Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Είναι δεδομένο ότι facebook,google υπηρεσίες και εφαρμογές έχουν μπει σε διαδικασία διαγραφής από κάθε είδους συσκευή από εμένα προσωπικά και είμαι κοντά να το πετύχω!

    Τι μου έτυχε σήμερα (ios) : στέλνω μια φωτογραφία από το viber (share) με την εφαρμογή protonmail σε ένα email (καινούριο που δεν είχα πριν).
    Αργότερα μπαίνω από τον browser duckduckgo στο facebook και βλέπω πρόταση φιλίας (πρώτη πρώτη) στο άτομο που έστειλα email πρώτη φορά!!!
    Πως γίνεται αυτό; που το βρήκε το facebook; έχετε καμιά ιδέα;
    Από το ios έχω διαγράψει το facebook app αλλά είναι ακόμα σε εγκατάσταση το messenger. Λέτε αυτό να έκλεψε την πληροφορία; (anyway διαγράφηκε και αυτό τώρα)

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δεδομένο ότι facebook,google υπηρεσίες και εφαρμογές έχουν μπει σε διαδικασία διαγραφής από κάθε είδους συσκευή από εμένα προσωπικά και είμαι κοντά να το πετύχω!

    Τι μου έτυχε σήμερα (ios) : στέλνω μια φωτογραφία από το viber (share) με την εφαρμογή protonmail σε ένα email (καινούριο που δεν είχα πριν).
    Αργότερα μπαίνω από τον browser duckduckgo στο facebook και βλέπω πρόταση φιλίας (πρώτη πρώτη) στο άτομο που έστειλα email πρώτη φορά!!!
    Πως γίνεται αυτό; που το βρήκε το facebook; έχετε καμιά ιδέα;
    Από το ios έχω διαγράψει το facebook app αλλά είναι ακόμα σε εγκατάσταση το messenger. Λέτε αυτό να έκλεψε την πληροφορία; (anyway διαγράφηκε και αυτό τώρα)
    Μήπως απλά σε βρήκε με τον κλασικό τρόπο στο facebook;

  3. #3
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως απλά σε βρήκε με τον κλασικό τρόπο στο facebook;
    εννοείς το άτομο αυτό να έκανε αναζήτηση τους ονόματος μου μετά που έλαβε το email; Αν ναι όντως είναι μια λογική εξήγηση

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοείς το άτομο αυτό να έκανε αναζήτηση τους ονόματος μου μετά που έλαβε το email; Αν ναι όντως είναι μια λογική εξήγηση
    Ναι αυτό ήθελα να πω.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας