Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Εγγραφή
    27-01-2020
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    168
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντάζομαι ότι το σχόλιό σου έχει να κάνει με το ότι η Google έχει πολλά δισεκατομμύρια και εγώ τη βγάζω με λίγα χιλιάρικα.
    Το σχόλιό μου έχει να κάνει ότι οι πολύ μεγάλες εταιρείες έχουν δεκάδες πρότζεκτ, τα περισσότερα από τα οποία αποτυχημένα. Αυτό κάνει μία εταιρία μεγάλη και επιτυχημένη, τό ότι έχει 1000 πρότζεκτς εκ των οποίων τα 5-10 έπιασαν.

    Οι project managers και οι σύμβουλοί τους κάτι παραπάνω από εσένα θα ξέρουν για να αρχίσουν την υπηρεσία αυτή. Το να τους κοροϊδεύεις λοιπόν είναι το λιγότερο αστείο.

  2. #17
    Τωρα ακουσα πρωτη φορα αυτη την υπηρεσια. Ειχε και το youtube gaming για να ανταγωνιστει το twitch και τελικα ειδε οτι οι χρηστες μπερδευονταν με το κανονικο youtube. Τωρα υπαρχει αλλα οχι σαν ξεχωριστη φιρμα youtube gaming νομιζω. Τεσπα ουτε που το ψαχνω.

    - - - Updated - - -

    Το εψαξα τελικα γιατι ειμαι περιεργος. Για το gaming εχει μενου στα πλαγια που πας στην ειδικη κατηγορια. Για το shorts δεν ειδα τιποτα.

    - - - Updated - - -



    Μεχρι το τριτο αντεξα μετα τα παρατησα

  3. #18
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    οτι να ναι! Υπηρεσίες μόνο για 15χρονα....

  4. #19
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YaWnX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σχόλιό μου έχει να κάνει ότι οι πολύ μεγάλες εταιρείες έχουν δεκάδες πρότζεκτ, τα περισσότερα από τα οποία αποτυχημένα. Αυτό κάνει μία εταιρία μεγάλη και επιτυχημένη, τό ότι έχει 1000 πρότζεκτς εκ των οποίων τα 5-10 έπιασαν.

    Οι project managers και οι σύμβουλοί τους κάτι παραπάνω από εσένα θα ξέρουν για να αρχίσουν την υπηρεσία αυτή. Το να τους κοροϊδεύεις λοιπόν είναι το λιγότερο αστείο.
    Άσχετο, αλλά όχι δεν συγκινούμαι ιδιαίτερα από τον τίτλο του project manager.

    Η Google τρέχει αποτυχημένα, να μπει στο παιχνίδι social media, messaging και streaming που γίνεται ο κακός χαμός. Και τρέχει αποτυχημένα εδώ και πολλά χρόνια με χίλιες δυο προσπάθειες η μία πιο αποτυχημένη από την άλλη.

    Σε κάνει να απορείς τι στο καλό κάνουν αυτοί οι project managers και περίμεναν τους υπόλοιπους για να πάρουν "ιδέες" για τα project.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας