Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Εγγραφή
    21-11-2012
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16912
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΓΚΑΔΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλο και τούτο με το ρουτερ..
    Anyway..
    Από stats και αυτό τα ίδια;
    Τα ίδια stats κι αυτό απλά μπορώ να το πειράξω να κερδίσω 2 mbps περίπου,έχω βαρεθεί να τα κάνω αυτά όμως.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    To "εξυπνάκια" κάνω ότι δεν το είδα, γιατί δεν είναι έκφραση που θα πρέπει να λέγεται από ένα μέλος σε άλλο και επιπλέον να λέγεται από έναν άνθρωπο σε κάποιον που προσπαθεί να τον βοηθήσει, η αχαριστία είναι η μεγαλύτερη από τις αμαρτίες.

    Πάμε παρακάτω, είσαι σίγουρος ότι λέω κάτι για τις μετρήσεις στην κολόνα?? και να ήθελες να μετρήσεις δεν μπορείς, γιατί απλά απαγορεύεται.
    Το αναφέρω γιατί από την στιγμή που έχουν γίνει τα πάντα όλα από την πλευρά σου, δεν υπάρχει τίποτε άλλο να γίνει, εκτός και αν δεν έχουν γίνει κυριολεκτικά όλα και απλά έτσι ειπώθηκε.
    Αυτά και καλή συνέχεια.
    Spoiler:
    Ευχαριστώ δεν περιμένουμε να ακούσουμε αλλά το να βριζόμαστε κιόλας χωρίς λόγο είναι κάτι πραγματικά που δεν το χωράει ο ανθρώπινος νους.
    Σου απάντησα ότι έχω ελέγξει τα πάντα,γιατί το αμφισβητείς και μου απευθύνεσαι με περίεργο τρόπο;Να είσαι πιό ευγενικός και δεν χρειάζομαι βοήθεια από σένα.

  2. #17
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αν είχες το booster να δουλεύει καλά, θα σου έλεγα άφησε τη όπως είναι, αν η γραμμή είναι σταθερή έστω και όπως είναι τώρα και δεν μαζεύει error η το snr δεν κάνει διακυμάνσεις..
    Τώρα όμως που είσαι μόνο με το adsl... Δεν είναι πολύ ωραία φάση το όλο.. Από εκεί και πέρα, εσύ ξέρεις..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pier88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ίδια stats κι αυτό απλά μπορώ να το πειράξω να κερδίσω 2 mbps περίπου,έχω βαρεθεί να τα κάνω αυτά όμως.

    - - - Updated - - -



    Σου απάντησα ότι έχω ελέγξει τα πάντα,γιατί το αμφισβητείς και μου απευθύνεσαι με περίεργο τρόπο;Να είσαι πιό ευγενικός και δεν χρειάζομαι βοήθεια από σένα.
    Ηρεμία παίδες...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #18
    Εγγραφή
    21-11-2012
    Μηνύματα
    426
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16912
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΓΚΑΔΙ
    Δεν υπάρχει πρόβλημα.

  4. #19
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρεμία παίδες...
    Ευχαριστώ που στην ηλικία μου με συμπεριλαμβάνεις στους "παίδες"...

    - - - Updated - - -

    Κατά τα άλλα και για να βάζουμε τα πράγματα στην θέση τους, γιατί μας διαβάζουν και άλλοι.
    Το απόλυτο "τα πάντα" που ειπώθηκε πιο πάνω, μπορεί να το πει και πάλι με επιφύλαξη, κάποιος τεχνικός ανωτέρου, για να μην πω, ανωτάτου επιπέδου.
    Όπως βέβαια είναι φυσικό κάποιος τεχνικός τέτοιου επιπέδου δεν έχει ανάγκη να ζητήσει βοήθεια σε ένα forum, αλλά σίγουρα να δώσει.
    Όταν λοιπόν ακούς αυτήν την απόλυτη έκφραση από κάποιον που ζητάει βοήθεια από ένα forum, επόμενο είναι να σκεφτείς ότι απλά το έχει πει παρορμητικά και φυσικά δεν είναι δυνατόν να έχει κοιτάξει "τα πάντα".
    Θα μπορούσαμε να ρωτήσουμε το απλό "είσαι σίγουρος"?? αλλά μπορεί από κάποιους να φαινόμασταν αγενείς ή ειρωνικοί, οπότε το αφήνουμε όπως είναι και πάμε παρακάτω, δεν χρειάζεται να προσπαθήσουμε για τίποτα περισσότερο γιατί απλά θα είναι μάταιο.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας