Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 44
  1. #16
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Δε μας τα γράφεις καθόλου καλά. Αν έχει τέτοιο βύσμα τι ψάχνει; Πάει σαν "Σιτιστής Ωδικών Πτηνών" που έλεγαν και στης "Ελλάδος τα Παιδιά" και τελειώνει.

    Επίσης από πότε η καθαριότητα του στρατοπέδου είναι παράλογη; Δηλαδή στο σπίτι του ποιος καθαρίζει; Έχει τίποτα δουλάρες και τον κυνηγούν από πίσω ή μήπως είναι σαν τον Πρίγκιπα της Ζαμούντα που είχε ειδική καθαρίστρια πέους; Μάλλον μας τρολλάρεις ή απλά έχεις πλήρη άγνοια της πραγματικότητας.

    Γενικά να ξέρεις πως αν κάποιος θέλει να σε "απαυτώσει" θα το κάνει με το νόμο. Ας έχεις όσα χαρτιά και βύσματα θες. Όπως σου γράψαμε να πάει και να κάνει το "χαζό" για 12 μήνες και θα τελειώσει χωρίς να το καταλάβει. Τα "δικαιώματα" να έρθει να τα διαβάσει στο αυριανό αφεντικό του που θα του πρήζει τα σκώτια στις 12 το βράδυ.

  2. #17
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μας τα γράφεις καθόλου καλά. Αν έχει τέτοιο βύσμα τι ψάχνει; Πάει σαν "Σιτιστής Ωδικών Πτηνών" που έλεγαν και στης "Ελλάδος τα Παιδιά" και τελειώνει.

    Επίσης από πότε η καθαριότητα του στρατοπέδου είναι παράλογη; Δηλαδή στο σπίτι του ποιος καθαρίζει; Έχει τίποτα δουλάρες και τον κυνηγούν από πίσω ή μήπως είναι σαν τον Πρίγκιπα της Ζαμούντα που είχε ειδική καθαρίστρια πέους; Μάλλον μας τρολλάρεις ή απλά έχεις πλήρη άγνοια της πραγματικότητας.

    Γενικά να ξέρεις πως αν κάποιος θέλει να σε "απαυτώσει" θα το κάνει με το νόμο. Ας έχεις όσα χαρτιά και βύσματα θες. Όπως σου γράψαμε να πάει και να κάνει το "χαζό" για 12 μήνες και θα τελειώσει χωρίς να το καταλάβει. Τα "δικαιώματα" να έρθει να τα διαβάσει στο αυριανό αφεντικό του που θα του πρήζει τα σκώτια στις 12 το βράδυ.
    Α ναι σοβαρά για αυτό φιλάνε κατουρημένες ποδιές σε πολιτικούς για μεταθέσεις

    - - - Updated - - -

    όσο για καθαριότητα να μην μιλήσουμε βόθρος και οχετός είναι οι τουαλέτες στο στρατό. Μάλλον δεν έχεις πάει στρατό και δεν ξέρεις τι κατάσταση επικρατεί.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  3. #18
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Βόθρος και οχετός είναι όταν τα γράφεις στα @@ σου. Αν είσαι κανονικός άνθρωπος τότε είναι μια χαρά. Αν ΕΣΥ τραβήξεις καζανάκι δε θα είναι βρωμερά. Όπως και αν ΕΣΥ πας στο "πλοίο της αγάπης" και αδειάσεις τους κάδους σαν άνθρωπος. Και πάντα μπορείς να βγεις παραπονούμενος και να αναφέρεις τον Χ που είναι βρωμιάρης. Έχουμε αναστατώσει όλο το στρατόπεδο κυριακάτικα όταν τσίμπησε κοριός κάποιο παιδί. Μόνοι μας πήγαμε στον Επόπτη και του αναφέραμε τα καθέκαστα. Βγάλαμε κρεβάτια έξω και τα "κάψαμε". Δε βγήκε κανένας εξοδούχος πριν τελειώσουμε την απολύμανση. Αλλά όλοι ήμασταν "σωστοί" και συνεννοήσιμοι. Δε θα μου λες λοιπόν για σκατό.

    Ας γίνει πρώτα σωστός με τον εαυτό του και μετά να ψάξει για τους άλλους. Ήμαρτον.

  4. #19
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βόθρος και οχετός είναι όταν τα γράφεις στα @@ σου. Αν είσαι κανονικός άνθρωπος τότε είναι μια χαρά. Αν ΕΣΥ τραβήξεις καζανάκι δε θα είναι βρωμερά. Όπως και αν ΕΣΥ πας στο "πλοίο της αγάπης" και αδειάσεις τους κάδους σαν άνθρωπος. Και πάντα μπορείς να βγεις παραπονούμενος και να αναφέρεις τον Χ που είναι βρωμιάρης. Έχουμε αναστατώσει όλο το στρατόπεδο κυριακάτικα όταν τσίμπησε κοριός κάποιο παιδί. Μόνοι μας πήγαμε στον Επόπτη και του αναφέραμε τα καθέκαστα. Βγάλαμε κρεβάτια έξω και τα "κάψαμε". Δε βγήκε κανένας εξοδούχος πριν τελειώσουμε την απολύμανση. Αλλά όλοι ήμασταν "σωστοί" και συνεννοήσιμοι. Δε θα μου λες λοιπόν για σκατό.

    Ας γίνει πρώτα σωστός με τον εαυτό του και μετά να ψάξει για τους άλλους. Ήμαρτον.
    εγώ πάντως σε μονάδα που ήμουν οι τουαλέτες ήταν υγειονομική βόμβα. Εγώ μπορεί να είμαι σωστός ο άλλος όμως;
    Και δεν καταλαβαίνω γιατί αρπάζεσαι.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  5. #20
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως σε μονάδα που ήμουν οι τουαλέτες ήταν υγειονομική βόμβα. Εγώ μπορεί να είμαι σωστός ο άλλος όμως;
    Και δεν καταλαβαίνω γιατί αρπάζεσαι.
    O αλλος ειχε γνωριμιες εκτος στρατου που σημαιναν πολλα και του καθαριζαν τα οπισθια οποτε ειχε μαθει στις δουλαρες. Του εδωσαν και ενα βιβλιο και σας μαμισε πατόκορφα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panoc : 25-07-21 στις 11:36.


  6. #21
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως σε μονάδα που ήμουν οι τουαλέτες ήταν υγειονομική βόμβα. Εγώ μπορεί να είμαι σωστός ο άλλος όμως;
    Βγαίνεις παραπονούμενος. Το πιο απλό. Τα δικαιώματα που ψάχνεις είναι άσχετα. Αν πας και το παίξεις "έξυπνος" πολύ απλά σε σκίσανε. Θα είσαι υπεύθυνος για την κακή υγιεινή του στρατοπέδου και απλά μετράς "Φυλακές". Και το "γραπτό" που ζήτησες στην αρχή φέρνει τα πράγματα εντελώς εναντίων σου. Ένα αποτσίγαρο να βρεθεί κάτω θα έχεις παρακούσει διαταγή και με "τη βούλα".

    Οι "εξυπνάδες" δε μετράνε πλέον πουθενά. Αργά η γρήγορα θα φας "χλαπάτσα"

  7. #22
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγαίνεις παραπονούμενος. Το πιο απλό. Τα δικαιώματα που ψάχνεις είναι άσχετα. Αν πας και το παίξεις "έξυπνος" πολύ απλά σε σκίσανε. Θα είσαι υπεύθυνος για την κακή υγιεινή του στρατοπέδου και απλά μετράς "Φυλακές". Και το "γραπτό" που ζήτησες στην αρχή φέρνει τα πράγματα εντελώς εναντίων σου. Ένα αποτσίγαρο να βρεθεί κάτω θα έχεις παρακούσει διαταγή και με "τη βούλα".

    Οι "εξυπνάδες" δε μετράνε πλέον πουθενά. Αργά η γρήγορα θα φας "χλαπάτσα"
    Νομίζεις αν βρεθεί με δυσμενή μετάθεση στον έβρο τότε τα λέμε

    - - - Updated - - -

    Ένα τηλέφωνο και λύθηκε το πρόβλημα.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  8. #23
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #24
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ έχω ακούσει περιστατικά που πεθάνανε παιδιά και δεν βγήκαν προς τα έξω συγκαλύφθηκαν.

    - - - Updated - - -

    Δηλώθηκαν ως αυτοκτονία η κλασική λύση.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  10. #25
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζεις αν βρεθεί με δυσμενή μετάθεση στον έβρο τότε τα λέμε

    - - - Updated - - -

    Ένα τηλέφωνο και λύθηκε το πρόβλημα.
    Ξέρεις δε μπορείς να μεταθέσεις όλο το στρατόπεδο. Υπάρχουν άπειροι τρόποι να σου τα κάνω τσουρέκια χωρίς καμία μα καμία επίπτωση.

  11. #26
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις δε μπορείς να μεταθέσεις όλο το στρατόπεδο. Υπάρχουν άπειροι τρόποι να σου τα κάνω τσουρέκια χωρίς καμία μα καμία επίπτωση.
    δεν βάζει ο άλλος το κεφάλι στον τρουβά επειδή βρέθηκε ένας τρελός αξιωματικός.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  12. #27
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.622
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @xaris2335 , γιατι δεν του λες να μπαινει στο φορουμ ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  13. #28
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    @xaris2335 , γιατι δεν του λες να μπαινει στο φορουμ ;
    Για τον ίδιο λόγο που ο Πιερακάκης δεν έχει βιογραφικό αναρτημένο στο σάιτ της βουλής
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  14. #29
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Έχετε πάρει τις εντελώς ακραίες περιπτώσεις. Σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν "θέματα" και δεν αντιμετωπίζονται σωστά. Πχ πριν μια εβδομάδα ένα παλικάρι στην περιοχή μου έπεσε με τι αυτοκίνητο στη θάλασσα και αυτοκτόνησε. Κακώς αλλά συμβαίνουν.

    Ο φίλος από πάνω γράφει για άρνηση στην καθαριότητα και γενικά τρελή λούφα και απειλές. Δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο. Όποιος έχει πρόβλημα σήμερα παίρνει Ι5 για πλάκα και μάλιστα δεν τον επηρεάζει και πουθενά εκτός αν θέλει να πάει σε Σώματα Ασφαλείας που εδώ δε συμβαίνει καθώς λέει ότι είναι πληροφορικάριος.

    Σύμφωνα με τα γραφόμενα παρατηρώ ένα λουφαδόρο που θέλει να πάει στρατό χωρίς καμία στάλα ιδρώτα. Πλήρη συναίσθηση του τι συμβαίνει και πως θα το αποφύγει χωρίς να γίνει με Ι5.

  15. #30
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε πάρει τις εντελώς ακραίες περιπτώσεις. Σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν "θέματα" και δεν αντιμετωπίζονται σωστά. Πχ πριν μια εβδομάδα ένα παλικάρι στην περιοχή μου έπεσε με τι αυτοκίνητο στη θάλασσα και αυτοκτόνησε. Κακώς αλλά συμβαίνουν.

    Ο φίλος από πάνω γράφει για άρνηση στην καθαριότητα και γενικά τρελή λούφα και απειλές. Δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο. Όποιος έχει πρόβλημα σήμερα παίρνει Ι5 για πλάκα και μάλιστα δεν τον επηρεάζει και πουθενά εκτός αν θέλει να πάει σε Σώματα Ασφαλείας που εδώ δε συμβαίνει καθώς λέει ότι είναι πληροφορικάριος.

    Σύμφωνα με τα γραφόμενα παρατηρώ ένα λουφαδόρο που θέλει να πάει στρατό χωρίς καμία στάλα ιδρώτα. Πλήρη συναίσθηση του τι συμβαίνει και πως θα το αποφύγει χωρίς να γίνει με Ι5.
    Αν ήθελε θα είχε εξαγοράσει τη θητεία του, απλά θέλει να υπηρετήσει για την πατρίδα και όχι για κάθε γκαβλωμένο που θέλει να βγάλει τα απωθημένα του απο τις σχολές της ευελπίδων.
    Εγώ μια ερώτηση έκανα αν ξέρετε κανένα βιβλίο με τα δικαιώματα του. Θα του πω να απευθυνθεί σε δικηγόρο που έχει ειδίκευση στο στρατιωτικό δίκαιο.
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας