Εμφάνιση 1-12 από 12
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  nova.jpg 
Εμφανίσεις:  215 
Μέγεθος:  5,0 KB 
ID: 229215Η Nova και η ΠΑΕ Ολυμπιακός, ανακοινώνουν την ανανέωση της συνεργασίας τους όσον αφορά στην αποκλειστική μετάδοση των εντός έδρας αγώνων του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου τόσο στην κανονική περίοδο όσο και στα Play Off για τη σεζόν 2021-2022.

    Η Nova, μέλος του United Group, του κορυφαίου φορέα τηλεπικοινωνιών και μέσων ενημέρωσης στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, μέσα από την ανανέωση της συνεργασίας της με την ΠΑΕ Ολυμπιακός, εμπλουτίζει ακόμη περισσότερο το premium αθλητικό περιεχόμενό της.

    Έτσι, οι συνδρομητές Novasports θα απολαύσουν την πιο hot season ever, με κορυφαίες ομάδες του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, La Liga Ισπανίας, Bundesliga Γερμανίας, Ligue 1 Γαλλίας, Eredivisie Ολλανδίας, Jupiler Pro League Βελγίου, Championship Αγγλίας, DFB Pokal Γερμανίας, Coppa Italia, Coupe de France, με τις μεγαλύτερες ευρωπαϊκές διασυλλογικές και εθνικές διοργανώσεις στο μπάσκετ, EuroLeague, EuroCup, FIBA, Lega Basket Serie A και άλλα πολλά σπορ.

  2. #2
    Εγγραφή
    07-03-2010
    Μηνύματα
    510
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport
    Path Level
    Fastpath
    Για τις άλλες παε θα μάθουμε τελευταία στιγμή Ελλάδα ρε φίλε

  3. #3
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paodim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τις άλλες παε θα μάθουμε τελευταία στιγμή Ελλάδα ρε φίλε
    Split από ότι μαθαίνω θα γίνει μισές ΠΑΕ στη Nova κι οι άλλες μισές στον ΟΤΕ.

  4. #4
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Split από ότι μαθαίνω θα γίνει μισές ΠΑΕ στη Nova κι οι άλλες μισές στον ΟΤΕ.
    To καλό που τους θέλω.

    Τσίμπησα για τους γονείς CosmoteTV να βλέπει καναν αγώνα ο πατέρας. Ο μόνος λόγος ήταν ότι είχα διαβάσει πως απέκτησαν τα δικαιώματα του Παναθηναικού. Άσχετο που μετά κατάλαβα ότι μιλάμε για προφορική συμφωνία.

    Πάντως, από την στιγμή που χάνει και την Premier για 6(!!) χρόνια δεν την βλέπω καλά. Το χειρότερο απ' όλα είναι πως οι ελληνικές ομάδες με εξαίρεση τον Ολυμπιακό είναι εντελώς ανύπαρκτες στην ευρώπη οπότε χάνει και την δυναμική του το πακέτο των ευρωπαικών αγώνων. Παίζει οι επαναλαμβανόμενοι αγώνες ρεάλ και μπάρτσα και παρί και μπάγερν μεταξύ τους εδώ και πόσα χρόνια να είναι πιο βαρετοί και από καλλιτεχνικό πατινάζ.

    Αν δεν πάρει όλο το ελληνικό από του χρόνου λογικά θα τους το αλλάξω σε Nova.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #5
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    To καλό που τους θέλω.

    Τσίμπησα για τους γονείς CosmoteTV να βλέπει καναν αγώνα ο πατέρας. Ο μόνος λόγος ήταν ότι είχα διαβάσει πως απέκτησαν τα δικαιώματα του Παναθηναικού. Άσχετο που μετά κατάλαβα ότι μιλάμε για προφορική συμφωνία.

    Πάντως, από την στιγμή που χάνει και την Premier για 6(!!) χρόνια δεν την βλέπω καλά. Το χειρότερο απ' όλα είναι πως οι ελληνικές ομάδες με εξαίρεση τον Ολυμπιακό είναι εντελώς ανύπαρκτες στην ευρώπη οπότε χάνει και την δυναμική του το πακέτο των ευρωπαικών αγώνων. Παίζει οι επαναλαμβανόμενοι αγώνες ρεάλ και μπάρτσα και παρί και μπάγερν μεταξύ τους εδώ και πόσα χρόνια να είναι πιο βαρετοί και από καλλιτεχνικό πατινάζ.

    Αν δεν πάρει όλο το ελληνικό από του χρόνου λογικά θα τους το αλλάξω σε Nova.
    Από το 2022 θα είναι πάντως η Premier League στη Nova. Προς το παρόν φέτος θα είναι Cosmote! Από του χρόνου το καλοκαίρι όμως δυστυχώς και εγώ αποχαιρετάω την πράσινη. Το μόνο που ελπιζώ είναι να αναβαθμίσει η nova το θέμα application και να βγάλει κάτι αντίστοιχο με το OTT της Cosmote.

  6. #6
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το 2022 θα είναι πάντως η Premier League στη Nova. Προς το παρόν φέτος θα είναι Cosmote! Από του χρόνου το καλοκαίρι όμως δυστυχώς και εγώ αποχαιρετάω την πράσινη. Το μόνο που ελπιζώ είναι να αναβαθμίσει η nova το θέμα application και να βγάλει κάτι αντίστοιχο με το OTT της Cosmote.
    Ναι ναι το ξέρω. Αν την έχανε από φέτος λογικά θα πήγαινα Nova αν και δεν έχει Παναθηναικό που τον ενδιαφέρει. Θα είχε όμως ένα σωρό άλλα, ειδικά το Σ/Κ που είναι και περισσότερο ελεύθερος ο χρόνος.

    Τώρα με Ιταλικό, Premier + Παναθηναικό (αν τελικά οριστικοποιηθεί) + ευρωπαικά στο ενδιάμεσο κάτι γίνεται.

    Άσχετο αλλά που φτιάχνω λογαριασμό online για διαχείριση των λογαριασμών στην cosmote tv?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #7
    Εγγραφή
    17-02-2020
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    24
    Μηνύματα
    104
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι το ξέρω. Αν την έχανε από φέτος λογικά θα πήγαινα Nova αν και δεν έχει Παναθηναικό που τον ενδιαφέρει. Θα είχε όμως ένα σωρό άλλα, ειδικά το Σ/Κ που είναι και περισσότερο ελεύθερος ο χρόνος.

    Τώρα με Ιταλικό, Premier + Παναθηναικό (αν τελικά οριστικοποιηθεί) + ευρωπαικά στο ενδιάμεσο κάτι γίνεται.

    Άσχετο αλλά που φτιάχνω λογαριασμό online για διαχείριση των λογαριασμών στην cosmote tv?
    από την εφαρμογή my cosmote, τουλάχιστον πριν 2 χρόνια από εκεί το έφτιαξα εγώ

  8. #8
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved

  9. #9
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Swishh Εμφάνιση μηνυμάτων
    από την εφαρμογή my cosmote, τουλάχιστον πριν 2 χρόνια από εκεί το έφτιαξα εγώ
    Έχω στείλει email εδώ και πόσες μέρες και δεν αγχώθηκε κανείς να επικοινωνήσει μαζί μου. Να χαρώ εγώ εξυπηρέτηση cosmote
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #10
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Ε και εσυ περιμένεις από email να γίνει γρήγορα η δουλειά σου; 1000 φορές ΟΤΕ στο 13788 που είναι δωρεάν και πες πως έχεις τεχνικό πρόβλημα στη σύνδεση για να βγάλεις άκρη και να σε βοηθησουν

  11. #11
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε και εσυ περιμένεις από email να γίνει γρήγορα η δουλειά σου; 1000 φορές ΟΤΕ στο 13788 που είναι δωρεάν και πες πως έχεις τεχνικό πρόβλημα στη σύνδεση για να βγάλεις άκρη και να σε βοηθησουν
    Είτε μέσω chat εγώ αμέσως κάνω τη δουλειά μου από το e-mail σώθηκες μπορεί να έχει πάει ακόμα κι στα spam κι να μήν το δει κανείς...

  12. #12
    Εγγραφή
    27-04-2021
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    Δεν αξίζει πλέον η νόβα τουλάχιστον όσους ξέρω την είχαν για ελληνικό πρωτάθλημα τώρα που έσπασε δύσκολα τα πράγματά.

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας