Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    13-01-2021
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Digital
    Γεια σας παιδες,
    εχω δυο καρτες απο Γαλλια,τωρα που γυρισα για γιορτες στο πατρικο(Παρο)και δοκιμασα το roaming και στα 2.H Bouygues Telecom συνεργαζεται με την Cosmote και ακομα και στο σπιτι μου,πιανω 100mbps download και 10-20 upload.Η free mobile που ειναι μεσω της Vodafone φτανει μεχρι τα 5 download και upload.Λεω νταξει θα φταιει το σπιτι μου αλλα οπου και να παω στο κεντρο ποιανω μονο H+ και οχι 4G με μεγιστη ταχυτητα 10mbps.Ξερεται πως παει η Vodafone με το 4G?Το δουλευει το θεμα η το εχει παραμελησει?
    Ευχαριστουμπες

  2. #2
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.579
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Το πιο πιθανο ειναι οτι η καρτα που εχεις δεν εχει roaming agreement για 4g... Η παρος εχει full4g στη παρο και τετοιες μερες μη καλοκαιρινες θα ειναι και αδειο.

  3. #3
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DeanBlakely Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδες,
    εχω δυο καρτες απο Γαλλια,τωρα που γυρισα για γιορτες στο πατρικο(Παρο)και δοκιμασα το roaming και στα 2.H Bouygues Telecom συνεργαζεται με την Cosmote και ακομα και στο σπιτι μου,πιανω 100mbps download και 10-20 upload.Η free mobile που ειναι μεσω της Vodafone φτανει μεχρι τα 5 download και upload.Λεω νταξει θα φταιει το σπιτι μου αλλα οπου και να παω στο κεντρο ποιανω μονο H+ και οχι 4G με μεγιστη ταχυτητα 10mbps.Ξερεται πως παει η Vodafone με το 4G?Το δουλευει το θεμα η το εχει παραμελησει?
    Ευχαριστουμπες
    μια χαρά το δουλεύει, μαλλον αυτό που σου απάντησε ο πάνω (μου) είναι το θέμα.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας