Σελ. 13 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 749
  1. #181
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα τι νόημα έχει όταν η Amazon το στέλνει με 16€ μεταφορικά περίπου?
    453 ευρω vs 408 ευρω + 3 ευρω shipping

  2. #182
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CptBill Εμφάνιση μηνυμάτων
    453 ευρω vs 408 ευρω + 3 ευρω shipping
    Α νόμιζα να το πάρει από το Amazon αφού θα πάει εκεί sorry όντως είναι σχεδόν ένα 50άρικο η διαφορά
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #183
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Όχι όχι, από το eurodk
    Που έχει και το 5g σε απίστευτη τιμή

  4. #184
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CptBill Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι όχι, από το eurodk
    Που έχει και το 5g σε απίστευτη τιμή
    Ναι είμαι σύμφωνος για το euro.dk... έχω πάρει πολλά πράγματα από εκεί, κυρίως teltonika trackers και οι τιμές τους δεν παίζονται (μέχρι που κατάλαβα lol πως δεν έχουν support ούτε μου έφτιαχναν λογαριασμό στην teltonika να μπορώ να διαχειριστώ online το tracker μου οπότε τους έκοψα)
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #185
    Εγγραφή
    10-08-2007
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλησπέρα σας και πάλι.

    Ύστερα από πολλές δοκιμές, μετρήσεις και tests κατάφερα να σταθεροποιήσω μια κατάσταση αρκετά ικανοποιητική τόσο σε down όσο και σε Up που νομίζω ότι είναι πολύ κοντά στο ταβάνι για τη συγκεκριμένη περιοχή.

    Το speed test μου έδωσε, ακόμα και σε ώρες αιχμής, 70-80Mbps Down και 15-20 Up με το θόρυβο να προσεγγίζει το κατώφλι των 20dBm ενώ το σήμα να φτάνει και κάτω από τα -60dBm

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  speedtest_1.png 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  39,9 KB 
ID: 230987
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  speedtest_2.png 
Εμφανίσεις:  34 
Μέγεθος:  39,5 KB 
ID: 230988

    Σ'αυτό το σημείο νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω θερμά τα μέλη lghikas και Billyvan για την αμέριστη συμπαράσταση , βοήθεια και προθυμία που έδειξαν για τη βελτίωση της 4G σύνδεσής μου με τις πολλές γνώσεις και εμπειρία τους.
    Επόμενος στόχος η εξαιρετική κεραία XPOL-2-5G

  6. #186
    Εγγραφή
    18-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα, Άγιος Δημήτριος
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    14
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    250/90
    ISP
    Cosmote
    Router
    MikroTik LTE12
    Κάνω εδώ και στο άλλο νήμα που έχει ενδιαφέρον σχετικά με τις ταχύτητες και το LTE12 μήπως βρεθεί κάποια λύση
    link

  7. #187
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Σε οτι αφορα Μικροτικ καλο ειναι να παμε εκει και να γραψουμε οπως εκανε ο φιλος απο πανω

  8. #188
    Εγγραφή
    11-10-2021
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. Θα ήθελα πάρα πολύ την βοήθεια σας καθώς αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια από την ημέρα που άλλαξα το ίντερνετ του σπιτιού με 4g/5g.

    Αρχικά, ξεκίνησα με ένα ZTE 4G/LTE Modem και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος ερχόμενος από μια τραγική adsl στα 7Mbit. Ωστόσο, πρίν περίπου ένα μήνα αγόρα ένα HUAWEI 5G CPE PRO 2, καθώς παρατήρησα ότι η περιοχή πιάνει σχετικά καλό 5g σήμα (Νέα Μάκρη). Δυστυχώς όμως, αντιμετωπίζω δύο θέματα. Ένα με την συσκευή και μάλλον (?) ένα με το δίκτυο. Θα ξεκινήσω με αυτό του δικτύου.

    Δίκτυο

    Παρατήρησα καθώς έκανα download ένα παιχνίδι στο steam, ότι ενώ τα πρώτα λεπτά κατέβαζε με 10mbps ++ με peak περίπου 13, ξαφνικά πέφτει στα 300kbps και έπειτα ανέβηκε μέχρι ΜΑΞΙΜΟΥΜ 3mbps και δεν ξανα ανέβηκε ποτέ. Έπεζε ανάμεσα σε 1,2 με 3! Δοκίμασα και άλλη πλατφόρμα αλλά η ταχύτητα ήταν ακριβώς η ίδια. Να αναφέρω ότι ο σκληρός είναι NVME SSD.

    Και ερωτώ σαν άμαθος, υπάρχει περίπτωση να τρώει bottleneck η γραμμή όταν "βλέπει" ότι κατεβαίνει μεγάλος όγκος δεδομένων; Είναι όντως απεριόριστα τα data που παρέχονται; Στο σημείο αυτό να αναφέρω ότι έχω το πρόγραμμα της Cosmote GIGAMAX UNLIMITED και η χρήση είναι ΣΙΓΟΥΡΑ κάτω απο 200-300giga κάθε μήνα. Μπορεί να λέω και πολλά. Ίσως τα ξεπεράσω άμα κατεβάσω κάποιο game.


    ΣΥΣΚΕΥΗ

    Και περνάω στην συσκευή. Μετά από περίπου μια βδομάδα χρήσης και ενώ οι λυχνίες δείχνουν ότι το ρουτερ λαμβάνει κανονικά σήμα 4g + 5g, παρουσιάζεται ένα θαυμαστικό στις συσκευές που είναι συνδεδεμένες με wifi και στην ουσία χάνεται η πρόσβαση στο ίντερνετ σε κάθε συσκευή είτε μέσω wifi είστε μέσω LAN. Το ρουτερ χρειάζεται επανεκίνηση για να λειτουργήσει ξανά, ώσπου το πρόβλημα να παρουσιαστεί ξανά, μετά από κάποιες (όχι συγκεκριμένες) ημέρες. Έχω μιλήσει ήδη με την HUAWEI, τους το άφησα εκεί μια βδομάδα, δεν το παρουσιάσε δυστυχώς ποτέ το πρόβλημα, το πήρα πίσω και προφανώς μετά από 2 ημέρες μου το ξαναέκανε. Έχω δοκιμάσει και factory reset ωστόσο δεν είχα κάποια επιτυχία. Εάν έχει κάποιος κάποια παρόμοια εμπειρία ή έχει ξανα ακούσει κάποιο αντίστοιχο πρόβλημα θα εκτιμούσα την οποιαδήποτε βοήθεια.

    Αυτή τη στιγμή, δεν έχω κάνει καμία απολύτως αλλαγή στο ρούτερ. Είναι όπως ακριβώς το παρέλαβα καινούργιο.


    Γενικά έχει πολύ ανάμεικτα συναισθήματα μέχρι τώρα. Δεν ξέρω αν είναι από λάθος ρυθμίσεις ή πρόβλημα περιοχής αλλά είναι ημέρες που αισθάνομα ότι έχω ίντερνετ κεντροευρώπης και μέρες που είμαι πάνω στα βουνά.

    Αυτό με το steam με προβλημάτισε ιδιαίτερα.

    Συγγνώμη για το σεντονάκι, οποιοδήποτε feedback είναι ευπρόσδεκτο.

  9. #189
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    HUAWEI 5G CPE PRO 2 ειχα παρομοια θεματα επιανε 5G και δεν κατεβαζε ουτε σαν 3G.

    Το Cosmote GIGAMAX UNLIMITED ειναι οντως ολα απεριοριστα και δεν σε κοβει ουτε σε ταχυτητα ουτε σε ογκο.

    Δοκίμασε οταν σου κανει το προβλημα με το download να κανεις εκεινη την ωρα ενα speedtest απ το PC και απ το τηλεφωνο σου.

    Επίσης δοκίμασε να βαλεις καποιον download manager για να κατεβαζεις απο πολλα connections να δεις που θα παει η ταχυτητα.

  10. #190
    Εγγραφή
    11-10-2021
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BillyVan Εμφάνιση μηνυμάτων
    HUAWEI 5G CPE PRO 2 ειχα παρομοια θεματα επιανε 5G και δεν κατεβαζε ουτε σαν 3G.

    Το Cosmote GIGAMAX UNLIMITED ειναι οντως ολα απεριοριστα και δεν σε κοβει ουτε σε ταχυτητα ουτε σε ογκο.

    Δοκίμασε οταν σου κανει το προβλημα με το download να κανεις εκεινη την ωρα ενα speedtest απ το PC και απ το τηλεφωνο σου.

    Επίσης δοκίμασε να βαλεις καποιον download manager για να κατεβαζεις απο πολλα connections να δεις που θα παει η ταχυτητα.
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Επειδή δεν είμαι ιδιαίτερα σχετικός, οι download managers πως δουλευουν?

    Επίσης, άλλαξες το HUAWEI με κάποιο άλλο?

  11. #191
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 150 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. Θα ήθελα πάρα πολύ την βοήθεια σας καθώς αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια από την ημέρα που άλλαξα το ίντερνετ του σπιτιού με 4g/5g.

    Αρχικά, ξεκίνησα με ένα ZTE 4G/LTE Modem και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος ερχόμενος από μια τραγική adsl στα 7Mbit. Ωστόσο, πρίν περίπου ένα μήνα αγόρα ένα HUAWEI 5G CPE PRO 2, καθώς παρατήρησα ότι η περιοχή πιάνει σχετικά καλό 5g σήμα (Νέα Μάκρη). Δυστυχώς όμως, αντιμετωπίζω δύο θέματα. Ένα με την συσκευή και μάλλον (?) ένα με το δίκτυο. Θα ξεκινήσω με αυτό του δικτύου.

    Δίκτυο

    Παρατήρησα καθώς έκανα download ένα παιχνίδι στο steam, ότι ενώ τα πρώτα λεπτά κατέβαζε με 10mbps ++ με peak περίπου 13, ξαφνικά πέφτει στα 300kbps και έπειτα ανέβηκε μέχρι ΜΑΞΙΜΟΥΜ 3mbps και δεν ξανα ανέβηκε ποτέ. Έπεζε ανάμεσα σε 1,2 με 3! Δοκίμασα και άλλη πλατφόρμα αλλά η ταχύτητα ήταν ακριβώς η ίδια. Να αναφέρω ότι ο σκληρός είναι NVME SSD.

    Και ερωτώ σαν άμαθος, υπάρχει περίπτωση να τρώει bottleneck η γραμμή όταν "βλέπει" ότι κατεβαίνει μεγάλος όγκος δεδομένων; Είναι όντως απεριόριστα τα data που παρέχονται; Στο σημείο αυτό να αναφέρω ότι έχω το πρόγραμμα της Cosmote GIGAMAX UNLIMITED και η χρήση είναι ΣΙΓΟΥΡΑ κάτω απο 200-300giga κάθε μήνα. Μπορεί να λέω και πολλά. Ίσως τα ξεπεράσω άμα κατεβάσω κάποιο game.


    ΣΥΣΚΕΥΗ

    Και περνάω στην συσκευή. Μετά από περίπου μια βδομάδα χρήσης και ενώ οι λυχνίες δείχνουν ότι το ρουτερ λαμβάνει κανονικά σήμα 4g + 5g, παρουσιάζεται ένα θαυμαστικό στις συσκευές που είναι συνδεδεμένες με wifi και στην ουσία χάνεται η πρόσβαση στο ίντερνετ σε κάθε συσκευή είτε μέσω wifi είστε μέσω LAN. Το ρουτερ χρειάζεται επανεκίνηση για να λειτουργήσει ξανά, ώσπου το πρόβλημα να παρουσιαστεί ξανά, μετά από κάποιες (όχι συγκεκριμένες) ημέρες. Έχω μιλήσει ήδη με την HUAWEI, τους το άφησα εκεί μια βδομάδα, δεν το παρουσιάσε δυστυχώς ποτέ το πρόβλημα, το πήρα πίσω και προφανώς μετά από 2 ημέρες μου το ξαναέκανε. Έχω δοκιμάσει και factory reset ωστόσο δεν είχα κάποια επιτυχία. Εάν έχει κάποιος κάποια παρόμοια εμπειρία ή έχει ξανα ακούσει κάποιο αντίστοιχο πρόβλημα θα εκτιμούσα την οποιαδήποτε βοήθεια.

    Αυτή τη στιγμή, δεν έχω κάνει καμία απολύτως αλλαγή στο ρούτερ. Είναι όπως ακριβώς το παρέλαβα καινούργιο.


    Γενικά έχει πολύ ανάμεικτα συναισθήματα μέχρι τώρα. Δεν ξέρω αν είναι από λάθος ρυθμίσεις ή πρόβλημα περιοχής αλλά είναι ημέρες που αισθάνομα ότι έχω ίντερνετ κεντροευρώπης και μέρες που είμαι πάνω στα βουνά.

    Αυτό με το steam με προβλημάτισε ιδιαίτερα.

    Συγγνώμη για το σεντονάκι, οποιοδήποτε feedback είναι ευπρόσδεκτο.
    Έχω και εγώ το gigamax unlimited και σκέφτομαι μια από τις 4 έξτρα sim, που προμηθεύτηκα ήδη να τη βάλω σε ένα 5g router, που θα αγοράσω. Το παραπάνω Huawei ή κανά mikrotik 5g router. Στο σπίτι μου στην Πάτρα πρέπει να υπάρχει καλή καλυψη 5g, κατά πάσα πιθανότητα από mid band, n78, 3.5 GHz. Σύντομα θα είμαι Πάτρα και θα ξέρω, κάνοντας δοκιμές με το νέο μου τηλέφωνο, Samsung S21 Ultra 5G. Ωστόσο, μετά λύπης μου διαβάζω ότι το Huawei δεν έχει καλή απόδοση. Καταρχάς, η κάρτα, που έχει μπει σε αυτό, μπήκε πρώτα σε κάποιο "5g cetificied" τηλέφωνο ώστε να λειτουργήσει το 5g στην εν λόγω κάρτα στο δίκτυο τής Cosmote? Εκτός και αν το μηχάνημα είναι στη "white list" για 5g enabled συσκευές ή πλέον δε χρειάζεται το "τρικ" για να παίξει μια κάρτα σε 5g , σε μη πιστοποιημένη συσκευή. Και για όσους, ενδεχομένως, δε γνωρίζουν, αναφέρομαι στη διαδικασία, που μια sim μπαίνει πρώτα σε "πιστοποιημένη" συσκευή για 5g από την cosmote και μετά μπορεί να παίξει σε άλλη 5g enabled συσκευή σε 5g, χωρίς αυτή να είναι απαραίτητο να είναι στη λίστα "πιστοποιημένων" συσκευών. Γράφετε πιο πάνω ότι έχετε ένδειξη 5g στο router σας οπότε λογικά η κάρτα παίζει σε 5g δίκτυο.
    Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr

  12. #192
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Επειδή δεν είμαι ιδιαίτερα σχετικός, οι download managers πως δουλευουν?

    Επίσης, άλλαξες το HUAWEI με κάποιο άλλο?
    Το εχω ακομη απλα στην ακρη.

    Εχω ομως το Mikrotik Chateau 5G.

    Για την αλλη σου ερωτηση κανε μια αναζητηση στο google.

    Θα βγουμε εκτος θεματος.

    @jimavagianos
    Δεν εκανα κατι για την καρτα σιμ και δε νομιζω οτι χρειαζεται.

  13. #193
    Εγγραφή
    11-10-2021
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimavagianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω και εγώ το gigamax unlimited και σκέφτομαι μια από τις 4 έξτρα sim, που προμηθεύτηκα ήδη να τη βάλω σε ένα 5g router, που θα αγοράσω. Το παραπάνω Huawei ή κανά mikrotik 5g router. Στο σπίτι μου στην Πάτρα πρέπει να υπάρχει καλή καλυψη 5g, κατά πάσα πιθανότητα από mid band, n78, 3.5 GHz. Σύντομα θα είμαι Πάτρα και θα ξέρω, κάνοντας δοκιμές με το νέο μου τηλέφωνο, Samsung S21 Ultra 5G. Ωστόσο, μετά λύπης μου διαβάζω ότι το Huawei δεν έχει καλή απόδοση. Καταρχάς, η κάρτα, που έχει μπει σε αυτό, μπήκε πρώτα σε κάποιο "5g cetificied" τηλέφωνο ώστε να λειτουργήσει το 5g στην εν λόγω κάρτα στο δίκτυο τής Cosmote? Εκτός και αν το μηχάνημα είναι στη "white list" για 5g enabled συσκευές ή πλέον δε χρειάζεται το "τρικ" για να παίξει μια κάρτα σε 5g , σε μη πιστοποιημένη συσκευή. Και για όσους, ενδεχομένως, δε γνωρίζουν, αναφέρομαι στη διαδικασία, που μια sim μπαίνει πρώτα σε "πιστοποιημένη" συσκευή για 5g από την cosmote και μετά μπορεί να παίξει σε άλλη 5g enabled συσκευή σε 5g, χωρίς αυτή να είναι απαραίτητο να είναι στη λίστα "πιστοποιημένων" συσκευών. Γράφετε πιο πάνω ότι έχετε ένδειξη 5g στο router σας οπότε λογικά η κάρτα παίζει σε 5g δίκτυο.


    Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Η κάρτα έτρεχε σε 4g router και μετά ήρθε ένας φίλος και την δοκιμάσαμε στο κινητό του (iphone 5g) και στην ουσία για αυτό προχώρησα και στην αγορά του router. Συνεπώς δεν μπήκε κατευθείαν στην συσκευή. Έχει κάποιο νόημα να ζητήσω καινούργια sim?

  14. #194
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Η κάρτα έτρεχε σε 4g router και μετά ήρθε ένας φίλος και την δοκιμάσαμε στο κινητό του (iphone 5g) και στην ουσία για αυτό προχώρησα και στην αγορά του router. Συνεπώς δεν μπήκε κατευθείαν στην συσκευή. Έχει κάποιο νόημα να ζητήσω καινούργια sim?
    Οχι γιατί σίγουρα αν έπαιζε το έργο πως πρέπει να μπει η κάρτα σε αναγνωρισμένη συσκευή 5G, αυτό έγινε με το που την βάλατε στο iphone.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #195
    Εγγραφή
    23-07-2010
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    471
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    220d/80u Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE MC801a TL1043Nv5 owrt
    Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή τη συσκευή?

    https://www.vodafone.gr/eshop/syskeu...spot/p-148145/

    Φαίνεται πολύ τίμια - έχει και ethernet!

Σελ. 13 από 50 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας