Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 111
  1. #91
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    από αυτήν την κατάσταση οφείλεται ο μεγαλύτερος.
    μη παίρνεις και όρκο ότι η κόσμοτε θέλει να μαζευτούν στο δίκτυο της όλοι αυτοί οι καρτοκινητοι. Εκτός κι αν κάποιος θεωρεί τυχαίο εδώ και ~4χρονια να μη βρίσκουν εύκολα sim όταν ζητειται φορητότητα καρτοκινητου..

  2. #92
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για καλό το λες αυτό; ο μικρότερος πάροχος (κινητής) να πωλει λιανική πχ καρτοκινητη όσο περίπου και ο μεγαλυτερος.. περισσότερο στρεβλή αγορά (απ' τη κινητή) δεν υπάρχει.
    Το σχόλιο ήταν πάνω στην προηγούμενη συζήτηση που κάναμε, δηλαδή το ότι ανέφερα πως η cosmote στη σταθερή δε μπορεί να κατεβάσει τιμές επειδή έχει πάνω από το 60% των συνδέσεων, και πως δεν την αφήνουν να κάνει και η ίδια προσφορές του τύπου 100mbps στα 29,90 όπως οι ανταγωνιστές, όποτε το σχόλιο για την κινητή είναι πως απλά όλοι έχουν τις ίδιες τιμές. Προφανώς και είναι κακό..

  3. #93
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μη παίρνεις και όρκο ότι η κόσμοτε θέλει να μαζευτούν στο δίκτυο της όλοι αυτοί οι καρτοκινητοι. Εκτός κι αν κάποιος θεωρεί τυχαίο εδώ και ~4χρονια να μη βρίσκουν εύκολα sim όταν ζητειται φορητότητα καρτοκινητου..
    Αυτό που λες για τις sim δεν έχει να κάνει ότι η Comsote δεν θέλει συνδρομητές. Αν ζητήσεις καινούργιο νούμερο θα σου δώσουν εύκολα μπορεί και 10. Η "έλλειψη" sim είναι άλλο ένα ψέμα που λένε τα καταστήματα για να σε σπρώξουν σε συμβόλαιο και να πάρουν την προμήθεια. Σου πουλάνε το παραμύθι ότι δεν υπάρχουν sim για καρτοκινητα αλλά μόνο για συμβόλαιο ποντάροντας ότι η πλειοψηφία δεν έχει τις τεχνικές γνώσεις να γνωρίζει ότι οι συγκεκριμένες sim είναι ίδιες. Λεγε λεγε πάνω στην κουβέντα ελπίζουν να τσιμπήσει κανείς. Αν πάει κάποιος σε ένα κατάστημα και ζητήσει φορητότητα σε συμβόλαιο να δεις που θα του βρουν αμέσως...

  4. #94
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που λες για τις sim δεν έχει να κάνει ότι η Comsote δεν θέλει συνδρομητές. Αν ζητήσεις καινούργιο νούμερο θα σου δώσουν εύκολα μπορεί και 10. Η "έλλειψη" sim είναι άλλο ένα ψέμα που λένε τα καταστήματα για να σε σπρώξουν σε συμβόλαιο και να πάρουν την προμήθεια. Σου πουλάνε το παραμύθι ότι δεν υπάρχουν sim για καρτοκινητα αλλά μόνο για συμβόλαιο ποντάροντας ότι η πλειοψηφία δεν έχει τις τεχνικές γνώσεις να γνωρίζει ότι οι συγκεκριμένες sim είναι ίδιες. Λεγε λεγε πάνω στην κουβέντα ελπίζουν να τσιμπήσει κανείς. Αν πάει κάποιος σε ένα κατάστημα και ζητήσει φορητότητα σε συμβόλαιο να δεις που θα του βρουν αμέσως...
    Μου το έλεγε γνωστός και δεν τον πίστευα. Παιδιά το έκανα το πείραμα στον ΟΤΕ και καλά φορητότητα απο την vodafone. Για καρτοκινητό δεν είχαν. ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ!!!!

    - - - Updated - - -

    Επίσης, έχω ένα καρτοσυμβόλαιο student. Στα 22 ευρώ με επιδότηση το Huawei p smart 2019 και επιπλέον έκπτωση λόγω σταθερού. Πάμε στα 13 ευρώ και αν θέλετε ανεβάζω λογαριασμό. Φοβάμαι οτι στάθηκα πολύ τυχερός την 1η φορά και στην ανανέωση θα πάνε να με γδύσουν και θα αλλάξω εταιρεία ή θα μείνω με το καρτοκινητό το φοιτητικό. Αλίμονο μου τι με περιμένει

  5. #95
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα ξεκινάει αν δεν κάνω λάθος από το νομικό πλαίσιο. Χωρίς να το έχω εξακριβώσει, σε μια συζήτηση που είχα με φίλο που δουλεύει σε Γερμανό, μου ανέφερε πως το κυρίαρχο πρόβλημα της cosmote είναι πως δε μπορεί να κάνει ουσιαστικές προσφορές διότι κατέχει πάνω από το 60% της αγοράς και πως δεν την αφήνει σα να λέμε το νομικό πλαίσιο να κατέβει περισσότερο γιατί δε θα ήταν ανταγωνιστικό. Δηλαδή αν ισχύει αυτό, γινόμαστε έρμαια της ανικανότητας των υπολοίπων δικτύων εδώ και τόσα χρόνια στο να γίνουν ανταγωνιστικοί ή στο να δημιουργήσουν ανταγωνιστικά δίκτυα.
    Για αυτό μου είπε, έβρισκες προσφορές κάτω των 20€ πχ σε adsl, ενώ στον οτε η τιμή ήταν στο θεό.

    Ξαναλέω δεν το εξακρίβωσα και το αναφέρω με επιφύλαξη.
    Κάτι παρόμοιο μου είχαν πει και εμένα γνωστοί σε οτε-γερμανό..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που λες για τις sim δεν έχει να κάνει ότι η Comsote δεν θέλει συνδρομητές. Αν ζητήσεις καινούργιο νούμερο θα σου δώσουν εύκολα μπορεί και 10. Η "έλλειψη" sim είναι άλλο ένα ψέμα που λένε τα καταστήματα για να σε σπρώξουν σε συμβόλαιο και να πάρουν την προμήθεια. Σου πουλάνε το παραμύθι ότι δεν υπάρχουν sim για καρτοκινητα αλλά μόνο για συμβόλαιο ποντάροντας ότι η πλειοψηφία δεν έχει τις τεχνικές γνώσεις να γνωρίζει ότι οι συγκεκριμένες sim είναι ίδιες. Λεγε λεγε πάνω στην κουβέντα ελπίζουν να τσιμπήσει κανείς. Αν πάει κάποιος σε ένα κατάστημα και ζητήσει φορητότητα σε συμβόλαιο να δεις που θα του βρουν αμέσως...
    Σε αυτό παίζει ρόλο και το αν το κατάστημα είναι franchise η όχι.. Καθώς είχα μάθει ότι τα μη ιδιόκτητα πληρώνουν τις σιμ μόνα τους και τις κρατάνε περισσότερο για πιο σημαντικά πράγματα από τα καρτοκινητά..
    Πήγα σε franchise, δεν είχαν σιμ για αλλαγή.. Πήγα μετά σε ιδιόκτητο κ έκανα τη δουλειά μου & μου λένε βλακείες σου είπαν, μια χαρά είχαν..
    Προσωπικά σε βόντα/wind δεν αντιμετώπισα θέμα όποτε χρειάστηκα σιμ..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου το έλεγε γνωστός και δεν τον πίστευα. Παιδιά το έκανα το πείραμα στον ΟΤΕ και καλά φορητότητα απο την vodafone. Για καρτοκινητό δεν είχαν. ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑΝ!!!!
    Το αυτό..

    - - - Updated - - -

    Χτες μίλαγα με γνωστό στην Ελβετία, και πάνω στη κουβέντα μου ανέφερε ότι έχει αυτό: https://fiber.salt.ch/en
    Έπαθα λίγο (όχι πολύ) σοκ..
    Επόμενο; Αν και έρχεται λίγο σε αντίθεση με την εικόνα στην αρχή του θέματος.. Δεν ξέρω..
    Αν καταλαβαίνω καλά το απλό πακέτο είναι το πιο φθηνό τους.. Τα άλλα τσιμπάνε που βλέπω..
    Και εμείς εδώ, κάποιοι ακόμα πληρώνουμε π.χ το 24xl (ούτε 10Μ στην ουσία) ~30ε...
    Εδώ εμείς είμαστε πιο large $$$ (από την ανάποδη) φαίνεται...

    Μάλιστα επειδή το viber μου την είχε δώσει λίγο με την ποιότητα μέσω wifi κλπ κλπ.
    Επέλεξα να τον πάρω στο σταθερό του.. Για κινητό εξωτερικού δεν παίζει γιατί οι τιμές στον κανονικό πάροχο σφάζουν.. Αν και από πλευράς voip παρόχου πάλι είναι λίγο πιο χαμηλά τα κινητά.. Βέβαια και πάλι σε κινητό it's a no no.. Μόνο viber,skype,messenger κλπ κλπ..
    Βέβαια για κάποιο λόγο μου φάνηκε ότι το ρουτερ(ΑΤΑ) έπαιζε σε g729 η κάτι σε gsm codec.. Παρά g711.. Ίσως αν μίλαγα μέσω zoiper να το έβλεπα αυτό.. Αλλά το θέμα δεν ήταν τόσο εκεί..
    Τι να πω για τις τιμές των παρόχων γενικότερα για τα εκτός πακέτου.. Δεν έχω πρόγραμμα για διεθνή, δεν μου χρειάζεται για μια στο τόσο κλήση.. Τώρα αν τύχει να το πετάξουν στο πακέτο δωρεάν η με μικρό κόστος κατά τη συμφωνία αλλάζει..
    Παράδειγμα:
    Τιμή για τηλέφωνο Ελβετίας παρόχου (δεν διευκρινίζει σταθερό/κινητό): ΖΩΝΗ–1 0,6720 (€ / λεπτό) & άλλος πάροχος: 0.8299 € / σταθερό Και 4.0000 € / για κινητό..
    Τιμές Ελβετίας voip παρόχου.. Σταθερό: 0,04€/λεπτό & Kινητό: 0.49€/λεπτό.
    Ίσως η χαμηλότερη ποιότητα φωνής στο voip πάροχο να οφείλεται στο χαμηλότερο traffic που θέλουν προς τα έξω.. Καθώς με g711 θα ήθελε μεγαλύτερα πακέτα σε όγκο λόγω traffic.. Δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω..
    *Δεν αναφέρω τις χρεώσεις που έχουμε για κλήσεις εκτός παγίου εδώ.. Ιδίως προς κινητά που πλησιάζουν και ξεπερνούν τις κλήσεις προς εξωτερικό... Το αφήνω αυτό...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 06-01-21 στις 12:33. Αιτία: διόρθωση διατύπωσης.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #96
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Χτες μίλαγα με γνωστό στην Ελβετία, και πάνω στη κουβέντα μου ανέφερε ότι έχει αυτό: https://fiber.salt.ch/en
    Έπαθα λίγο (όχι πολύ) σοκ..
    Επόμενο; Αν και έρχεται λίγο σε αντίθεση με την εικόνα στην αρχή του θέματος.. Δεν ξέρω..
    Και εμείς εδώ, κάποιοι ακόμα πληρώνουμε π.χ το 24xl ~30ε...
    Εδώ εμείς είμαστε πιο large $$$ (από την ανάποδη) φαίνεται...
    Είναι η μορφολογία του εδάφους της ελλάδας, είναι ότι όλοι θέλουν το internet για YouTube και Instagram και δεν τις εγκρίνουν αυτές τις σαχλαμάρες οι εδώ αρμόδιοι. Είναι επειδή υπάρχουν άλλες προσφορές που δεν φαίνονται στα στατιστικά στοιχεία.

    Φαντάσου να μιλούσαμε τώρα και με μισθούς ελβετίας στην ελλάδα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #97
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντάσου να μιλούσαμε τώρα και με μισθούς ελβετίας στην ελλάδα.
    Ε ναι.... Αλίμονο..
    Αλλά και πάλι κ σκέτο 10gbits symmetric, με ~40ε πρπ, ε... Σε συγκινεί λίγο..
    Για limit σε όγκο δεν βρήκα κάτι..
    Βέβαια οι περιγραφές για παροχές στα πακέτα τους & οι προσφορές που έχουν με μπερδεύουν λίγο..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #98
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι.... Αλίμονο..
    Με 600 τον μήνα και τα πληρώνουμε ακριβότερα από κάτι καλοπληρωμένους ελβετούς. Δεν πρέπει να έχει ξαναυπάρξει τέτοιο πλιάτσικο εις βάρος του λαού.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #99
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Οι Ελβετοί έχουν σοβαρή άρχουσα τάξη, για αυτό μοιράζουν στον λαό. Εμείς από την άλλη...

  10. #100
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 600 τον μήνα και τα πληρώνουμε ακριβότερα από κάτι καλοπληρωμένους ελβετούς. Δεν πρέπει να έχει ξαναυπάρξει τέτοιο πλιάτσικο εις βάρος του λαού.
    Αφού εχτές που μίλαγα προσπαθούσα να σκεφτώ τι στο καλό εξοπλισμό δίνουν για 10gbits..
    Απ'ότι φαίνεται έχει 1 μόνο 10 Gbit LAN port, οι άλλες είναι 1 Gbit..
    https://fiber.salt.ch/en/home/internet
    https://fiber.salt.ch/en/home/equipment/fiber-box
    Για το οντ δεν αναφέρει κάτι.. Να το έχει ενσωματωμένο; Μάλλον..
    Χμμ, έχει και pdf κάτω.. Δεν τα είχα δει..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #101
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού εχτές που μίλαγα προσπαθούσα να σκεφτώ τι στο καλό εξοπλισμό δίνουν για 10gbits..
    Απ'ότι φαίνεται έχει 1 μόνο 10 Gbit LAN port, οι άλλες είναι 1 Gbit..
    Οι περισσότερες συσκευές (PCs, consoles) δεν έχουν ούτε καν 2.5 Gbps Ethernet, πόσο μάλλον να βρεις switches σε λογική τιμή.

    Ας είχαμε εδώ πέρα προσιτό 1 Gbps FTTH/G.Fast έστω στα €20-25 και χαλάλι τα 10 Gbps...

  12. #102
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότερες συσκευές (PCs, consoles) δεν έχουν ούτε καν 2.5 Gbps Ethernet, πόσο μάλλον να βρεις switches σε λογική τιμή.

    Ας είχαμε εδώ πέρα προσιτό 1 Gbps FTTH/G.Fast έστω στα €20-25 και χαλάλι τα 10 Gbps...
    Πες τα Χρυσόστομε..
    Και εμείς εδώ καθόμαστε και παρακαλάμε για 2αρι up τον isp.. Ω Θεέ μου..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Ελβετοί έχουν σοβαρή άρχουσα τάξη, για αυτό μοιράζουν στον λαό. Εμείς από την άλλη...
    Εντάξει.. Για την τάξη και το μοίρασμα τους δεν ξέρω.. Αλλά τα πιο πλούσια σε παροχές πακέτα τους, ε.. Δεν τα λες και φθηνά..
    Αλλά όπως μου έλεγε ο γνωστός, για τα χρήματα που παίρνουν εκεί (πρπ 10 φορές πάνω από εδώ νομίζω είπε; ) δεν τους έρχεται ακριβά..

    - - - Updated - - -

    Μου είπε και τον πάροχο ενέργειας του, γιατί δεν είχε πρόχειρο λογαριασμό.. Να δω πρπ τι τιμές έχουν εκεί..
    https://www.google.com/search?client...UTF-8&oe=UTF-8
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #103
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 600 τον μήνα και τα πληρώνουμε ακριβότερα από κάτι καλοπληρωμένους ελβετούς. Δεν πρέπει να έχει ξαναυπάρξει τέτοιο πλιάτσικο εις βάρος του λαού.
    Στην τελευταία πρόταση τα έγραψες όλα.
    (off topic: εχει ξανά υπάρξει το χρηματιστήριο το 2000 περίπου)

  14. #104
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.953
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Μόλις βρήκα και αυτό btw..
    https://www.adslgr.com/forum/threads...-43€-μην
    Δεν έτυχε να μπω στο ftth για να το δω..

    - - - Updated - - -
    Iliad enters Italian 5G market with €9.99 per month offer
    https://mobileeurope.co.uk/press-wir...er-month-offer
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #105
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    248
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/20
    ISP
    Sunrise comfort
    Router
    Sagemcom F@st 5360
    Τα τελευταία χρόνια έχουν φτιάξει οι τιμές στην Ελβετία στις τηλεπικοινωνίες. Βρισκεις καλά πακέτα σε καλές τιμές.

Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας