Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    17-11-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    200
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟΥ
    Router
    Alcatel Speedtoutch 530i
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, βοηθούν πολύ. Μίλησα με τον δικηγόρο μου και μου ειπε δε μπορούμε να κανουμε διαταγή αποδωσης διοτι έχει λείξει το μισθωτήριο. Είχε μετατραπεί σε αορίστου. Κάναμε καταγγελία λογω λήξης, και λογο χρωστούμενων και πάμε μόνο δικαστικά αφου ειναι η μόνη λύση. Είχε οριστεί ημερομηνία παράδωσης στη καταγγελία αλλά ο ενοικιαστής παρευρισκεται μέσα ακόμα και το λειτουργεί σαν να μη τρέχει τίποτα. Δηλαδή σε αοριστου χρόνου απο οτι καταλαβα δε μπορώ να κανω καμια διαταγή. Υσχίει κάτι τέτοιο?
    "The succesfull person makes a habit of doing what the failing person doesn't like to do"
    Thomas Alva Edison 1847-1931.

    http://www.myspace.com/belongnoone πάρτε μια γεύση απο τη μουσική μου!
    http://groups.myspace.com/80scult ζήτω τα 80's!Join my group!

  2. #17
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από echobox Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, βοηθούν πολύ. Μίλησα με τον δικηγόρο μου και μου ειπε δε μπορούμε να κανουμε διαταγή αποδωσης διοτι έχει λείξει το μισθωτήριο. Είχε μετατραπεί σε αορίστου. Κάναμε καταγγελία λογω λήξης, και λογο χρωστούμενων και πάμε μόνο δικαστικά αφου ειναι η μόνη λύση. Είχε οριστεί ημερομηνία παράδωσης στη καταγγελία αλλά ο ενοικιαστής παρευρισκεται μέσα ακόμα και το λειτουργεί σαν να μη τρέχει τίποτα. Δηλαδή σε αοριστου χρόνου απο οτι καταλαβα δε μπορώ να κανω καμια διαταγή. Υσχίει κάτι τέτοιο?
    Ειτε κατι δεν μας λες καλα επιτηδες ή επειδη δεν το εχεις καταλαβει. Οτι κι αν συμβαινει παντως, μιλας μονον με τον δικηγορο σου και εαν εχεις αμφιβολιες, επιπροσθετες ανησυχιες, δεν τον νιωθεις καλα ωστε να καταλαβαινεις το τι συμβαινει ή ακομα κι αν δεν τον εμπιστευεσαι, σταματας τις αγονες, αστοχες και ακυρες βασικα αναζητησεις σε forums και φεισμπουκια και πολυ απλα πηγαινεις σε εναν ακομα δικηγορο για μια αλλη συμβουλη ή και αλλαζεις τον πρωτο. Το προβλημα σου ειναι εξαιρετικα σοβαρο οπως το περιγραφεις και μονον ετσι θα πρεπει να ασχολεισαι με αυτο. Σοβαρα δηλαδη !!.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας