Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 19
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Vodafone_new
    Δελτίο Τύπου:
    Στο πλαίσιο παροχής ακόμα περισσότερων λεπτών ομιλίας και MBs στους φοιτητές, η VODAFONE ανακοινώνει ότι από 7 Ιουλίου 2021, θα είναι εμπορικά διαθέσιμο το νέο πακέτο CU XCLUSIVE 10 αποκλειστικά για φοιτητές. Το CU XCLUSIVE 10, θα παρέχει 1400 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής, 1400 SMS προς όλα τα δίκτυα κινητής και 1800ΜΒ για 30 ημέρες με 10€. Το CU XCLUSIVE 10 θα είναι διαθέσιμο για όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές που έχουν ενεργή την φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU.

    Περαιτέρω, με σκοπό την εξυπηρέτηση των αυξημένων αναγκών για χρήση internet κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, η Vodafone αυξάνει τα παρεχόμενα GBs του πακέτου Surf & Email σε 20GB για 30 ημέρες, χωρίς να αυξηθεί η τιμή του πακέτου η οποία διατηρείται στα 10€. Η προσφορά θα είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση σε όλους τους νέους και υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής Vodafone CU, Vodafone Καρτοκινητό, Vodafone International & Taza, από τις 8 Ιουνίου 2021 έως και τις 31 Αυγούστου 2021 .

    Υπενθυμίζουμε ότι η VODAFONE παρέχει ήδη στους συνδρομητές καρτοκινητής Vodafone CU, Vodafone Καρτοκινητό, Vodafone International & Taza δωρεάν απεριόριστα GB για χρήση όλα τα Σαββατοκύριακα μέχρι και 21/6/2021. Οι συνδρομητές πρέπει να μπουν στο My Vodafone App ή στο My CU App για να ενεργοποιήσουν την προσφορά.

    Επιπροσθέτως, από τις 07 Ιουλίου 2021 καταργείται για όλους τους υφιστάμενους και νέους πελάτες με ενεργή τη φοιτητική προσφορά στο καρτοκινητό Vodafone CU, το φοιτητικό πακέτο CU Xclusive 7 που παρέχει 1000 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600MB για 30 ημέρες με 7€. Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει ή θα ενεργοποιήσουν το παραπάνω πακέτο έως την 7η Ιουλίου 2021, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν το πακέτο με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους.

    Τέλος, από 7 Ιουλίου 2021 η χρέωση για την αποστολή SMS αυξάνεται από 0,25€/sms σε 0,2944€/sms. Η μεταβολή αυτή δεν επηρεάζει τα SMS που περιλαμβάνονται στα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής αλλά μόνο τη χρέωση ανά sms, εκτός πακέτου.

    Όλες οι παραπάνω τιμές πακέτων και προσφορών συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 24%.

    Δυνάμει των ανωτέρω αλλαγών οι συνδρομητές Καρτοκινητής που επηρεάζονται έχουν το δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής τους αζημίως, εντός ενός μήνα από την ημερομηνία εφαρμογής των αλλαγών.

    Πηγή : Vodafone

  2. #2
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καμιά ελεγκτική αρχή, θα ψάξει την αιτιολόγηση αύξησης της τιμής του SMS η θα μας λένε πάλι πως είμαστε οι φθηνότεροι στην Ευρώπη?

    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #3
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμιά ελεγκτική αρχή, θα ψάξει την αιτιολόγηση αύξησης της τιμής του SMS η θα μας λένε πάλι πως είμαστε οι φθηνότεροι στην Ευρώπη?

    Στέλνεις ακόμη sms?

    Να σου στείλω μερικά;


  4. #4
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guzel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλνεις ακόμη sms?
    Εγώ όχι, αλλά δεν είμαι μόνο εγώ
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #5
    Εγγραφή
    03-05-2013
    Μηνύματα
    565
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    με ποια λογικη αυξανεις μια υπηρεσια που πλεον χρησιμοποιειται σπανια ?

  6. #6
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.563
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έφτασε τα ~0,3€ το sms ;;; Τι λες τώρα; Θα πληρωνεις 7,5 cents για αποστολη σε ξενο ευρωπαικο νουμερο και 30 cents για το ελληνικο; Φανταζομαι οι αρχες , ολα καλα ε;

  7. #7
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Τι άλλο πλέον να σκεφτούν να αυξήσουν την τιμή πια! Αυξήσεις παντού και πάντα. Η καρτοκινητή έγινε η κότα με τα χρυσά αυγά. Τρελές κονόμες κάνουν οι εταιρείες από τα καρτοκινητά.
    Ελεύθερος.

  8. #8
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.887
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Από κάπου πρέπει να βγουν τα έξοδα για τις δακρύβρεχτες δράσεις ΕΚΕ και τα «δώρα» των εορτών.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  9. #9
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Bλέπω καταργείται κι το πακέτο με τα 7€
    σε λίγο θα καταργήθει κι το πακέτο με τα 8.5€ σε λίγο το ελάχιστο θα είναι 12€...

  10. #10
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από runner70 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έφτασε τα ~0,3€ το sms ;;; Τι λες τώρα; Θα πληρωνεις 7,5 cents για αποστολη σε ξενο ευρωπαικο νουμερο και 30 cents για το ελληνικο; Φανταζομαι οι αρχες , ολα καλα ε;
    Ε ναι, είναι απολύτως λογικό. Τι σου κάνει εντύπωση;

    Όπως λέει και κάποιος γνωστός εδώ μέσα, όλα τζάμπα τα θέλετε πλεονέκτες.

  11. #11
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περαιτέρω, με σκοπό την εξυπηρέτηση των αυξημένων αναγκών για χρήση internet κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, η Vodafone αυξάνει τα παρεχόμενα GBs του πακέτου Surf & Email σε 20GB για 30 ημέρες, χωρίς να αυξηθεί η τιμή του πακέτου η οποία διατηρείται στα 10€
    not bad

  12. #12
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Sms στέλνω ελάχιστα πλέον και μόνο με το dosms. Την ομιλία την εχω γυρίσει σε voip εδώ και χρόνια και έχω σώσει μόνος μου την τσέπη μου. Αν περιμένω από τις πουλημενες ελεγκτικες αρχές στην Ελλάδα να με σώσουν από το καρτέλ καήκαμε. Αν δεν κοιτάξεις να σωθείς μόνος σου κανείς δεν θα σε βοηθήσει...

  13. #13
    Εγγραφή
    16-12-2006
    Μηνύματα
    275
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6779/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sms στέλνω ελάχιστα πλέον και μόνο με το dosms. Την ομιλία την εχω γυρίσει σε voip εδώ και χρόνια και έχω σώσει μόνος μου την τσέπη μου. Αν περιμένω από τις πουλημενες ελεγκτικες αρχές στην Ελλάδα να με σώσουν από το καρτέλ καήκαμε. Αν δεν κοιτάξεις να σωθείς μόνος σου κανείς δεν θα σε βοηθήσει...
    και πως διατηρεις τον αριθμο σου;

  14. #14
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sms στέλνω ελάχιστα πλέον και μόνο με το dosms. Την ομιλία την εχω γυρίσει σε voip εδώ και χρόνια και έχω σώσει μόνος μου την τσέπη μου. Αν περιμένω από τις πουλημενες ελεγκτικες αρχές στην Ελλάδα να με σώσουν από το καρτέλ καήκαμε. Αν δεν κοιτάξεις να σωθείς μόνος σου κανείς δεν θα σε βοηθήσει...
    τι παροχο voip χρησιμοποιεις; εγω λιγο την intertelecom αλλα υπαρχουνε στιγμες που δεν εχει καθολου καθαρη γραμμη. το ιδιο γινεται και με το viber voip που εχει.
    Το dosms που εχω 1 μηνα να το χρησιμοποιησω ενω δουλευει καλα εχω παρατηρησει να μην παει το sms σε νουμερο κοσμοτε κυριως και εχω ανχος αμα κατι επιγει οταν το στειλω με sms παρολο που εχει αναφορα παραδοσης μετα θα αναγκαστω να παρω τηλεφωνο για επιβεβαιωση οτι το λαβανε το sms , οποτε αναγκαστηκα θα το στελνω απο την vodafone με την νεα χρεωση sms 0,294 ευρω για να εχω το κεφαλι μου ησυχο οτι θα φτασει το sms σιγουρα , και οτι δεν επιγει θα το στελνω με το dosms. Εξαλλου υπαρχει και το viber για να μην χρεωνομαστε , αλλα την αμεσοτητα του sms χωρις να χρειαζεται το κινητο να εχει ιντερνετ δεν την εχει κανενα εκτος απο τα sms.
    Επισης μην ξεχναμε οτι μπορουμε να στελνουμε δωρεαν sms απο το my account της vodafone υπαρχει ακομα , αμα θυμαμαι καλα δεν πρεπει να εχει περιορισμο , αλλα φαινεται σαν αποστολεας ενα 4-5 ψηφιο νουμερο και στο τελος ο αριθμος κινητου τηλεφωνου.

  15. #15
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.526
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sprkrt Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως διατηρεις τον αριθμο σου;
    Λογικά με αναγκαστική ανανέωση των 10Ε ανά τρίμηνο (για να μη γίνει φραγή?)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ιδιο γινεται και με το viber voip που εχει.
    το Viber δυστυχώς και διακοπές έχει και με ξενέρωσε που έχει μόνο μηνιαία πακέτα

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας