Σελ. 7 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 195
  1. #91
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, τότε σε αντίστοιχη περίπτωση με εσένα, έγραψα πίσω πως το κατάφερα..
    Δοκίμασε ξανά.. Ίσως πρέπει να πετύχεις τον κατάλληλο άνθρωπο..
    Από τεχνικής άποψης μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αν γίνεται η εταιρεία να δίνει προφιλ SNR6 αλλά το ρουτερ να μη κλειδώνει στο 6 αλλά στο 9 ή στο 10?
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  2. #92
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αφού ανέφεραν πιο πριν ότι υπάρχει το dlm που παρακάμπτει/ αγνοεί τις χειροκίνητες ρυθμίσεις.

  3. #93
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού ανέφεραν πιο πριν ότι υπάρχει το dlm που παρακάμπτει/ αγνοεί τις χειροκίνητες ρυθμίσεις.
    Ανεξαρτήτως DLM, έστω ότι δεν υπάρχει DLM, ότι δεν έχει ανακαλυφθεί αυτό το πράγμα, γίνεται να είναι το προφιλ SNR 6 αλλά να μην κλειδώνει στο 6 αλλά κάπου αλλού? Δε θα έπρεπε ότι και να γίνει, ότι γραμμή και να υπάρχει να κλειδώνει στο 6? Και από εκεί και πέρα φυσικά αν υπάρχει θέμα να έχει αποσυνδέσεις ή οτιδήποτε, αλλά παρόλα αυτά να είναι κλειδωμένο στο 6? Ισχύει αυτό τεχνικά ή όχι?
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  4. #94
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ίσχυε. Το dlm το ανέτρεψε. Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

  5. #95
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Άπαξ κ ρυθμίσεις ένα σνρ, αυτό πρέπει να πάει εκεί, τέλος.. Ελπίζω να σε κάλυψα..
    Τώρα, που λες...
    Οι άνθρωποι όντως βάζουν το σνρ που τους ζητάμε.. Αλλά όσο είναι ενεργό το dlm δεν το κουνάει από το 9 ακόμα και 11 να τους ζητήσεις.. Δοκίμασε και άλλες φορές, εδώ μέσα 2 μετά από προσπάθειες το πετύχαμε..
    Κάποια ρύθμιση πρέπει να κάνουν για να περάσει η αλλαγή του σνρ..
    Διάβασε πίσω και πες τους το..
    Ότι το ίδιο συνέβαινε και σε άλλες γραμμές και έκαναν κάποια άλλη ρύθμιση και πέρασε η αλλαγή του σνρ..
    Πιθανολογω ότι έκλεισαν το dlm.. Αν και θα το δείξει ο καιρός αν όντως ισχύει αυτό..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #96
    Εγγραφή
    15-06-2005
    Μηνύματα
    114
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30713/3071
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.1(dB) / 8.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπορεί να είναι ακόμα ανοιχτό αλλά με πιο χαλαρές ρυθμίσεις .Ακριβώς στις 6 παρά πεντε το πρωί είχε αποσυνδεθει και επανασυνδεθεί ( όπως έκανε συνήθως το DLM ) .

    Μέχρι στιγμής σταθερό πάντως ενώ ανάλογα την χρήση καταγράφει και αρκετά CRC errors σε αντίθεση με πριν που δεν είχε CRC ούτε για δείγμα αλλά έριχνε την ταχύτητα συγχρονισμού .

  7. #97
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Μετά από μερικές ημέρες με σνρ6 το dlm μου το ανέβασε ξανά σε σνρ9.
    Είδα μεν μια σημαντική αύξηση στα ερρορ με το 6αρι, αλλά ποτέ δεν είχα καμία αποσύνδεση και κανένα πρόβλημα. Η απόδοση της γραμμής ήταν κανονική..
    Έτσι λειτουργούσε χρόνια τώρα..
    Προφανώς το dlm βλέπει την αύξηση στα ερρορ και επεμβαίνει..
    Δεν ξέρω αν έχει νόημα κάθε 10 ημέρες να παίρνω να το ρίχνουμε..
    Πάλι καλά όμως που δεν με έριξε στα 8 όπως τις άλλες φορές..
    Τον γείτονα δίπλα μου από τα 11 τον πήγε στα 8 και από τα 8 στα 7 μάλλον επειδή βλέπει κάτι στη γραμμή του.. Τι να κάνουμε, μάλλον θα πρέπει να ζήσουμε με αυτό μέχρι να έρθει το vdsl.. Η, να πάμε κάπου αλλού με κάτι άλλο... Τι να πω.. Υγεία..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #98
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δευτέρα ήρθε τεχνικός της vodafone. Αφού είδε ότι ναί μεν δίνει προφίλ SNR6 αλλά αρνείται να συγχρονιστεί σε αυτό και κλειδώνει στο 10, πήρε 2 τηλέφωνα και τότε μόνο παρεκάμψαν το DLM για να κλειδώσει τελικά στο 6. Στο τηλέφωνο που μιλούσε άκουσα τον άλλον τεχνικό να λέει ότι πρέπει να ενημερωθώ όμως ότι πιθανόν να ξαναλάξει λόγο του DLM. Αυτός που ήταν σπίτι μου είπε ότι έχει αιτηθεί πλέον να γίνει overide το DLM (δεν έχω ιδέα αν γίνεται κάτι τέτοιο) και πλέον αν τυχών αλλάξει και πάλι σε 9 ή 10 θα είναι πιό εύκολο να το ξαναλάξει και κάποιος τεχνικός απομαρκυσμένα, πράγμα που δεν μου το έκαναν μέχρι τώρα.

    Τρίτη με πήραν τηλέφωνο από το τεχνικό τμήμα της vodafone και με ρωτούσαν να τους εξηγήσω σε τί μου προκαλεί πρόβλημα το snr 10 σε σχέση με το snr 6........ Αφού εξήγησα τα γνωστά, γιατί να πέσει η ταχύτητα αφού δεν έχω αποσυνδέσεις κτλ κτλ μου είπε ότι αυτό το πράγμα θα πρέπει να αιτηθεί από το τεχνικό τμήμα σαν απαίτηση πελάτη και θα αποφανθούν αν θα γίνει δεκτό ή όχι. Ο λόγος ήταν ότι με snr 6 μπορεί να υπάρχουν προβληματα κτλ παρά τις προσπάθειες που έκανα να εξηγήσω ότι παρά τα errors δεν έχω θέματα.

    Τετάρτη με πήραν και πάλι τηλέφωνο από το τεχνικό τμήμα της vodafone και με ενημέρωσαν ότι τελικά ότι η απάντησή στο αίτημά μου είναι ότι δε μπορεί να γίνει κάτι για παραμονή στο snr 6 και ότι εντός το πολύ 10 ημερών θα ξαναλλάξει αυτόματα λόγω DLM λογικά σε snr9-10.

    Αυτή τη στιγμή είμαι εδώ και 2-3 ημέρες με snr 6, ταχύτητα 18200+ Mbps και με 0 αποσυνδέσεις. Με το snr 9-10 η ταχύτητα θα πέσει στο 14500-15000 Mbps. Αυτά τα ωραία. Τουλάχιστον θα μου μείνει η γλυκιά ανάμνηση ότι κάποτε είχα πραγματική ταχύτητα downloading 1,5-1,6 MB/sec.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Doxaios : 07-10-21 στις 13:01.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  9. #99
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Το dlm νομίζω παρατηρεί μεν και τις αποσυνδέσεις, δεν είμαι σίγουρος βέβαια..
    Αλλά πιο πολύ βάση πιστεύω πως δίνει στα ερρορ..
    Όπως είπα αν σου αλλάξει και εσένα μάλλον θα πρέπει να ζήσουμε με αυτό..
    Ούτε εγώ δεν είχα αποσυνδέσεις just for the record..
    Εγώ από τα 14 με σνρ6 έπεσα στα 11 τώρα με σνρ9..
    Απλά με το 9αρι τα ερρορ είναι κατά πολύ λιγότερα, μάλλον γι'αυτό επεμβαίνει το dlm..
    Το παράδοξο είναι ότι παρόλο που αυξάνουν τα ερρορ με το σνρ6 λόγω crosstalk, η γραμμή παίζει οκ..
    Σε κάθε περίπτωση θα φανεί μετά από καμιά δεκαριά ημέρες..
    Αν πάντως έχεις πάνω από τριψήφιο νούμερο crc μέσα σε 2 ημέρες μάλλον θα στο αλλάξει το dlm...
    Με σνρ9 τα ερρορ όπως είπα είναι σημαντικά λιγότερα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 07-10-21 στις 18:07.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #100
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Καθόμουν και χαζευα τα screenshots από τα στατιστικά που τραβάω ανά καιρούς..
    Με σνρ9 πιάνω 11, με σνρ6 πιάνω 14.
    Από crc με σνρ9 στις 3 ημέρες έχω μόλις 140 crc, με σνρ6 αυτά και παραπάνω τα έχω άνετα από τη πρώτη μισή ημέρα που θα κλειδώσει.. Πες καμιά 700αρα τη 1η ημέρα να είσαι μέσα.. Δλδ στις 2-5 ημέρες 2000-3500crc με σνρ6. Με σνρ9 Παναγία η γραμμή.. Να τονίσω ότι αποσύνδεση δεν υπάρχει καμία.. Ουδέποτε υπήρξε..
    Αυτά βλέπει μάλλον το dlm και μου το ανεβάζει στο σνρ9.. Ούτε retransmissions δείχνει να έχω. Αλλά -3Μ ρε παιδί μου όταν τα μετράμε με το κουταλάκι είναι πολύ.. Προφανώς και για τη κατάσταση ευθύνεται το crosstalk, αν και ο τεχνικός όταν είχε έρθει είχε βρει το ζεύγος του ΟΤΕ οριακά καλό.. Αλλά το ότι δείχνει attainable 15+ μου δείχνει καλό ζεύγος εμένα.. Και καλό συνδυασμό ρούτερ,fw,dslam.. Εγώ θέμα δεν έχω, το λέω για να μη το πάμε εκεί το θέμα..
    Τι θα γίνει όμως ρε παιδί μου με αυτό το dlm, κάθε 10 ημέρες θα τους παίρνουμε να αλλάζουμε το σνρ;
    Για καλό μας το έβαλαν το dlm; Πολύ μπέρδεμα..
    Πριν το dlm έπαιζε χρόνια η γραμμή έτσι..
    Από την άλλη όμως και αυτή η αύξηση στα crc με το σνρ6 δεν δείχνει καλή.. Δεν ξέρω τι να κάνω.. Να τους πάρω πάλι να το αλλάξουν. Να το καταπιω και να το αφήσω έτσι με το 9αρι; Ουσιαστικά έχω να διαλέξω ανάμεσα σε αύξηση ταχύτητας με μπόλικα crc, αλλά χωρίς εμφανή πρόβλημα στην απόδοση. Η σε γραμμή με μειωμένη ταχύτητα και με ελάχιστα crc..
    Όχι ότι μπορούμε να έχουμε κ λόγο με το dlm... Είναι κ αυτό..
    Δεν ξέρω..
    Τουλάχιστον έχει βάλει μυαλό και δεν με ρίχνει στα 8 με σνρ12-13 όπως έκανε στην αρχή.. Τον γείτονα δίπλα από τα 11 τον έχει ρίξει στα 7.. Τι να λέμε τώρα.. Η δική του γραμμή βέβαια ήταν άλλη ιστορία.. Πάντα είχε θεματακια.. Εκεί όμως δεν μπορώ να επέμβω και πρόβλημα να έχει.. Δικό του θέμα.. Αλλά δεν τον βλέπω κ να σκάει ιδιαίτερα.. Μπέρδεμα, πολύ μπέρδεμα..
    Ώρες ώρες εύχομαι να ήμουν σε άλλο πάροχο να έριχνα το σνρ στο χώμα να ησύχαζα..Με το dlm το σνρ κλειδώνει και δεν αλλάζει..
    Έχουμε κ το voip όμως μέσα στην όλη εξίσωση.. Έχουμε κ το ddns.. Και δεν θέλω να αλλάξω εξοπλισμό.. Ούτε πριν με το netfaster ήθελα αλλά τλκ άλλαξα κ έβαλα το 267Ν του παρόχου..
    Μόνο το vdsl θα μας σώσει.. Αλλά 2χρονακια πιστεύω τα έχουμε μες στο νερό ακόμα..
    Άλλες υλοποιήσεις είναι σπατάλη χρημάτων..
    Αν κ ένα 4g router για backup δεν θα πήγαινε εντελώς χαμένο..
    Τι να πω.. Αυτά σκέφτομαι ανά καιρούς και ζαλίζω το κεφάλι μου..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 11-10-21 στις 16:35.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #101
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ώρες ώρες εύχομαι να ήμουν σε άλλο πάροχο να έριχνα το σνρ στο χώμα να ησύχαζα....
    Μόνο το vdsl θα μας σώσει..
    Εμένα λήγει το συμβόλαιο Δεκέμβριο, οπότε από τον άλλο μήνα ξεκινάω να ψάχνω προσφορές για cosmote. Αν η διαφορά είναι μικρή έφυγα. Στην περιοχή μου οτιδήποτε άλλο εκτός από adsl δε θα μπεί ποτέ οπότε...Εγώ μέχρί στιγμής δεν έχει ξαναλλάξει σε snr9-10 είμαι ακόμα στο snr6 με ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικά με εσένα. Πολλά errors, χωρίς ούτε μία αποσύνδεση και με ταχύτητα 18400Mbps.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  12. #102
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Μόλις πήρα ξανά!! για το σνρ6 και μου είπαν ότι θα το ρυθμίσουν να μην ανέβει ξανά. Τους είπα για το dlm.. Κράτησαν είπαν ιστορικό ώστε αν ανέβει ξανά να το δει ο εκπρόσωπος όταν πάρω ξανά... Αρχίζουν να στρώνουν μου φαίνεται.. Για να δούμε...
    Plus bonus, πήρα πάλι και το annex-m!!!
    Να δούμε τώρα αν πράγματι θα παραμείνει έτσι η το dlm θα κάνει τα δικά του πάλι...
    Σε 10 μερουλες θα ξέρουμε...
    Το μόνο μείον από 13/1 πήγα 10/2 με σνρ6 πάντα, με σνρ9 είχα 11/1, σε annex-m θα ήταν ακόμα πιο κάτω, κάνα 7-8/2.. Ε.. Το περίμενα.. Αν πω ότι δεν το περίμενα θα πω ψέματα... Σκότωμα στο down αλλά έστω αυτό το λίγο up παραπάνω δίνει άλλη ανάσα στη γραμμή...
    Κακά τα ψέματα...
    Αυτά.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 16-10-21 στις 12:26.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #103
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πρίν από 11 ώρες και ύστερα από σχεδόν 2 εβδομάδες χωρίς θέμα, άλλαξε σε SNR9.5-10.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

  14. #104
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Το σύνηθες....

    - - - Updated - - -

    Εγώ τώρα περιμένω να δω αν θα το κάνει πάλι.. Αυτή τη φορά σαν να μου έβαλαν πιο βαρύ interleaved προφίλ και μαζεύει πολύ λιγότερα crc με σνρ6.. Για να δούμε...

    Το dlm επεμβαίνει λόγω των crc μάλλον κάθε 10-15 ημέρες περίπου..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #105
    Εγγραφή
    05-04-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    2.582
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΛΟΦΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    6(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επικοινώνησα και εγώ μέσω chat και άλλαξε και πάλι σε SNR6. Εμένα δε μου είπανε ότι θα μείνει, έμεινε φλού ότι το dlm επεμβαίνει όταν δεί ότι δεν είναι καλή η γραμμή. Παρόλα αυτά η αλλαγή αυτή τη φορά έγινε μέσω chat (προσπάθησε 4 φορές από ότι έβλεπα από τα ρεσετ του ρουτερ να το κάνει γιατί κλασσικά έβλεπε ότι το προφίλ που έχουν δηλωμένο είναι το 6 αλλά κλειδώνει στο 10) χωρίς να μου πούν δεν γίνεται κτλ. Νομίζω όμως ότι θα ξαναλλάξει (10-12 ημερες) και κάποια στιγμή λογικά θα πούν ότι αυτό είναι και αν σας αρέσει. Ψάχνω για cosmote αλλά το πιό απλό double play είναι το XL ενώ εγώ ψάχνω ακόμα πιό απλό. Με το που μπεί το Νοέμβριος ξεκινάνε τα τηλέφωνα.
    ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α' ΕΘΝΙΚΗ
    http://slightlymagic.net

Σελ. 7 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 25678912 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας