Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Καλησπερα
    Θα μπω σε καποια σχολη πληροφορικης στην Αθηνα και θελω να με βοηθησετε οσοι ξερουν για να διαλεξω.

    Αυτο που ζηταω ειναι η σχολη πληροφορικης να ειναι ευκολη και να μην εχει πολλα εργαστηρια,υποχρεωτικες παρουσιες γιατι δουλευω παραλληλα.
    Ποια ειναι η πιο ευκολη σχολη πληροφορικης στην ΑΘηνα?ΞΕρω ολοι σας ζητανε την πιο καλη,αλλα το θεμα ειναι οτι εχω ηδη ενα πτυχιο και εκανα να το παρω 6 χρονια και με το ζορι.Τα μαθηματα τα παιρναγα πολυ δυσκολα.Γιαυτο βοηθειστε

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Πάλι καλά που το έβαλες στο fun section, για λίγο νόμιζα οτι θα μας πεις μετά απο μερικά μηνύματα για κάποια κάτσε καλά σχολή που άκουσες.

  3. #3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι καλά που το έβαλες στο fun section, για λίγο νόμιζα οτι θα μας πεις μετά απο μερικά μηνύματα για κάποια κάτσε καλά σχολή που άκουσες.
    κατσε καλα ειναι το καπποδιστριακο το τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων κατσε καλα δεν ειναι?Εχω ακουσει για φυσικες μαθηματικα βαρβατα.Δεν εχω προβλημα με τα μαθηματα αυτα εχουν μαζι μου,γιατι δεν εχω και πολυ καλη μνημη και διαβαζω και τα ξεχναω με αποτελεσμα να δυσκολευομαι γιαυτο θελω κατι πιο ευκολο

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας