Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψυχραιμια, απλα κατι εχει γινει λαθος στην καταχωρηση.
Επιμενεις, και εξηγεις οτι εχεις οπτικο κατανεμητη προσφατα περασμενο εξω απο το διαμερισμα σου. Τους στελνεις και φωτο αν χρειαστει.
Επισης μαθε αριθμους/βροχους των γειτονων σου και πες τους τα.
Θα το βρουν.
Αυτος που σηκωνει το τηλεφωνο εχει μπροστα του μια εφαρμογη. Αν δεν τον αφηνει να κανει αυτο που ζητας, σου απανταει με οτι βλεπει.
Απλα πρεπει να τον πιεσεις να το αναφερει παραπανω, και θα λυθει.
Όλα όσα αναφέρεις τους τα είπα. Μόλις πριν από λίγα λεπτά επικοινώνησα εκ νέου και μου ανέφεραν ότι λόγω προβλήματος στην υποδομή δεν μπορεί να εγκατασταθεί η οπτική ίνα και μου πρότειναν VDSL, έλεος ....... Επιχείρησαν όπως μου ανέφεραν 2 φορές να εγκαταστήσουν την γραμμή χωρίς αποτέλεσμα. Υπέβαλα δήλωση υπαναχώρησης και τέλος.

- - - Updated - - -

Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
Ψυχραιμια, απλα κατι εχει γινει λαθος στην καταχωρηση.
Επιμενεις, και εξηγεις οτι εχεις οπτικο κατανεμητη προσφατα περασμενο εξω απο το διαμερισμα σου. Τους στελνεις και φωτο αν χρειαστει.
Επισης μαθε αριθμους/βροχους των γειτονων σου και πες τους τα.
Θα το βρουν.
Αυτος που σηκωνει το τηλεφωνο εχει μπροστα του μια εφαρμογη. Αν δεν τον αφηνει να κανει αυτο που ζητας, σου απανταει με οτι βλεπει.
Απλα πρεπει να τον πιεσεις να το αναφερει παραπανω, και θα λυθει.
Πριν από λίγα λεπτά μου ανέφεραν ότι λόγω προβλήματος στην υποδομή δεν μπορεί να εγκατασταθεί οπτική ίνα και μου πρότειναν VDSL...έλεος...Υπέβαλα δήλωση υπαναχώρησης και τέλος....