Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Καλησπέρα σε όλους την τελευταία εβδομάδα έχω πρόβλημα με την θέαση ορισμένων βίντεο στο youtube μου βάζει περιορισμό ηλικίας και μάλιστα ζητάει να ανεβάσουμε αριθμό πιστωτικής;;;;;;;; ή κάποιο άλλο έγγραφο για επαλήθευση στον λογαριασμο google έχω δηλώσει ηλικία 47 εκει που λέει γενέθλια στα προσωπικά στοιχείατο κάνει και σε κάποιον από εσάς αυτό;
    σας επισυνάπτω φωτό παρακάτω

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2021-01-20_201319.jpg 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  223,2 KB 
ID: 223696Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2021-01-19_224102.jpg 
Εμφανίσεις:  25 
Μέγεθος:  236,9 KB 
ID: 223697Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2021-01-20_225402.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  242,3 KB 
ID: 223698

    εχω δυο λογαριασμούς στο youtube έναν ως greeklow 71 τον οποίο βλέπει ως λογαριασμό επωνυμίας και έναν μέσω του λογαριασμού google ως achilleaschris

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  2021-01-22_160220.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  97,6 KB 
ID: 223699

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δοκιμάζεις μια απο τις δυο επιλογές που σου δίνει

  3. #3
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκιμάζεις μια απο τις δυο επιλογές που σου δίνει
    και στους δυο λογαριασμους το κανει

  4. #4
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Δοκίμασε με κάποιο πρόγραμμα κατεβάσματος από το YT. Συνήθως μπορούν να παρακάμψουν τους περιορισμούς αυτούς.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασε με κάποιο πρόγραμμα κατεβάσματος από το YT. Συνήθως μπορούν να παρακάμψουν τους περιορισμούς αυτούς.
    εσένα στο κάνει θελω να πω εαν το κάνει και σε άλλους είναι θέμα πολιτικής της google το θέμα ειναι οτι εχω δηλωσει ηλικια στον λογαριαμό google που εχω 26-6-73 αλλα δεν με αφηνει να δω βιντεο για ενηλικες οσο γιαυτο που λες το θεμα δεν ειναι να κατεβασω αλλα να παρακολουθήσω βίντεο και φυσικά να βρω γιατί το κάνει

  6. #6
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.931
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Και σε εμένα το έκανε πριν καμιά βδομάδα. Κάποιες φορές με Back με άφηνε να δω το βίντεο, αλλά καταντούσε κουραστικό. Εν τέλει έβαλα αριθμό χρεωστικής, δέσμευσε 0€ για επιβεβαίωση και όλα οκ.

  7. #7
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σε εμένα το έκανε πριν καμιά βδομάδα. Κάποιες φορές με Back με άφηνε να δω το βίντεο, αλλά καταντούσε κουραστικό. Εν τέλει έβαλα αριθμό χρεωστικής, δέσμευσε 0€ για επιβεβαίωση και όλα οκ.
    δεν είναι επικύνδυνο να βάλεις αριθμό χρεωστικής ή κάποιο έγγραφο όπως ταυτότητα δίπλωμα κτλ;

  8. #8
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chriac Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσένα στο κάνει θελω να πω εαν το κάνει και σε άλλους είναι θέμα πολιτικής της google το θέμα ειναι οτι εχω δηλωσει ηλικια στον λογαριαμό google που εχω 26-6-73 αλλα δεν με αφηνει να δω βιντεο για ενηλικες οσο γιαυτο που λες το θεμα δεν ειναι να κατεβασω αλλα να παρακολουθήσω βίντεο και φυσικά να βρω γιατί το κάνει
    Δεν γνωρίζω, χρησιμοποιώ το YT χωρίς λογαριασμό. Η Google εδώ ακολουθεί πρόσφατη οδηγία της ΕΕ (AVMSD), γι' αυτό σου ζητά την επιβεβαίωση.

    https://support.google.com/youtube/a...B5%CE%B9%CE%BF
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  9. #9
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωρίζω, χρησιμοποιώ το YT χωρίς λογαριασμό. Η Google εδώ ακολουθεί πρόσφατη οδηγία της ΕΕ (AVMSD), γι' αυτό σου ζητά την επιβεβαίωση.

    https://support.google.com/youtube/a...B5%CE%B9%CE%BF
    δηλαδή ο μόνος τρόπος είναι να ανεβάσεις στην google ως επαλήθευση ηλικίας πιστωτικη κάρτα ταυτότητα η άλλο έγγραφο;

  10. #10
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Αν δεν θέλεις να το κατεβάσεις, ναι. Ίσως υπάρχει τρόπος παράκαμψης με κάποιο add-on, αλλά δεν έχω ασχοληθεί.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  11. #11
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν θέλεις να το κατεβάσεις, ναι. Ίσως υπάρχει τρόπος παράκαμψης με κάποιο add-on, αλλά δεν έχω ασχοληθεί.
    οκ το θέμα είναι αν εμπιστύεσαι την google για να ανεβάσεις ΄πιστωτική κάρτα ή κάποιο αλλο έγγραφο για επαλήθευση ηλικίας που ξέρω εγώ αν δεν το χρησιμοποιήσει για άλλο σκοπό;

  12. #12
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.931
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Δεν είναι μια τυχαία scamοσελιδα η Google να μαζεύει πιστωτικές και να εξαφανιστεί μια μέρα με εκατομμύρια...

  13. #13
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x_undefined Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μια τυχαία scamοσελιδα η Google να μαζεύει πιστωτικές και να εξαφανιστεί μια μέρα με εκατομμύρια...
    οκ καταλαβαίνω τι λες εσένα σου βγάζει τον περιορισμό ηλικίας και αν ναι τι έκανες;

  14. #14
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.667
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chriac Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ καταλαβαίνω τι λες εσένα σου βγάζει τον περιορισμό ηλικίας και αν ναι τι έκανες;
    Σου έχουν απαντήσει ήδη, πολλάκις. Γιατί συνεχίζεις να ρωτάς; Δεν σου αρέσει η απάντηση; Απλά κάνεις επιβεβαίωση με έναν από τους τρόπους που αναφέρονται, η google δεν είναι τυχαία εταιρεία για να μην εμπιστεύεσαι (μήπως έχεις Android τηλέφωνο; ). Αν δεν θες να το κάνεις, απλά δεν βλέπεις το βίντεο.

  15. #15
    Εγγραφή
    12-03-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου έχουν απαντήσει ήδη, πολλάκις. Γιατί συνεχίζεις να ρωτάς; Δεν σου αρέσει η απάντηση; Απλά κάνεις επιβεβαίωση με έναν από τους τρόπους που αναφέρονται, η google δεν είναι τυχαία εταιρεία για να μην εμπιστεύεσαι (μήπως έχεις Android τηλέφωνο; ). Αν δεν θες να το κάνεις, απλά δεν βλέπεις το βίντεο.
    κατάλαβα πολύ καλά τις απαντήσεις απλά έκανα προσωπική ερώτηση στον χρήστη x_undefined εάν έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα τον οποίο ούτως ή άλλως ευχαριστώ για την πρώτη απάντησή του εσύ τι ακριβώς θέλεις να παραστήσεις γιατί πετάγεσαι απλά και μόνο να κάνεις παρατήρηση εκτός και σε έχουν εξουσιοδοτήσει να μαλώνεις όποιον δεν γουστάρεις αυτό που ρωτά
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chriac : 23-01-21 στις 22:05.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας