Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    19-04-2021
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλημέρα σας.
    Αναζητώντας μία λύση στο πρόβλημα μου, ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum που πραγματικά μπορεί κάποιος να βρει χρήσιμες πληροφορίες από την εμπειρία των χρηστών.Ψάχνω κι εγώ μία λύση στο πρόβλημα μου καθώς χάλασε η βάση του εσωτερικού φίλτρου του ψυγείου μου SAMSUNG RS21DCNS (το 2008 το αγόρασα). Ενημερώθηκα απο τον τεχνικό ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό. Όπως θα δείτε και στη φωτογραφία ένα σωληνάκι από τα δύο "ξεκόλλησε" . Προσπαθώ μήπως βρω και μεταχειρισμένο ανταλλακτικό . Κατά τα λοιπά το ψυγείο λειτουργεί τέλεια και είναι κρίμα να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω τις δυνατότητες παροχής νερού και πάγου οι οποίες ομολογουμένως μας έχουν φανεί πολύ χρήσιμες.
    Οποιαδήποτε πρόταση - λύση ευκταία!

    Ευχαριστώ
    Σοφία
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20210419_182736.jpg  

    IMG_20210420_063502-1.jpg  


  2. #2
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.579
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Στατιστικά γραμμης δεν βλέπω.

  3. #3
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    επικό νήμα
    Σοφία ψαξε σε ebay aliexpress για το ανταλλακτικό
    με μια γρήγορη αναζήτηση βγάζει αυτο που νομίζω οτι ειναι αυτό που ψάχνεις. Καλή τύχη.

    https://www.ebay.co.uk/itm/American-...QAAOSwe-tgeEVq
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  4. #4
    Εγγραφή
    19-04-2021
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Θα το κοιτάξω αλλά νομίζω ότι δεν είναι αυτό. Σ ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σου.

  5. #5
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SOFIAMASTRO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας.
    Αναζητώντας μία λύση στο πρόβλημα μου, ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum που πραγματικά μπορεί κάποιος να βρει χρήσιμες πληροφορίες από την εμπειρία των χρηστών.Ψάχνω κι εγώ μία λύση στο πρόβλημα μου καθώς χάλασε η βάση του εσωτερικού φίλτρου του ψυγείου μου SAMSUNG RS21DCNS (το 2008 το αγόρασα). Ενημερώθηκα απο τον τεχνικό ότι δεν υπάρχει ανταλλακτικό. Όπως θα δείτε και στη φωτογραφία ένα σωληνάκι από τα δύο "ξεκόλλησε" . Προσπαθώ μήπως βρω και μεταχειρισμένο ανταλλακτικό . Κατά τα λοιπά το ψυγείο λειτουργεί τέλεια και είναι κρίμα να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω τις δυνατότητες παροχής νερού και πάγου οι οποίες ομολογουμένως μας έχουν φανεί πολύ χρήσιμες.
    Οποιαδήποτε πρόταση - λύση ευκταία!

    Ευχαριστώ
    Σοφία
    Το ανταλλακτικό επάνω έχει κάποιο κωδικό ;
    Ψάξε ή τηλεφωνησε και στο συγκεκριμένο κατάσυτημα : https://www.eaparts.gr/ , να έχεις βρεί το σειριακό αριθμό ή μοντέλο του ψυγείου
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας