Σελ. 304 από 335 ΠρώτηΠρώτη ... 284294299302303304305306309314324 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.546-4.560 από 5024
  1. #4546
    Εγγραφή
    29-10-2022
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malakudi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα νούμερα τι σχέση έχουν με το unlimited; Τα unlimited συμβόλαια είναι ένα μικρό υποσύνολο. Λογικό να είναι η μέση κατανάλωση στα 12,6 GB αφού τα φθηνά συμβόλαια δίνανε περίπου 10GB όριο. Πόση ήταν η μέση κατανάλωση στα unlimited όμως; Και πόση σε όσους είχαν και extra sim;
    Μόνο η Cosmote ξέρει τι ακριβώς συνέβη και γιατί έκοψε τις extra sim. Εμείς μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε. Και δίκιο να έχετε, να έγινε δηλαδή καθαρά για λόγους εισπρακτικούς, δικαίωμά τους είναι. Από τη στιγμή που ο ανταγωνισμός δεν είχε κάτι αντίστοιχο, έκαναν ότι γουστάρουν.
    Αν πάντως είναι εισπρακτικό θέμα, θα πρέπει κάποια στιγμή σύντομα να παρουσιάσουν μία εναλλακτική με κάποια τιμή. Το να μη δίνεις extra sim δεν είναι λύση, είχε και άλλες χρήσεις η extra sim και πλέον είναι αδύνατες.
    1ον ---- τα νουμερα αυτα καταρριπτουν πανηγυρικα οτι τα δικτυα των 5g γονατισαν επειδη γινονταν abuse.... η μεση καταναλωση των 12.6 GB σημαινει οτι αυτοι που κατεβαζαν με extra sim ΤΒ ηταν τοσο λιγοι που πρακτικα στο συνολο του δικτυου δεν παιζουν κανεναν ρολο. Αυτο εξαλλου λες και εσυ αλλα εξακολουθεις να παπαγαλιζεις το επιχειρημα του abuse... Λες οτι τα unlimited συμβολαια ειναι ενα μικρο υποσυνολο των συμβολαιων και το abuse ειναι ενα μικρο υποσυνολο των unlimited... αρα το επιχειρημα οτι αυτες καταργηθηκαν επειδη γινονταν abuse δεν ισχυει.

    2ον ---- προφανως και οι εταιρειες αποφασιζουν την εμπορικη τους πολιτικη. Αλλα ειναι δικαιωμα των καταναλωτων να γνωριζουν τα δικαιωματα τους και να μην μασανε ταραμα οτι και καλα φταινει αυτοι οι λιγοι που μοιρασαν τις καρτες και οι αλλοι λιγοι που κατεβαζουν TB για μια καθαρα εμπορικη αποφαση που μονο σκοπο εχει την μεγιστοποιηση του κερδους. Και οσο δικαιωμα των εταιρειων ειναι να κοιτανει το κερδος τους αλλο τοσο δικαιωμα των καταναλωτων ειναι να ενημερωνονται για τα πραγματικα μεγεθη των συνδεσεων και οχι να πεφτουν θυματα της προπαγανδας των εταιρειων.

    Τα νουμερα ειναι νουμερα, δεν εχει καμια σημασια τι λες και τι λεω... οι σταθερες μειωθηκαν ελαχιστα με παραλληλη αυξηση των broadbands σταθερων που σημαινει σε απλα ελληνικα οτι ο μεσος καταναλωτης ΑΠΥΗΔΗΣΕ απο το σαπιο δικτυο των <24Mbps που παρεχουν οι εταιριες και καποιες απο αυτες τις εκοψε.. ενω εβαλε οπτικες ινες... καποιοι που δεν ειχαν αλλη επιλογη εβαλαν 5g ε και? ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΤΥΨΕΙΣ?

    Ε οχι ρε παιδια... μην τρελαθουμε...

  2. #4547
    Εγγραφή
    17-12-2007
    Περιοχή
    Πάτρα - Ρίο
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    214
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΙΟ
    Router
    ZTE MC888 Pro
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mr_Robot_dev Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον ---- τα νουμερα αυτα καταρριπτουν πανηγυρικα οτι τα δικτυα των 5g γονατισαν επειδη γινονταν abuse.... η μεση καταναλωση των 12.6 GB σημαινει οτι αυτοι που κατεβαζαν με extra sim ΤΒ ηταν τοσο λιγοι που πρακτικα στο συνολο του δικτυου δεν παιζουν κανεναν ρολο. Αυτο εξαλλου λες και εσυ αλλα εξακολουθεις να παπαγαλιζεις το επιχειρημα του abuse... Λες οτι τα unlimited συμβολαια ειναι ενα μικρο υποσυνολο των συμβολαιων και το abuse ειναι ενα μικρο υποσυνολο των unlimited... αρα το επιχειρημα οτι αυτες καταργηθηκαν επειδη γινονταν abuse δεν ισχυει.

    2ον ---- προφανως και οι εταιρειες αποφασιζουν την εμπορικη τους πολιτικη. Αλλα ειναι δικαιωμα των καταναλωτων να γνωριζουν τα δικαιωματα τους και να μην μασανε ταραμα οτι και καλα φταινει αυτοι οι λιγοι που μοιρασαν τις καρτες και οι αλλοι λιγοι που κατεβαζουν TB για μια καθαρα εμπορικη αποφαση που μονο σκοπο εχει την μεγιστοποιηση του κερδους. Και οσο δικαιωμα των εταιρειων ειναι να κοιτανει το κερδος τους αλλο τοσο δικαιωμα των καταναλωτων ειναι να ενημερωνονται για τα πραγματικα μεγεθη των συνδεσεων και οχι να πεφτουν θυματα της προπαγανδας των εταιρειων.

    Τα νουμερα ειναι νουμερα, δεν εχει καμια σημασια τι λες και τι λεω... οι σταθερες μειωθηκαν ελαχιστα με παραλληλη αυξηση των broadbands σταθερων που σημαινει σε απλα ελληνικα οτι ο μεσος καταναλωτης ΑΠΥΗΔΗΣΕ απο το σαπιο δικτυο των <24Mbps που παρεχουν οι εταιριες και καποιες απο αυτες τις εκοψε.. ενω εβαλε οπτικες ινες... καποιοι που δεν ειχαν αλλη επιλογη εβαλαν 5g ε και? ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΤΥΨΕΙΣ?

    Ε οχι ρε παιδια... μην τρελαθουμε...
    η αποδόμησή σου με τρέλανε σήμερα φίλε εύγε!
    Η ΑΓΑΠΗ ΟΔΗΓΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!

  3. #4548
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Για να καταλάβετε, το κύριο νούμερο Unlimited data στο κινητό μου είναι 6GB χρήση.
    Αφού δουλειά-σπίτι έχω wifi.
    Δλδ και να μου το έκοβαν και να έπαιρνα ένα frog όπως πριν σούπερ θα ήμουν.
    Το unlimited έχει νόημα μόνο για σπίτι. Για κινητό ακόμη και 10GΒ είναι υπερ-αρκετά όταν έχεις πρόσβαση σε WIFI.
    Αυτό που ζητήσαμε είναι οπτική ΦΤΗΝΗ. Δεν γίνεται bro να χρεώνεις 35 ευρώ τα 100ΜBps Fiber για μέση οικογενιακή χρήση 200-300GB. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ όταν έχεις χωρίς παζάρια το Neo Unlimited 33 ευρώ με 5G για ΠΛΑΚΑ 100Mbps.
    ΔΕΝ γίνεται.
    Ας ήταν 15 ευρώ 100Mbps, 20 ευρώ 500Mbps, 25 ευρώ 1Gbps και θα σου έλεγα.
    Σήμερα η κοπέλα που δουλευει σε μένα άσχετη με τεχνολογία σε νέο διαμέρισμα πήγε Γερμανό και πήρε 1Gbps + Unlimited calls + 7GB 40 ευρώ. Να χαρώ εγώ τέτοια πακέτα.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  4. #4549
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Τρελαμένοι

    Mην ξεχνάτε κι αυτούς που δουλεύουν τουριστικά, είναι πολλοί
    6 μήνες άχρηστη η σταθερή, και τα λεφτά για κατανάλωση είναι λίγα.

    Ούτε modem, ούτε τίποτα, το κινητό είναι hotspot, θέλουνε να δούνε και καμιά ταινιούλα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να καταλάβετε, το κύριο νούμερο Unlimited data στο κινητό μου είναι 6GB χρήση.
    Αφού δουλειά-σπίτι έχω wifi.
    Δλδ και να μου το έκοβαν και να έπαιρνα ένα frog όπως πριν σούπερ θα ήμουν.
    Το unlimited έχει νόημα μόνο για σπίτι. Για κινητό ακόμη και 10GΒ είναι υπερ-αρκετά όταν έχεις πρόσβαση σε WIFI.
    Αυτό που ζητήσαμε είναι οπτική ΦΤΗΝΗ. Δεν γίνεται bro να χρεώνεις 35 ευρώ τα 100ΜBps Fiber για μέση οικογενιακή χρήση 200-300GB. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ όταν έχεις χωρίς παζάρια το Neo Unlimited 33 ευρώ με 5G για ΠΛΑΚΑ 100Mbps.
    ΔΕΝ γίνεται.
    Ας ήταν 15 ευρώ 100Mbps, 20 ευρώ 500Mbps, 25 ευρώ 1Gbps και θα σου έλεγα.
    Σήμερα η κοπέλα που δουλευει σε μένα άσχετη με τεχνολογία σε νέο διαμέρισμα πήγε Γερμανό και πήρε 1Gbps + Unlimited calls + 7GB 40 ευρώ. Να χαρώ εγώ τέτοια πακέτα.




    Να της κάνεις αύξηση
    Να πάρει και 10άρα οπτική
    Από την Νova


    Σε ρώτησε πριν διαλέξει ή έχει γκόμενο κομπιουτερά ?

    ΥΓ2
    Είχα τσιμπήσει υπάλληλο από το χέρι και πήγαμε στο αφεντικό του και ζητήσαμε αύξηση 20€/μήνα για να βάλει οπτική στο σπίτι, Νέα Σμύρνη, προφανώς τους ήξερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 20-03-24 στις 20:54.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #4550
    Εγγραφή
    26-08-2023
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Με την παπαρολογια σας και την γκρίνια σας, θα βρεθεί ο ένας και μοναδικός που θα γράψει κάτι αναφορικά με την εξέλιξη της έξτρα σιμ και θα χαθεί στα σχόλια της μιζέριας... Ότι γουστάρει θα κάνει η κοσμοτε και η κάθε κοσμοτε, όπως ότι γουστάρει κάνει και ο κάθε καταναλωτής, από το να κόβει τη σταθερή και να βάζει έξτρα σιμ, μέχρι οτιδήποτε άλλο. Αμφότεροι τις τσέπες μας κοιτάμε, εταιρίες και καταναλωτές. Έχετε γεμίσει το θρεντ με ανούσια σχόλια. Πραγματικά φτάνει.

  6. #4551
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.190
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Να κλείσει λες καλύτερα? Το νήμα αφορά extra sim που δεν υπάρχουν πια, να ζήσουμε να τις θυμόμαστε.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #4552
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Κλαίω και για τις συγχωρεμενες τις εξτρα αλλα και για το σχολιο

  8. #4553
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.394
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Το ίδιο ισχύει και για εταιρικά? Εγώ μόνο έχω 4 σε σύνολο 25.

  9. #4554
    Εγγραφή
    02-11-2023
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rioener Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε πάλι.
    Να επαναλάβουμε λοιπόν ότι πουθενά ποτέ κανείς δεν πήρε με 3 ευρώ απεριόριστα. Πήρε απεριόριστα με 25-30-35-40+ τα 3 της κάθε extra sim. Τώρα αν οι μαυραγορίτες πουλούσαν (και συνεχίζουν να πουλάνε διότι για παλιούς τίποτα δεν άλλαξε) σε γνωστούς και αγνώστους τις υπόλοιπες 3 κάρτες, πάλι μόνο 3 δε θα έδιναν.
    Συνεχίζετε να ξεχνάτε ότι ΣΚΕΤΗ EXTRA SIM ΔΕΝ μπορούσατε να πάρετε με 3 ευρώ, έπρεπε να φορτωθείτε για μια 2ετία και το υπέρογκο πάγιο της βασικής sim + άλλο ένα μεγάλο κόστος για το router (ειδικά για 5g). Το 8% που έφυγε από χαλκό δεν έφυγε από τις extra sim και ΔΕΝ πρόκειται να επιστρέψει σε χαλκό, πως να το κάνουμε, ξυπνήσαμε κι εμείς.
    Πάντως βρε παιδιά κάπου να τελειώνει αυτό το παραμύθι με τα 3ευρα καταντάει κουραστικό. Λες και ο μέσος οικογενειάρχης που έχει και διαχειρίζεται τις συνδέσεις στο σπίτι δε θα πάρει απεριόριστα δεδομένα στα παιδιά και στη γυναίκα αλλά θα τη δώσει την extra sim στο γείτονα για να γλιτώσει 10 - 15 ευρώ και να τα φάει στις κάρτες...



    Δε μπορεί αυτό λέω. Τουλάχιστον εύκολα. Αυτό που μπορεί να κάνει είναι αδύνατη (δύσκολη βασικά όχι αδύνατη) τη χρήση σιμ σε router
    Εμείς φταίμε πού καταργούνται ή Extra SIM και πού είσαι ακόμα η cosmote διαβάζει τι γράφουμε κυρίως Εδώ. Όταν λέμε ότι τά 3 ευρώ είναι λίγα καί ότι μοιράζουν τής SIM στους φίλους τί άλλο νά έκανε ή cosmote ΔΕΝ καταλαβαίνω γιατί βγάζουμε τά ματιά μας Με τά ίδια μιας τά χέρια [ μου τό έχουν πει προσωπικά από την εξυπηρέτηση πελατών ότι διαβάζουν τό forum] θέλω νά πιστεύω ότι όσοι τά γράφουν δεν είναι υπάλληλοι της cosmote Από Την Αλή όμως είναι πολύ περίεργο γιατί τά γράφουν σέ ένα ανοιχτό forum . Εκτός αν είμαστε τόσο πλούσιοι.....

  10. #4555
    Εγγραφή
    25-02-2017
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    τι διαφορα εχουν τα απεριοριστα του vdsl απο τα wireless απεριοριστα ;
    Και τα δυο στις ιδιες γραμμες internet καταληγουν ειτε προς εξωτερικο ειτε προς το grix ειτε εσωτερικα στην cosmote.
    απο την στιγμη που θα μπουν μεσα στην κεραια λογικα ενωνονται με ολα τα υπολοιπα data.
    Το να σε χρεωνουν τα mobile και οχι τα vdsl gigabytes ειναι καταλοιπο του παρελθοντος και για να βγαλουν απο την μυγα ξυγκι κατα την γνωμη μου

  11. #4556
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.158
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Ελπίζω να διαβάζουν και της vodafone/wind να κάνουν καμμια αντιπροσφορά να γίνει παιχνίδι.

  12. #4557
    Εγγραφή
    19-09-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.082
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    τι "προσφορα" μπορω να περιμενω για φορητοτητα
    σταθερο vdsl 50 +
    κινητο unlimited +
    extra data sim
    στη κοσμοτε;;; ειμαι στη βοντα

  13. #4558
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.394
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GPZ777 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμείς φταίμε πού καταργούνται ή Extra SIM και πού είσαι ακόμα η cosmote διαβάζει τι γράφουμε κυρίως Εδώ. Όταν λέμε ότι τά 3 ευρώ είναι λίγα καί ότι μοιράζουν τής SIM στους φίλους τί άλλο νά έκανε ή cosmote ΔΕΝ καταλαβαίνω γιατί βγάζουμε τά ματιά μας Με τά ίδια μιας τά χέρια [ μου τό έχουν πει προσωπικά από την εξυπηρέτηση πελατών ότι διαβάζουν τό forum] θέλω νά πιστεύω ότι όσοι τά γράφουν δεν είναι υπάλληλοι της cosmote Από Την Αλή όμως είναι πολύ περίεργο γιατί τά γράφουν σέ ένα ανοιχτό forum . Εκτός αν είμαστε τόσο πλούσιοι.....
    πρεπει να τα διαβαζουν. ανοικτο forum ειναι. ΠΡΕΠΕΙ να βλεπουν και να φτιαχνουν τα χαλια τους .

  14. #4559
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv1bee Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι διαφορα εχουν τα απεριοριστα του vdsl απο τα wireless απεριοριστα ;
    Και τα δυο στις ιδιες γραμμες internet καταληγουν ειτε προς εξωτερικο ειτε προς το grix ειτε εσωτερικα στην cosmote.
    απο την στιγμη που θα μπουν μεσα στην κεραια λογικα ενωνονται με ολα τα υπολοιπα data.
    Το να σε χρεωνουν τα mobile και οχι τα vdsl gigabytes ειναι καταλοιπο του παρελθοντος και για να βγαλουν απο την μυγα ξυγκι κατα την γνωμη μου
    Έχουν τεράστια διαφορά. Γιατί νομίζεις ότι έχουν πληρώσει δεκάδες εκατομμυρίων ευρώ για το φάσμα;
    Το φάσμα είναι πεπερασμένος πόρος, και παρά την αύξηση της χωρητικότητας σε δεδομένα λόγω βελτίωσης της τεχνολογίας κινητής, η στενωπός παραμένει το ασύρματο, και όχι το backbone. Το πρόβλημα δε με την υπερβολική χρήση του δικτύου κινητής είναι ότι επρηρεάζει την εμπειρία χρήσης όλων που το χρησιμοποιούν.
    Όπως λοιπόν το κράτος βάζει 0,10€ χρέωση για την πλαστική σακούλα για να αποθαρρύνει τη χρήση, έτσι και ο πάροχος ρυθμίζει τη ζήτηση του δικτύου κινητής αυξομειώνοντας τις τιμές.
    Το παραπάνω είναι σημαντική παράμετρος του προβλήματος που συζητάμε, και είναι άτοπο να παραβλέπεται.

  15. #4560
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.158
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv1bee Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι διαφορα εχουν τα απεριοριστα του vdsl απο τα wireless απεριοριστα ;
    Και τα δυο στις ιδιες γραμμες internet καταληγουν ειτε προς εξωτερικο ειτε προς το grix ειτε εσωτερικα στην cosmote.
    απο την στιγμη που θα μπουν μεσα στην κεραια λογικα ενωνονται με ολα τα υπολοιπα data.
    Το να σε χρεωνουν τα mobile και οχι τα vdsl gigabytes ειναι καταλοιπο του παρελθοντος και για να βγαλουν απο την μυγα ξυγκι κατα την γνωμη μου
    Σίγουρα πάντως ο εργολάβος(και είναι πολλοί) που θα πάει να καλύψει βλάβη σε xdsl μπορεί να πάρει μέχρι και 30 € την φορά από την COSMOTE. Στην κινητή τι κοστίζει το support;

Σελ. 304 από 335 ΠρώτηΠρώτη ... 284294299302303304305306309314324 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας