Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 127
  1. #31
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικα δεν με ενδιαφερει ποιος την εφερε πρωτος αλλα λογω του θεματος που εχω την δουλευω χρονια.
    Πριν λοιπον πεις καμια αλλη εξυπναδα ρωτα κανα γιατρο γιατι οπως βλεπω απο τα link δεν σου βγηκε
    Να απαντήσω εγώ στον αγαπητό φίλο την άυλη συνταγογράφηση φίλε μου την έφερε αυτός ο κύριος (οποίος άφησε την google για να ασχοληθεί με τον εκσυγχρονισμό του ελληνικού δημοσίου) που έφερε το gov.gr και σήμερα το (App) MyHealth και προσπαθεί να εκσυγχρονίσει την ελλάδα και να την κάνει e-ελλάδα

    δεν ξέρω αν αξίζει όμως να το κάνει ειλικρινά με αυτά που διαβάζω

    εγώ στην θέση του θα τα καταργούσα όλα και θα τα διέγραφα.

  2. #32
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    εγώ κάνω την υπέρβαση και δίνω

    http://www.idika.gr/etaireia/erga/hl...syntagografhsh

    10/2010
    Σειρά σου τώρα,

  3. #33
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το app τα διατηρεί; Άδειο είναι το ιστορικό.
    Ναι, τα διατηρεί ο ατομικός φάκελος υγείας του ΕΟΠΥΥ. Το app ποιο κενό έρχεται να καλύψει όπως είναι τώρα και που βοηθάει;
    Το app σου δίνει την δυνατότητα να έχεις οργανωμένες στο κινητο σου τις συνταγές σου και τα παραπεμτικά σου, αν έχεις γραφτεί στην άυλη συνταγογράφηση. Έτσι βλέπεις ποιος γιατρός σου έγραψε τι, σε ποιο ICD10, ή σε ποιο φαρμακείο εκτελέστηκε η συνταγή, η οποία λήγει σε συγκεκριμένο χρόνο. Είναι στην πράξη το ηλεκτρονικό βιβλιάριο υγείας. Σε ότι αφορά το παρελθόν, το app προς το παρον έχει συνταγές από 1/1/2020 και μέχρι τον Σεπτέμβριο θα πάει πιο πίσω. Ο ΕΟΠΥΥ έχει νοσηλείες και κάποιες εξετάσεις της συνταγογράφησης, δυστυχώς όχι όλες. Οι δύο προσπάθειες πρέπει να συναντηθουν ναι. Αλλά σίγουρα οι άυλη συνταγογράφηση, επεκταση της οποίας είναι το app, έχει βοηθήσει πάρα πολύ τους πολίτες. Αν αυτό δεν το βρίσκεις ενδιαφέρον, οκ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κρατησα ημερομηνια ουτε με ενδιαφερει τι χρωμα ηταν αυτος που την εφτιαξε. Νομιζω επι συριζα ηταν αλλα σημασια εχει οτι βολευει παρα πολυ
    Το app σας κανει κατι παραπανω ?

    - - - Updated - - -



    Θελεις να μου πεις ποιος την εφερε και ποτε>?
    η παραγωγική λειτουργία της άυλης συνταγογράφησης ξεκίνησε το Σάββατο 28/3/2020, σε ότι αφορά τις συνταγές φαρμακων. Στα παραπεμπτικά εξετάσεων, επεκτάθηκε στις αρχές Αυγούστου του 2020. Ο συριζα καμία σχέση.

  4. #34
    Εγγραφή
    09-07-2018
    Ηλικία
    23
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    MikroTik hAP AC² OpenWRT
    No source code, no download (αλλα τη κατέβασα έτσι κιαλλιός)
    Για αρχή κάνει crash ενώ φορτώνει στο Α5 2016 μου, Lineage 17.1 χωρίς gapps
    Βλέπω ανοίγοντας τα developer settings μέσω App Manager, πως έχουν αφήσει ανοιχτό το JS debugging, δεν ξέρω αν αυτό είναι κάτι που συνηθίζεται
    Τουλάχιστον μπορώ να πω οτι δεν έχει trackers.

  5. #35
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.742
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να απαντήσω εγώ στον αγαπητό φίλο την άυλη συνταγογράφηση φίλε μου την έφερε αυτός ο κύριος (οποίος άφησε την google για να ασχοληθεί με τον εκσυγχρονισμό του ελληνικού δημοσίου) που έφερε το gov.gr και σήμερα το (App) MyHealth και προσπαθεί να εκσυγχρονίσει την ελλάδα και να την κάνει e-ελλάδα

    δεν ξέρω αν αξίζει όμως να το κάνει ειλικρινά με αυτά που διαβάζω

    εγώ στην θέση του θα τα καταργούσα όλα και θα τα διέγραφα.
    Λίγο φρένο με την ισοπέδωση. Ο δημοφιλέστερος υπουργός είναι ο αρμόδιος για την ψηφιοποίηση Πιερρακάκης, όχι μόνο ανάμεσα στους δικούς του ψηφοφόρους, αλλά και τους ψηφοφόρους των αντιπολιτευόμενων κομμάτων. Δεν θα λεγα ότι δεν αναγνωρίζεται η θετική πορεία της μηχανοργάνωσης λόγω κάποιων κριτικών υπό καθεστώς άγνοιας για την πιστοποίηση στο play store ή το app store.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος marcus1 : 03-08-21 στις 22:42.

  6. #36
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το app σου δίνει την δυνατότητα να έχεις οργανωμένες στο κινητο σου τις συνταγές σου και τα παραπεμτικά σου, αν έχεις γραφτεί στην άυλη συνταγογράφηση. Έτσι βλέπεις ποιος γιατρός σου έγραψε τι, σε ποιο ICD10, ή σε ποιο φαρμακείο εκτελέστηκε η συνταγή, η οποία λήγει σε συγκεκριμένο χρόνο. Είναι στην πράξη το ηλεκτρονικό βιβλιάριο υγείας. Σε ότι αφορά το παρελθόν, το app προς το παρον έχει συνταγές από 1/1/2020 και μέχρι τον Σεπτέμβριο θα πάει πιο πίσω. Ο ΕΟΠΥΥ έχει νοσηλείες και κάποιες εξετάσεις της συνταγογράφησης, δυστυχώς όχι όλες. Οι δύο προσπάθειες πρέπει να συναντηθουν ναι. Αλλά σίγουρα οι άυλη συνταγογράφηση, επεκταση της οποίας είναι το app, έχει βοηθήσει πάρα πολύ τους πολίτες. Αν αυτό δεν το βρίσκεις ενδιαφέρον, οκ.
    nm, μάλλον δεν ήμουν ξεκάθαρος. Η εποχή που όλα έπρεπε να ήταν app πέρασε. Πρέπει να μπορεί να κάνει κάτι πολύ καλύτερα από μια σελίδα. Το app όπως είναι τώρα δεν έχει καμία δυνατότητα λειτουργίας offline, δεν σου δίνει την δυνατότητα να αποθηκεύσεις συνταγές και παραπεμπτικά ούτε στο app ούτε να να εξάγεις. Δεν δίνει παραπάνω πληροφορίες από κάτι που θα έβρισκες σε ένα site. Δίνει την δυνατότητα για πιο γρήγορη εύρεση αλλά στο συγκεκριμένο δεν χρειάζεται, δεν είναι κάτι που ο πολίτης θα κάνει καθημερινή χρήση. Το μόνο που προσφέρει ως feature είναι ένα push notification για συνταγή που θα λήξει. Ok, αλλά δεν αξίζει να έχει μια θέση στο κινητό για αυτό.

    Το app θα ήταν χρήσιμο αν ήταν αυτό που γράφουν οι εφημερίδες. Ψηφιακός φάκελος υγείας. Δεν είναι. Δεν κάνει καν καλά την βασική του λειτουργία, να δείχνει την λίστα με τις συνταγές. Θα μπουν, θα... Ok πολλοί σε αυτό το φόρουμ θα έχουν βγάλει project που δεν ήταν έτοιμα γιατί έπρεπε η εταιρεία να πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Όμως είναι κρίμα και σίγουρα δεν θα το υπερασπιζόμουν (εκτός αν ήταν ο πελάτης μπροστά). Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσε να είναι καλό αλλά τώρα είναι άχρηστο. Δεν θα βοηθήσει σε αυτή την μορφή ούτε τους εξοικειωμένους με την τεχνολογία ούτε τους μη. Η άυλη συνταγογράφηση ήταν όντως σημαντική αλλαγή που βελτίωσε τη σχέση μας με την υγεία σε μεγάλο βαθμό. Το app δεν έρχεται να το απογειώσει αλλά προσθέτει μια κορδέλα.

    ---

    Το ότι έχουμε πάλι ανούσια κομματικά σχόλια δεν μπορώ να το αφήσω ασχολίαστο. Είναι κατάντια της κοινότητας αυτό το πράγμα και δεν βλέπω πρόθεση να σταματήσει.

  7. #37
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο φρένο με την ισοπέδωση. Ο δημοφιλέστερος υπουργός είναι ο αρμόδιος για την ψηφιοποίηση Πιερρακάκης, όχι μόνο ανάμεσα στους δικούς του ψηφοφόρους, αλλά και τους ψηφοφόρους των αντιπολιτευόμενων κομμάτων. Δεν θα λεγα ότι δεν αναγνωρίζεται η θετική πορεία της μηχανοργάνωσης λόγω κάποιων κριτικών υπό καθεστώς άγνοιας για την πιστοποίηση στο play store ή το app store.
    καθόλου φρένο

    αν δεν υπήρχε αυτός ο κύριος αγαπητέ μου φίλε

    ξέχασε το gov.gr κτλ...

    επίσης πολύ φοβάμαι όταν βγει άλλη κυβέρνηση θα πρέπει να ξεχάσουμε και το gov.gr κτλ...

  8. #38
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    nm, μάλλον δεν ήμουν ξεκάθαρος. Η εποχή που όλα έπρεπε να ήταν app πέρασε. Πρέπει να μπορεί να κάνει κάτι πολύ καλύτερα από μια σελίδα. Το app όπως είναι τώρα δεν έχει καμία δυνατότητα λειτουργίας offline, δεν σου δίνει την δυνατότητα να αποθηκεύσεις συνταγές και παραπεμπτικά ούτε στο app ούτε να να εξάγεις. Δεν δίνει παραπάνω πληροφορίες από κάτι που θα έβρισκες σε ένα site. Δίνει την δυνατότητα για πιο γρήγορη εύρεση αλλά στο συγκεκριμένο δεν χρειάζεται, δεν είναι κάτι που ο πολίτης θα κάνει καθημερινή χρήση. Το μόνο που προσφέρει ως feature είναι ένα push notification για συνταγή που θα λήξει. Ok, αλλά δεν αξίζει να έχει μια θέση στο κινητό για αυτό.

    Το app θα ήταν χρήσιμο αν ήταν αυτό που γράφουν οι εφημερίδες. Ψηφιακός φάκελος υγείας. Δεν είναι. Δεν κάνει καν καλά την βασική του λειτουργία, να δείχνει την λίστα με τις συνταγές. Θα μπουν, θα... Ok πολλοί σε αυτό το φόρουμ θα έχουν βγάλει project που δεν ήταν έτοιμα γιατί έπρεπε η εταιρεία να πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Όμως είναι κρίμα και σίγουρα δεν θα το υπερασπιζόμουν (εκτός αν ήταν ο πελάτης μπροστά). Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσε να είναι καλό αλλά τώρα είναι άχρηστο.

    ---

    Το ότι έχουμε πάλι ανούσια κομματικά σχόλια δεν μπορώ να το αφήσω ασχολίαστο. Είναι κατάντια της κοινότητας αυτό το πράγμα και δεν βλέπω πρόθεση να σταματήσει.
    Αδυνατώ να καταλάβω. Το offline έχεις δίκιο, ναι. Λες ότι δεν έχει λίστα συνταγών και παραπεμπτικών. Μα αυτό ακριβώς έχει: λίστα συνταγών και παραπεμπτικών από την ηλεκτρονική συνταγογράφηση. Αυτή είναι η πρώτη ύλη ενός φακέλου υγείας. Θα έπρεπε, πολύ σωστά, να υπάρχουν και τα αποτελέσματα των παραπεμπτικών, αλλά αυτό είναι μία απολύτως ξεχωριστή συζήτηση. Επιμένεις πως δεν φέρνει τίποτα, δεν θα επιμείνω άλλο. Εγώ στο κινητό μου βλέπω τις συνταγές μου από το 2020 (όχι το χρειάζομαι τώρα), βλέπω ποιες εξετάσεις έχω κάνει από τότε (όχι τα αποτελέσματα τους, όντως) και θα βλέπω για κάθε νέα συνταγή/παραπεμπτικό όλες τις λεπτομέρειες δημιουργίας και εκτέλεσης.

  9. #39
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    nm, μάλλον δεν ήμουν ξεκάθαρος. Η εποχή που όλα έπρεπε να ήταν app πέρασε. Πρέπει να μπορεί να κάνει κάτι πολύ καλύτερα από μια σελίδα. Το app όπως είναι τώρα δεν έχει καμία δυνατότητα λειτουργίας offline, δεν σου δίνει την δυνατότητα να αποθηκεύσεις συνταγές και παραπεμπτικά ούτε στο app ούτε να να εξάγεις. Δεν δίνει παραπάνω πληροφορίες από κάτι που θα έβρισκες σε ένα site. Δίνει την δυνατότητα για πιο γρήγορη εύρεση αλλά στο συγκεκριμένο δεν χρειάζεται, δεν είναι κάτι που ο πολίτης θα κάνει καθημερινή χρήση. Το μόνο που προσφέρει ως feature είναι ένα push notification για συνταγή που θα λήξει. Ok, αλλά δεν αξίζει να έχει μια θέση στο κινητό για αυτό.

    Το app θα ήταν χρήσιμο αν ήταν αυτό που γράφουν οι εφημερίδες. Ψηφιακός φάκελος υγείας. Δεν είναι. Δεν κάνει καν καλά την βασική του λειτουργία, να δείχνει την λίστα με τις συνταγές. Θα μπουν, θα... Ok πολλοί σε αυτό το φόρουμ θα έχουν βγάλει project που δεν ήταν έτοιμα γιατί έπρεπε η εταιρεία να πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Όμως είναι κρίμα και σίγουρα δεν θα το υπερασπιζόμουν (εκτός αν ήταν ο πελάτης μπροστά). Σε κάθε περίπτωση θα μπορούσε να είναι καλό αλλά τώρα είναι άχρηστο. Δεν θα βοηθήσει σε αυτή την μορφή ούτε τους εξοικειωμένους με την τεχνολογία ούτε τους μη. Η άυλη συνταγογράφηση ήταν όντως σημαντική αλλαγή που βελτίωσε τη σχέση μας με την υγεία σε μεγάλο βαθμό. Το app δεν έρχεται να το απογειώσει αλλά προσθέτει μια κορδέλα.

    Το ότι έχουμε πάλι ανούσια κομματικά σχόλια δεν μπορώ να το αφήσω ασχολίαστο. Είναι κατάντια της κοινότητας αυτό το πράγμα και δεν βλέπω πρόθεση να σταματήσει.
    εγώ θα πρότεινα να περιμένεις λίγο...

    ώστε να δεις στην πράξη αυτό που λέγεται Ψηφιακός φάκελος υγείας και λοιπά καλά πράγματα που έρχονται αν θέλουμε να γίνουμε e-ελλάδα.

    αλλιώς όπως είπα μπορούμε να γυρίσουμε στο παλιό καλό πατροπαράδοτο ΠΑΣΟΚ ή στο νέο ΚΙΝΑΛ ή στον ΣΥΡΙΖΑ/ΚΚΕ

    να πηγαίνουμε οι ίδιοι στις δημόσιες υπηρεσίες να καθόμαστε στην ουρά και οι δημόσιοι υπάλληλοι αντί να κάνουν κάτι χρήσιμο (όπως κάνουν τώρα οι περισσότεροι) να μας στέλνουν από γραφείο σε γραφείο για υπογραφές/σφραγίδες/δικαιολογητικά/κτλ

    όλα είναι θέμα επιλογής

    αν σκεφτείς επίσης ότι π.χ. στην ΕΣΘΟΝΙΑ τα έχουν όλα αυτά που εμείς βρίσκουμε τώρα

    ή σε άλλες κάπου βόρεια ευρωπαικές χώρες

    έχουμε μέλλον ακόμα...

  10. #40
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    @nm
    Και για όλα αυτά ένα web app θα ήταν αρκετό. Το app πλέον πρέπει να έχει νόημα για να υπάρχει.

  11. #41
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ πάντως προτείνω να βγει το e-chip για ανθρώπινους εγκεφάλους ή το e-brain μήπως αλλάξουμε λίγο ως λαός...

  12. #42
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ θα πρότεινα να περιμένεις λίγο...
    Δεν πάει έτσι. Το προϊόν δεν κρίνεται για το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά για το τι κάνει.

  13. #43
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ κάνω την υπέρβαση και δίνω

    http://www.idika.gr/etaireia/erga/hl...syntagografhsh



    Σειρά σου τώρα,
    23/1/18 https://www.iatronet.gr/eidiseis-nea...osokomeia.html

    9/10/2018 http://www.odigostoupoliti.eu/syntag...arkei-syntagi/


    Το οτι δεν την προτιμουν οι γιατροι δεν σημαινει οτι δεν υπηρχε.
    Και ραντεβου ηλεκτρονικα απο το 2018 υπηρχαν. Θελεις screen απ το εμαιλ μου μηπως?

    Ειπαμε ειναι απο τους λιγους που δουλευουν και μπραβο του αλλα λιγο ψυχραιμια

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να απαντήσω εγώ στον αγαπητό φίλο την άυλη συνταγογράφηση φίλε μου την έφερε αυτός ο κύριος (οποίος άφησε την google για να ασχοληθεί με τον εκσυγχρονισμό του ελληνικού δημοσίου) που έφερε το gov.gr και σήμερα το (App) MyHealth και προσπαθεί να εκσυγχρονίσει την ελλάδα και να την κάνει e-ελλάδα

    δεν ξέρω αν αξίζει όμως να το κάνει ειλικρινά με αυτά που διαβάζω

    εγώ στην θέση του θα τα καταργούσα όλα και θα τα διέγραφα.
    Δεν ξερω γιατι βασανιζεσαι τοσο πραγματικα.
    Οτιδηποτε γινεται στην ελλαδα απο γραφειοκρατικο σε ηλεκτρονικο ειναι αυτο που ζητουσαμε χρονια.

    Αλλα γραφω αλλα διαβαζεις αλλα γραφεις.

  14. #44
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    23/1/18 https://www.iatronet.gr/eidiseis-nea...osokomeia.html

    9/10/2018 http://www.odigostoupoliti.eu/syntag...arkei-syntagi/

    Το οτι δεν την προτιμουν οι γιατροι δεν σημαινει οτι δεν υπηρχε.
    Και ραντεβου ηλεκτρονικα απο το 2018 υπηρχαν. Θελεις screen απ το εμαιλ μου μηπως?

    Ειπαμε ειναι απο τους λιγους που δουλευουν και μπραβο του αλλα λιγο ψυχραιμια

    Δεν ξερω γιατι βασανιζεσαι τοσο πραγματικα.
    Οτιδηποτε γινεται στην ελλαδα απο γραφειοκρατικο σε ηλεκτρονικο ειναι αυτο που ζητουσαμε χρονια.

    Αλλα γραφω αλλα διαβαζεις αλλα γραφεις.
    Δεν βασανίζομαι καθόλου

    Θα μου επιτρέψεις να γνωρίζω το τι διαβάζω και το τι γράφω

    Μάλλον εσύ φίλε μου θα πρέπει να προσπαθήσεις καλύτερα να διαβάσεις

    Δεν βλέπω να θέλουμε αυτό...να φύγουμε από την γραφειοκρατεία και να πάμε στην ηλεκτρονική εποχή και ξέρεις τι με στεναχωρεί περισσότερο ότι τα διαβάζω σε ιστοσελίδες τεχνολογίας

    Κρίμα...αλλά αυτός ο κύριος φταίει που παράτησε την Google για να έρθει να φτιάξει την e-ελλάδα

    Με αυτά τα μυαλά που έχουμε αν δεν βγουν e-chip ή e-brain (όχι wifi και 5G) να μας βάλουν σε εμάς τους πολίτες δεν πρόκειται να γίνουμε ποτέ σαν την ΕΣΘΟΝΙΑ και λοιπές βόρειες ευρωπαικές χώρες ούτε στα τρελά μας όνειρα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάει έτσι. Το προϊόν δεν κρίνεται για το τι θα μπορούσε να κάνει αλλά για το τι κάνει.
    Συγνώμη είσαι λάθος

    Έτσι πάει

    το διαφορετικό ξέρεις ποιο είναι

    Η συνταγή του παλιού καλού ΠΑΣΟΚ να πας να στηθείς στην ουρά στις διάφορες δημόσιες υπηρεσίες να περιμένεις από τον (μόνιμο) δημόσιο υπάλληλο οποίος θα σε τρέχει από γραφείο σε γραφείο για υπογραφές/σφραγίδες/δικαιολογητικά/κτλ γιατί έτσι γουστάρει και μπορεί να κάνει και αν στραβώσει με την πάρτη σου να μην εξυπηρετηθείς στον αιώνα του άπαντα.

  15. #45
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μου επιτρέψεις να γνωρίζω το τι διαβάζω και το τι γράφω
    Μαλιστα. Αν θελεις μπορεις να μου απαντησεις ποτε ξεκινησε η αυλη συνταγογραφηση και ποτε τα ηλεκτρονικα ραντεβου ?

    Σε ευχαριστω

Σελ. 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας