Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 23
  1. #1
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μετα απο παραδοση πνευματοs του προηγουμενου desktop μου...περιμενω να ερθει στα χερια μου αυτο το refubirhed....
    https://www.info-world.gr/el/proiont...a10124494.html

    Απο το προηγουμενο pc μου σωνω δυο μηχανικουs σκληρουs..εναν ssd...ενα dvd drive..(αν και το Λενοβο θα εχει ηδη ενα..και μια καρτα γραφικων Radeon του ενοs 1gb...

    Θελω ολα αυτα τα πραγματα συν το τροφοδοτικο του λενοβο να τα μετακομισω σε ενα καινουργιο μαζεμενο οικονομικο μπατζετ case μεχρι 50 ευρω..(και πιο οικονομικο δεν με χαλαει..)..και ψαχνω ενα ομορφο μαζεμενο σε διαστασειs κουτακι με tempered glass,,,ωστε να τα χωραει ολα ομορφα και ανετα μεσα...με καλο airflow...και καλο cable managment...
    Εχω σταμπαρει ενα Kolink Stronghold..αλλα θα ειθελα την βοηθεια σαs αν το συγκεγκριμενο κουτι ειναι οκ για τα πραγματα μου...και συμβατο για την OEM Lenovo motherboard που θα θελω να μετακομισω στο καινουργιο κουτι.....(να μπαινει κανονικα στο case..)
    Επισηs αν εχετε να μου προτεινετε και καποια αλλα ομορφα και μαζεμενα σε διαστασειs κουτακια με καλα reviews..θα χαρω να με βοηθησετε ωστε να καταφερω να επιλεξω καποιο...
    Το μπατζετ ειναι στριμωγμενο....μεχρι 50 ευρω,,και πιο κατω δεν με χαλαει....αρκει να ειναι ομορφουλικο μονδερνο και με γυαλακι..και μαζεμενο σε διαστασειs με καλο airflow....και καλο cable managment....ευχαριστω για οποια βοηθεια εχω...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos_Tz : 14-02-21 στις 22:28.

  2. #2
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αυτό που λες έχει τον ανεμιστήρα πάνω και τραβάει τον ζεστό αέρα μέσα από το κουτί.
    Έχω βάλει σε οικονομική σύνθεση το LC-Power Gaming 984B.
    Μια χαρά για τα λεφτά του και γι' αυτά που θέλεις.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    @op

    Μια χαρά ρε φίλε!

    Αυτά τα refurbished είναι πολύ καλά!

    Εγώ έχω πάρει από info-world αυτό.

    https://www.info-world.gr/el/proiont...f10122350.html

    Για το οποίο έχω γράψει εδώ.

    https://www.adslgr.com/forum/threads...48#post6771948

    Για κουτί έχω πάρει τουτο εδώ, το X, αλλά υπάρχει και το G με γυαλί που θες.

    https://www.skroutz.gr/c/28/cases-ko...ase=mx331+mesh

    Βέβαια εγώ το πέτυχα σε προσφορά στο e-shop στα 28 ευρώ.

    Δες μήπως έχει το e-shop τίποτα, γιατί βάζει κάτι κουφές προσφορές ώρες ώρες.

    Όταν σου έρθει, μπορείς να ανεβάσεις photo από μητρική και τροφοδοτικό, εκεί που λέει τα ρεύματα;

    Επίσης αυτό που λες ότι το Lenovo θα έχει Radeon 1GB που το γράφει και ποια Radeon είναι;
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  4. #4
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    @op

    Μια χαρά ρε φίλε!

    Αυτά τα refurbished είναι πολύ καλά!

    Εγώ έχω πάρει από info-world αυτό.

    https://www.info-world.gr/el/proiont...f10122350.html

    Για το οποίο έχω γράψει εδώ.

    https://www.adslgr.com/forum/threads...48#post6771948

    Για κουτί έχω πάρει τουτο εδώ, το X, αλλά υπάρχει και το G με γυαλί που θες.

    https://www.skroutz.gr/c/28/cases-ko...ase=mx331+mesh

    Βέβαια εγώ το πέτυχα σε προσφορά στο e-shop στα 28 ευρώ.

    Δες μήπως έχει το e-shop τίποτα, γιατί βάζει κάτι κουφές προσφορές ώρες ώρες.

    Όταν σου έρθει, μπορείς να ανεβάσεις photo από μητρική και τροφοδοτικό, εκεί που λέει τα ρεύματα;

    Επίσης αυτό που λες ότι το Lenovo θα έχει Radeon 1GB που το γράφει και ποια Radeon είναι;
    Δεν εχει απο την μανα του το λενοβο Radeon καρτα..εμενα μου περισσευει μια απο το προηγουμενο κουτι μου..οποτε λεω να την βαλω και αυτη μεσα....δεν θυμαμαι ποια ειναι ακριβωσ τωρα...γιατι το pc το εχω δωσει σε κολλητο μου φιλο μαστορα στο ειδοs...ο οποιοs το εχει λυσει ολο τωρα το προηγουμενο pc μου μπαs και το εσωνε...αλλα δεν..(η μητρικη πεθανε)..οποτε μου εχει φυλαγμενα ολα τα πραγματα μου στην ακρη....για να τα βαλει στο Lenovo μολιs μου ερθει...(απο το προηγουμενο εxω 12gb σε ραμs DDR3.....δυο μηχανικουσ μου και εναν ssd 120αρι...την καρτα την Radeon του 1gb που λεω.....ενα dvd drive....ολα λειτουργικα αυτα για να μπουνε στο λενοβο μετα.....μου τα εχει στην ακρη και περιμενουμε το Λενοβο ωστε να μου το σενιαρει καταλληλωs......)
    ..Θελω κουτακι ομωs αλλο...να κανω re-case τα πραγματα μου ετσι για την ομορφια τηs υποθεσηs....
    Τα βασικα κανω στο PC...σερφαρισμα...youtube...κατεβασμα τορρεντs....οποτε οταν στηθει το μηχανακι με αυτα που εχει απο την μανα του συν τα δικα μου που θα το φουλαρω μνημεs μεσα στα 4 dimms κτλ...θα με βγαλει αρκετο καιρο για αυτα που θελω να κανω γενικα τα απλα καθημερινα μαs......θεου θελοντοs.....
    Ok για EShop....θα το παρακολουθω να κοιταω καμια καλη προσφορα σε κανα καινουργιο κουτακι....θα θελω οπωσδηποτε να τα κανω re-case ολα τα πραγματα μου μεσα σε καινουργιο ομορφο κουτακι...οχι οτι δεν κανει το λενοβο case...αλλα το καινουργιο κουτακι..ειναι καινουργιο κουτακι....να εχει και κανα ledοανεμιστηρακι μεσα να γουσταρειs...κτλ..κτλ...ετσι για το μονδερνο τησ υποθεσηs..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos_Tz : 15-02-21 στις 12:12.

  5. #5
    Εγγραφή
    05-01-2010
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Σε αυτό το bugdet (50 Ευρώ) λογικά πρέπει να εννοείς αυτό
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AMD64 : 22-02-21 στις 03:01.

  6. #6
    Εγγραφή
    17-02-2009
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    364
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    7(dB) / 13.5(dB)
    Αν και νομιζω πως εχουν ξεπεραστει τα θεματα των κατασκευαστων ως πρως τα "κομματια" που χρησιμοποιουν για να κουμπωνουν σε αλλα κουτια, καλο θα ηταν πριν κανεις αγορα να τσεκαρεις αυτο που θα σου ερθει οτι τα πραγματα του θα μπορουν να μπουν σε αλλο κουτι.

    Θυμαμαι κατι παλια HP/IBM cases που ουτε κλασικο τροφοδοτικο δεν μπορουσαμε να βαλουμε.

    Cases ομορφα και καλα στο budget σου

    Case 1

    Case 2
    Seize the day but....don't miss the night!!!

  7. #7
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AMD64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό το bugdet (50 Ευρώ) λογικά πρέπει να εννοείς αυτό
    Ναι αυτο λεω...μου αρεσει αρκετα....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manolog3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και νομιζω πως εχουν ξεπεραστει τα θεματα των κατασκευαστων ως πρως τα "κομματια" που χρησιμοποιουν για να κουμπωνουν σε αλλα κουτια, καλο θα ηταν πριν κανεις αγορα να τσεκαρεις αυτο που θα σου ερθει οτι τα πραγματα του θα μπορουν να μπουν σε αλλο κουτι.

    Θυμαμαι κατι παλια HP/IBM cases που ουτε κλασικο τροφοδοτικο δεν μπορουσαμε να βαλουμε.

    Cases ομορφα και καλα στο budget σου

    Case 1

    Case 2
    Ωραια κουτακια στο υποψην και αυτα...αν και με βλεπω για το Stronghold.....αs μην εχει rgb...μαρεσει αρκετα η μινιμαλια του....εχω φιλο μαστορα να μου τα ξηλωσει ολα απο το MT Tower του λενοβο και να τα βαλει σε καινουργιο case...οποτε δεν με αγχωνει η φαση μονοs μου θα τα κανω σαλατα...

  8. #8
    Εγγραφή
    05-01-2010
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Σύμφωνα με τον κατασκευαστή το συγκεκριμμένο case, μπορεί να πάρει σχεδόν όλους τους τύπους mainboard (mini-ATX, m-ATX, ATX,E-ATX).
    Αν και στο site της Lenovo για το συγκεκριμμένο σύστημα, στα specifications, δεν αναφέρει τύπο mainboad, θεωρητικά δεν θα έχεις κάποιο θέμα.
    Για μένα, το κυριότερο είναι το κουτί να είναι "συμβατό" σε μέγεθος με το mainboard, τα υπόλοιπα λίγο πολύ, είναι στάνταρτ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AMD64 : 25-02-21 στις 01:43.

  9. #9
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    MicroATX λενε σε φορουμs αλλα και σε καποια ριβιου στο τιουμπ που τα συγκεγκριμενα Λενοβο τα κανουν Recase σε μονδερνα κουτακια...οποτε θελω να πιστευω οτι δεν θα εχω θεμα....δεs εδω....https://www.youtube.com/watch?v=pinw...CTechReview101

    Απο το προηγουμενο PC εχω λειτουργικα χωριs θεματα..
    12gb DDR 3 rams..ειδη θα μου ερθει με 4gb..κουμπωνω και τα υπολοιπα τσιπακια που εχω...και παω μαξ 14gb
    Μια καρτα γραφικων Radeon 1gb και ειμαι μια χαρα(παρολο που ο i3 εχει ενσωματωμενα γραφικα..)...μονο mame32 arcades παιζω....θα την κουμπωσω sos διοτι θελω το hdmi τηs..
    2 μηχανικουs με τα αναγκαια αρχεια μου και εναν ssd 2.5αρη(βγαζω τον 250αρη τον μαμα του εξω...και βαζω τουs δυο δικουs μου και τον ssd μου και ειμαι οκ...)
    Και ενα DVD Drive..Που και να μην το βαλω στο recase εχω ενα USB εξωτερικο LG και ειμαι οκ...
    Μια μελοντικη αναβαθμισουλα αν κανω θα ειναι να βρω μπατζετ τιμη εναν I5 quad core four threads......αντι του i3 dual core 4 threads που εχει απο την μανα του....
    Και πιστευω οτι θα ειμαι οκ για αυτα που το θελω να βγαλει καποια χρονακια ακομα..
    Δεν εχω τρελεs απαιτησειs...σερφαρω απλα..Youtube videos...κατεβασμα αρχεια...ταινιεs..mame32 arcade games..
    και ολα αυτα recase ξανα σε ενα ομορφο κουτακι ετσι για την αλλαγη στο ματι...
    Πιστευω ειμαι καλα..και Budget καλα για τιs αναγκεs μου...μιαs και οτι εχω απο το προ κουτι ειναι συμβατα με το M82...

    - - - Updated - - -

    psolord μου βγαζουνε την πιστη στην Γεν.Ταχυδρομικη...σιγα τα ζωα μου αργα πανε..μολιs παραλαβω θα συ στειλω φωτοs με τα σπλαχνα του για να δειs τροφοδοτικο..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos_Tz : 25-02-21 στις 16:06.

  10. #10
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Christos_Tz Εμφάνιση μηνυμάτων
    psolord μου βγαζουνε την πιστη στην Γεν.Ταχυδρομικη...σιγα τα ζωα μου αργα πανε..μολιs παραλαβω θα συ στειλω φωτοs με τα σπλαχνα του για να δειs τροφοδοτικο..

    Ευχαριστώ που το θυμάσαι φίλε.

    Μην αγχώνεσαι, όποτε και αν μπορέσεις!

    Με το καλό να έρθει.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  11. #11
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Τρωω ταλαιπωρια απο γενικη ταχυδρομικη..αναμενω...απλα...απο Γαλατσι για Περιστερι το εχουν κανει υπερατλαντικη διαδρομη...κανω υπομονη να παραλαβω...να σε ρωτησω..τα πακεταρουν καλα απο Γαλατσι...??..γιατι οι κουρριερ τα εχουν τα χαρτοκουτια ελα πιασε φορτωσε..και δεν υπολογιζουν καν τι μπορει να μεταφερει το καθε δεμα...(δεν τουs νοιαζει βασικα....)..και δεν θελω να βρεθω προ εκπληξεωs...γιατι μετα θα εχουμε αλλα μαζι τουs...

  12. #12
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.967
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ το δικό μου το είχα αγοράσει σε εποχή μη καραντίνας και πήγα και το πήρα, γυρνώντας από τη δουλειά.

    Ήταν εκτός κουτιού δηλαδή, καθότι refurbished. Το πήρα παραμάσχαλα και έφυγα!

    - - - Updated - - -

    Νομίζω ότι ξέρουν τι γίνεται όμως μωρέ. Θα το προσέξουν. Φάνηκε καλό μαγαζί. Καθαρό, στολισμένο κλπ.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  13. #13
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μωρε και εγω ετσι ειθελα...να παω απο κει...φερτο..ποσα τοσα..παρτα...γεια σαs..τωρα με τιs καραντινεs περιμενουμε τουs κουρριερ ποτε θα τουs κανει κουκου να ερθουν.....μεν πληρωνουμε ταχυδρομεια....μεν περιμενουμε...αηδια η κατασταση σε ολο το μεγαλειο τηs....δεν βαριεσαι αφου μπλεξαμε..θα χορεψουμε ετσι...το πηρα αδελφε διοτι τα πραγματα απο το πριν ειναι συμβατα με το μετα..οποτε θα το σενιαρειs λεω να σταθει οκ ακομα για αυτα που κανω και να πιασουν τοπο τα σπλαχνα του πρωην.......αν δεν πεθαινε η μαδερμπορντ στο πρωην με αυτο θα ειμουν ακομα..σερφαρισμα μονο ειμαι....δεν πεφτω στην λουμπα καρτα γραφικων στα 1000 ευρω...ουτε καν......ωραια τα καινουργια μηχανακια..αλλα μια χαρα κανουμε την δουλεια μαs και με πιο παλια..αρκει να στηθουν οπωs πρεπει να στηθουν......αξιοπρεπωs κανειs δουλεια και με αυτα ακομα..θα τα ριξουμε και τα σπλαχνα αν ειναι σε ενα φινετσατο κουτακι ετσι για την αλλαγη στο ματι.και ολα καλα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos_Tz : 26-02-21 στις 20:30.

  14. #14
    Εγγραφή
    05-01-2010
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Christos_Tz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρωω ταλαιπωρια απο γενικη ταχυδρομικη..αναμενω...απλα...απο Γαλατσι για Περιστερι το εχουν κανει υπερατλαντικη διαδρομη...κανω υπομονη να παραλαβω...να σε ρωτησω..τα πακεταρουν καλα απο Γαλατσι...??..γιατι οι κουρριερ τα εχουν τα χαρτοκουτια ελα πιασε φορτωσε..και δεν υπολογιζουν καν τι μπορει να μεταφερει το καθε δεμα...(δεν τουs νοιαζει βασικα....)..και δεν θελω να βρεθω προ εκπληξεωs...γιατι μετα θα εχουμε αλλα μαζι τουs...
    Ασε, χάλι μαύρο ειναι η Γενική Ταχυδρομική (όχι, ότι οι υπόλοιποι ειναι καλύτεροι). Περιμένω δέμα, που έχει παραδοθεί στην Γενική Ταχυδρομική της Μεταμόρφωσης, από την Δευτέρα 22/02/21 και μέχρι τώρα έχει παραμείνει εκεί.
    Για να σηκώσουν τηλέφωνο ούτε λόγος βέβαια. Ειναι κατηλειμμένο σε μόνιμη βάση. Πήγα στο υποκατάστημα που εξυπηρετεί την περιοχή μου να ρωτήσω τι γίνεται και απλά μου είπαν ότι έχουν καθυστερήσεις γιατί έχουν μεγάλο φόρτο εργασίας.

    Όσο για το handling, για το πως διαχειρίζονται δηλαδή τα πακέτα/δέματα του κοσμάκη, άστο καλύτερα....

    Εγώ θυμάμαι, είχα παραγγείλει ένα προστατευτικό πλαστικό οθόνης για ένα tablet και όταν ήρθε με την ACS, ήταν σπασμένο. Το δε κουτί μεταφοράς της ACS, ήταν λες και είχε εκτελέσει καθήκοντα μπάλας του basket.

    Αναγκάστηκα να βγαλω φωτογραφίες το σπασμένο προϊόν, να τις στείλω στο κατάστημα και οι άνθρωποι μου το αντικατέστησαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AMD64 : 27-02-21 στις 02:19.

  15. #15
    Εγγραφή
    21-06-2016
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Τα ιδια και απο δω πλευρα....Αμα τουs πετυχειs στο τηλεφωνο ξανα...πεs τουs και απο μενα να πανε να.....ΧΧΧ....κανουν ερωτα.......
    Ελπιζω να μη εχω τετοια τυχη και δω μεσα στο χαρτινο κουτι ολα φρουτοσαλατα οοοοοοοοοταν το φερουν....γιατι η διαδικασια πλεον επιστροφη στειλτε μου αλλο και βρειτε τα με την σαπιοκουρριερ που συνεργαζεστε ειναι ταλαιπωρια,,
    Εγω σκεφτομαι και το αλλο..οταν ερθει ο κουρριερ να μου το παραδωσει και κοψω κινηση συσκευασια σε τι κατασταση ειναι περιμενε θα του πω οπωs εισαι πριν πληρωθειs..(αντικαταβολη ειναι..)...ανοιγω συσκευασια βλεπω την κατασταση του και αν ολα οκ προχωραω..αν μου πει ο κουρριερ αυτο απαγορευετε..ο κανονισμοs ειναι παραλαμβανειs συσκευασια και πληρωσε με να φυγω βιαζομαι...δεν με νοιαζει αν βιαζεσαι θα του πω...εγω πληρωνω οχι εσυ....θα περιμενειs να τσεκαρω δεμα εσωτερικα....διοτι παιζεται μπασκετ ολοι εσειs με τα πραγματα μαs....και δεν εχω καμια διαθεση να κυνηγαω εν μεσω καραντιναs..μαγαζια και κουρριερ για αντικατασταση...θα περιμενειs φιλε κουρριερ να ανοιξω δεμα να δω τι εφερεs..και αν το δω σαλατα μεσα...παρτο πισω δεν πληρωνω μια.....χα...αυτα τα απαγορευετε..βιαζομαι παρτο πληρωσε με να φυγω πεs τα αλλου.......χα..........
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos_Tz : 27-02-21 στις 11:58.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας