Εμφάνιση 1-2 από 2

Θέμα: Vdsl 100

  1. #1
    Εγγραφή
    27-05-2020
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα
    Είμαι συνδρομητής nova full pack 50 vdsl και το συμβόλαιο μου τελειώνει σε ένα μήνα. Μου έκαναν πρόταση για 100vdsl με όλα απεριόριστα στα 30,90(την τηλεόραση θα την κόψω καθώς δεν με ενδιαφέρει πλέον). Με ενημέρωσαν πως ο εξοπλισμός θα παραμείνει ίδιος technicolor tg 788 v3, αφού το συγκεκριμένο modem υποστηρίζει VoIP. Σε ερώτηση μου για αλλαγή modem αν θα μου δώσουν τους κωδικούς VoIP, μου είπαν πως τους δίνουν απλά σε περίπτωση προβλήματος δεν θα μπορούν να έχουν πρόσβαση στο νέο ρούτερ.οποτε σκέφτομαι να ανανεώσω και να αγοράσω το fritzbox 7530(βέβαια αυτοί μου πρότειναν να πάρω το δικό τους)
    Ποια είναι η γνώμη σας;

  2. #2
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.747
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mankon7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα
    Είμαι συνδρομητής nova full pack 50 vdsl και το συμβόλαιο μου τελειώνει σε ένα μήνα. Μου έκαναν πρόταση για 100vdsl με όλα απεριόριστα στα 30,90(την τηλεόραση θα την κόψω καθώς δεν με ενδιαφέρει πλέον). Με ενημέρωσαν πως ο εξοπλισμός θα παραμείνει ίδιος technicolor tg 788 v3, αφού το συγκεκριμένο modem υποστηρίζει VoIP. Σε ερώτηση μου για αλλαγή modem αν θα μου δώσουν τους κωδικούς VoIP, μου είπαν πως τους δίνουν απλά σε περίπτωση προβλήματος δεν θα μπορούν να έχουν πρόσβαση στο νέο ρούτερ.οποτε σκέφτομαι να ανανεώσω και να αγοράσω το fritzbox 7530(βέβαια αυτοί μου πρότειναν να πάρω το δικό τους)
    Ποια είναι η γνώμη σας;
    Σιγουρέψου το αυτό το ότι θα σε δώσουν τους κωδικούς. Γιατί μέχρι στιγμής, από τα μέλη που έχουν γράψει, δεν έχουν δώσει τους κωδικους σε κανέναν.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας