Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    06-06-2021
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200400/21045
    ISP
    Wind
    Καλημέρα σας. Μένω στην Αθήνα και έχω σταθερά και κινητά στη wind. Wind one. Εγώ σε λίγο καιρό μπορεί να μετακομίσω. Στο νέο μου σπίτι ΔΕΝ υπάρχει η Wind. Μόνο cosmote. Στη wind τώρα έχω vdsl 50. Επίσης για τα κινητά δείχνει E αλλά η wind ισχυρίζεται ότι υπάρχει 4G. Θα μπορέσω να κάνω δωρεάν διακοπή του σταθερού και του internet? Υπάρχει περίπτωση να μου πουν όχι? Αν που πουν όχι θα πρέπει να απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ? Για τα κινητά έχω σκεφτεί να περάσει κάποιος καιρός από τη διακοπή του σταθερού να πω ότι πηγαίνω πολύ συχνά στο χωριό Καμμένη χώρα που σε εξωτερικό χώρο βγαίνει Μη διαθέσιμο δίκτυο όταν η c-ote παίζει με 5G και 0 γραμμές από Αθήνα. Εσείς τι λέτε συμφρουμίτες?

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δεν είναι λόγος για διακοπή αζημίως αυτός.

  3. #3
    Εγγραφή
    06-06-2021
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200400/21045
    ISP
    Wind
    Αυτοί δε μπορούν να μου παρέχουν υπηρεσίες εγώ τι φταίω; Αν αυτοί δε μπορούν γιατί να τους πληρώσω;

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gv2008 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί δε μπορούν να μου παρέχουν υπηρεσίες εγώ τι φταίω; Αν αυτοί δε μπορούν γιατί να τους πληρώσω;
    Εσύ υπέγραψες για να σου παρέχουν συγκεκριμένες υπηρεσίες σε μια συγκεκριμένη διεύθυνση, αυτό μπορούν να το κάνουν, εσυ επιλέγεις να πας σε άλλη που δεν παρέχουν δεν φταίνε αυτοί.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Πήγαινε πρώτα στο άλλο σπίτι και μετά το βλέπεις, αν θα έχεις υπηρεσίες, οπότε και κινείται αναλόγως. Το πρόβλημα πάντως είναι το ποσό χρόνο θα πάρει η μεταφορά της γραμμής. Εκεί αργούν συνήθως.
    Ελεύθερος.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας