223224

    - - - Updated - - -

    με πηραν τηλεφωνο πριν λιγο, εκαναν αλλαγη πορτας, παραμετροποίηση,πιο σταθερη κτλ μου ελεγαν,το παρακολουθω και βλεπω. υπαρχει και η περιπτωση να ειναι θεμα power του ρουτερ (status λαμπακι εχει το συγκεκριμενο ) και να γινεται ολο αυτοΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2021-01-09 161240.png 
Εμφανίσεις:  57 
Μέγεθος:  49,9 KB 
ID: 223225

  2. #47
    Εγγραφή
    04-04-2021
    Περιοχή
    Βόρεια προάστια
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Καλησπέρα ,

    Πρίν από λίγο καιρο έβαλα την 200 του ote και έχω 220 / 22. Ευχαριστημένος γιατί είμαι δίπλα στο καφαο οπότε δεν έχω πρόβλημα.Απλα προς ενημέρωση όλων γιατί εγώ την πάτησα.Οσοι όπως εγώ έχουν διαφορετικό router από speedport (εγώ έχω 7530 ) δεν τους δουλεύει το smart home.
    Το έχουν κλειδώσει να παίζει μόνο με το speedport.Οποτε και το router και το smart home μπηκαν ντουλάπι.Βεβαια ο ΟΤΕ δεν δεχεται να δωσει άλλο mesh repeater για τους κατόχους άλλων router ( θέλει κοινή λογική ότι από την στιγμή που δίνεις δώρο σε κατόχους 200 θα έπρεπε να καλύψεις όλες τις περιπτώσεις ).

  3. #48
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mkxr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα ,

    Πρίν από λίγο καιρο έβαλα την 200 του ote και έχω 220 / 22. Ευχαριστημένος γιατί είμαι δίπλα στο καφαο οπότε δεν έχω πρόβλημα.Απλα προς ενημέρωση όλων γιατί εγώ την πάτησα.Οσοι όπως εγώ έχουν διαφορετικό router από speedport (εγώ έχω 7530 ) δεν τους δουλεύει το smart home.
    Το έχουν κλειδώσει να παίζει μόνο με το speedport.Οποτε και το router και το smart home μπηκαν ντουλάπι.Βεβαια ο ΟΤΕ δεν δεχεται να δωσει άλλο mesh repeater για τους κατόχους άλλων router ( θέλει κοινή λογική ότι από την στιγμή που δίνεις δώρο σε κατόχους 200 θα έπρεπε να καλύψεις όλες τις περιπτώσεις ).
    Δεν είναι κοινή λογική. Εκεί έξω υπάρχουν δεκάδες mesh router. Δεν μπορεί να έχει αντίστοιχο εξοπλισμό ανάλογα με το τι συσκευές θα αγοράζει ο καθένας.

  4. #49
    Εγγραφή
    04-04-2021
    Περιοχή
    Βόρεια προάστια
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Εγώ το μόνο που λέω είναι ότι έπρεπε να σκεφτούν μια λύση που να κάνει για όλα τα router.Mesh repeater στο εμπόριο υπάρχουν πολλά που δουλεύουν ανεξάρτητα από το router.Και επίσης μπορεί και αυτό που δίνουν να δουλεύει με όλα αλλά απλά το κλείδωσανε για να παίζει μόνο με speedport.

  5. #50
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Γιατί μπορεί να παίζει μπορεί και οχι. Και δεν θέλουν να μπουν στη διαδικασία του να υποστηρίζουν τα πιθανώς δεκάδες router που κυκλοφορούν τα οποία ούτε τα έχουν ούτε τα ξέρουν. Δεν μπορείς να περιμένεις απο μια εταιρία να υποστηρίζει hardware που δεν είναι δικό της.
    Σου δίνει μια λύση με δικό της hardware. Αν δεν την θες είναι δικό σου θέμα.

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας