Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 64
  1. #46
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.738
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντησε μου και στην εξης απορια μου, εαν εχεις τη γνωση. Υπαρχει περιπτωση η κακη εσωτερικη μου καλωδιωση, να δημιουργει προβλημα στο καφαο? Νομιζω ειναι ουσιαστικη ερωτηση.
    η κακη εσωτερικη σου καλωδιωση ..... μπορει να δημιουργει προβλημα στη γραμμη. γιαυτο και τα τοσα εκατομυρια errors.
    The gr81 .

  2. #47
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει ξερω οτι το κουρασα, αλλα οταν αναφερω κατι και αγνοουμε εσενα πως θα σου φαινοταν, αφου αναφερω κατι οφθαλμοφανες πως μπορει να λενε οτι δεν αλλαξε κατι ο τεχνικος. Ειπες μερικα πραγματα που μπορει να εγιναν και ευχαριστω για αυτο.
    Για τα errors εχω αναφερει, αλλα φυσικα χαθηκε μιας και μεγαλωσε αρκετα το νημα.

    - - - Updated - - -

    Συνημμένο Αρχείο 222591
    Συνημμένο Αρχείο 222592

    - - - Updated - - -

    Απαντησε μου και στην εξης απορια μου, εαν εχεις τη γνωση. Υπαρχει περιπτωση η κακη εσωτερικη μου καλωδιωση, να δημιουργει προβλημα στο καφαο? Νομιζω ειναι ουσιαστικη ερωτηση.
    Κουράζει το γεγονος ότι συνεχίσεις να επιμένεις για το θέμα του καφαο. Προσωπικά σου είπα πως μπορεί να είχες 2 τεχνικά προβλήματα και όχι μόνο ένα. Μπορεί να είναι άλλο το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις και άλλο το πρόβλημα με τα πολλά τα error.
    ΝΑΙ, τς πολλά error μπορούν να προκαλέσουν αποσυνδέσεις, ΑΛΛΑ δε σημαίνει πως οι αποσυνδέσεις δημιουργούνται μόνο από αυτές.

    Θα σου δώσω ένα παράδειγμα. Αυτή τη στιγμή θέλεις να μάθεις στη θεωρία χωρίς να κανείς εξέταση για το τι έγινε. Είναι σα να μου λες έχω πολύ βήχα, έχω κάτι σοβαρό; Μπορεί να οφείλεται ο βήχας σε κάτι σοβαρό ή απλά κρύωσα; Αν δεν κανείς εξέταση ποτέ δε θα μάθεις, και φυσικά μην περιμένεις να σου βρουνε τη λύση οι τεχνικοί του οτε. Κανείς τις ενέργειες σου για να ξέρεις ότι δε φταις εσυ, και μετά κανείς αίτημα διερεύνησης.

  3. #48
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κουράζει το γεγονος ότι συνεχίσεις να επιμένεις για το θέμα του καφαο. Προσωπικά σου είπα πως μπορεί να είχες 2 τεχνικά προβλήματα και όχι μόνο ένα. Μπορεί να είναι άλλο το πρόβλημα με τις αποσυνδέσεις και άλλο το πρόβλημα με τα πολλά τα error.
    ΝΑΙ, τς πολλά error μπορούν να προκαλέσουν αποσυνδέσεις, ΑΛΛΑ δε σημαίνει πως οι αποσυνδέσεις δημιουργούνται μόνο από αυτές.

    Θα σου δώσω ένα παράδειγμα. Αυτή τη στιγμή θέλεις να μάθεις στη θεωρία χωρίς να κανείς εξέταση για το τι έγινε. Είναι σα να μου λες έχω πολύ βήχα, έχω κάτι σοβαρό; Μπορεί να οφείλεται ο βήχας σε κάτι σοβαρό ή απλά κρύωσα; Αν δεν κανείς εξέταση ποτέ δε θα μάθεις, και φυσικά μην περιμένεις να σου βρουνε τη λύση οι τεχνικοί του οτε. Κανείς τις ενέργειες σου για να ξέρεις ότι δε φταις εσυ, και μετά κανείς αίτημα διερεύνησης.
    Ναι θα κανω το τεστ οταν κανει αποσυνδεση το router μου, στις θυρες με τα δυο τηλεφωνα που εχω, αυτο ειναι ευκολο τεστ. Ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αναψει το λαμπακι του DSL, αλλα παντα το ειμαι σιγουρος ειναι σχετικο.
    Οπως εχω αναφερει, ειναι προβλημα που εχει παρουσιαστει εντελως ξαφνικα και εαν ακολουθησει το μικρο ιστορικο τοτε σε ενα μηνα, ισως δυο, ισως τρεις θα ξυπνησω μια ημερα θα εχω πολλαπλες αποσυνδεσεις και θα τις εχω καθε ημερα.
    Επειδη φυσικα παρουσιαστηκε αυτο, δεν σημαινει απαραιτητα οτι πρεπει να επαναληφθει και μακαρι φυσικα να μην.
    Εαν παρουσιαστει, θα μπορουσα να συνδεσω στο κατανεμητη που οπως καταλαβαινω ειναι το μικρο κουτι σε ενα εξωτερικο τοιχο του σπιτιου μου που εχω καποιο ειδος συσκευης και να δω την συνδεση και να εχει και ενα log ωστε σε ενα 24ωρο για παραδειγμα να δειχνει συμπεριφορα? Φυσικα εαν δειχνει επιπλεον στατιστικα οπως το router θα ηταν ωραιο φανταζομαι. Ειναι ο κατανεμητης δικος μου εχω δικαιωματα αραγε, αν και δεν θα κανω τιποτα μονο μετρηση?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zaranero : 25-12-20 στις 05:18.

  4. #49
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Άνθρωπε μου.. Εντελώς ευγενικά γιατί θες να ταλαιπωρείσαι;
    Κάνε τη δοκιμή που σου είπα...... 5 λεπτά υπόθεση είναι δλδ...
    Από εκεί και πέρα το πιάνουμε πάλι το θέμα ανάλογα το αποτέλεσμα..
    *Α.. Και σαν extra tip.. Μην περιμένεις την αποσύνδεση.. Υπάρχει λόγος;

    Για τα του box που λες, αν είσαι μονοκατοικία συνήθως δεν υπάρχει θέμα..
    Αλλά πρέπει να ξέρεις τι κάνεις..
    Αν υπάρχει οριολωρίδα τότε θες και ειδικό εργαλείο για την όλη διαδικασία..
    Αν τα καλώδια είναι στριμμένα τότε να βάλεις scotchlok αν είναι με ταινίες..
    Αυτό που στην ουσία πρέπει να κάνεις είναι να αποσυνδέσεις το καλώδιο που πάει μέσα στο σπίτι και μετά στο ζεύγος που έρχεται από έξω να συνδέσεις ένα φθηνό εξωτερικό τηλ.πριζάκι και μετά με ένα πλακέ τηλ.καλώδιο να το συνδέσεις στο ρουτερ και να δεις τα στατιστικά.. Αν μπορείς να περιμένεις και λίγο καλό είναι για να δεις συμπεριφορά..
    Ναι.. Με το ρουτερ θα γίνει η δοκιμή-μέτρηση..
    Οπότε θέλεις και μπαλαντέζα εκεί..
    Τέλος, τα βάζεις όλα όπως ήταν..
    Και πάρα πολύ προσοχή με το τι κάνεις, καθώς και με το ρεύμα..
    Αν σου φαίνεται δύσκολο -> ηλεκτρολόγο..

    - - - Updated - - -

    *Α και όπως αναφέρθηκε..
    Αν είσαι ικανοποιημένος με τη σύνδεση σου τώρα, δεν κάνεις τίποτα.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #50
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Εἰρήνη ὑμῖν...

    Χρόνια πολλά!
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #51
    Χρονια πολλα σε ολους τους συμμετεχοντες στο νημα (νομιζω ειναι απο τις ελαχιστες φορες που χρησιμοποιω το φορουμ συμφωνα με το ονομα που υποδηλωνει adslgr

  7. #52
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εἰρήνη ὑμῖν...

    Χρόνια πολλά!

    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #53
    Εγγραφή
    05-02-2021
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    εχω θεμα με το ιντερνετ , κανει καθε μερα αποσυνδεσεις...πηρα τηλεφωνο μου εστειλαν αλλο ρουτερ..παλι τα ιδια .εκτος απο αυτο στο σταθερο δεν μου βγαζει τον αριθμο οταν με καλουν το εξωτερικό

  9. #54
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από savvas93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω θεμα με το ιντερνετ , κανει καθε μερα αποσυνδεσεις...πηρα τηλεφωνο μου εστειλαν αλλο ρουτερ..παλι τα ιδια .εκτος απο αυτο στο σταθερο δεν μου βγαζει τον αριθμο οταν με καλουν το εξωτερικό
    Στατιστικά please..
    Να δούμε πρώτα αυτά και βλέπουμε..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #55
    Εγγραφή
    08-06-2014
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σε όλους. Έχω ξεκινήσει ένα νέο νήμα με παρόμοιο θέμα αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση και καθόσον βλέπω από τις απαντήσεις στο νήμα αυτό ότι υπάρχει αρκετή γνώση επαναλαμβάνω εδώ αυτά που έγραψα στο άλλο νήμα (ελπίζω όχι κατά παράβαση των κανόνων του forum)

    ————————————

    αγαπητοί, μετά από 10 μέρες που παλεύω το θέμα με τον ΟΤΕ ζητάω βοήθεια.

    Το πρόβλημα έγκειται στο ότι έχω συνεχείς, σε τυχαία διαστήματα (πιο συχνές βέβαια το απόγευμα από ότι τη νύχτα) αποσυνδέσεις.

    το router είναι speedport plus Sercom.

    Οταν χάνεται η σύνδεση μένει αναμένο το power και DSL αλλά τα άλλα indicators είναι σβηστά. Δηλαδη η DSL συγχρονίζει αλλά χάνει την IP (authentication error?)

    Με απλό power cycle (on/off) του router επανέρχεται η σύνδεση και κρατά από 2 λεπτά μέχρι και 1 ημέρα - μετά τα ίδια.

    Αν δεν κάνω manual power off ΔΕΝ επανέρχεται η σύνδεση.

    Ενέργειες που έχουν γίνει:
    1. αλλαγή πόρτας στο ΚΑΦΑΟΥ
    2. επίσκεψη τεχνικού ΟΤΕ στο σπίτι - έλεγξε τη γραμμη στον πίνακα στο ισόγειο και την βρήκε σε πολύ καλή κατάσταση
    3. αλλαγή router (2 φορές)
    4. αλλαγή τροφοδοτικού
    5. απλοποίηση συνδέσεων από ηλεκτρολόγο ώστε το router να παίρνει DSL απευθείας από την γραμμή που έρχεται από τον πίνακα στο ισόγειο

    πλέον δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να ελέγξει ο ΟΤΕ και έχω αποτύχει στο να πάρω από έναν υπάλληλο μια στοιχειώδη ερμηνεία του τι μπορεί να φταίει.

    Όλοι ισχυρίζονται ότι υπάρχει ηλεκτρολογικό θέμα μέσα στο σπίτι - αλλά τι και γιατί τώρα;

    Παραθέτω το log του router τη στιγμή που χάνει τη σύνδεση και την πρώτη γραμμή μετά το restart μηπως και κάποιος έχει καμμιά ιδέα (έχω κάνει scramble τον αρθμ τηλεφωνου μόνο)

    1970-01-01 02:00:21DHCPv6 server is active: Jan 1 02:00:21 fe80::1 (DH101)
    2021-03-06 23:03:21PPPoE error:timeout (waiting for PADO packets) (R020)
    2021-03-06 22:33:29PPPoE error:timeout (waiting for PADO packets) (R020)
    2021-03-06 22:26:59Connection to the Internet has been terminated. (R009)
    2021-03-06 22:26:59Connection has been terminated:Remote station is not answering to LCP Echo requests. (R021)
    2021-03-06 22:20:52DNSv6-error:The DNSv6 Servers 2a02:587:101:0:212:205:212:205 replies Non Existent Domain(3). (P008)
    2021-03-06 22:14:46DNSv6-error:The DNSv6 Servers 2a02:587:101:0:212:205:212:205 replies Non Existent Domain(3). (P008)
    2021-03-06 22:12:05IP Telephonie connection (+30210ΧΧΧΧΧΧΧ) has successfully been established:

    ευχαριστώ εκ των προτέρων

  11. #56
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DrPo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Έχω ξεκινήσει ένα νέο νήμα με παρόμοιο θέμα αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση και καθόσον βλέπω από τις απαντήσεις στο νήμα αυτό ότι υπάρχει αρκετή γνώση επαναλαμβάνω εδώ αυτά που έγραψα στο άλλο νήμα (ελπίζω όχι κατά παράβαση των κανόνων του forum)

    ————————————
    Spoiler:

    αγαπητοί, μετά από 10 μέρες που παλεύω το θέμα με τον ΟΤΕ ζητάω βοήθεια.

    Το πρόβλημα έγκειται στο ότι έχω συνεχείς, σε τυχαία διαστήματα (πιο συχνές βέβαια το απόγευμα από ότι τη νύχτα) αποσυνδέσεις.

    το router είναι speedport plus Sercom.

    Οταν χάνεται η σύνδεση μένει αναμένο το power και DSL αλλά τα άλλα indicators είναι σβηστά. Δηλαδη η DSL συγχρονίζει αλλά χάνει την IP (authentication error?)

    Με απλό power cycle (on/off) του router επανέρχεται η σύνδεση και κρατά από 2 λεπτά μέχρι και 1 ημέρα - μετά τα ίδια.

    Αν δεν κάνω manual power off ΔΕΝ επανέρχεται η σύνδεση.

    Ενέργειες που έχουν γίνει:
    1. αλλαγή πόρτας στο ΚΑΦΑΟΥ
    2. επίσκεψη τεχνικού ΟΤΕ στο σπίτι - έλεγξε τη γραμμη στον πίνακα στο ισόγειο και την βρήκε σε πολύ καλή κατάσταση
    3. αλλαγή router (2 φορές)
    4. αλλαγή τροφοδοτικού
    5. απλοποίηση συνδέσεων από ηλεκτρολόγο ώστε το router να παίρνει DSL απευθείας από την γραμμή που έρχεται από τον πίνακα στο ισόγειο

    πλέον δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να ελέγξει ο ΟΤΕ και έχω αποτύχει στο να πάρω από έναν υπάλληλο μια στοιχειώδη ερμηνεία του τι μπορεί να φταίει.

    Όλοι ισχυρίζονται ότι υπάρχει ηλεκτρολογικό θέμα μέσα στο σπίτι - αλλά τι και γιατί τώρα;

    Παραθέτω το log του router τη στιγμή που χάνει τη σύνδεση και την πρώτη γραμμή μετά το restart μηπως και κάποιος έχει καμμιά ιδέα (έχω κάνει scramble τον αρθμ τηλεφωνου μόνο)

    1970-01-01 02:00:21DHCPv6 server is active: Jan 1 02:00:21 fe80::1 (DH101)
    2021-03-06 23:03:21PPPoE error:timeout (waiting for PADO packets) (R020)
    2021-03-06 22:33:29PPPoE error:timeout (waiting for PADO packets) (R020)
    2021-03-06 22:26:59Connection to the Internet has been terminated. (R009)
    2021-03-06 22:26:59Connection has been terminated:Remote station is not answering to LCP Echo requests. (R021)
    2021-03-06 22:20:52DNSv6-error:The DNSv6 Servers 2a02:587:101:0:212:205:212:205 replies Non Existent Domain(3). (P008)
    2021-03-06 22:14:46DNSv6-error:The DNSv6 Servers 2a02:587:101:0:212:205:212:205 replies Non Existent Domain(3). (P008)
    2021-03-06 22:12:05IP Telephonie connection (+30210ΧΧΧΧΧΧΧ) has successfully been established:

    ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Θα σου απαντήσω στο δικό σου και θα παρακαλέσω και τους υπόλοιπους αν θέλουν να απαντήσουν στο άλλο για να μη το μοιράσουμε σε 2 νήματα και μπερδευόμαστε..
    https://www.adslgr.com/forum/threads...ις-internet
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #57
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι θα κανω το τεστ οταν κανει αποσυνδεση το router μου, στις θυρες με τα δυο τηλεφωνα που εχω, αυτο ειναι ευκολο τεστ. Ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αναψει το λαμπακι του DSL, αλλα παντα το ειμαι σιγουρος ειναι σχετικο.
    Οπως εχω αναφερει, ειναι προβλημα που εχει παρουσιαστει εντελως ξαφνικα και εαν ακολουθησει το μικρο ιστορικο τοτε σε ενα μηνα, ισως δυο, ισως τρεις θα ξυπνησω μια ημερα θα εχω πολλαπλες αποσυνδεσεις και θα τις εχω καθε ημερα.
    Επειδη φυσικα παρουσιαστηκε αυτο, δεν σημαινει απαραιτητα οτι πρεπει να επαναληφθει και μακαρι φυσικα να μην.
    Εαν παρουσιαστει, θα μπορουσα να συνδεσω στο κατανεμητη που οπως καταλαβαινω ειναι το μικρο κουτι σε ενα εξωτερικο τοιχο του σπιτιου μου που εχω καποιο ειδος συσκευης και να δω την συνδεση και να εχει και ενα log ωστε σε ενα 24ωρο για παραδειγμα να δειχνει συμπεριφορα? Φυσικα εαν δειχνει επιπλεον στατιστικα οπως το router θα ηταν ωραιο φανταζομαι. Ειναι ο κατανεμητης δικος μου εχω δικαιωματα αραγε, αν και δεν θα κανω τιποτα μονο μετρηση?
    Τι έγινε , με το πρόβλημα σου ?

  13. #58
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgep138 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έγινε , με το πρόβλημα σου ?
    Δεν ασχοληθηκα καν με οτιδηποτε και σταυρωνω τα δακτυλα μου να μην το ξανασυναντησω. Απο τοτε που εκανα αυτο το νημα, δεν ξερω ποσοι μηνες, ημερες, εχουν περασει οι μονες αποσυνδεσεις που ειχα, ηταν τρεις περιπου διακοπες της ΔΕΗ και μια που κατεβασαμε τις ασφαλειες. Απολυτα ικανοποιημενος.
    Φυσικα με τα στατιστικα μου δεν θα μπορουσα να παω σε 100 mbits φανταζομαι εαν το ηθελα (δεν ξερω και εαν ειναι διαθεσιμο στην περιοχη μου) ... αλλα δεν ειναι κατι που με απασχολει προς το παρον.

    Αυτο εγινε απο την στιγμη που εκανε την "ενεργεια" ο τεχνικος του ΟΤΕ, οποια και εαν ειναι αυτη, οποτε νομιζω ειναι περιττο να ψαχνω για επιπλεον εξηγησεις.

    Μακαρι να μην ξανατυχει, το διαδικτυο ειναι σαν οξυγονο για μενα.

    - - - Updated - - -

    Ευχαριστω.

  14. #59
    Το προβλημα ξαναρχισε.

    Ιστορικο:

    Απο 19/12/2020 και ημέρα Σαββατο, ο τεχνικος εφτιαξε κατι εξωτερικα του σπιτιου και εκ τοτε δεν ειχα καμμια διακοπη, εκτος απο διακοπες του ηλεκτρικου ρευματος που εγιναν συνολικα 4-5 φορες.
    Σημερα 11/03/2021 δηλωνω οτι το προβλημα ξαναπαρουσιαστηκε, πολλαπλες αποσυνδεσεις μεσα σε μια ωρα (οπως εκανε τους παλιοτερους μηνες οταν παρουσιαζοταν) και καλεσα αμεσως την τεχνικη υποστηριξη του ΟΤΕ.
    Για να δουμε πως θα παει, ελπιζω να μην παιδευομαι εβδομαδες, μηνες παλι.

  15. #60
    Μαλλον ηταν false alarm. Πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη. Εχει να κανει disconnect καπου 27 ωρες, παροδικο θα ηταν. Η τεχνικη υπηρεσια του οτε μου εστειλε την ιδια ημερα μηνυμα με το που τις καλεσα οτι κοιταξαν το δικτυο μου και οτι οι απαραιτητες ενεργειες εχουν γινει.

    - - - Updated - - -

    Οχι τελικα δεν ηταν false-alarm παλι μολις εκανε διακοπη. Καλα ξεμπερδεματα.

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας