Σελ. 7 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 251
  1. #91
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδικά τώρα που έκλεισαν τα σχολεία δεν έπαιζε να δουλέψω αν δεν είχε κοινούμενα η μικρή. Και μιλάμε ακριβώς για ΣΕΙΡΕΣ.. Τουλάχιστον το πρωί με αφήνει να συγκεντρωθώ λίγο
    ξαναπές το, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο βοήθησε πολύ η iptv το τελευταίο ~1 έτος.

  2. #92
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον) Το πρόβλημα μου είναι ότι μεχρι να γράψεις ότι είσαι καινούριος, υπερασπιζόσουνα την άποψη σου μέχρι κάποιος να σου γράψει πως είσαι λάθος. Είτε πες νομίζω και δεν είμαι σίγουρος, είτε μην το γράφεις.
    Και για να μη παρεξηγηθώ, με ενοχλεί όταν κάποιος εμμένει στην άποψη του χωρίς να είναι απόλυτα σίγουρος. Πως λέγεται εκείνο το ρητό, η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας; Εμένα αυτό που μου την δίνει είναι όταν κάποιος επειδή πιστεύει σε κάτι, θεωρεί πως είναι τελείως λάθος η άποψη του άλλου.

    2ον) οσον αφορά το θα κάνει η Apple με το TV+ της, ε, εδώ είμαστε και θα συνεχίσουμε να είμαστε. Σαν και δυο παμπάλαια μέλη, θα περιμένω να δω τι θα συμβεί από τη στιγμή που έχω τη μάνα μου στο family sharing από τη στιγμή που δε μένουμε στο ίδιο σπίτι.
    Περιμένω να δω ποτέ θα μεγαλώσει σαν υπηρεσία (όχι μόνο με 20 Apple TV+ τίτλους) και δε θα συνεχίσει να τη δίνει δωρεάν (καθώς ήδη δυο φορές έκανε extend την δωρεάν υπηρεσία λόγω αγοράς νέας συσκευής). Όποτε μένω συντονισμένος για να δω το θα γίνει.

    3ον) περιμένω να δω τι θα γίνει όταν θα έρθει η υπηρεσία της Disney και στην Ελλάδα μαζί με το HBO max (αλήθεια, θα έρθει ή θα μείνει στη συμφωνία του HBO με τη Vodafone, για να μη κάθεται να αρχίζει να μεταφράζει το δικό της περιεχόμενο και θα λάβει μέρος στο club των Netflix και Amazon. Σύμφωνα με τη λογική σου, όταν έρθουν οι άλλες υπηρεσίες και θα υπάρχουν 4 μεγάλοι παίχτες streaming υπηρεσιών, και θα υπάρχει σκληρός ανταγωνισμός για το ποιος θα πάρει μερίδιο στην πίτα, πως ΤΟΤΕ θα σκληρύνουν τα μέτρα τους και θα εφαρμόσουν zero tolerance πολιτική σχετικά με τον διαμοιρασμό της συνδρομής τους, και όχι τώρα που το Netflix παίζει μόνο του επειδή η Amazon αν και ήρθε επίσημα στην Ελλάδα, ακόμα έχει 2 χούφτες τίτλους μόνο υποτιτλισμένους.

    4ον) Μιλάμε για τη χώρα μας λες και είμαστε οι μοναδικοί στον κόσμο, ή λες και εφηύραμε τη φωτιά. Να καθίσω να αρχίσω να λογομαχώ λέγοντας σου να κάνεις μια βόλτα από τα torrent-άδικα για να δούμε που θα βρούμε περισσότερο κόσμο και από ποιες χώρες; Για το πόσες ip υπάρχουν από Αμερική και Γερμανία, Σουηδία Καναδά που διαμοιράζουν υλικό;
    Ή απλά να καθίσω να σου ζητήσω να μου δείξεις δεδομένα για το ποιες χώρες κατεβάζουν περισσότερο παράνομο υλικό και σε τι ποσοστό; Άντε γιατί στο τέλος αν μας διαβάσουν από το εξωτερικό θα νομίζουν πως αν έρθουν στην Ελλάδα διακοπές θα δούνε τους Πειρατές των Κυκλαδών να πούμε.


    Α, και btw, έλα πες μου στο μέλλον, όπου υπάρχουν εταιρίες στο εξωτερικό, αν δεν κάνω λάθος ένα μέλος εδώ μέσα μας έλεγε τις προάλλες πως στην Ελβετία (αν δεν κάνω λάθος, αλλά ήταν μια χώρα της κεντρικής Ευρώπης αν δεν απατώμαι) υπάρχουν κάτι ωραιότατες φθηνές συνδρομές τηλεπικοινωνιών όπου γενικά βρίσκεσαι πίσω από cgnat. Κάτι που συμβαίνει και εδώ είτε με την Cosmote είτε με τη Vodafone, και κάτι που θα συμβαίνει σε μεγάλο μέρος του κόσμου. Έλα να μου πεις μετά, πως θα μπορέσει η Netflix και η κάθε Disney και η κάθε HBO, πως θα μπορέσει να περιορίσει το φαινόμενο αυτό αν βλέπει πως πχ 50 πελάτες της είναι στην ίδια IP, και πως μπορεί να ξέρει αν εγώ κάθομαι να βλέπω στο δρόμο από το κινητό μου, ή αν έχω πάει διακοπές και βλέπω από το WIFI του ξενοδοχείου μου κτλ.
    Για τα παραπάνω θα δούμε εδώ θα είμαι και θα είσαι το τι θα γίνει και το τι θα ισχύσει τελικά

    Το μόνο που θα σου επισημάνω είναι το παρακάτω που μάλλον σου διέφυγε

    Ξεχνάς όμως μια βασική λεπτομέρεια στις χώρες που έκανες αναφορά αν κάποιος κατεβάσει (downloading) κάτι παράνομο είτε από γνωστή/άγνωστη ιστοσελίδα του είδους είτε από τα γνωστά/άγνωστα τορρεντς κινδυνεύει να του έρθει λογαριασμός στο σπίτι να πληρώσει από κάποια δικηγορική εταιρεία που προστατεύει τα πνευματικά δικαιώματα της εταιρείας του περιεχόμενου που κατέβασε ή να έχει προβλήματα με τις αρμόδιες αρχές τι θέλω να πω με αυτό...ότι σε αυτές τις χώρες κυνηγούν τους απλούς χρήστες στην ελλάδα όχι ο απλός χρήστης στην ελλάδα μέχρι στιγμής με την ισχύουσα νομοθεσία δεν τον αγγίζει κανείς (τουλάχιστον προς το παρών γιατί στο μέλλον δεν ξέρει κανείς τι θα συμβεί)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα VPN και τα torrents πανε συννεφο στο εξωτερικο, όχι φυσικά από τη πλειοψηφία αλλά αυτό που λες δεν ισχύει. Όπως φυσικά και TV boxes σπασμένα, usenets κτλ.
    στο εξωτερικό όμως ο απλός χρήστης "ρισκάρει" να του έρθει ο λογαριασμός να πληρώσει ανά πάσα στιγμή καθώς κυνηγούν τον απλό χρήστη του "παράνομου" κατεβάσματος
    στην χώρα μας όχι.

  3. #93
    Εγγραφή
    07-07-2007
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να έχεις πολλές ίντσες για να καταλάβεις τη διαφορά. Εγώ τη μείωσα χωρίς ορατή διαφορά, τηλεόραση 43 ίντσες και HDR. Γενικά αν και σε test βιντεάκια είναι καλή αίσθηση το HDR, στο netflix απλά βλέπεις το σηματάκι στην αρχή κάθε επεισοδίου και χαίρεσαι.

    Καταλαβαίνω πως άλλοι θα σου πούνε πως αν έχεις τηλεόραση 4K θα είσαι τρελός να μη βλέπεις από ανάλυση UHD, σεβαστό κι αυτό. Πάντα μπορείς να την αναβαθμίσεις και μετά από λίγες μέρες να την υποβαθμίσεις, θα σου πιστώσει και τη διαφορά.
    Η τηλεόραση είναι LG 55 OLED με απόσταση θέασης 2 έως 3 μέτρα περίπου, γι' αυτό και η σκέψη για UHD αλλιώς έχετε δίκιο κάτω απο 55 ίντσες και εγω δεν θα το σκεπτόμουν καθόλου για UHD. Θα αναβαθμίσω την γραμμή ετσι και αλλιώς σε VDSL οπότε μια δοκιμή ενα μήνα θα δείξει αν αξίζει τον κόπο.

  4. #94
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Τότε σαφώς θα δεις διαφορά. Μακάρι να υπήρχε κι αλλού content διαθέσιμο 4k. Αν δεις ότι δεν σε κερδίζει όντως γυρίζεις πίσω.
    hnesne

  5. #95
    Εγγραφή
    07-07-2007
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε σαφώς θα δεις διαφορά. Μακάρι να υπήρχε κι αλλού content διαθέσιμο 4k. Αν δεις ότι δεν σε κερδίζει όντως γυρίζεις πίσω.

  6. #96
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αλλο που μου την εσπασε στο Netflix ειναι να εχουν καποια σειρα, εχουν μια σεζον ή καποιες και δεν εχουν τις υπολοιπες για χρονια!!! ενω υπαρχουν!!! WTF??????
    και μετα ψαχνομαστε! ελεος....ενας απο τους λογους διακοπης αυτος για μενα.
    εγω το εβαλα για να μην ασχολουμαι με ολα τα αλλα και τελικα καταληξα να εχω netflix να δινω 11 τον μηνα και να ασχολουμαι και με ολα τα αλλα !!!!
    Μπορεί τα δικαιώματα σελίδα εκείνη τη χώρα να τα έχει άλλος. Γιαυτό σταματάει. Η να τα παίρνει ένα άλλο κανάλι για πολλές χώρες πχ όπως έγινε με το walking dead εκεί που έβλεπα 10τη σεζόν εξαφανίστηκε και εμφανίστηκε μετά από 3 μήνες
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  7. #97
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα παραπάνω θα δούμε εδώ θα είμαι και θα είσαι το τι θα γίνει και το τι θα ισχύσει τελικά

    Το μόνο που θα σου επισημάνω είναι το παρακάτω που μάλλον σου διέφυγε

    Ξεχνάς όμως μια βασική λεπτομέρεια στις χώρες που έκανες αναφορά αν κάποιος κατεβάσει (downloading) κάτι παράνομο είτε από γνωστή/άγνωστη ιστοσελίδα του είδους είτε από τα γνωστά/άγνωστα τορρεντς κινδυνεύει να του έρθει λογαριασμός στο σπίτι να πληρώσει από κάποια δικηγορική εταιρεία που προστατεύει τα πνευματικά δικαιώματα της εταιρείας του περιεχόμενου που κατέβασε ή να έχει προβλήματα με τις αρμόδιες αρχές τι θέλω να πω με αυτό...ότι σε αυτές τις χώρες κυνηγούν τους απλούς χρήστες στην ελλάδα όχι ο απλός χρήστης στην ελλάδα μέχρι στιγμής με την ισχύουσα νομοθεσία δεν τον αγγίζει κανείς (τουλάχιστον προς το παρών γιατί στο μέλλον δεν ξέρει κανείς τι θα συμβεί)

    - - - Updated - - -



    στο εξωτερικό όμως ο απλός χρήστης "ρισκάρει" να του έρθει ο λογαριασμός να πληρώσει ανά πάσα στιγμή καθώς κυνηγούν τον απλό χρήστη του "παράνομου" κατεβάσματος
    στην χώρα μας όχι.
    Γιατί θεωρείς ότι το ξεχνάω και ότι μου διαφεύγει; Όπως θεωρείς ότι και οι streaming πλατφόρμες είναι μια υπηρεσία όπου τις πληρώνεις θεωρητικά 7-15€ το μήνα, έτσι και το vpn είναι μια υπηρεσία όπου μπορεί να σου βγει 2-4€ / μήνα. Θεωρείς απλό χρήστη αυτόν που θα κατεβάσει torrent, αλλά έμπειρο αυτόν που θα κατεβάσει χρησιμοποιώντας vpn? Γιατί στα μισά site torrent, κάθονται και σου γράφουν Use VPN. Αυτός που ξέρει να κατεβάσει torrent, ξέρει και με ένα κλικ να συνδέεται σε vpn.

    Btw δε μου απαντάς τι θα κάνουν οι steaming πλατφόρμες στις χώρες όπου οι ISP δίνουν cgnat πρόσβαση, όπως και τι θα κάνουν για τους on the go που βλέπουν από τα κινητά τους.

  8. #98
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί θεωρείς ότι το ξεχνάω και ότι μου διαφεύγει; Όπως θεωρείς ότι και οι streaming πλατφόρμες είναι μια υπηρεσία όπου τις πληρώνεις θεωρητικά 7-15€ το μήνα, έτσι και το vpn είναι μια υπηρεσία όπου μπορεί να σου βγει 2-4€ / μήνα. Θεωρείς απλό χρήστη αυτόν που θα κατεβάσει torrent, αλλά έμπειρο αυτόν που θα κατεβάσει χρησιμοποιώντας vpn? Γιατί στα μισά site torrent, κάθονται και σου γράφουν Use VPN. Αυτός που ξέρει να κατεβάσει torrent, ξέρει και με ένα κλικ να συνδέεται σε vpn.

    Btw δε μου απαντάς τι θα κάνουν οι steaming πλατφόρμες στις χώρες όπου οι ISP δίνουν cgnat πρόσβαση, όπως και τι θα κάνουν για τους on the go που βλέπουν από τα κινητά τους.
    ISP που δίνουν GNAT πρόσβαση ξέρεις υπάρχουν και στην ελλάδα

    Δεν ξέρω τι θα κάνουν οι streaming πλατφόρμες φίλε μου καθώς δεν έχω καμία σχέση με αυτές δεν είμαι υπάλληλος τους ούτε διοικητικό στέλεχος ούτε μέτοχος τους απλά λέω την γνώμη μου/άποψη μου βάση της εμπειρίας που έχω πάνω στο κομμάτι "ταινίες/τηλεοπτικές σειρές" καθώς είμαι από τους φανατικούς του είδους και έχω αρκετά μεγάλη συλλογή.

    απλό χρήστη θεωρώ αυτόν που θα συνδεθεί με κάποια streaming πλατφόρμα (αυτός δεν θα μπει στον κόπο να κατεβάσει κάτι παράνομο γιατί δεν ξέρει από αυτά)

    έμπειρο χρήστη θεωρώ αυτόν που θα συνδεθεί μέσω VPN για να κατεβάσει κάτι το παράνομο είτε από ιστοσελίδα είτε από τόρρεντ (ειδικά αν είναι από εξωτερικό)

  9. #99
    Εγγραφή
    14-12-2007
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    το netflix ειναι εξαιρετικη επιλογη και VMF που λεμε. αυτο βεβαια ειναι ακρως υποκειμενικο γιατι εξαρταται απο τα γουστα και τις αναγκες του καθενος, οποτε δε χρειαζεται να μηδενιζουμε. Ακομα και σε αυτη τη τιμη πραγματικα αξιζει,τουλαχιστον για μενα.

  10. #100
    Εγγραφή
    08-10-2013
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    329
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου τα Torrents θέλουν χρόνο και χρήμα... να ξοδέψεις ...Ειδικά αν πληρώνω συνδρομές σε διάφορα sites για να παίρνω δεδομένα για κατέβασμα...
    Όλα εξαρτιόνται πως τα δουλεύεις... Αν έχεις Netflix/OTE TV/NOVA/etc... ναι μπορεί να πληρώσεις πολλά αλλά αν έχεις π.χ μόνο Netflix όχι 12€/μήνα 120€ τον χρόνο περίπου...
    Τα Torrents θέλουν χρήμα; WHAT?

  11. #101
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aris_Ger Εμφάνιση μηνυμάτων
    το netflix ειναι εξαιρετικη επιλογη και VMF που λεμε. αυτο βεβαια ειναι ακρως υποκειμενικο γιατι εξαρταται απο τα γουστα και τις αναγκες του καθενος, οποτε δε χρειαζεται να μηδενιζουμε. Ακομα και σε αυτη τη τιμη πραγματικα αξιζει,τουλαχιστον για μενα.
    Προσωπικά θεωρώ ότι από θέμα τιμής δεν υπάρχει
    (απλά κάποιοι συνομιλητές μας θεωρούν ότι όλα θα έπρεπε να είναι δωρεάν ή με (5) πέντε ευρώ κόστος (που ακόμα και αν οι τιμές για μια ή δύο υπηρεσίες που θα είχαν τα πάντα κυμαινόντουσαν στα 5-10 ευρώ πάλι θα το θεωρούσαν ακριβό...)

    ότι υπηρεσία έρχεται στην ελλάδα δεν την βρίσκω εξωφρενική αλλά κινείται σε προσιτά επίπεδα ακόμα και το Apple TV+ που αν αγοράσεις συσκευή Apple TV+ σου δίνει δωρεάν για ένα χρόνο συνδρομή
    από εκεί και πέρα και το Google TV και το Netflix και το Amazon Prime (αυτό βέβαια είναι σε άλλο επίπεδο καθώς είναι συνδυασμός αγορών - τηλεόρασης - μουσικής - παιχνιδιού (Twitch)) κινούνται σε λογικά πλαίσια οι τιμές τους

    μετά είναι θέμα επιλογών και οικονομικής δυνατότητας

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aurumnus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Torrents θέλουν χρήμα; WHAT?
    ναι όσο και να σου φαίνεται περίεργο
    θέλουν χρήμα και οι ιστοσελίδες αυτού του περιεχομένου και τα Torrents
    ξέχασε το "δωρεάν" που ίσχυε παλιά (οι λόγοι είναι γνωστοί)
    έτσι πλέον για να έχεις πρόσβαση σε ιστοσελίδες αυτού του περιεχομένου και στα Torrents απαιτεί να πληρώσεις συνδρομή
    καθώς όλες οι καλές ιστοσελίδες και Torrents έχουν κλειστές τις εγγραφές και μπαίνεις μόνο αν πληρώσεις συνδρομή
    σε συνδυασμό πάντα με μια συνδρομή που θα σου χρειαστεί για το VPN και πιθανό για κανένα SEEDBOX
    όποτε καταλαβαίνεις πλέον σε τι επίπεδο τιμής έχεις φτάσει...

  12. #102
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Aurumnus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα Torrents θέλουν χρήμα; WHAT?
    Και όμως θέλουν. Μην κοιτάς τα πιο νέα. Παίζει τρελό κυνήγι και αρχίζει να δυσκολεύει η κατάσταση. Άσχετο μεν για το Netflix σχετικό όμως για το κατέβασμα. Χτες έψαχνα τα Vista και πουθενά δε βρήκα untouched ή MSDN έκδοση. Όλες ήταν οι κλασικές χακαρισμένες που δεν τις θέλω. Αν πλήρωνα "κλειστό" tracker θα έβρισκα αλλά δεν το κάνω.

  13. #103
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.889
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Σχεδόν 20 χρόνια πάντως που κατεβάζω και seedάρω καθημερινά, δεν έχω δώσει κάτι πέρα από ρεύμα/τηλέφωνο/hardware.

  14. #104
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδόν 20 χρόνια πάντως που κατεβάζω και seedάρω καθημερινά, δεν έχω δώσει κάτι πέρα από ρεύμα/τηλέφωνο/hardware.
    έχεις δώσει απλά δεν το καταλαβαίνεις...

    πως κάνεις seed? με upload? ή με seedbox (η δεύτερη μέθοδος είναι πιο ασφαλής)

    πως μπαίνεις σε Torrent με ή χωρίς vpn (η πρώτη μέθοδος είναι πιο ασφαλής)

    γιατί ξέρεις ότι μπορείς να βρεθείς "μπλεγμένος" ανά πάσα στιγμή ειδικά αν έχεις πάροχο που συνεργάζεται με την cogent σε δίνει στεγνά και σου έρχεται ο λογαριασμός...

    εγώ πλέον μόνο σε "Private" καταστάσεις είμαι έναντι συνδρομής με όλα τα απαραίτητα μέτρα προφύλαξης.

  15. #105
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.889
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως κάνεις seed? με upload? ή με seedbox (η δεύτερη μέθοδος είναι πιο ασφαλής)

    πως μπαίνεις σε Torrent με ή χωρίς vpn (η πρώτη μέθοδος είναι πιο ασφαλής)
    Με το upload της γραμμής ναι, χωρίς VPN. Κατεβάζω κι από ανοιχτούς αλλά κι από private trackers (15 χρόνια στον ίδιο private)

    Έχω περάσει από OTE/Forthnet/On Telecoms/Wind/Vodafone, δεν είχα ποτέ θέμα.

Σελ. 7 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας