Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-11-2016
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Καλημέρα σε όλο το φόρουμ!

    Θέλω τη γνώμη σας για το ποιο δίκτυο από Vodafone, Wind και Cosmote έχει το καλύτερο σήμα και τις καλύτερες υπηρεσίες (παραδείγματος χάρη , η Vodafone άμα μιλάς ή έχεις το κινητό κλειστό δεν σου στέλνει μήνυμα με τις εισερχόμενες κλήσεις που είχες στο διάστημα αυτό).

    Επίσης ήθελα να κάνω μια παρεμφερή ερώτηση για το VDSL κάθενός εξ' αυτών των 3 παρόχων και λέω να την κάνω εδώ μιας και δεν βρήκα κατάλληλο sub-forum. Τώρα εγώ έχω Vodafone 50MBPS και είμαι σχεδόν ευχαριστημένος.
    Σχεδόν γιατί τον τελευταίο χρόνο παρατηρώ περίεργες αποσυνδέσεις από το δίκτυο. Περίεργες εννοώ ότι αν και ανάβουν κανονικά τα λαμπάκια που πρέπει και φαινομενικά δεν έχει αποσυνδεθεί για να ξανασυγχρονίσει, εντούτοις και σε σελίδες δεν μπορώ να μπω και π.χ. αν κατεβάζει κάτι η ταχύτητα πάει στα 0kb/s. Μιλάω πάντα για ενσύρματη σύνδεση και όχι Wi-Fi. Τα routers κάθε παρόχου τι λένε;

  2. #2
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.760
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Η vodafone αμα μιλας μια χαρα μυνημα σου στελνει, φτανει να το εχεις ενεργοποιησει..

    Απο κει και περα αυτα που ρωτας ειναι τοσο γενικα που δεν εχουν απαντηση. Ολοι οι παροχοι εχουν ιδιαιτεροτητες αναλογα με την περιοχη
    Οσο για το vdsl, ανοιξε θεμα εκει, για βλαβη μαλλον προκειται.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας