Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 85
  1. #31
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Καλησπέρα και από μένα. Το ίδιο πρόβλημα έχω κ γω, με Fiber 100αρα της wind. Να πω και γω τον καημό μου. Η ενεργοποίηση έγινε πριν 10 μέρες και δεν έδωσα πολύ σημασία λόγω υποχρεωσεων. Την 7η μέρα είπα να ασχοληθώ λίγο με το router, στατιστικά κτλ. Έβλεπα συγχρονισμό γύρω στα 75mbps, με att γύρω στα 105mbps.Δεν έδωσα σημασία σε crc errors. Δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ(Παρασκευή βράδυ) . Έβγαλα όλες τις πρίζες και άφησα μόνο την κεντρική. Ούτως ή άλλως δεν τις χρησιμοποιούσα.Ελεγχθηκε η εσωτερική καλωδίωση από φίλο ηλεκτρολόγο όλα καλά. Δευτέρα πρωί είδα συγχρονισμό στα 102mbps. Ααααα λέω,μια χαρά. Έρχεται ο τεχνικός από ΟΤΕ μετράει στον κατανεμητη, βλέπει το ίδιο, δεν υπάρχει βλάβη. Από κει κ μετά ξεκινάω να τσεκάρω ταχύτητα download και ξεκινάει το κλάμα. Download max 18MBPS. Ξανάδηλωνω βλάβη, μιλάω με τεχνικό της Wind, επιβεβαιώνει τα πολλά errors και τις αποσυνδέσεις. Κατεβάζω το router στον κατανεμητη, μετράω και από κει και τα ίδια ακριβώς. Καλός συγχρονισμός, ταχύτητα για κλάματα. Την επόμενη μέρα Τρίτη έρχεται τεχνικός της Wind και επιβεβαίωσε κ αυτός τα ίδια ακριβώς. Έπιασα 1 μυριο errors στα 5 λεπτά. Δηλώνει βλάβη στον ΟΤΕ. Σήμερα ήταν να έρθει τεχνικός. Τον βρίσκω τυχαία στον δρόμο (2 είναι στην περιοχή) και τον ρωτάω αν είχε χρεωθεί αυτός τη βλάβη. Μου απαντάει πως το μόνο που μπορεί να κάνει, να αλλάξει port στην καμπίνα. Αλλά και πάλι μου λέει δεν θα αλλάξει κάτι,γιατι στην ουσία μου είπε ότι φταίει η wind που στις γραμμές που νοικιάζει έχει στριμώξει πολύ κόσμο, με αποτέλεσμα κανένας να μην έχει καλή ταχύτητα. Σαν να έχει μπουκώσει. Πριν καμιά ώρα μίλησα και πάλι με τους τεχνικούς της Wind. Μου απαντάνε πως ακόμα δεν έχουν ενημερώσει από τις ενέργειες του τεχνικού του ΟΤΕ και πως θα λυθεί το πρόβλημα. Έχω διαβάσει τόσα και τόσα για τα errors, για το τι μπορεί να φταίει, ποιος φταίει αλλά δεν έχω βγάλει άκρη,γι αυτό είπα να γράψω κ γω τον καημό μου. Όποιος θέλει και έχει όρεξη να με συμβουλεύσει για το πως να κινηθώ μετά, θα ήμουν υπόχρεος. Επισυνάπτω και φώτο από το router. Ευχαριστώ.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20210210_162349.jpg  


  2. #32
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.923
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν δίνουν 100αρα και σου πετάνε διάφορα για να μην το πουν ευθέως.
    Έλα ντε...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adamspir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσεκαρα τώρα κ στο site του ΟΤΕ κ ενώ πριν έδιναν 100 για τη διεύθυνση μου τώρα λένε δεν έχει.
    Αν αφαίρεσαν τη διαθεσιμότητα ίσως έχουν πρόβλημα..

    - - - Updated - - -

    Μου φαίνεται περίεργο πάντως για την απόσταση που έχεις..
    Κάτω μέτρησαν ε;
    Για αλλαγή ζεύγους είπε κανείς τπτ;
    Πόρτα δοκίμασαν να σου αλλάξουν;
    Έκαναν τπτ από αυτά;
    Τι να πω ρε παιδί μου...

    Και στη 50αρα πάντως παίζει να πιάνεις πάλι 5/40.. Αν και μπορεί να ανέβει το down επειδή θα μειωθεί το up.. Συμβαίνει..
    Για να δούμε.. Έχω περιέργεια..

    Αν πάντως δεν μπορούν να δώσουν 100... Τι να πούμε για 200...
    Vectoring σου λέει μετά..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jamman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από μένα. Το ίδιο πρόβλημα έχω κ γω, με Fiber 100αρα της wind. Να πω και γω τον καημό μου. Η ενεργοποίηση έγινε πριν 10 μέρες και δεν έδωσα πολύ σημασία λόγω υποχρεωσεων. Την 7η μέρα είπα να ασχοληθώ λίγο με το router, στατιστικά κτλ. Έβλεπα συγχρονισμό γύρω στα 75mbps, με att γύρω στα 105mbps.Δεν έδωσα σημασία σε crc errors. Δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ(Παρασκευή βράδυ) . Έβγαλα όλες τις πρίζες και άφησα μόνο την κεντρική. Ούτως ή άλλως δεν τις χρησιμοποιούσα.Ελεγχθηκε η εσωτερική καλωδίωση από φίλο ηλεκτρολόγο όλα καλά. Δευτέρα πρωί είδα συγχρονισμό στα 102mbps. Ααααα λέω,μια χαρά. Έρχεται ο τεχνικός από ΟΤΕ μετράει στον κατανεμητη, βλέπει το ίδιο, δεν υπάρχει βλάβη. Από κει κ μετά ξεκινάω να τσεκάρω ταχύτητα download και ξεκινάει το κλάμα. Download max 18MBPS. Ξανάδηλωνω βλάβη, μιλάω με τεχνικό της Wind, επιβεβαιώνει τα πολλά errors και τις αποσυνδέσεις. Κατεβάζω το router στον κατανεμητη, μετράω και από κει και τα ίδια ακριβώς. Καλός συγχρονισμός, ταχύτητα για κλάματα. Την επόμενη μέρα Τρίτη έρχεται τεχνικός της Wind και επιβεβαίωσε κ αυτός τα ίδια ακριβώς. Έπιασα 1 μυριο errors στα 5 λεπτά. Δηλώνει βλάβη στον ΟΤΕ. Σήμερα ήταν να έρθει τεχνικός. Τον βρίσκω τυχαία στον δρόμο (2 είναι στην περιοχή) και τον ρωτάω αν είχε χρεωθεί αυτός τη βλάβη. Μου απαντάει πως το μόνο που μπορεί να κάνει, να αλλάξει port στην καμπίνα. Αλλά και πάλι μου λέει δεν θα αλλάξει κάτι,γιατι στην ουσία μου είπε ότι φταίει η wind που στις γραμμές που νοικιάζει έχει στριμώξει πολύ κόσμο, με αποτέλεσμα κανένας να μην έχει καλή ταχύτητα. Σαν να έχει μπουκώσει. Πριν καμιά ώρα μίλησα και πάλι με τους τεχνικούς της Wind. Μου απαντάνε πως ακόμα δεν έχουν ενημερώσει από τις ενέργειες του τεχνικού του ΟΤΕ και πως θα λυθεί το πρόβλημα. Έχω διαβάσει τόσα και τόσα για τα errors, για το τι μπορεί να φταίει, ποιος φταίει αλλά δεν έχω βγάλει άκρη,γι αυτό είπα να γράψω κ γω τον καημό μου. Όποιος θέλει και έχει όρεξη να με συμβουλεύσει για το πως να κινηθώ μετά, θα ήμουν υπόχρεος. Επισυνάπτω και φώτο από το router. Ευχαριστώ.
    Για αρχή...
    3λεπτά και 33000crc;
    Είσαι σίγουρος για την εσωτερική;
    Αν ναι, και κατανεμητή στα 3 λεπτά βγάζει τα ίδια;
    Όπως είπα, ας αρχίσουμε από αυτό..
    Το κλείδωμα πάντως είναι οκ..
    Πρώτα όμως πρέπει να δεις τα crc και μετά να πούμε για τις χαμηλές ταχύτητες.. ( *Δε πιστεύω να μετράς με wifi ε; )
    *Α, και που είσαι, αν σου κάνει και κάτω τα ίδια, ζήτα και αλλαγή ζεύγους..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 10-02-21 στις 17:35.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #33
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    GregoirX23 ευχαριστώ για την απάντηση. Και στον κατανεμητη και πάνω στην πρίζα τα ίδια ακριβώς. Με ethernet μετράω. Στον κατανεμητη αλλαξαμε κ ζεύγος μην τυχόν ήταν κάποιο χτυπημένο. Τα ίδια και πάλι. Απενεργοποιώ/ενεργοποιω bitswap και sra, καμία διαφορά. Το μόνο που δεν έκανα είναι να δοκιμάσω άλλο router αλλά δεν έχω δυστυχώς και ας έχω voip (το τηλέφωνο δεν το χρησιμοποιώ) . Για την καλωδίωση δεν υπάρχει κάτι άλλο να κοιτάξω. Δεν υπάρχει καμία πρίζα συνδεδεμένη. Δεν έχω τπτ άλλο, συναγερμό κτλ. Κάπου διάβασα ότι σε κάποιον έτυχε μείωση της ταχυτητας λόγω dimmer. Το έκανα κ αυτό. Έβγαλα το dimmer των φώτων, μια από τα ίδια. Έχω σκάσει. Δεν ξέρω αν τελικά ο τεχνικός του ΟΤΕ άλλαξε πόρτα στην καμπινα, αλλά με προβλημάτισε αυτό που μου είπε. Τον ρώτησα αν χρειάζεται αλλαγή στο φίλτρο στην καμπίνα, αλλά μου είπε ότι δεν υπάρχει φίλτρο. Να υπάρχει κάποιο θέμα με το dslam? Με το vectoring? Τι να πω;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jamman : 10-02-21 στις 18:37.

  4. #34
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου φαίνεται περίεργο πάντως για την απόσταση που έχεις..
    Δεν είναι θέμα απόστασης στην συγκεκριμένη περίπτωση, για κάποιο δικό τους λόγο δεν δίνουν 100αρα από αυτήν την καμπίνα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jamman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στον κατανεμητη και πάνω στην πρίζα τα ίδια ακριβώς. Με ethernet μετράω. Στον κατανεμητη αλλαξαμε κ ζεύγος μην τυχόν ήταν κάποιο χτυπημένο.
    Αφού μετράς στον κατανεμητή και εννοείται ότι έχεις βγάλει εκτός το ζευγάρι που πάει στην εγκατάσταση και συνδέεις το ρούτερ κατευθείαν στην γραμμή του ΟΤΕ και έχεις τα ίδια, δηλώνεις πάλι βλάβη.
    Ζευγάρι γιατί να αλλάξεις από εκεί και μέσα αφού το βγάζεις στον αέρα και έχεις τα ίδια?? δεν φταίει αυτό.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  5. #35
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού μετράς στον κατανεμητή και εννοείται ότι έχεις βγάλει εκτός το ζευγάρι που πάει στην εγκατάσταση και συνδέεις το ρούτερ κατευθείαν στην γραμμή του ΟΤΕ και έχεις τα ίδια, δηλώνεις πάλι βλάβη.
    Ζευγάρι γιατί να αλλάξεις από εκεί και μέσα αφού το βγάζεις στον αέρα και έχεις τα ίδια?? δεν φταίει αυτό.
    Έλα ντε; με αυτούς που έχουμε μπλέξει, είπα μήπως πετάει ο ελέφαντας τελικά και έπρεπε να το δω και αυτό. Οι μέτρησεις στον κατανεμητη έγιναν και με το ζευγάρι που είχα ήδη και με άλλο ζευγάρι. Και με το router κουμπωμένο στον κατανεμητη και στην πρίζα του σπιτιού. Σε όλες τις μετρήσεις, ίδιος συγχρονισμός, ίδια ταχύτητα download, σε μερικές περιπτώσεις χαμηλότερη, μπορεί και 3mbps και τα CRC στον ΘΕΟ. Τωρα πχ. Download 4,5mbps. Δηλαδή έλεος.

  6. #36
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως τα λάθη είναι άσχετα με την ταχύτητα που κατεβάζεις, αν θέλεις κάνε έναν έλεγχο με τον τρόπο που περιγράφεται στο Link
    https://www.adslgr.com/forum/threads...65#post5876865
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #37
    Εγγραφή
    28-04-2009
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    [QUOTE=GregoirX23;6983896]Έλα ντε...

    - - - Updated - - -



    Αν αφαίρεσαν τη διαθεσιμότητα ίσως έχουν πρόβλημα..

    - - - Updated - - -

    Μου φαίνεται περίεργο πάντως για την απόσταση που έχεις..
    Κάτω μέτρησαν ε;
    Για αλλαγή ζεύγους είπε κανείς τπτ;
    Πόρτα δοκίμασαν να σου αλλάξουν;
    Έκαναν τπτ από αυτά;
    Τι να πω ρε παιδί μου...

    Και στη 50αρα πάντως παίζει να πιάνεις πάλι 5/40.. Αν και μπορεί να ανέβει το down επειδή θα μειωθεί το up.. Συμβαίνει..
    Για να δούμε.. Έχω περιέργεια..

    Αν πάντως δεν μπορούν να δώσουν 100... Τι να πούμε για 200...
    Vectoring σου λέει μετά..

    Αυτό που περιμένω εγώ είναι πηγαίνοντας σε 50αρα να είναι πιο σταθερή η γραμμή και να μην έχω την μια αποσύνδεση που έχω συνήθως μέσα στην ημέρα.

  8. #38
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως τα λάθη είναι άσχετα με την ταχύτητα που κατεβάζεις, αν θέλεις κάνε έναν έλεγχο με τον τρόπο που περιγράφεται στο Link
    https://www.adslgr.com/forum/threads...65#post5876865
    Θα το δοκιμάσω και αυτό να δω τα αποτελέσματα. Με τόσα σφάλματα δεν ειναι λογικό όμως να επηρεάζεται πάρα πολυ η ταχύτητα;

  9. #39
    Εγγραφή
    28-04-2009
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Αυτό που περιμένω εγώ είναι πηγαίνοντας σε 50αρα να είναι πιο σταθερή η γραμμή και να μην έχω την μια αποσύνδεση που έχω συνήθως μέσα στην ημέρα. Για να δούμε

  10. #40
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jamman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το δοκιμάσω και αυτό να δω τα αποτελέσματα. Με τόσα σφάλματα δεν ειναι λογικό όμως να επηρεάζεται πάρα πολυ η ταχύτητα;
    Μπορεί να έχεις απώλεια πακέτων αλλά όχι μείωση ταχύτητας σε τέτοιο βαθμό.
    Επίσης τα λάθη είναι αυξημένα πολλές φορές όταν υπάρχει κακοκαιρία.
    Κάνε την μέτρηση που σου λέω, γιατί τα διάφορα άλλα speedtest δείχνουν την κατάσταση στιγμιαία.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  11. #41
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να έχεις απώλεια πακέτων αλλά όχι μείωση ταχύτητας σε τέτοιο βαθμό.
    Επίσης τα λάθη είναι αυξημένα πολλές φορές όταν υπάρχει κακοκαιρία.
    Κάνε την μέτρηση που σου λέω, γιατί τα διάφορα άλλα speedtest δείχνουν την κατάσταση στιγμιαία.
    Σ'ευχαριστώ για τη διάθεση να απαντήσεις στο πρόβλημά μου, αλλά μόνο το αρχείο των 5gb, εδώ και 10 λεπτά που κατεβάζω, είναι στα 24Mb με μέση ταχυτητα, 80KB/s. Και πολύ λέω. Θα πρέπει να σου απαντήσω αύριο, γιατί το κόβω σε κανένα 15ωρο να κατεβαίνει. Χαχαχα.. Πάντως με adsl 24 αρι cosmote, που ήμουνα πριν, κλειδωνα 26,97 και download περίπου 1,8 με 2,5Mb/s στο ίδιο κατέβασμα.

  12. #42
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν χρειάζεται να το αφήσεις να κατέβει όλο, απλά κάνεις πολλαπλές λήψεις γιατί μερικές φορές εφαρμόζεται κόφτης. Αν δεις ότι υπάρχει τόση διαφορά δηλώνεις βλάβη.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  13. #43
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν χρειάζεται να το αφήσεις να κατέβει όλο, απλά κάνεις πολλαπλές λήψεις γιατί μερικές φορές εφαρμόζεται κόφτης. Αν δεις ότι υπάρχει τόση διαφορά δηλώνεις βλάβη.
    Με πρόλαβες.. Αυτό ήθελα να σου πω τώρα. Τα ίδια ακριβώς. Σε κάθε αρχείο max ταχύτητα που είδα ήταν 80kb/s.Αναμενω κ αύριο, που θα πάρω τηλέφωνο να δω αν υπάρχει ενημέρωση από τον τεχνικό του ΟΤΕ προς τη Wind. Αν δεν υπάρχει λευκός καπνός, με βλέπω για καταγγελία. Αυτό που θα απαιτήσω είναι να έρθει τεχνικός κ των δύο, να είμαι κ γω παρών, να φέρω κ τον ηλεκτρολόγο, να φτιάξουμε καφέ, να φοράμε μάσκες, να κρατάμε αποστάσεις και να τα πούμε όλοι μαζί από κοντά.

  14. #44
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    δε δοκιμαζεις και απο αλλους σερβερ ?
    πχ απο ntua
    http://debian.noc.ntua.gr/debian-cd/...amd64/iso-dvd/ κατεβασε καποιο iso
    και απο εξωτερικο
    https://cdimage.debian.org/debian-cd...amd64/iso-dvd/


  15. #45
    Εγγραφή
    10-02-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΛΙΒΑΔΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε δοκιμαζεις και απο αλλους σερβερ ?
    πχ απο ntua
    http://debian.noc.ntua.gr/debian-cd/...amd64/iso-dvd/ κατεβασε καποιο iso
    και απο εξωτερικο
    https://cdimage.debian.org/debian-cd...amd64/iso-dvd/
    Θα το δοκιμάσω, αλλά νομίζω τζάμπα ο κόπος. Δεν ξέρω αν έχει κάποιο νόημα αυτό που θα πω τώρα, αλλά, απενεργοποιησα το vectoring και είχα τα παρακάτω στατιστικά και download σταθερό στα 22Mbps. Σε πολλαπλές λήψεις είδα και 1,2 - 1,3Mb/s. Θα τρελαθώ εντελώς τώρα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20210210_191818.jpg  


Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας