Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2014
    Μηνύματα
    839
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Router
    Huawei HG8245T
    Χαίρετε, έμαθα από γνωστό μου ότι δεν βάζουν fast path σε VDSL. Είπα να δοκιμάσω να πάρω τηλέφωνο εκ μέρους του γνωστού ώστε να ακούσω τι θα μου πούνε και η απάντηση ήταν ότι επειδή έκαναν δήλωση βλάβης στον ΟΤΕ για αλλαγή σε fast path τους είπε ο ΟΤΕ να μην το κάνουν αυτό και έτσι σταμάτησαν. Έχει καταφέρει κανείς να βάλει fast path με VDSL Vodafone που ανήκει σε καφαο του ΟΤΕ; Βρήκα 2 παρόμοια θέματα εδώ αλλά δεν είδα να καταφέρνουν κάτι.

  2. #2
    Εγγραφή
    29-09-2020
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kootoomootoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαίρετε, έμαθα από γνωστό μου ότι δεν βάζουν fast path σε VDSL. Είπα να δοκιμάσω να πάρω τηλέφωνο εκ μέρους του γνωστού ώστε να ακούσω τι θα μου πούνε και η απάντηση ήταν ότι επειδή έκαναν δήλωση βλάβης στον ΟΤΕ για αλλαγή σε fast path τους είπε ο ΟΤΕ να μην το κάνουν αυτό και έτσι σταμάτησαν. Έχει καταφέρει κανείς να βάλει fast path με VDSL Vodafone που ανήκει σε καφαο του ΟΤΕ; Βρήκα 2 παρόμοια θέματα εδώ αλλά δεν είδα να καταφέρνουν κάτι.
    Θα ακουσες πολλες διαφορετικες δικαιολογιες, αναλογα τη φαντασια του καθε υπαλληλου. Ουσιαστικα η vodafone χρεωνεται για τετοια αιτηματα εφοσον δεν της ανηκει το καφαο και για αυτο δεν ασχολουνται. Ενδεχομενως σε καφαο vodafone να αλλαζουν τα πραγματα.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας