Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 76
  1. #61
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα σε περίπτωση μη άμεσης ενεργοποίησης δεν ισχύει η 1 ώρα ακύρωσης..
    Anyway, thanks για τις διευκρινίσεις παίδες..
    Για να δούμε τι θα κάνει ο άνθρωπος που έχει το θέμα..
    Καλά μην τα δένεις όλα αυτά γιατί συζητάμε τόση ώρα για το γράμμα του κανονισμού...όχι τι γίνεται στην πραγματικότητα.
    Όπως είπα στην πραγματικότητα γίνεται το έλα να δεις με παρόχους/συμβάσεις/φορητοτητες ή μη και για αυτό πέφτουν τα πρόστιμα βροχή από την ΕΕΤΤ σε πλείστες περιπτώσεις.
    Εγώ πέρα από το θεωρητικό κομμάτι έχω ασχοληθεί και με το πως γίνεται στην πράξη η όλη η ιστορία.

    Και κάτι ακόμη μην νομίζεις ότι έχουν όλοι το κουράγιο και το χρόνο να το ψάξουν και να το κυνηγήσουν τόσο όσο εμείς. Άρα το ωχ αδερφέ διαμορφώνει τις περισσότερες φορές το γενικότερο τοπίο

  2. #62
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gpapaio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά μην τα δένεις όλα αυτά γιατί συζητάμε τόση ώρα για το γράμμα του κανονισμού...όχι τι γίνεται στην πραγματικότητα.
    Όπως είπα στην πραγματικότητα γίνεται το έλα να δεις με παρόχους/συμβάσεις/φορητοτητες ή μη και για αυτό πέφτουν τα πρόστιμα βροχή από την ΕΕΤΤ σε πλείστες περιπτώσεις.
    Εγώ πέρα από το θεωρητικό κομμάτι έχω ασχοληθεί και με το πως γίνεται στην πράξη η όλη η ιστορία.

    Και κάτι ακόμη μην νομίζεις ότι έχουν όλοι το κουράγιο και το χρόνο να το ψάξουν και να το κυνηγήσουν τόσο όσο εμείς. Άρα το ωχ αδερφέ διαμορφώνει τις περισσότερες φορές το γενικότερο τοπίο
    Το ξέρω το τι γίνεται.. Τα έχουμε περάσει όλοι λίγο πολύ..
    Επίσης έχεις δίκιο στο ότι δεν το ψάχνουν όλοι τόσο όσο εμείς..

    - - - Updated - - -

    Έκανα update πίσω..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 04-01-21 στις 21:54.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #63
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω το τι γίνεται.. Τα έχουμε περάσει όλοι λίγο πολύ..

    - - - Updated - - -

    Έκανα update πίσω..
    Εγώ δεν το έχω περάσει προσωπικά, απλά είμαι στο χώρο αυτό και έχω δει τα εμπλεκόμενα συστήματα πως ανταλλάσσουν τις πληροφορίες μεταξύ τους. Όσο για το 14μερο δες σε άλλα νήματα τι γίνεται όσον αφορά την «ολοκληρωμένη» πληροφόρηση μέσω τηλεφώνου που παρέχεται από τον πάροχο στον συνδρομητή.

    Εγώ δεν θα εμπιστευόμουν το link γιατί δεν ξέρεις κάθε ποτε ανανεώνει.

  4. #64
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gpapaio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Nova δεν μπορεί να στείλει αίτημα υπαναχώρησης στη Vodafone παρά μόνο ακύρωση της αίτησης φορητότητας γιατί ο αριθμός ανήκει ακόμη στα στοιχεία της γυναίκας του. Άρα εάν δεν ήταν λάθος τα στοιχεία που έβαλε η Nova τότε θα έπρεπε να είχε ακυρωθεί η φορητότητα αφού δεν είχε ολοκληρωθεί από τον Δεκτη.
    Επίσης όμως έστειλε και αυτός αίτημα υπαναχώρησης από την σύμβαση που είχε υπογράψει που και εκεί είναι σωστό γιατί πάλι δεν είχε ενεργοποιηθεί η σύμβαση (υπηρεσία)
    Από που τεκμαίρονται αυτά; Ρώτησα τον φίλο τι ακριβώς αίτημα (ακύρωσης ή υπαναχώρησης) έγινε και απάντηση μέχρι τώρα δεν υπάρχει.
    Υπαναχώρησης ούτως ή άλλως στην περίπτωσή του δεν ισχύει, διότι η φορητότητα ξεκίνησε άμεσα. Οπότε μόνο ακύρωσης είναι το σωστό.
    Έγινε τέτοιο, σε ποιανού στοιχεία και πότε; Ζητώ τεκμηριωμένη απάντηση και όχι γενική (όπου οι περισσότεροι θεωρούν ότι αυτά τα δύο είναι ίδια έναντι του κανονισμού).

    Η Nova θα έπρεπε να στείλει αίτημα ακύρωσης φορητότητας στο όνομα της συζύγου. Έστειλε τέτοιο; Μήπως ήταν υπαναχώρησης ή μήπως με λάθος στοιχεία;
    Ο χρήστης δεν μπορεί να κάνει κανένα αίτημα από την στιγμή που δεν έχει ολοκληρωθεί η φορητότητα. Η μεταφορά της γραμμής στο δικό του όνομα, έπεται της φορητότητας.

  5. #65
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gpapaio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν το έχω περάσει προσωπικά, απλά είμαι στο χώρο αυτό και έχω δει τα εμπλεκόμενα συστήματα πως ανταλλάσσουν τις πληροφορίες μεταξύ τους. Όσο για το 14μερο δες σε άλλα νήματα τι γίνεται όσον αφορά την «ολοκληρωμένη» πληροφόρηση μέσω τηλεφώνου που παρέχεται από τον πάροχο στον συνδρομητή.

    Εγώ δεν θα εμπιστευόμουν το link γιατί δεν ξέρεις κάθε ποτε ανανεώνει.
    Κάτι κατάλαβα όπως τα γράφεις..
    Για τη σελίδα όπως είπα αργεί να ενημερωθεί αλλά το κάνει μέσα στην ημέρα.. Μπορεί και σε κάποιες ώρες.. Πάλι όμως είναι αργό..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από που τεκμαίρονται αυτά; Ρώτησα τον φίλο τι ακριβώς αίτημα (ακύρωσης ή υπαναχώρησης) έγινε και απάντηση μέχρι τώρα δεν υπάρχει.
    Υπαναχώρησης ούτως ή άλλως στην περίπτωσή του δεν ισχύει, διότι η φορητότητα ξεκίνησε άμεσα. Οπότε μόνο ακύρωσης είναι το σωστό.
    Έγινε τέτοιο, σε ποιανού στοιχεία και πότε; Ζητώ τεκμηριωμένη απάντηση και όχι γενική (όπου οι περισσότεροι θεωρούν ότι αυτά τα δύο είναι ίδια έναντι του κανονισμού).

    Η Nova θα έπρεπε να στείλει αίτημα ακύρωσης φορητότητας στο όνομα της συζύγου. Έστειλε τέτοιο; Μήπως ήταν υπαναχώρησης ή μήπως με λάθος στοιχεία;
    Ο χρήστης δεν μπορεί να κάνει κανένα αίτημα από την στιγμή που δεν έχει ολοκληρωθεί η φορητότητα. Η μεταφορά της γραμμής στο δικό του όνομα, έπεται της φορητότητας.
    Σωστό και αυτό..
    Όπως είπα για να δούμε τι θα πει ο άνθρωπος που έχει το θέμα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #66
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από που τεκμαίρονται αυτά; Ρώτησα τον φίλο τι ακριβώς αίτημα (ακύρωσης ή υπαναχώρησης) έγινε και απάντηση μέχρι τώρα δεν υπάρχει.
    Υπαναχώρησης ούτως ή άλλως στην περίπτωσή του δεν ισχύει, διότι η φορητότητα ξεκίνησε άμεσα. Οπότε μόνο ακύρωσης είναι το σωστό.
    Έγινε τέτοιο, σε ποιανού στοιχεία και πότε; Ζητώ τεκμηριωμένη απάντηση και όχι γενική (όπου οι περισσότεροι θεωρούν ότι αυτά τα δύο είναι ίδια έναντι του κανονισμού).

    Η Nova θα έπρεπε να στείλει αίτημα ακύρωσης φορητότητας στο όνομα της συζύγου. Έστειλε τέτοιο; Μήπως ήταν υπαναχώρησης ή μήπως με λάθος στοιχεία;
    Ο χρήστης δεν μπορεί να κάνει κανένα αίτημα από την στιγμή που δεν έχει ολοκληρωθεί η φορητότητα. Η μεταφορά της γραμμής στο δικό του όνομα, έπεται της φορητότητας.
    Για το τι είδους αιτήματα έστειλαν και πότε ΜΟΝΟ η Nova , η Vodafone και ο φίλος το γνωρίζουν. Κανένας άλλος.
    Εγώ θα περιμένω Update από τον φίλο να δω τι έγινε τελικά και τι του απάντησαν, γιατί η συζήτηση μας μπορεί να τραβάει χρονικά χωρίς ουσία.

    Επιπλέον -χωρίς να το αναλύσω περισσότερο- και αυτή η σύμβαση μπορεί να προσβληθεί για άλλους λόγους.

  7. #67
    Εγγραφή
    22-09-2017
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Αττικής
    Καλησπέρα παιδιά και συγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω.

    Κατ αρχάς να πω ότι το συμβόλαιο που έχω υπογράψει όντως λέει ΡΗΤΑ ότι επιθυμώ άμεση ενεργοποίηση (και σε άλλο σημείο ότι έχω ενημερωθεί για το τι σημαίνει αυτό)
    Με μπέρδεψε γιατί υπάρχουν 2 σημεία πανομοιότυπα που αναφέρεται η ερωτηση για άμεση ενεργοποίηση και το ένα είναι ΚΕΝΟ. Εγω εκείνο έβλεπα στην αρχή.
    Οπότε για το παραπάνω, 2 τα συμπεράσματα
    1) Απο τη στιγμή που ενεργοποιηθώ, δεν μπορώ να υπαναχωρήσω αζημίως.
    2) Το πουλί μου πρόσεξα που να το βάλω, αλλά την υπογραφή μου όχι :P

    Το δευτερο έχει να κάνει πριν την ενεργοποίηση αν έχω δικαίωμα να υπαναχωρήσω και πως.
    Έχω δικαίωμα να ακυρώσω την παραγγελία μου αρκεί να τους προωθησω αίτημα (με μειλ, η με το bot τους, τα στοιχεία μου/τα στοιχεία του τηλεφώνου μου κτλ).
    - Η Φορθνετ έστειλε αίτημα ακύρωσης έγκαιρα αλλά με τα στοιχεία της γυναίκας μου καθώς δεν ήξερε ότι είχα αλλάξει το όνομά μου.
    - Εγώ έστειλα αίτημα ακύρωσης αφού ενεργοποιήθηκε η συνδεση άρα δεν μετράει

    Όσον αφορά το δικό μου αίτημα ακύρωσης, είναι εκπροθεσμο οπότε ούθτε αυτό το συζητάμε.
    Όσον αφορά τη φορθνετ, είναι εμπρόθεσμο.
    Στο τελευταίο κομμάτι δεν βρήκα άκρη αλλά πραγματικά
    - επειδή κουράστηκα
    - επειδή η 50αρα γραμμή μου πιάνει 55000/5500 (down/up)
    - επειδή μου έκαναν ακόμα καλύτερη προσφορά στη vodafone (επειδή ήμουν δυσαρεστημένος)
    Έμεινα vodafone

    Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και ελπίζω να σας κάλυψα

  8. #68
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Απορία.. Αν και μπορεί να έχει γραφτεί πίσω..
    Να σημειωθεί ότι δεν μιλάω καθόλου για το άμεσο της ενεργοποίησης..
    Πρώτα έπρεπε να γίνει η φορητότητα στα ίδια στοιχεία και μετά η αλλαγή ονόματος..
    Σωστά;
    Θεωρητικά δεν έπρεπε να μετράει η ακύρωση της φορθνετ;
    Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #69
    Εγγραφή
    22-09-2017
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Αττικής
    Θεωρω πως ναι εχω δικιο και πως το αιτημα ακυρωσης της φορθνετ ειναι εγκυρο και με τα στοιχεια της γυναικας μου

    Ισως ομως ειναι κενο στις διαδικασιες τους και με οποιο εκπροσωπο και να μιλησω θα υπερασπιστει την εταιρια του.

    Επειδη ο χρονος μας ειναι πολυτιμος πρεπει να αξιζει για να το κυνηγησω παραπερα. Ξερω εκει πατανε κ αυτοι αλλα εμενα με κερδισανε

  10. #70
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορία.. Αν και μπορεί να έχει γραφτεί πίσω..
    Να σημειωθεί ότι δεν μιλάω καθόλου για το άμεσο της ενεργοποίησης..
    Πρώτα έπρεπε να γίνει η φορητότητα στα ίδια στοιχεία και μετά η αλλαγή ονόματος..
    Σωστά;
    Θεωρητικά δεν έπρεπε να μετράει η ακύρωση της φορθνετ;
    Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω..
    Εάν η γραμμή είναι της γυναίκας σου ΟΛΑ πρέπει να γίνουν ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ σου. Κανένας άλλος δεν έχει άδεια. Αυτό που έγινε στον φίλο μας είναι οτι στην vodafone μπήκε η γραμμή με ότι να ναι στοιχεία για να τον πάρουν ως πελάτη. Δεν τους ένοιαξε αν είναι νόμιμο αυτό. Διότι σου λέει ζευγάρι είναι σιγά μην διαμαρτυρηθεί κανένας, σε αντίθετη περίπτωση γνωρίζουμε όλοι τι σάλος θα είχε γίνει. Όλα στο όνομα του ιδιοκτήτη της γραμμής παιδιά. Η NOVA ηταν σωστή η Vodafone ήταν απλά: ας κάνουμε την δουλειά μας να τελειώνουμε

  11. #71
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από InTheHead83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρω πως ναι εχω δικιο και πως το αιτημα ακυρωσης της φορθνετ ειναι εγκυρο και με τα στοιχεια της γυναικας μου

    Ισως ομως ειναι κενο στις διαδικασιες τους και με οποιο εκπροσωπο και να μιλησω θα υπερασπιστει την εταιρια του.

    Επειδη ο χρονος μας ειναι πολυτιμος πρεπει να αξιζει για να το κυνηγησω παραπερα. Ξερω εκει πατανε κ αυτοι αλλα εμενα με κερδισανε
    Aν τελικά όπως κατέληξε η υπόθεση είσαι ευχαριστημένος, τότε οκ..
    Όπως είπα, απλά εγκυκλοπαιδικά ρώτησα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #72
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορία.. Αν και μπορεί να έχει γραφτεί πίσω..
    Να σημειωθεί ότι δεν μιλάω καθόλου για το άμεσο της ενεργοποίησης..
    Πρώτα έπρεπε να γίνει η φορητότητα στα ίδια στοιχεία και μετά η αλλαγή ονόματος..
    Σωστά;
    Θεωρητικά δεν έπρεπε να μετράει η ακύρωση της φορθνετ;
    Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω..
    Η γραμμή ανήκει σε έναν και μοναδικό πελάτη (ΑΦΜ). Μόνο αυτός έχει δυνατότητα να κάνει οποιαδήποτε αλλαγή στην γραμμή.
    Οπότε αν θέλουμε να γίνει φορητότητα και παράλληλα μεταβίβαση, έχουμε ένα από τα παρακάτω
    α. Πρώτα αίτημα μεταβίβασης στον υπάρχοντα πάροχο και στη συνέχεια αίτημα φορητότητας του νέου κατόχου στον νέο πάροχο.
    β. Αίτημα φορητότητας και παράλληλα μεταβίβασης στον νέο πάροχο. Είναι η περίπτωση του φίλου. Πρώτα γίνεται η φορητότητα με τα στοιχεία του κατόχου και όταν ολοκληρωθεί γίνεται η μεταβίβαση στον νέο κάτοχο της γραμμής.

  13. #73
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Άρα το αίτημα της φορθνετ για ακύρωση έπεσε στο κενό αν είχαν προλάβει να αλλάξουν τα στοιχεία κατόχου..
    Εδώ μιλάμε για κλάσματα δευτερολέπτου υποθέτω..
    Η εφόσον είχαν ήδη το αίτημα για αλλαγή στοιχείων αλλάζει η κατάσταση;
    Η φορθνετ θεωρητικά δεν θα μπορούσε να ζητήσει ακύρωση με τα στοιχεία του φίλου, αφού ο ίδιος δεν ήταν πελάτης τους..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #74
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα το αίτημα της φορθνετ για ακύρωση έπεσε στο κενό αν είχαν προλάβει να αλλάξουν τα στοιχεία κατόχου..
    Εδώ μιλάμε για κλάσματα δευτερολέπτου υποθέτω..
    Η εφόσον είχαν ήδη το αίτημα για αλλαγή στοιχείων αλλάζει η κατάσταση;
    Η φορθνετ θεωρητικά δεν θα μπορούσε να ζητήσει ακύρωση με τα στοιχεία του φίλου, αφού ο ίδιος δεν ήταν πελάτης τους..
    Παιδί μου, το αίτημα της Forthnet ήταν καθ'ολα σωστό. Παράνομη η Vodafone που δέχτηκε φορητότητα με άλλα στοιχεία εκτός του ιδιοκτήτη της γραμμής, αλλά επειδή είστε ζευγάρι απλά δεν νοιάστηκαν γιατί κανένας δεν θα διαμαρτυρόταν σύν οτι σας έβαλαν να υπογράψετε για γρήγορη ενεργοποίηση. Απλά και εσείς και η Vodafone βολευτήκατε γιατί υπάρχει καλή υπηρεσία και είστε ζευγάρι που σημαίνει οτι κανένας δεν θα κάνει καταγγελία για ψεύτικα στοιχεία

  15. #75
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδί μου, το αίτημα της Forthnet ήταν καθ'ολα σωστό. Παράνομη η Vodafone που δέχτηκε φορητότητα με άλλα στοιχεία εκτός του ιδιοκτήτη της γραμμής, αλλά επειδή είστε ζευγάρι απλά δεν νοιάστηκαν γιατί κανένας δεν θα διαμαρτυρόταν σύν οτι σας έβαλαν να υπογράψετε για γρήγορη ενεργοποίηση. Απλά και εσείς και η Vodafone βολευτήκατε γιατί υπάρχει καλή υπηρεσία και είστε ζευγάρι που σημαίνει οτι κανένας δεν θα κάνει καταγγελία για ψεύτικα στοιχεία
    Just for the record..
    TS=InTheHead83
    Εγώ απλά μερικές απορίες είχα..
    Anyway, αφού τα βρήκε ο άνθρωπος με τη βόντα οκ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας