Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    08-02-2020
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    270
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    24mbps
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καθε λιγο και λιγακι μου πεταει μύνημα η cosmote οτι 'δεν εχετε δωρεαν mb" παρολο που δεν εχω ανοιχτα τα μβ. Και σε αλλους το κανουν επειδη εχω ρωτησει. Ξερει κανεις πως το σταματάμε αυτο επειδη το εχω απορία.

  2. #2
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Δεν υπάρχει τρόπος με ενεργό το My Internet.
    Μπορείς να το απενεργοποιήσεις και να χρεώνεσαι με 0,2€/ΜΒ (μέχρι 1,5€ την ημέρα), στέλνοντας END MI στο 1333 (αν θυμάμαι σωστά την εντολή) ή μπαίνοντας με τα δεδομένα σου στο myinternet.cosmote.gr (δεν απαιτεί να έχεις υπόλοιπο ΜΒ για να μπεις στη σελίδα)

  3. #3
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αρχικά να πω ότι και εμένα μου έρχονται αυτά τα δεν έχετε, σε random στιγμές, όχι πάντα βέβαια, ακόμα και αν χρησιμοποιώ δεδομένα άλλου παρόχου, δλδ από τη δεύτερη σιμ.. Η κοτε φυσικά δεν έχει δεδομένα εκείνη τη χρονική στιγμή... Γι'αυτό και έρχεται το μήνυμα... Αλλά είναι λίγο κουφό να υπάρχει επικοινωνία όταν είναι τα δεδομένα κλειστά... Ποιος ξέρει τι συμβαίνει...
    Πάλι καλά τουλάχιστον που υπάρχει το myinternet και δεν έχουμε συνέχεια random χρεώσεις...

    Άλλο είναι όμως αυτό που με έφερε εδώ..
    Δεν ξέρω αν είναι το σωστό νήμα αλλά θα ρωτήσω...

    Το myinternet από ότι ξέρω ενεργοποιείται κανονικά σε whatsup και φαίνεται να δουλεύει... Στη σελίδα της κοτε νομίζω ότι λέει πως παίζει σε όλα τα προγράμματα...
    Στη σελίδα του myinternet όμως με whatsup μπαίνει;
    Σε κοσμοκαρτα όλα παίζουν κανονικά, σε whatsup μου βγάζει στη σελίδα ότι δεν είναι διαθέσιμη η υπηρεσία στο πρόγραμμα μου... Ίσως επειδή η διαχείριση γίνεται μέσω του whatsup app; Μάλλον ε;
    Δεν θυμόμουν γι'αυτό ρωτάω...
    Δοκίμασα on/off το ΜΙ @1333, άνοιξε/έκλεισε οκ αλλά στη σελίδα δεν μπαίνει... Βσκ μπαίνει αλλά βγάζει το μνμ που είπα...
    Δεν με νοιάζει πολύ βσκ γιατί όπως είπα, η διαχείριση γίνεται μέσω της εφαρμογής και εφόσον δουλεύει η υπηρεσία λίγο με νοιάζει η σελίδα..
    Αλλά είπα να ρωτήσω ώστε να μου φρεσκαρετε λίγο τη μνήμη..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 22-11-22 στις 22:30.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας