Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 19
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Nova_new
    Δελτίο Τύπου:

    • 2 μήνες δωρεάν το πάγιο σε όλες τις υπηρεσίες Nova3play και Nova2play με Internet 100Mbps, καθώς και στις υπηρεσίες Τηλεόρασης
    • Δωρεάν τα τέλη ενεργοποίησης η εγκατάσταση, και όλος ο εξοπλισμός χωρίς επιπλέον χρέωση
    • 2 μήνες δώρο ΟΛΟ το πλούσιο, premium περιεχόμενο της Nova για όσους επιλέξουν προγράμματα Νοva3play με Internet 100 Mbps


    H Nova προσφέρει 2 μήνες δωρεάν το πάγιο σε όλες τις υπηρεσίες Nova3play και Nova2play με Internet 100Mbps, καθώς και στις υπηρεσίες Τηλεόρασης, σε νέους συνδρομητές, μέχρι το τέλος Μαρτίου! Επιπλέον θα έχουν και δωρεάν τα τέλη ενεργοποίησης και την εγκατάσταση και όλο τον εξοπλισμό χωρίς επιπλέον χρέωση.

    Η μοναδική αυτή προσφορά της Nova γίνεται ακόμη καλύτερη, καθώς οι νέοι συνδρομητές όλων των προγραμμάτων Νοva3play με Internet 100 Mbps, θα έχουν για 2 μήνες τη Nova στο Full, έχοντας πρόσβαση δωρεάν σε όλο το πλούσιο περιεχόμενο της πρώτης ψηφιακής δορυφορικής συνδρομητικής τηλεοπτικής πλατφόρμας στην Ελλάδα! Έτσι, θα γνωρίσουν το μαγικό κόσμο της Nova και θα απολαύσουν τα συναρπαστικά ντέρμπι που έρχονται στο Ελληνικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, στην EuroLeague και στα ξένα πρωταθλήματα, το μοναδικό κινηματογραφικό περιεχόμενο με τις κορυφαίες σειρές και τα μεγαλύτερα blockbusters, καθώς και αξιόπιστο Internet έως 100Mbps και απεριόριστη τηλεφωνία προς σταθερά, ή και προς κινητά Ελλάδος.

    Αυτή η προσφορά έρχεται την πιο κατάλληλη περίοδο για να καλύψει τις αυξημένες ανάγκες των καταναλωτών για ποιοτική ψυχαγωγία με πληθώρα επιλογών για όλη την οικογένεια, καθώς και επικοινωνία χωρίς όρια. Η Nova, κορυφαίος πάροχος συνδυαστικών υπηρεσιών οικιακής ψυχαγωγίας και επικοινωνίας στη χώρα μας, προσφέρει αυτή τη δυνατότητα έως τέλος Μαρτίου και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκεφθούν το www.nova.gr, το κοντινότερο κατάστημα Nova, ή να καλέσουν το 13831.

    Η Nova, προσφέρει το πιο πλούσιο premium περιεχόμενο με περισσοτερα από 250 κανάλια με ταινίες, σειρές, παιδικά, ντοκιμαντέρ και αθλητικά, για να απολαμβάνει όλη η οικογένεια ποιοτικό θέαμα, 24 ώρες το 24ωρο.
    Ελληνικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου με όλους τους αγώνες, Euroleague και κορυφαία ξένα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, όπως το Ιταλικό, το Γαλλικό και το Ολλανδικό πρωτάθλημα και πολλά άλλα παίζουν εδώ, στα κανάλια Novasports. Θεαματικά blockbuster και οσκαρικές πρεμιέρες από τα μεγαλύτερα studios του Hollywood αλλά και οι πιο δημοφιλείς ξένες σειρές, ταυτόχρονα ή πολύ κοντά με την προβολή τους στην Αμερική έρχονται στα κανάλια Novacinema! Τα δημοφιλέστερα και ποιοτικότερα μεταγλωττισμένα κανάλια στον κόσμο, για παιδιά, βραβευμένα, σύγχρονα ντοκιμαντέρ κι άλλα πολλά συνθέτουν ένα μοναδικό θέαμα στον κόσμο της Nova με πάνω από 20.000 ώρες προγράμματος κάθε χρόνο, χωρίς διακοπές για διαφημίσεις και χιλιάδες επιλογές!


  2. #2
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πάρε κόσμε
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #3
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.430
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και εμείς να θέλουμε, αλλά να μην μπορούν να μας δώσουν..

    Άτιμη κοινωνία..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  4. #4
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε κόσμε
    Μπουκώστε όλοι μαζί μας !
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  5. #5
    Εγγραφή
    09-06-2017
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    510/51
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπουκώστε όλοι μαζί μας !
    Χααχχαχαχ αυτό!

  6. #6
    Εγγραφή
    20-08-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ότι έφυγα και ηρεμησα καλή υπομονή σε όσους την επιλέξουν

  7. #7
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Να φανταστώ ότι για υφιστάμενους συνδρομητές που θα κάνουν αναβάθμιση σε 100ρα δεν ισχύει η προσφορά ε?

  8. #8
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Και χάρισμα 24 μήνες να μου την έδιναν ούτε που θα πλησίαζα....
    Δεν υπάρχει, κατά την άποψη μου, πιο αναξιόπιστη και αφερέγγυα εταιρεία αυτή τη στιγμή.
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  9. #9
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    εχω 24νετ με φουλ τηλεφωνά στα 20,9 επιδη μου κανει πολλές αποσυνδέσεις τους πηρα τηλ.. και τους ειπα το αυτονόητο να με βάλουν στην οπτικη ινα μιας και ειμαι στα 100 μετρα το vdsl με κοφτη στα 24μ αλλα δε ξερω δεν ειναι ξεκάθαροί να μου πουν τι πρεπει να γινη αν δε διορθωθούν τα πραγματα θα γυρισει το ματι μου και θα τη κοπανισω και δε θα παρουν σενσ για πιο λογο δε το κανουν ο αδεφος μου εχει οτε 24ρι με κλειδομα στα 25,5 down και 2,5 up
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  10. #10
    Εγγραφή
    11-12-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    (dB) / 14.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γ... την ατυχία μου. Έχω μια εβδομάδα που ενεργοποιήθηκε η νέα μου σύνδεση !!!! Καμία χάρη βρε παιδιά σε εμένα που ξαναγύρισα στο δίκτυό σας???
    DESKTOP: MSI B150M PRO-VDH, i5-6500, Crucial Ballistix Sport 2x8 GB 2400 Mhz DDR4, GIGABYTE 750Ti GAMING EDITION 2 GB, SAMSUNG 850 EVO SSD 250 GB, TOSHIBA DT01ACA200 2 TB, DVD-RW SAMSUNG SH-224FB, COOLER MASTER 690 NVIDIA EDITION, COOLER MASTER 600 W SILENT PRO.MONITOR: DELL 2209WA (+ΑΧ510 speakers). CONSOLES: XBOX ONE.

  11. #11
    Εγγραφή
    02-02-2010
    Μηνύματα
    704
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17234/1024
    ISP
    ΟΤΕnet
    δε μπορεις να κανεις υπαναχώρηση ?
    (εντος 14 ημερών από την ενεργοποίηση).
    Μη σε πάρω και στον λαιμό μου ...

  12. #12
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiankap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γ... την ατυχία μου. Έχω μια εβδομάδα που ενεργοποιήθηκε η νέα μου σύνδεση !!!! Καμία χάρη βρε παιδιά σε εμένα που ξαναγύρισα στο δίκτυό σας???
    Την έκατσες.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #13
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiankap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γ... την ατυχία μου. Έχω μια εβδομάδα που ενεργοποιήθηκε η νέα μου σύνδεση !!!! Καμία χάρη βρε παιδιά σε εμένα που ξαναγύρισα στο δίκτυό σας???
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  14. #14
    Εγγραφή
    03-05-2013
    Μηνύματα
    565
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billstamaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι έφυγα και ηρεμησα καλή υπομονή σε όσους την επιλέξουν
    και εγω κανω υπομονη να ερθει ο Οκτωβρης που ληγει το συμβολαιο να τους στειλω στα τσακιδια.

  15. #15
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    2.386
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 ~
    ISP
    INALAN
    Router
    ΖΤΕ F670L
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω 24νετ με φουλ τηλεφωνά στα 20,9 επιδη μου κανει πολλές αποσυνδέσεις τους πηρα τηλ.. και τους ειπα το αυτονόητο να με βάλουν στην οπτικη ινα μιας και ειμαι στα 100 μετρα το vdsl με κοφτη στα 24μ αλλα δε ξερω δεν ειναι ξεκάθαροί να μου πουν τι πρεπει να γινη αν δε διορθωθούν τα πραγματα θα γυρισει το ματι μου και θα τη κοπανισω και δε θα παρουν σενσ για πιο λογο δε το κανουν ο αδεφος μου εχει οτε 24ρι με κλειδομα στα 25,5 down και 2,5 up
    Μήπως ο αδερφός σου είναι στον ΟΤΕ. Θεωρητικά μόνο αυτός μπορεί να το κάνει γιατί έχει καρπούζι και μαχαίρι (last mile +ΟΤΕ) οπότε δίνει τέτοια δυνατότητα. Θεωρητικά απαγορεύεται να δίνει ADSL από VDSL καμπίνα αλλά κάνει αυτό λες. Δίνει VDSL με κόφτη και όλοι είναι χαρούμενοι. Οι άλλοι όμως wind, voda, nova (ειδικά αν το ΚΑΦΑΟ είναι του ΟΤΕ δεν μπορούν να το κάνουν. Πάντως εγώ για 12 χρόνια που είχα Forthnet μόνο μία φορά αντιμετώπισα πρόβλημα. Παρόλο που ήμουν σχετικά μακριά είχα πολύ καλή σύνδεση γύρω στα 11-11,5, μέχρι που έβαλα Inalan. Πάντως αν η Wind είχε προχρήσει και μου έδινε η Forthnet 100αρι θα το δοκίμαζα άνετα. Όμως έχουμε πει ότι αφορά τον χαλκό είναι λαχείο αν θα παίξει και κάθε γραμμή είναι ξεχωριστή.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας