Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    16-07-2021
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Καλησπέρα, ειμαι με την wind (σταθερο, ιντερνετ, κινητο) απο τοτε που με θυμαμαι και μονο προβληματα εχουμε μαζι τους.

    Τον τελευταιο καιρο εχουμε ασταματητες αποσυνδεσεις στο ρουτερ που πραγματικα με εχουν βγαλει εξω φρενων....

    Μετα απο μηνες και ενω εχουμε δοκιμασει τα παντα, η τεχνικη ομαδα μας ειπε πως η μονη λυση ειναι να κανουμε υποβαθμιση του ιντερνετ απο 100 σε 50 επειδη η γραμμη μας φτανει μεχρι 50mbps ενω εμεις εχουμε συμβοαλιο 100αρας και γι αυτον τον λογο εχουμε αποσυνδεσεις.

    Αν κανουμε υποβαθμιση ενω μου ειπαν πως δεν θα αλλαξει το συμβολαιο, χθες μου ειπαν πως θα ισχυεισει για αλλα 2 χρονια. Αυτη τη στιγμη εχει μεινει ενας χρονος ακομα στο συμβολαιο.

    Οποτε τι μου προτεινετε; Να κανω υποβαθμιση και να κρατησω για αλλα 2 χρονια το τσαντιρι που ονομαζεται wind ή να σπασω το συμβολαιο, να πληρωσω το προστιμο, και να υπογραψω συμβολαιο με την vodafone που στην περιοχη μας πιανει 100αρα και voip

    Ευχαριστω!

  2. #2
    Εγγραφή
    12-09-2020
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα,

    Θα σου πρότεινα να κάνεις υποβάθμιση σε 50mbps στην wind γιατι εφόσον σου λένε ότι η γραμμή δεν τραβάει 100αρα δεν έχει νόημα να αλλάξεις παροχο.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας