Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    18-02-2013
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    εχω μια τηλοραση HYUNDAI MODEL 32HYN3205 δεν ειναι και παλια . ωστοσο με το youtube που παρεχει εχω προβληματα . καποια φορα ποιο παλια δεν το εδειχνε καθολου . το ειχε εξαφανισει. μετα παρουσιαστηκε και επαιζε κανονικα . ακομη και απο το κινητο βιντεο τα εδειχνε με συνδεση στην τηλοραση. τωρα κανει το εξης ανοιγει το youtube και δειχνει αυτα τα βιντεο που δειχνει παταω για να ανοιξει ενα και δεν το προβαλει παρα βγαζει μια τυφλη οθονη και αμα πατησω παλι δεν δειχνει τιποτα. το εχω ρεπορταρει στην google της οποιας ανηκει και δεν μου πανατανε . κανω διαρκως σχολια για το προβλημα αλλα δεν βλεπω τιποτα. ξερω οτι σε καποια αναβαθμιση που εγινε εκει εγινε η ζημια . και με καποια προφανως μελλοντικη αναβαθμιση μπορει να επανελθει κανονικα. απλα το αναφερω εδω μηπως καποιος μπορει να μου πει παραπανω.

  2. #2
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #3
    Εγγραφή
    18-02-2013
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    φιλε η απαντηση σου δεν με καλυπτει. ο σκοπος μου δεν ειναι ακριβως να δω βιντεο στο youtube αλλα περισοοστερο να βρω στην τηλεοραση αυτη ποιος ειναι ο λογος που δεν παιζει. Αυτο με βασανιζει αλλα βλεπω οτι κανεις εδω δεν ξερει κατι παραπανω για να μου πει. Ηλπιζα οτι θα εβρισκα και αλλους στην ιδια θεση.

  4. #4
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Δεν έχεις άδικο αλλά δεν αξίζει τον κόπο να ταλαιπωρείσαι κατά τη γνώμη μου. Η λύση είναι οικονομική και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα δουλεύει πιο smooth απ' ότι το default.

    Είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσεις.

    - - - Updated - - -

    Κανένα reset δοκίμασες? Αφού θεωρείς ότι το πρόβλημα δημιουργήθηκε μετά από update?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #5
    Εγγραφή
    20-02-2015
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54000/5400
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    https://www.adslgr.com/forum/threads...CE%99-SMART-TV
    Oπως το καταλαβαινω,απο τ0 2019 εχεις να δεις youtube,αυτο συμβαινει γιατι το youtube αλλαξε απο το 2020 σε html 5 και πολλοι κατασκευστες
    δεν υποστηριζουν με αναβαθμιση τις τηλεορασεις,ακομα και σε samsung εχει γινει σε μοντελα πριν το 2015
    H λύση με τις λιγότερες υποθέσεις είναι και η πιο σωστή,τις περισσότερες φορές.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας