Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 69
  1. #46
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι έχουμε καλές οι κακές εμπειρίες από τους παρόχους.
    Αν διαβάσουμε όλα τα νήματα θα δούμε ότι άλλοι δεν θέλουν να βλέπουν την ΝΟVA και άλλοι δεν έχουν πρόβλημα, άλλοι το ίδιο με την Vodafone, τον ΟΤΕ, την WIND και πάει λέγοντας.
    Επίσης λόγω του ότι μπαίνουμε στο FORUM κυρίως για να βρούμε λύση στο πρόβλημα μας, διαβάζουμε κυρίως μόνο τα προβλήματα και όχι όταν υπάρχει και σωστή λειτουργία και αντιμετώπιση από αυτούς.
    Σπάνια θα μπει κάποιος απλά για να γράψει την καλή εμπειρία που είχε από κάποια εταιρία, υπάρχει περίπτωση να το κάνει σε συνάρτηση με κάτι άλλο που μπήκε για να ρωτήσει.
    Το ίδιο συμβαίνει και στα υπόλοιπα νήματα που αφορούν τα Windows, το Hardware, κ.λ.π.

    Εμπειρία δική μου από ΟΤΕ και VODAFONE.
    "κακός" ο ΟΤΕ >>> "καλή" η VODAFONE -------------- μετά από 4 χρόνια------------"κακή" η VODAFONE >>> "καλός" ο ΟΤΕ.
    Πως συμβαίνει αυτό??
    Για να μην τα γράφω ξανά, υπάρχουν στα Links
    https://www.adslgr.com/forum/threads...85#post6168385

    https://www.adslgr.com/forum/threads...45#post7040145

    https://www.adslgr.com/forum/threads...49#post7040149

    Ήμουν μια χαρά πάρα πολλά χρόνια στον ΟΤΕ, ακρίβυνε??(κακό για μένα) πήγα στην VODAFONE και μου την έδωσε ο OTE.
    Ήμουν 2 χρόνια στην VODAFONE χωρίς πρόβλημα και ενώ ο ΟΤΕ μου έδινε πλέον σύνδεση από καμπίνα με χαοτική διαφορά όπως αναφέρω στα Links, δεν πήγα και ανανέωσα για ακόμη 2 χρόνια στην VODAFONE.
    Δεν μου έκανε πλέον ανανέωση με καλή τιμή?? έφυγα και πήγα στον ΟΤΕ.
    Ο καθένας μας κινείτε από τις προσωπικές του ανάγκες και δυνατότητες της κάθε στιγμής.
    Σε όλους τους παρόχους υπάρχουν σωστοί και άσχετοι τεχνικοί, σωστοί και άσχετοι στο τηλεφωνικό κέντρο και πάει λέγοντας, απλά το δικό μας πρόβλημα μπαίνει κάτω από τον μεγενθυτικό φακό και φαντάζει τεράστιο. Όχι ότι είναι κάτι κακό αυτό, απλά είναι ανθρώπινο και έτσι θα αντιδράσει η πλειοψηφία.




    Πολυ σωστά τα λες και εγω έγινα κάποτε λατρης του ΟΤΕ πριν χρονια γιατι ηρεμησα απο τα προβληματα έδινα κατι παραπάνω αλλα αυτο που μου εταζαν αυτο επαιρνα. Αλλωστε οτι προβληματα ηταν ειχαν να κανουν με ποιοτητα χαλκου που Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ με το που πηγα ΟΤΕ λυθηκαν.
    Παιζει ομως να ειναι μοναδικη πρωτοτυπια η συμπεριφορα του προς του οχι και τοσο λίγους πελατες που ειμαστε απο Α.Κ που εν μια νυκτι και με νταβατζιλικι μας ειπε (Η πληρωνεις παραπανω για την ιδια το πολύ , η και χειρότερη (κανονας) υπηρεσια η σε γυρναω ,σε σχεση με το που ησουν , 8 χρονια πισω.

    Μου φαινεται η πλεον ατιμη και εκβιαστικη τακτικη μιας και εισαι στις πeρισοτερες φορες δεσμιος αυτού του παροχου αν εισαι απο A.K και εχεις VDSL.
    ΤΟ οτι ΘΑ ερθει FTTH καποια στιγμη .. ειναι αλλου παπα ευαγγελιο. Παιζει και να μας ξεχασουν εδω που ειμαστε γιατι καλωδιακα οχι 550 μετρα δεν απεχουμε που και καλα μετα ειναι ολοι σε καμπινα ,αλλα χιλιομετρο και βαλε..

  2. #47
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Βγάζετε το μίσος σας λες και η μία εταιρία είναι το αγγελάκι και η άλλη ο διάβολος. Η Vodafone ας πούμε στα FTTH δεν δίνει 50mbps, και τα προγράμματα της ξεκινούν από τα 100mbps. Δηλαδή σε αυτό τι θα έπρεπε να πούμε; Πως για να βγάλει κέρδος ωθεί τους πελάτες της να πάρουν ας πούμε μεγαλύτερο πρόγραμμα απ'ότι χρειάζονται;
    Ο καθένας διαλέγει αυτό που του κάνει με τις ανάγκες του. Και εγώ έχω 3 συνδέσεις, 2 στον ΟΤΕ και 1 στη Vodafone για διαφορετικούς λόγους την κάθε μία. Πρέπει κάποιοι να καταλάβουν πως είναι και θέμα συγκυριών και πως η στραβή έχει πολλούς παράγοντες.

  3. #48
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγάζετε το μίσος σας λες και η μία εταιρία είναι το αγγελάκι και η άλλη ο διάβολος. Η Vodafone ας πούμε στα FTTH δεν δίνει 50mbps, και τα προγράμματα της ξεκινούν από τα 100mbps. Δηλαδή σε αυτό τι θα έπρεπε να πούμε; Πως για να βγάλει κέρδος ωθεί τους πελάτες της να πάρουν ας πούμε μεγαλύτερο πρόγραμμα απ'ότι χρειάζονται;
    Ο καθένας διαλέγει αυτό που του κάνει με τις ανάγκες του. Και εγώ έχω 3 συνδέσεις, 2 στον ΟΤΕ και 1 στη Vodafone για διαφορετικούς λόγους την κάθε μία. Πρέπει κάποιοι να καταλάβουν πως είναι και θέμα συγκυριών και πως η στραβή έχει πολλούς παράγοντες.
    Δεν θα σου δώσω άδικο καμία εταιρία δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενας οργανισμος που στοχο εχει το κέρδος.

    Στο παράδειγμα της Vodafone που λες απλά διαλέγεις άλλο παροχο και τελειώνεις.

    Στην περιπτωση ΟΤΕ και VDSL απο A.K με συγχωρείς φίλε μου αλλά μονο θέμα συγκυρίας και στραβης δεν ειναι αλλά να πάρουμε καποια παραπάνω χρήματα ΧΩΡΙΣ να προσφέρουμε τίποτα απολύτως και σε αρκετούς να υποβαθμησουμε την υπηρεσία κιόλας ,με κορυφαίο το γεγονός οτι όλο αυτό το κάνουν σε κομματι της υποδομής που δεν εχουν βάλει φραγκο για να το αναβαθμησουν.

    Αυτό ναι μου φαίνεται ...διαβολικό...

  4. #49
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα σου δώσω άδικο καμία εταιρία δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενας οργανισμος που στοχο εχει το κέρδος.

    Στο παράδειγμα της Vodafone που λες απλά διαλέγεις άλλο παροχο και τελειώνεις.

    Στην περιπτωση ΟΤΕ και VDSL απο A.K με συγχωρείς φίλε μου αλλά μονο θέμα συγκυρίας και στραβης δεν ειναι αλλά να πάρουμε καποια παραπάνω χρήματα ΧΩΡΙΣ να προσφέρουμε τίποτα απολύτως και σε αρκετούς να υποβαθμησουμε την υπηρεσία κιόλας ,με κορυφαίο το γεγονός οτι όλο αυτό το κάνουν σε κομματι της υποδομής που δεν εχουν βάλει φραγκο για να το αναβαθμησουν.

    Αυτό ναι μου φαίνεται ...διαβολικό...
    Ωραία, συμφωνούμε πως δεν είναι ηθικό. Γιατί όμως σε αυτή την περίπτωση του οτε να μην ισχύει το «απλά διαλέγεις άλλο πάροχο και τελειώνεις;»

  5. #50
    Εγγραφή
    11-03-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    166
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30700/3070
    ISP
    VDSL 30
    Router
    TP-Link 100v
    SNR / Attn
    (dB) / 17-9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία, συμφωνούμε πως δεν είναι ηθικό. Γιατί όμως σε αυτή την περίπτωση του οτε να μην ισχύει το «απλά διαλέγεις άλλο πάροχο και τελειώνεις;»
    Γιατι μεχρι να φέρει και η Vodafone vdsl στο Α/Κ ηταν μονοπωλιο .

  6. #51
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ralliboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι μεχρι να φέρει και η Vodafone vdsl στο Α/Κ ηταν μονοπωλιο .
    Μα για πότε μιλας; Ο ΟΤΕ δεν σταμάτησε να δίνει το 30mbps πακέτο του προτού οι εναλλακτικοί πάροχοι διαθέσουν VDSL πακέτα και αυτοί.

    - - - Updated - - -

    Έχει κάνα 2-2.5 χρόνια που το σταμάτησε. Μια χαρά vdsl από ΑΚ έδιναν οι άλλοι πάροχοι.

  7. #52
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Λαμία
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    38136/5495
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3.0(dB) / 27.0(dB)
    Καλησπέρα και πάλι.

    Να σας ενημερώσω για τα νεότερα στο θέμα μου.

    Σήμερα δανείστηκα ένα Fritz!Box από ένα φίλο για να "παίξω" με το SNR της σύνδεσής μου.

    Κατάφερα με το Fritz!Box να συνδεθώ στα 30,5 Mbps χωρίς να αναλάβω κανένα δραστικό μέτρο (config setting editing κλπ).

    Αποσυνδέω το Fritz!Box, ξανασυνδέω το SpeedPort Plus και πλέον συνδέομαι... στα 32.654 Mbps !!

    Αφού οι ίδιοι οι τεχνικοί της Cosmote διαρρήγνυαν τα ιμάτιά τους πως δεν μπορώ να συγχρονίσω πάνω από 25 με 27 Mbps..

    Καμιά ιδέα για το τι συμβαίνει;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote.jpg 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  86,3 KB 
ID: 228853

    Υ.Γ.: Ακόμα δεν έχω τηλεφωνία.. Μήπως θέλει χρόνο να "συνέλθει" μετά τη σύνδεση του Fritz!Box ?

  8. #53
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.125
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μαλλον τυχαιο ειναι. Και σε εμενα τυχαινουν κατι τετοια σκαμπανεβασματα και ας εχω ADSL, σε εμενα ειναι μικροτερης κλιμακας βεβαια (πριν 6 μηνες ας πουμε η ταχυτητα μου σκαρφαλωσε απο τα 13.8 στα 16, πριν 3 μηνες επεσε απο 16Mbps στα 14.5). Νεες συνδεσεις στη γειτονια, διακοπες συνδεσεων, βλαβες, επιδιορθωσεις βλαβων, ολα αυτα επηρεαζουν το Crosstalk που δεχεται το ζευγος σου (και γενικα δηλαδη ετσι γινεται) και στο κεντρο της πολης οπως εισαι εσυ και εγω δεν μπορεις να λαμβανεις υπ'οψιν σου την καθε αλλαγη που γινεται στις συνδεσεις της γειτονιας γιατι πολυ απλα ειναι πάρα πολλες.

    Όσο για την τηλεφωνια, αν δεν εχεις ακομα, κάνε ενα Reset στο Speedport μπας και τραβηξει τις ρυθμισεις.

  9. #54
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Λαμία
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    38136/5495
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3.0(dB) / 27.0(dB)
    Μάλιστα.

    Εξακολουθώ να μην έχω τηλεφωνία.

    Έχω κάνει 3-4 επανεκκινήσεις του SpeedPort μέχρι τώρα. Στο μενού της τηλεφωνίας ξεκινάει σε κατάσταση Registering για μερικά λεπτά και μετά καταλήγει σε "Error".

    Χμμμ..

    Ας περιμένω κανένα μισάωρο ακόμα.

  10. #55
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.125
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οχι επανεκκινησεις απλες, Reset απο το κουμπακι πισω εννοουσα.

  11. #56
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Λαμία
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    38136/5495
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3.0(dB) / 27.0(dB)
    Στο log εμφανίζει τα παρακάτω:

    2021-07-09 18:50:21A general error regarding SIP telephony occurred: This action is not possible <SIP error code 403> (V007)
    2021-07-09 18:50:02A general error regarding SIP telephony occurred: This action is not possible <SIP error code 403> (V007)
    2021-07-09 18:49:53The HG tries to contact the ACS (A103)

    Θα δοκιμάσω και το reset.
    .
    .
    .


    Μετά από ένα full reset και μια επανεκκίνηση ακόμη, η τηλεφωνία έγινε ξανά registered.

    Παραμένω στα 32.284 DL / 4.998 UL

    Σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια.

    Υ.Γ.: Να σας επισυνάψω και τα στατιστικά που μου έβγαλε το Fritz!box. Η απόσταση των 871 μέτρων που μου εμφανίζει, αντιστοιχεί περίπου στην απόστασή μου από το Α/Κ και όχι από το κοντινό ΚΑΦΑΟ που φαίνεται να ανήκει η τηλεφωνική μου σύνδεση.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz_1.jpg 
Εμφανίσεις:  18 
Μέγεθος:  312,4 KB 
ID: 228856Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Fritz_2.jpg 
Εμφανίσεις:  31 
Μέγεθος:  858,8 KB 
ID: 228855
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Polter : 09-07-21 στις 19:32.

  12. #57
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Καταρχάς, ο φίλος σου ξέρεις αν έχει κάνει το tweak στο fritzbox ή όχι; Αν το κανείς παίζει και να πιάσεις και 35 στο νερό.. αν το έχεις ακόμα δεν χάνεις τίποτα να κανείς τις δοκιμές και να σε βάλει στο τρυπάκι αγοράς. Σε γενικές γραμμές είναι καλό ρουτερ και αξίζει τα λεφτά του. Επίσης δεν μαζεύει λάθη, όποτε θα σου πρότεινα να το δανειστείς για μέχρι τη Δευτέρα βράδυ αν μπορείς για να το δεις.

    Ο λόγος που σου λέω τώρα μέχρι τη Δευτέρα, είναι για να επιστρέψουν οι τυχόν εκδρομείς του ΣΚ. Εγώ πχ παρατηρώ τώρα αυτές τις εβδομάδες καλύτερα στατιστικά μέσα στο ΣΚ που λείπουν όλοι. Ίσως από Δευτέρα να δεις να ξανά πέφτουν τα στατιστικά σου.

    - - - Updated - - -

    Βασικά διορθώνω. Αν κανείς το tweak θεωρώ πως έτσι όπως είσαι τώρα πως θα πιάνεις 40 στο νερό. Εγώ κανονικά συγχρόνιζα γύρω στα 22-24 και με το tweak στο fritz πιάνω 37..

  13. #58
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Λαμία
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    38136/5495
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3.0(dB) / 27.0(dB)
    Update:

    Εξακολουθώ να είμαι σταθερά συνδεδεμένος με το SpeedPort Plus στα 32.284/4.998 εδώ και τέσσερις ημέρες. Ουσιαστικά, χρησιμοποιώντας το Fritz!Box 7590 και "παίζοντας" με το SNR κατάφερα να επανακτήσω αυτό που δεν μου έδιναν οι τεχνικοί του OTE. Αύριο παραλαμβάνω το δικό μου 7590, οπότε θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα του περεταίρω "πειράγματος" της γραμμής μου.

    :-)

  14. #59
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Polter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η απόσταση των 871 μέτρων που μου εμφανίζει, αντιστοιχεί περίπου στην απόστασή μου από το Α/Κ και όχι από το κοντινό ΚΑΦΑΟ που φαίνεται να ανήκει η τηλεφωνική μου σύνδεση.
    Απόλυτα λογικό! Το DSLAM που συνδέεσαι είναι στο μακρινό αστικό κέντρο. Απλά η παλιά καμπίνα κάνει τον ενδιάμεσο κόμβο διασύνδεσης μεταξύ αυτού και των οικοδομών που συνδέονται πάνω της.
    Μόνο οι νέες καμπίνες έχουν ενεργό εξοπλισμό (DSLAM) και όταν ενεργοποιηθούν, οι οικοδομές που συνδέονται πάνω τους παίρνουν σύνδεση από αυτό και όχι το μακρινό αστικό κέντρο.

  15. #60
    Εγγραφή
    20-09-2005
    Περιοχή
    Λαμία
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    38136/5495
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    3.0(dB) / 27.0(dB)
    Update:
    Αν και έχω παραλάβει το Fritz!Box 7590, δεν έχω βρει χρόνο να το βγάλω ακόμη από το κουτί του.
    Εντωμεταξύ η σύνδεσή μου με το SpeedPort Plus έχει επανέλθει και παραμένει στην κατάσταση που ήταν.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote-3.jpg 
Εμφανίσεις:  28 
Μέγεθος:  83,0 KB 
ID: 228997

    Δοκίμασα το Fritz! στο διαμέρισμα που βρίσκεται έναν όροφο πιο επάνω από τι δικό μου στην ίδια πολυκατοικία.
    Γνωρίζει κάποιος να μου εξηγήσει αν η μέγιστη ταχύτητα του DSLAM που αναφέρει το Fritz!Box προκύπτει βάσει στατιστικών του Modem ή αν πρόκειται για προφίλ που έχει θέσει ο ΟΤΕ στη συγκεκριμένη σύνδεση ή αν απλά η σύνδεση αυτή είναι επάνω σε ένα DSLAM χαμηλότερης ταχύτητας;

    Η δική μου σύνδεση αναφέρει ταχύτητα 34000/5000, ενώ του άλλου διαμερίσματος 22000/2496.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote_2nd.jpg 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  238,3 KB 
ID: 229006Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Cosmote_1st.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  245,5 KB 
ID: 229007
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Polter : 17-07-21 στις 16:15.

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας