Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-26 από 26
  1. #16
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.447
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athletic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα....και αυτο αδυνατο...τους γραφω το προβλημα μου, δοκιμαζω να τους στειλω το μνμ,αλλα,μου βγαζει το ιδιο λαθος. Μπα, δεν θα ασχοληθω αλλο.αρκετα. γεια χαρα ευχαριστω & παλι.
    Στείλε email σε κάποια διεύθυνση υποστήριξης

  2. #17
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα να κάνω εγράφη και μου πετάει λάθος, The requested page could not be found.

    Μάλλον το πρόβλημα είναι πιο μεγάλο και στο site
    Το πρόβλημα μπορεί να ναι και λάθος στήσιμο του recaptcha
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  3. #18
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα μπορεί να ναι και λάθος στήσιμο του recaptcha
    Πολλά μπορεί να είναι, το μόνο σίγουρο όμως είναι πως υπήρχε/υπάρχει πρόβλημα

  4. #19
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.447
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Απλά το captcha τους είναι χαζό ...

    Βάλε το Θεσσαλονίκη όπως το έχω γράψει και θα σου περάσει ..

    Εκανα λογαριασμό και παίζει κανονικά !

  5. #20
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά μπορεί να είναι, το μόνο σίγουρο όμως είναι πως υπήρχε/υπάρχει πρόβλημα
    Μιλάει για fail στο recaptcha verification. Δεν λέει αν βλέπει recaptcha. Αν του το βγάζει αυτό και δεν βλέπει recaptcha τότε προφανώς εινσι κάποιο bug που το κρύβει από το χρήστη. Ακόμη και το cache optimization μπορεί να ναι. Όπως και να χει δεν το συμπληρώνει. Αν τον πάει σε 404 πιθανόν μετά το bug επειδή πατάει και πατάρι ξανά τον μπλοκάρει
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  6. #21
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά το captcha τους είναι χαζό ...

    Βάλε το Θεσσαλονίκη όπως το έχω γράψει και θα σου περάσει ..

    Εκανα λογαριασμό και παίζει κανονικά !
    Εβαλα ακριβως οπως μου γραφεις, δηλ.τη λεξη Θεσσαλονικη, & μου ερχεται αμεσως το μνμ αυτο<<Σας εστάλη ένα αίτημα έκδοσης νέου κωδικού στο email σας - παρακαλούμε ακολουθήστε τις οδηγίες εκεί για να βγάλετε νέο κωδικό>>. Εγω καταλαβαινετε, χαρηκα παρα πολυ....Παω στο μειλ μου να δω αυτο που μου στειλανε, αλλα τιποτα δεν ερχεται...Κοιταζω & στα SPAM, JUNK,ουτε εκει....Τι να συμβαινει αραγε ? Πανω που χαρηκα & εγω....Μηπως θα πρεπει να περιμενω ? Το εκανα τρεις φορες αυτο, αλλα τιποτα.....αυτα ειναι τα νεα μου.

  7. #22
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.447
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athletic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εβαλα ακριβως οπως μου γραφεις, δηλ.τη λεξη Θεσσαλονικη, & μου ερχεται αμεσως το μνμ αυτο<<Σας εστάλη ένα αίτημα έκδοσης νέου κωδικού στο email σας - παρακαλούμε ακολουθήστε τις οδηγίες εκεί για να βγάλετε νέο κωδικό>>. Εγω καταλαβαινετε, χαρηκα παρα πολυ....Παω στο μειλ μου να δω αυτο που μου στειλανε, αλλα τιποτα δεν ερχεται...Κοιταζω & στα SPAM, JUNK,ουτε εκει....Τι να συμβαινει αραγε ? Πανω που χαρηκα & εγω....Μηπως θα πρεπει να περιμενω ? Το εκανα τρεις φορες αυτο, αλλα τιποτα.....αυτα ειναι τα νεα μου.
    Άρα το στάδιο του Captcha πέρασε...που ευχάριστο ... Το γιατί δεν έφτασε μπορέι να φταίνε πολλά

    Τι κατάληξη έχε το email σου .? Δηλαδή @gmail.com / outlook.com/hotmail.com/yahoo.gr ?

    - - - Updated - - -

    Σε @gmail.com που έκανα δοκιμή ήρθε μια χαρά δεν είχα κάποιο πρόβλημα και το έκανα και 2 φορές.

    - - - Updated - - -

    Αν ο server του email σου τον έχει υποβαθμισμένο για κάποιο λόγο τον mail server του forum αρκείτε να κάνει παραλαβή ή αν κάνει το κρατάει και το τσεκάρει για κάποιο χρόνο και το δίνει κάποια στιγμή αργότερα και μπορεί να το δώσει ως junk...
    Μου έχει τύχει από εταιρεία σε ένα π.χ yahoo που έχω να μου το παραδώσει 1 ημέρα μετά από την αποστολή...

    Εδώ δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι ... Μόνο οι admins και αν

  8. #23
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα το στάδιο του Captcha πέρασε...που ευχάριστο ... Το γιατί δεν έφτασε μπορέι να φταίνε πολλά

    Τι κατάληξη έχε το email σου .? Δηλαδή @gmail.com / outlook.com/hotmail.com/yahoo.gr ?

    - - - Updated - - -

    Σε @gmail.com που έκανα δοκιμή ήρθε μια χαρά δεν είχα κάποιο πρόβλημα και το έκανα και 2 φορές.

    - - - Updated - - -

    Αν ο server του email σου τον έχει υποβαθμισμένο για κάποιο λόγο τον mail server του forum αρκείτε να κάνει παραλαβή ή αν κάνει το κρατάει και το τσεκάρει για κάποιο χρόνο και το δίνει κάποια στιγμή αργότερα και μπορεί να το δώσει ως junk...
    Μου έχει τύχει από εταιρεία σε ένα π.χ yahoo που έχω να μου το παραδώσει 1 ημέρα μετά από την αποστολή...

    Εδώ δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει κάτι ... Μόνο οι admins και αν
    Καλημερα. Επειδη με κουρασε & μενα αλλα & σεις κουραστηκατε με ολο αυτο, αποφασισα να κανω νεο λογαριασμο με αλλο μειλ που εχω & συγκεκριμενα με το Yahoo....εβαλα & νεο κωδικο και περιεργως ολα δουλευουνε μια χαρα....μπηκα στο Dogforum.....Το μειλ που χρησιμοποιουσα παλια ηταν το -->@Otenet.GR......τελος παντων, τελος καλο, ολα καλα, παει & αυτο....Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ....θα τα λεμε στο καλυτερο site το INSOMNIA....Ειστε η πρωτη μου επιλογη παντα οταν εχω καποιο θεμα..Γεια σας.

  9. #24
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.635
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athletic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εβαλα ακριβως οπως μου γραφεις, δηλ.τη λεξη Θεσσαλονικη, & μου ερχεται αμεσως το μνμ αυτο<<Σας εστάλη ένα αίτημα έκδοσης νέου κωδικού στο email σας - παρακαλούμε ακολουθήστε τις οδηγίες εκεί για να βγάλετε νέο κωδικό>>. Εγω καταλαβαινετε, χαρηκα παρα πολυ....Παω στο μειλ μου να δω αυτο που μου στειλανε, αλλα τιποτα δεν ερχεται...Κοιταζω & στα SPAM, JUNK,ουτε εκει....Τι να συμβαινει αραγε ? Πανω που χαρηκα & εγω....Μηπως θα πρεπει να περιμενω ? Το εκανα τρεις φορες αυτο, αλλα τιποτα.....αυτα ειναι τα νεα μου.
    Δεν μου λες..είναι wordpress to site?βαλε το url εδω να δεις:
    https://whatcms.org/
    Λοιπόν το σαιτ είναι wordpress. Μου έχει τύχει αρκετές φορές να μην λειτουργεί η αποστολή μειλ. Αυτό οφείλεται στη φιλοξενία. Αν δεν έχουν smtp τότε πρέπει να ενεργοποιήσουν. Αν έχουν να το απενεργοποιήσουν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nmavro73 : 21-04-21 στις 15:22. Αιτία: είναι τελικα wordpress
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  10. #25
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.447
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athletic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα. Επειδη με κουρασε & μενα αλλα & σεις κουραστηκατε με ολο αυτο, αποφασισα να κανω νεο λογαριασμο με αλλο μειλ που εχω & συγκεκριμενα με το Yahoo....εβαλα & νεο κωδικο και περιεργως ολα δουλευουνε μια χαρα....μπηκα στο Dogforum.....Το μειλ που χρησιμοποιουσα παλια ηταν το -->@Otenet.GR......τελος παντων, τελος καλο, ολα καλα, παει & αυτο....Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ....θα τα λεμε στο καλυτερο site το INSOMNIA....Ειστε η πρωτη μου επιλογη παντα οταν εχω καποιο θεμα..Γεια σας.
    Τώρα θα σε μαλώσω.... Insomnia καλύτερο από το Adslgr.com σε καμία περίπτωση

    Την καλύτερη δουλειά έκανες και έκανες νέο λογαριασμό ...

  11. #26
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ- Λαμια-πηγαινε ελα...
    Ηλικία
    72
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΟΣ
    Router
    SpeedTouch 585i v.6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα θα σε μαλώσω.... Insomnia καλύτερο από το Adslgr.com σε καμία περίπτωση

    Την καλύτερη δουλειά έκανες και έκανες νέο λογαριασμό ...
    Ωχχχχχχχ.....συγνωμη φιλε μου....κατι ειχα με το ΙΝΣΟΜΝΙΑ απο παλια & εκ παραδρομης το μυαλο μου την <<πατησε>>....εννοειται πρωτο & καλυτερο το ADSL.COM....Χιλια συγνωμη....!

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας