Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 126
  1. #106
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    https://nettvplus.gr/?utm_source=new...aign=grci_paok Το εχει δοκιμασει κανεις με vpn?

  2. #107
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν σε ενδιαφέρει όντως το αθλητικό περιεχόμενο της Νόβα καλό θα είναι να περιμένεις.

    Από Νόβα αναφέρθηκε σήμερα σε γειτονικό φόρουμ ότι τρέχει προσφορά με 100αρι internet και το full πακέτο Νόβα στα 42 ευρώ και κάτι με 3 μήνες δώρο , δηλαδή κοντά στα 37 ο μήνας τελική.

    Επίσης είναι θέμα ημερών να βγει online και η ott πλατφόρμα της Νόβα μέσω Android δεκτή και της εφαρμογής της ΕΟΝ για τηλεοράσεις-τηλέφωνα-tablet και θα γίνει και εκεί πανηγύρι.

    Είναι σίγουρο ότι και η Νόβα αλλά ίσως και η Cosmote θα προσπαθήσουν να πάρουν μερίδιο από την πίτα των συνδρομητών του Vodafone TV που θα έχουν δικαίωμα διακοπής από από 15/10 με επιθετικές προσφορές.

    Μιλάμε για δεκάδες χιλιάδες συνδρομητές που είχαν Vodafone TV για να βλέπουν μπάλα και στις 15/10 που θα πέσει μαύρο θα αναγκαστούν να βρουν ΑΜΕΣΑ λύσεις.

    Υπομονή λοιπόν..
    Εννοείτε ότι θα περιμένω. Βασικά περιμένω την OTT πλατφόρμα της Nova και να δω τιμές + προσφορές μόλις ξεκινήσει. Ειδάλλως θα είχα ανανεώσει σήμερα με την Vodafone χωρίς δεύτερη σκέψη. Μόνο και μόνο για τις τιμές που δώσανε.

  3. #108
    Εγγραφή
    04-07-2018
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102718 /11000
    ISP
    Cosmote
    Router
    speedport plus 2
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 12.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όλοι περιμένουμε την Ott της nova κάτι μου λέει ότι θα εχει καλές τιμές προσωπική άποψη δεν σημαίνει ότι θα ισχύει αν και πιστεύω οι τιμές θα έρθουν σε λογικά πλαίσια

  4. #109
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από i.t.93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι περιμένουμε την Ott της nova κάτι μου λέει ότι θα εχει καλές τιμές προσωπική άποψη δεν σημαίνει ότι θα ισχύει αν και πιστεύω οι τιμές θα έρθουν σε λογικά πλαίσια
    Μετά τις σπασμωδικές κινήσεις της Voda το τελευταίο διάστημα , την εξαγορά της Wind από τη Nova και της επιθετικής πολιτικής της United , τις τελευταίες εξελίξεις στη Superleague με το γερό μπάσιμο της Cosmote , κλπ τα πράγματα έχουν γίνει αρκετά σύνθετα και χρειάζεται αρκετό ψάξιμο ανάλογα με τις ανάγκες που έχει ο καθένας.

    H Vodafone σαφώς έχει τη δυνατότητα αν θέλει να παίξει μπάλα κυρίως στο κομμάτι της ψυχαγωγίας καθώς τα αθλητικά είναι πιασμένα αλλά μέχρι να δούμε τι ετοιμάζει και σε τι τιμή είναι μεγάλο ρίσκο καθώς στο κομμάτι της ψυχαγωγίας υπάρχουν πολλές λύσεις που δε χρειάζονται και καμία δέσμευση...
    Are you with Us?

  5. #110
    Εγγραφή
    04-07-2018
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    271
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102718 /11000
    ISP
    Cosmote
    Router
    speedport plus 2
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 12.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lord_British Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά τις σπασμωδικές κινήσεις της Voda το τελευταίο διάστημα , την εξαγορά της Wind από τη Nova και της επιθετικής πολιτικής της United , τις τελευταίες εξελίξεις στη Superleague με το γερό μπάσιμο της Cosmote , κλπ τα πράγματα έχουν γίνει αρκετά σύνθετα και χρειάζεται αρκετό ψάξιμο ανάλογα με τις ανάγκες που έχει ο καθένας.

    H Vodafone σαφώς έχει τη δυνατότητα αν θέλει να παίξει μπάλα κυρίως στο κομμάτι της ψυχαγωγίας καθώς τα αθλητικά είναι πιασμένα αλλά μέχρι να δούμε τι ετοιμάζει και σε τι τιμή είναι μεγάλο ρίσκο καθώς στο κομμάτι της ψυχαγωγίας υπάρχουν πολλές λύσεις που δε χρειάζονται και καμία δέσμευση...
    Προσωπικά δεν είμαι από αυτούς που βλέπω αθλητικά ποδόσφαιρο βλέπω τύπου τέννις και λοιπά αλλά και ταινίες σειρές

  6. #111
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν, αλλά μου βγαίνουν διαφημίσεις στο Facebook για Wind με Novasports. Just sayin αν κανείς ψάχνει και εναλλακτικές μετά τη διακοπή των καναλιών από το Vodafone TV

  7. #112
    Εγγραφή
    07-10-2004
    Περιοχή
    αθηνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΙΩΝΙΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα με καλέσανε, χωρίς προηγουμένως να τους ενοχλήσω, για να με ενημερώσουν ότι θα αφαιρεθούν από 15/10 τα Sports και να μου κάνουν προσφορά. Συγκεκριμένα δύο προσφορές:

    1) Παραμένω ως έχει (χωρίς τα Sports εννοείτε) και θα πληρώνω 21.30 μέχρι τον Μάρτιο του 2022 και από κει και μετά 19 Ευρώ για δύο χρόνια!).

    2) Αφαιρούμε το Vodafone TV από το πακέτο μου και θα πέσω στα 17 Ευρώ!!!

    Αυτή τη στιγμή έχω: VDSL 50Mbps, απεριόριστα σταθερά, 360' προς κινητά και διεθνή σταθερά, Vodafone TV +Sports, Kids.

    Τους είπα ότι το Vodafone TV το έβαλα λόγω των Sports και μάλλον θα σταματήσω. Αλλά πέρα από τις τιμές που αναγνωρίζω ότι είναι πολύ καλές, θα προτιμούσα να μου πουν ποια είναι αυτή η νέα συνεργασία που πρόκειται να ανακοινώσει η Vodafone, όπως έχει ακουστεί. Και η απάντηση ήταν: "Δεν γνωρίζω κάτι, από εσάς το ακούω πρώτη φορά"

    Δώσαμε ραντεβού να τα πούμε μετά τις 15 Οκτωβρίου.

    * Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι στην 1η προσφορά. Που εάν την αποδεχτώ, δεν θα πρόκειται για επέκταση για άλλα 2 χρόνια. Όπως επίσης ότι η νέα καλύτερη τιμή των 19 Ευρώ θα ισχύσει από τον Μάρτιο, οπότε και λήγει κανονικά το συμβόλαιο μου.
    Εγώ για την 2η προσφορά που τους κάλεσα μου δώσανε 21€ και μου είπαν ξεκάθαρα πως λογίζεται ανανέωση για 2 χρόνια...χμμμμ... Μήπως έχεις κινητό Vodafone με συμβόλαιο;

  8. #113
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stred Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ για την 2η προσφορά που τους κάλεσα μου δώσανε 21€ και μου είπαν ξεκάθαρα πως λογίζεται ανανέωση για 2 χρόνια...χμμμμ... Μήπως έχεις κινητό Vodafone με συμβόλαιο;
    Αν και βέβαια χρειάζεται να πάει 15 Οκτωβρίου ξαναλέω για να γίνει καταγγελία, μπορείς να τους πάρεις τότε και αν δεν θέλεις να γίνει και ανανέωση για 2 χρόνια, τότε να τους πεις οκ θέλω να γίνει καταγγελία για να μπορώ να προβώ σε φορητότητα, και μετά κανείς παιχνιδι

  9. #114
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stred Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ για την 2η προσφορά που τους κάλεσα μου δώσανε 21€ και μου είπαν ξεκάθαρα πως λογίζεται ανανέωση για 2 χρόνια...χμμμμ... Μήπως έχεις κινητό Vodafone με συμβόλαιο;
    Όχι, έχω μόνο καρτοκινητό. Στην 2η προσφορά θα λογίζεται ως ανανέωση για 2 χρόνια και στη περίπτωση μου.

  10. #115
    Εγγραφή
    23-10-2017
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    None (International)
    Εμενα πριν με vdsl 100mbps + Novasports εβγαινε ~ 36.5€.
    Τωρα η προταση ειναι 25,5€ περιπου με vdsl 100mbps χωρις VodaTV που δεν θελω.
    (και τα γνωστα προς σταθερα/κινητα που τα δινουν μεν αλλα δεν με ενδιαφερουν ουτως ή αλλως επισης)

    Δεν εχω υπογραψει ακομα.
    Διαβασα στις προηγουμενες σελιδες να αναφερεται οτι δεν συμφερει να δεχθουμε νεο συμβολαιο πριν τις 15/10.
    Η καλυτερη τιμη ομως πως θα ερθει; Με νεα προσφορα μετα τις 15/10 απο την vodafone ή ως αντι-προσφορα σε αιτηση διακοπης κτλ;
    Ρωταω γτ στο τηλ ισχυριζονται καθε λιγο που με παιρνουν οτι δεν προκειται να γινει νεα καλυτερη προσφορα, εχει εγκριθει απο προισταμενους κτλ κτλ.

  11. #116
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIS100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα πριν με vdsl 100mbps + Novasports εβγαινε ~ 36.5€.
    Τωρα η προταση ειναι 25,5€ περιπου με vdsl 100mbps χωρις VodaTV που δεν θελω.
    (και τα γνωστα προς σταθερα/κινητα που τα δινουν μεν αλλα δεν με ενδιαφερουν ουτως ή αλλως επισης)

    Δεν εχω υπογραψει ακομα.
    Διαβασα στις προηγουμενες σελιδες να αναφερεται οτι δεν συμφερει να δεχθουμε νεο συμβολαιο πριν τις 15/10.
    Η καλυτερη τιμη ομως πως θα ερθει; Με νεα προσφορα μετα τις 15/10 απο την vodafone ή ως αντι-προσφορα σε αιτηση διακοπης κτλ;
    Ρωταω γτ στο τηλ ισχυριζονται καθε λιγο που με παιρνουν οτι δεν προκειται να γινει νεα καλυτερη προσφορα, εχει εγκριθει απο προισταμενους κτλ κτλ.
    Να σου πουν περίμενε ώστε να μας γδάρεις σε πέντε μέρες δεν παίζει.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #117
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    INALAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIS100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καλυτερη τιμη ομως πως θα ερθει; Με νεα προσφορα μετα τις 15/10 απο την vodafone ή ως αντι-προσφορα σε αιτηση διακοπης κτλ;
    Ρωταω γτ στο τηλ ισχυριζονται καθε λιγο που με παιρνουν οτι δεν προκειται να γινει νεα καλυτερη προσφορα, εχει εγκριθει απο προισταμενους κτλ κτλ.
    Άστους να λένε! Εννοείτε πως εάν δουν αίτημα φορητότητας, θα καλέσουν πίσω από άλλα τμήμα και με ακόμα καλύτερη προσφορά από αυτή που σου είπαν τώρα.

  13. #118
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άστους να λένε! Εννοείτε πως εάν δουν αίτημα φορητότητας, θα καλέσουν πίσω από άλλα τμήμα και με ακόμα καλύτερη προσφορά από αυτή που σου είπαν τώρα.
    Προτού γινει η φορητότητα θα κάνει παιχνίδι. Αν την κάνει, μετά θα πρέπει να πληρώνει στην νέα εταιρία τα τέλη αποδέσμευσης.

  14. #119
    Εγγραφή
    04-11-2021
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Συνδρομητής Vodafone κι εγώ, ποιά είναι η φθηνότερη λύση για να βλέπω τα novasports νομιμα; nova και wind θέλουν 43 ευρώ το μήνα. Εγώ τα είχα μέχρι τώρα με 26,82 με 50άρα γραμμή και τηλέφωνο. Υπάρχει φθηνότερη λύση;

  15. #120
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galgio21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνδρομητής Vodafone κι εγώ, ποιά είναι η φθηνότερη λύση για να βλέπω τα novasports νομιμα; nova και wind θέλουν 43 ευρώ το μήνα. Εγώ τα είχα μέχρι τώρα με 26,82 με 50άρα γραμμή και τηλέφωνο. Υπάρχει φθηνότερη λύση;
    Η νέα υπηρεσία της nova που είναι EON tv, έχει το full pack στα 23€, το οποίο είναι μέσω Ίντερνετ. Τώρα αν θέλεις δορυφορικό, κάνε τους μια ερώτηση γιατί στη σελίδα τους δε βλέπω τιμοκατάλογο.

Σελ. 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 36789 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας