Σελ. 262 από 335 ΠρώτηΠρώτη ... 242252257260261262263264267272282 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.916-3.930 από 5024
  1. #3916
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.216
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τους πήρα τηλ και έδωσαν την παλιά τιμή
    καλημέρα

    σε σταθερο στον Άγιο Στέφανο (κεντρικά) η καπου αλλου?

  2. #3917
    Εγγραφή
    21-02-2023
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    παιδιά σταμάτησαν τις etra sim στο gigamax unlimited, εδώ και 10 μέρες λένε , έκανα gigamax unlitimited συμβολαιο και δεν μου βγάζουν extra sim, είναι σε αναμονή για ενημέρωση από τα κεντρικά.

  3. #3918
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spigias Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά σταμάτησαν τις etra sim στο gigamax unlimited, εδώ και 10 μέρες λένε , έκανα gigamax unlitimited συμβολαιο και δεν μου βγάζουν extra sim, είναι σε αναμονή για ενημέρωση από τα κεντρικά.
    ναι το έχουμε συζητήσει και εδώ εκτενώς. Πολύ κρίμα που τις έχουν παγώσει, ελπίζουμε να είναι προσωρινό. Θα σου συνιστούσα να έχεις το νου σου στο παρόν νήμα μήπως δούμε κάποια καλή εξέλιξη. Προς το παρόν διάβασε τις προηγούμενες σελίδες να δεις τι γνωρίζουμε μέχρι τώρα.

    - - - Updated - - -

    Κάτι σχετικό και άσχετο που ήθελα να αναφέρω χωρίς κάποιο προσωπικό beef με το λεγόμενο site αλλά είχε πάρει το μάτι μου το εξής άρθρο που στο Facebook είχαν βάλει έναν ακόμα πιο προκλητικό τίτλο που έλεγε κάτι (στο περίπου γιατί δεν θυμάμαι καλα) όπως "κατέβασε όλο το ίντερνετ με 3€". Θέλω να πω λοιπόν πως μάλλον οι συντάκτες τέτοιων σαιτ διαβάζουν τα φόρουμ και αναπαράγουν προκλητικά κάποιες ειδήσεις για τα κλικ με αποτέλεσμα οι πάροχοι να σχηματίζουν ελαφρώς λανθασμένη εικόνα του γενικού συνόλου. Επειδή είμαι σίγουρος ότι διαβάζουν και το παρόν νήμα καλό θα ήταν να είναι πιο discreet. Εδώ πήγαν και ανέβασαν έναν λογαρισμό που κατεβάζουν 2-3tb ανά μήνα κλπ λες και όλοι εδώ κατεβάζουμε >1tb.. Προφανώς δεν φταίνε μόνο αυτοί αλλά μην τσιγκλάμε και την τύχη μας.

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  52 
Μέγεθος:  107,0 KB 
ID: 254100

    Ανεβάζω και φωτό γιατί πέφτει συχνά το site τους ή μπορεί να το κατεβάσουν.

  4. #3919
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το έχουμε συζητήσει και εδώ εκτενώς. Πολύ κρίμα που τις έχουν παγώσει, ελπίζουμε να είναι προσωρινό. Θα σου συνιστούσα να έχεις το νου σου στο παρόν νήμα μήπως δούμε κάποια καλή εξέλιξη. Προς το παρόν διάβασε τις προηγούμενες σελίδες να δεις τι γνωρίζουμε μέχρι τώρα.

    - - - Updated - - -

    Κάτι σχετικό και άσχετο που ήθελα να αναφέρω χωρίς κάποιο προσωπικό beef με το λεγόμενο site αλλά είχε πάρει το μάτι μου το εξής άρθρο που στο Facebook είχαν βάλει έναν ακόμα πιο προκλητικό τίτλο που έλεγε κάτι (στο περίπου γιατί δεν θυμάμαι καλα) όπως "κατέβασε όλο το ίντερνετ με 3€". Θέλω να πω λοιπόν πως μάλλον οι συντάκτες τέτοιων σαιτ διαβάζουν τα φόρουμ και αναπαράγουν προκλητικά κάποιες ειδήσεις για τα κλικ με αποτέλεσμα οι πάροχοι να σχηματίζουν ελαφρώς λανθασμένη εικόνα του γενικού συνόλου. Επειδή είμαι σίγουρος ότι διαβάζουν και το παρόν νήμα καλό θα ήταν να είναι πιο discreet. Εδώ πήγαν και ανέβασαν έναν λογαρισμό που κατεβάζουν 2-3tb ανά μήνα κλπ λες και όλοι εδώ κατεβάζουμε >1tb.. Προφανώς δεν φταίνε μόνο αυτοί αλλά μην τσιγκλάμε και την τύχη μας.

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  52 
Μέγεθος:  107,0 KB 
ID: 254100

    Ανεβάζω και φωτό γιατί πέφτει συχνά το site τους ή μπορεί να το κατεβάσουν.
    Γιατί είχαν κάτι κρυφό;
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  5. #3920
    Εγγραφή
    13-05-2004
    Περιοχή
    Thess
    Μηνύματα
    259
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το έχουμε συζητήσει και εδώ εκτενώς. Πολύ κρίμα που τις έχουν παγώσει, ελπίζουμε να είναι προσωρινό. Θα σου συνιστούσα να έχεις το νου σου στο παρόν νήμα μήπως δούμε κάποια καλή εξέλιξη. Προς το παρόν διάβασε τις προηγούμενες σελίδες να δεις τι γνωρίζουμε μέχρι τώρα.

    - - - Updated - - -

    Κάτι σχετικό και άσχετο που ήθελα να αναφέρω χωρίς κάποιο προσωπικό beef με το λεγόμενο site αλλά είχε πάρει το μάτι μου το εξής άρθρο που στο Facebook είχαν βάλει έναν ακόμα πιο προκλητικό τίτλο που έλεγε κάτι (στο περίπου γιατί δεν θυμάμαι καλα) όπως "κατέβασε όλο το ίντερνετ με 3€". Θέλω να πω λοιπόν πως μάλλον οι συντάκτες τέτοιων σαιτ διαβάζουν τα φόρουμ και αναπαράγουν προκλητικά κάποιες ειδήσεις για τα κλικ με αποτέλεσμα οι πάροχοι να σχηματίζουν ελαφρώς λανθασμένη εικόνα του γενικού συνόλου. Επειδή είμαι σίγουρος ότι διαβάζουν και το παρόν νήμα καλό θα ήταν να είναι πιο discreet. Εδώ πήγαν και ανέβασαν έναν λογαρισμό που κατεβάζουν 2-3tb ανά μήνα κλπ λες και όλοι εδώ κατεβάζουμε >1tb.. Προφανώς δεν φταίνε μόνο αυτοί αλλά μην τσιγκλάμε και την τύχη μας.

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  52 
Μέγεθος:  107,0 KB 
ID: 254100

    Ανεβάζω και φωτό γιατί πέφτει συχνά το site τους ή μπορεί να το κατεβάσουν.
    Το techmaniacs μπορει να το διαβαζουν τα στελέχη τετοιων επιχειρησεων που τους το πεταει το FB , ομως αμφιβαλλω αν παρακολουθουν τεχνικά φορουμ οπως αυτο. Οχι οτι το αποκλειω , αλλά δεν εχει και νόημα για αυτους. Ξερουν τι γινεται απο τα καταστηματα τους. Εμεις εδω ειμαστε ενα εντελως ελαχιστο κομματι του πελατολογειου τους , καθολου ενδεικτικο των χρησεων και των συνηθειων του 99% των χρηστων. Στατιστικα βλεπουν και τζιρους.

  6. #3921
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είχαν κάτι κρυφό;
    Προφανώς και όχι, αλλά δεν νομίζω 3-4 χρόνια εδώ στο φόρουμ να μην σεβαστήκαμε τα απεριόριστα της Cosmote και γράφαμε αερολογίες του στυλ κατέβασε όλο το ίντερνετ επειδή "μπορείς" λες και είμαστε Κούβα. Προφανώς πολλοί δεν θα συμφωνήσουν, και ούτε περιμένω να συμφωνήσουν, αλλά λέω την άποψη μου και δεν υποχρεούται κανείς να την πάρει σοβαρά. Δεν θα σεβαστώ όμως και λοιπά site που βαφτίζουν αποκλειστικότητα κάτι που πρώτα αναφέρεται στα forums και τρέχουν να το παρουσιάσουν λες και ανακάλυψαν κοιτάσματα πετρελαίου

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  28,1 KB 
ID: 254101

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asteroulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το techmaniacs μπορει να το διαβαζουν τα στελέχη τετοιων επιχειρησεων που τους το πεταει το FB
    αυτό ακριβώς

    - - - Updated - - -

    Δεν κάναμε κάτι παράνομο ή κρυφό εννοείται, αλλά δεν χρειαζόταν αυτό το υπερ-flex. Μια χαρά ήμασταν τόσο καιρό που συζητάγαμε για τυχόν βλάβες, αλλαγές προς το καλύτερο ή εξοπλισμό. Τώρα ας κάτσουμε στον άξονα Ζ

  7. #3922
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς και όχι, αλλά δεν νομίζω 3-4 χρόνια εδώ στο φόρουμ να μην σεβαστήκαμε τα απεριόριστα της Cosmote και γράφαμε αερολογίες του στυλ κατέβασε όλο το ίντερνετ επειδή "μπορείς" λες και είμαστε Κούβα. Προφανώς πολλοί δεν θα συμφωνήσουν, και ούτε περιμένω να συμφωνήσουν, αλλά λέω την άποψη μου και δεν υποχρεούται κανείς να την πάρει σοβαρά. Δεν θα σεβαστώ όμως και λοιπά site που βαφτίζουν αποκλειστικότητα κάτι που πρώτα αναφέρεται στα forums και τρέχουν να το παρουσιάσουν λες και ανακάλυψαν κοιτάσματα πετρελαίου

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  28,1 KB 
ID: 254101

    - - - Updated - - -



    αυτό ακριβώς

    - - - Updated - - -

    Δεν κάναμε κάτι παράνομο ή κρυφό εννοείται, αλλά δεν χρειαζόταν αυτό το υπερ-flex. Μια χαρά ήμασταν τόσο καιρό που συζητάγαμε για τυχόν βλάβες, αλλαγές προς το καλύτερο ή εξοπλισμό. Τώρα ας κάτσουμε στον άξονα Ζ
    Μα τι συζητάμε τώρα? ποιος πέρασε συνολικά και στις 4 κάρτες του και μαζί το κινητό του τα 10TB το μήνα? και πολλά λέω όταν είχες όριο τα 100, μετά έγινε 200 και τέλος το έκαναν Απεριόριστο?
    Βρείτε μου τον έναν που έπιασε έστω τα 100 είμαι πολύ περίεργος
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #3923
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xristostsilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το έχουμε συζητήσει και εδώ εκτενώς. Πολύ κρίμα που τις έχουν παγώσει, ελπίζουμε να είναι προσωρινό. Θα σου συνιστούσα να έχεις το νου σου στο παρόν νήμα μήπως δούμε κάποια καλή εξέλιξη. Προς το παρόν διάβασε τις προηγούμενες σελίδες να δεις τι γνωρίζουμε μέχρι τώρα.

    - - - Updated - - -

    Κάτι σχετικό και άσχετο που ήθελα να αναφέρω χωρίς κάποιο προσωπικό beef με το λεγόμενο site αλλά είχε πάρει το μάτι μου το εξής άρθρο που στο Facebook είχαν βάλει έναν ακόμα πιο προκλητικό τίτλο που έλεγε κάτι (στο περίπου γιατί δεν θυμάμαι καλα) όπως "κατέβασε όλο το ίντερνετ με 3€". Θέλω να πω λοιπόν πως μάλλον οι συντάκτες τέτοιων σαιτ διαβάζουν τα φόρουμ και αναπαράγουν προκλητικά κάποιες ειδήσεις για τα κλικ με αποτέλεσμα οι πάροχοι να σχηματίζουν ελαφρώς λανθασμένη εικόνα του γενικού συνόλου. Επειδή είμαι σίγουρος ότι διαβάζουν και το παρόν νήμα καλό θα ήταν να είναι πιο discreet. Εδώ πήγαν και ανέβασαν έναν λογαρισμό που κατεβάζουν 2-3tb ανά μήνα κλπ λες και όλοι εδώ κατεβάζουμε >1tb.. Προφανώς δεν φταίνε μόνο αυτοί αλλά μην τσιγκλάμε και την τύχη μας.

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  52 
Μέγεθος:  107,0 KB 
ID: 254100

    Ανεβάζω και φωτό γιατί πέφτει συχνά το site τους ή μπορεί να το κατεβάσουν.
    Καλά αυτή η ιστοσελίδα είναι ο ορισμός του θράσους. Τώρα κουνάνε το δάχτυλο ότι "κάνατε καταχρήσεις με τις εξτρασιμ και ορίστε τα αποτελέσματα" ενώ πριν σήκωναν clickbait προκλητικά άρθρα σαν αυτό. Τα παγκαλοειδή της τεχνολογίας, ένα πράγμα.

  9. #3924
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα τι συζητάμε τώρα? ποιος πέρασε συνολικά και στις 4 κάρτες του και μαζί το κινητό του τα 10TB το μήνα? και πολλά λέω όταν είχες όριο τα 100, μετά έγινε 200 και τέλος το έκαναν Απεριόριστο?
    Βρείτε μου τον έναν που έπιασε έστω τα 100 είμαι πολύ περίεργος
    Ποια 10, ούτε 5tb δεν ξέρω αν φτάνει κανένας εδώ μέσα... Τι να λέμε τώρα, βρήκαμε μια μέθοδο καλή και την σεβόμαστε εδώ και χρόνια. Εδώ άλλοι έβαλαν κεραίες lhgg και πιάνουν απο διπλανά νησιά για να έχουν ιντερνετ και έχουμε το κάθε σαιτ να λέει το μακρύ του και το κοντό του.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά αυτή η ιστοσελίδα είναι ο ορισμός του θράσους. Τώρα κουνάνε το δάχτυλο ότι "κάνατε καταχρήσεις με τις εξτρασιμ και ορίστε τα αποτελέσματα" ενώ πριν σήκωναν clickbait προκλητικά άρθρα σαν αυτό. Τα παγκαλοειδή της τεχνολογίας, ένα πράγμα.
    Αυτό ήταν και το έναυσμα μου να το γράψω και εδώ στο forum, διότι ενώ πριν κάτι ημέρες έλεγαν πόσο πολύ κατεβάζουν, τώρα ξαφνικά λυπούνται και μας παρέχουν "αποκλειστικά" νέα που ήδη γνωρίζουμε.. Θλιβερό.. Ελπίζω μονάχα να κλείσει όμορφα αυτή η ιστορία απο πλευράς cosmote με ανακοίνωση 5G SA και επιστροφή των extra sim και αυτά τα site ας κάνουν κωλοτούμπες
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xristostsilis : 19-02-24 στις 12:57.

  10. #3925
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spigias Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά σταμάτησαν τις etra sim στο gigamax unlimited, εδώ και 10 μέρες λένε , έκανα gigamax unlitimited συμβολαιο και δεν μου βγάζουν extra sim, είναι σε αναμονή για ενημέρωση από τα κεντρικά.
    Αν διάβαζες τις πίσω σελίδες θα έβρισκες την απάντηση....
    Το συμβόλαιο αν το έκανες πριν τις 10 του μηνός θεωρητικά θεωρείσαι παλιός πελάτης και πρέπει να σου βγάλουν, αν έχω καταλάβει σωστά...
    Αν τώρα δεν σου βγάζουν τι να πω.... Όποιος πρόλαβε πρόλαβε μέχρι τις 10... Να δούμε τι μας επιφυλάσσει και εμάς ο πάροχος...
    Τώρα αν το συμβόλαιο το έκανες μετά τις 10 τότε η ανακοίνωση λέει ότι έξτρα σιμ δεν βγαίνει μέχρι νεωτέρας...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 19-02-24 στις 17:11.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #3926
    Εγγραφή
    21-02-2023
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    μα τα διάβασα, μου απάντησε ο xristostsilis

  12. #3927
    Εγγραφή
    17-09-2020
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Ο άλλος σε άλλο Forum κλαίγεται γιατί έχει στο δικό του Unlimited 4 extra sim και πήγε και έκανε ακόμη ένα unlimited στης γυναίκας του (μετά τις 10/2 που τις κόψανε) και ζήτησε να του βγάλουν ακόμη 4!!!
    Φυσικά του είπαν οτι κόπηκαν και τώρα κλαίει και ψάχνεται να το κόψει...
    Και λέω εγώ τώρα... 8 extra data sim?? Τι να τις κάνεις???
    Εκτός αν πουλάς Internet....
    Δυστυχώς μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά. Την πατάμε και εμείς οι απλοί χρήστες που με τον χαλκό πληρώνουμε 24αρα adsl και μας δίνουνε 2mbs!!!

  13. #3928
    Εγγραφή
    21-02-2023
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    εγώ εκεί που μένω δεν έχω dsl μόνο lte/5g , τουλάχιστον μια etra sim ανά οικογενειακό συμβόλαιο θα ήταν λύση για μένα δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω παραπάνω επιλογές δεν έχω

  14. #3929
    Εγγραφή
    23-05-2018
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Vodafone 4G
    Router
    Oxygen HPV15400
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spigias Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ εκεί που μένω δεν έχω dsl μόνο lte/5g , τουλάχιστον μια etra sim ανά οικογενειακό συμβόλαιο θα ήταν λύση για μένα δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω παραπάνω επιλογές δεν έχω
    Αφού δεν έχεις άλλη λύση για ίντερνετ κάνε μια νέα σύνδεση gigamax unlimited και βάλε την sim στο router. Αλλιώς κοίτα για starlink.

  15. #3930
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Επειδή «αύριο - μεθαύριο» είναι ικανοί να βάλουν όρια ταχύτητας και στα κυρία συμβόλαια και να κάνουν τον πελεκάνο απλά βγάλτε starlink σιγά σιγά να δουν την γλυκα που κοιτάνε να μας κόψουν ένα καλό προγραμμα που είχαν ενώ τόσα χρόνια ρούφαγαν τα 30ευρα για Adsl..

Σελ. 262 από 335 ΠρώτηΠρώτη ... 242252257260261262263264267272282 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας