Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 71
  1. #1
    Εγγραφή
    25-04-2014
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    32Mbps / 4.7Mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Kαλησπέρα παιδιά. Δυστυχώς χθες μετά την εγκατάσταση, έχω προβλημα με το LHGG LTE 6. Η συνδεσμολογία ήταν 30μετρο Nedis Cat6 και συνδεόταν με τον PoE adapter στο τελευταίας γενιάς MacBook Pro του φίλου μου.
    Αρχικά έκανα πολλές αλλαγές θέσης στην κεραία και κοίταζα τα RSRP και τις υπόλοιπες ενδείξεις στο 192.168.88.1. ''Έπαιζε'' αρκετά το σήμα αλλά κατάφερνε να μου δίνει 60/40, φθάνοντας το 85/46 αργά μετά τις 02:00.
    Ήταν λίγο καλύτερο απ'ότι μου έδινε το Α8 μου στο ίδιο σημείο με Speedtest και λιγο χειρότερο απο το Iphone 12 Pro Max του φίλου μου. Αν σκεφτείτε όμως πως στο υπόγειο που μένω η ταχύτητα είναι σχεδόν 15/2 , το λες σοβαρό Upgrade.

    Και κει που κοιτούσα το σήμα και διενεργούσα Speedtests, κατά διαστήματα (συχνά-ανά 3-4 λεπτά) άρχισε να μην ξεκινάει το Speedtest και πολλές φορές αναφερόταν πρόβλημα σύνδεσης. Ρε μπας και κόλλησε το Speedtest αναρωτηθήκαμε? Μπήκαμε και σε άλλα Sites αλλά ...πάπαλα!
    Έχανε την σύνδεση! Ναι, είναι αλήθεια! Μετά κουνούσα την κεραία και συνήθως μετά απο 2 λεπτά, δούλευε κανονικά. Μετά, άρχιζε πάλι τα ίδια κόλπα! Έκανα Reboot αλλά δεν μετέβαλλε ουσιαστικά την όλη ιστορία...Άλλες φορές δούλευε, άλλες όχι. Πηγαίνοντας στο Interfaces/lte1 είδα πως εκεί που συνήθως στο ''Access Technology'' έλεγε LTE CA2 , αντικαθίστατο συχνά πυκνά από μία ένδειξη ''Evolved 3G (LTE). Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό...

    Κατεβαίνουμε από την ταράτσα στις 04:00 τα ξημερώματα και κάνουμε Speedtest με τα κινητά μας στην αυλή μου. Και τα 2 κινητά έδωσαν 50% παραπάνω δύναμη στο Speedtest από ότι έδιναν στην ταράτσα! 130/45 είδα εγώ με το A8 μου, 162/47 άγγιξε το Iphone 12 Pro Max.
    Δηλαδή φαίνεται πως η ταράτσα είναι χειρότερη επιλογή απο την αυλή μου! Λέω εντάξει, θα την κατεβάσω στην αυλή μου και θα λυθούν οι διακοπές. Φέρνω σήμερα την κεραία και την εγκαθιστώ πρόχειρα στην αυλή μου κι ενώ ξεκινάει καλά, αρχίζουν ξανά οι διακοπές μετά....
    Απόγνωση & στενοχώρια.

    Ξανά στο ''Access Technology'' ,εκεί που έλεγε LTE CA2 , έβλεπα πάλι το ''Evolved 3G (LTE) για λίγα δευτερόλεπτα και μετά ξανά γινόταν LTE (CA2). Άρχιζα και φόρτωνα.... Οι γονείς να με δουλεύουν, με ατάκες του στυλ ΄΄στα λέγαμε, αυτά δεν γίνονται, θα τα'χαν κάνει κι άλλοι''
    Eπίσης υπήρχαν συχνές αλλαγές σε Primary Band και CA Band. (Δείτε επισυναπτόμενες φωτογραφίες).
    Έχει αναφερθεί κι αλλού το πρόβλημα αυτό και κάποια παιδιά έκαναν αναφορές για προβληματικά κομμάτια κτλ... Ελπίζω να μην είναι κάποια τέτοια περίπτωση.
    https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=158430

    Άλλο τρελό που συμβαίνει τώρα: Eίμαι στο PC μου. Έχει Lockάρει ως Primary Band την ''B20@10Mhz earfcn: 6300 phy-cellid: 101''.
    Το Speedtest aγγίζει τα 50 ΜBPS Download. Mόλις πάω στους Servers της Forthnet να κάνω Download το αρχείο των 9,2 GB η ταχύτητα δεν ξεπερνά τα 4MB/S!

    Μιλάμε για παράνοια! Tα Speedtest ,Fast.com μου δείχνουν 45-50 MPBS και σε πραγματικό κατέβασμα αρχείου, η σύνδεση μου σέρνεται!
    Πάω να streamάρω Cosmote TV από το PC μου ώστε να επιβεβαιώσω την ανεπάρκεια : Στα 720P ειναι κομπλέ! Μόλις ρυθμίζω το Streaming στα 1080p αρχίζουν τα κολλήματα ! Την ώρα που και καλά το Cosmote TV Freezάρει, ξανακάνω Speedtest, και ....ξαναβλέπω 45MBPS!!!
    Πού είναι τα Xanax ωρέ???
    Δηλαδή το Speedtest λέει πως έχω δύναμη 50 MBPS και εγώ έχω μόνο 4 MBPS στην πραγματικότητα! Αυτό το έχετε ξανακούσει ποτέ σας???
    Δεν μου δίνεται άλλη επιλογή απο το να την σπάσω. Θα την χάριζα σε κάποιον συμφορουμίτη αλλά πραγματικά δεν θέλω να βιώσετε αυτό έχω περάσει απο χθες!

    Δείτε στις παρακάτω φωτογραφίες την παράνοια σε όλο της το μεγαλείο! Άλλοτε Primary η Β20, άλλοτε η B3 και ενίοτε, έστω για λίγα δευτερόλεπτα, Primary και CA Band ήταν... οι ίδιες!
    Δεν πρόλαβα να ScreenShotάρω την ένδειξη ''Evolved 3G (LTE)'' δίπλα στο ''Access Technology'' γιατί εμφανιζόταν μόνο για λίγο και μετά χανόταν.
    Βγαίνει άκρη μέσα σε αυτήν την παράνοια?

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_3.png 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  17,4 KB 
ID: 230862
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2.png 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  18,3 KB 
ID: 230863
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  25,4 KB 
ID: 230864

  2. #2
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από STAVROS7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Speedtest aγγίζει τα 50 ΜBPS Download. Mόλις πάω στους Servers της Forthnet να κάνω Download το αρχείο των 9,2 GB η ταχύτητα δεν ξεπερνά τα 4MB/S!
    α)κλειδωσε τη κεραια ωστε να βλεπει μονο LTE
    β) εχεις μπλεξει τα μπουτια σου με τα νουμερα (και οχι μονο).
    το speedtest σου ειναι 50mbit και οχι MBYTES /S
    εαν το αρχειο σου κατεβαινει με 4mBytes/s, εισαι οκ.

  3. #3
    Εγγραφή
    25-04-2014
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    32Mbps / 4.7Mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απίστευτες καταστάσεις! Αποσυνδέσεις χωρίς αιτία!

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος STAVROS7 : 19-09-21 στις 22:40.

  4. #4
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CptBill Εμφάνιση μηνυμάτων
    α)κλειδωσε τη κεραια ωστε να βλεπει μονο LTE
    β) εχεις μπλεξει τα μπουτια σου με τα νουμερα (και οχι μονο).
    το speedtest σου ειναι 50mbit και οχι MBYTES /S
    εαν το αρχειο σου κατεβαινει με 4mBytes/s, εισαι οκ.
    Τέστ κάνε πρός τόν server του OTE για να δείς σχετικά με την ote_tv...
    Router πιο έχεις;;;

  5. #5
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.547
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Σου έχω απαντήσει στο pm και το πρωτο πράγμα που θα κάνεις ή θα κάνουμε παρέα θα είναι αυτό.

    /interface lte firmware-upgrade lte1 (μας δείχνει την έκδοση firmware του modem LTE6)

    Στην περίπτωση που έχεις το 26 ή και παλιοτερο θα το παμε στην 28 που ειναι και η τελευταία.

    Αν δεν έχεις βρες ενα windows pc ή λαπτοπ γιατι το winbox σε mac ειναι καπως.

    Αφησα τελευταίο το θεμα της Vodafone.

    Υπάρχει περίπτωση να σε κόβει ο πάροχος (σε ταχύτητα)

    Ξερω 100% οτι η κοσμοτε δεν το κανει αυτο.

    Βρες και καρτα κοσμοτε για να έχεις καλυτερη αποψη οταν ολοκληρωσεις τα τεστ.

    υ.γ.
    Για το βιντεο.

    1. Εφοσον κανεις speedtest σημαινει οτι δεν πεφτει η σύνδεση σου.

    2. Η ωρα που βλεπεις εσυ το κολλημα ειναι επειδη εχει αδειασει το buffering απ τη μνημη του καναλιου.

    Χρονικα για να στο εξηγησω η διακοπη ειναι νωριτερα απ την ωρα που βλεπεις εσυ το παγωμα.

    3. Δεν φταιει η κεραία σου για το κοσμοτε tv (μπορει ο πάροχος ή η κοσμοτε να έχουν θεμα μεταξυ τους)

    4. Ανοιξε ενα cmd και τρεξε ping -t 1.1.1.1 για κανα 10λεπτο και παρακολουθα αν εχει κοψιμματα.

    5. Τα στατιστικα που ειδα ειναι μια χαρα (οχι άριστα αλλα καλα)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BillyVan : 20-09-21 στις 09:40. Αιτία: υ.γ.

  6. #6
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Και φυσικα εξισου σημαντικο. Δοκιμες με ethernet πρωτα απευθειας στη συσκευη της cosmote tv (φανταζομαι εχει eth port?) για να παρακαμψουμε το παραγοντα σαπιο wifi.
    υγ: ειδα το βιντεακι. πραγματικα περιεργη φαση. Δεν δικαιολογειται.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος CptBill : 20-09-21 στις 08:57.

  7. #7
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.960
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BillyVan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει περίπτωση να σε κόβει ο πάροχος (σε ταχύτητα)
    Δεν ξέρω αν όντως το κάνει, αλλα δοκιμάστε με ttl=65.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  8. #8
    Εγγραφή
    25-04-2014
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    32Mbps / 4.7Mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το Cosmote TV που βλέπετε είναι μέσω Chrome κανονικά από https://www.cosmotetvott.gr/.
    Δεν παρεμβάλλεται αποκωδικοποιητής! Kαι το 4K Youtube είναι κι αυτό μέσω Chrome!

    Απολαύστε στο παρακάτω Video την ''μαγεία'' των δικτύων! Αποκλειστικά, και μόνο σε μένα, όλα τα παράλογα!
    Συντονιστείτε στο Thread μου και για άλλες αποκλειστικότητες! Coming Soon!



    Σε άλλα νέα της ημέρας, σήμερα είναι η μέρα της Β20 (10 ΜhΖ)! Αποφάσισε να γίνει Primary Band!!!!


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_5.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  20,8 KB 
ID: 230881
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος STAVROS7 : 20-09-21 στις 12:06.

  9. #9
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    εαν δοκιμασεις σε αλλο υπολογιστη? δεν μου φαινονται σαν σπασιματα λογο buffering αυτα. Απο την αλλη δεν εχω ιδεα για τη cote tv πως παιζει

  10. #10
    Εγγραφή
    25-04-2014
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    32Mbps / 4.7Mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Χθες δοκίμαζα με άλλον υπολογιστή και μου έκανε ανά 10 δευτερόλεπτα σπασίματα!
    Μισό λεπτό να αποσυνδέσω την LGHH και να βάλω το Ethernet της VDSL μου σύνδεσης εδώ στο κομμωτήριο! Εδώ θα φανούν όλα!
    Αν παίζει με την VDSL Nova ( 28ΜΒPS) και δεν παίζει με την LGHH που τώρα μου δίνει 52MBPS, κάτι άλλο θα συμβαίνει...

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν έχω την διάγνωση, την λύση δεν έχω.
    Έβαλα την VDSL σύνδεσή μου (Nova) και παίζει απροβλημάτιστα την CosmoteTV σε 1080P.
    Όταν συνδέω την LGGH παίζει μέχρι τα 720P καλά ( 1 κόλλημα ανά 5 λεπτά) και τρελό συνεχές κόλλημα σε 1080P.
    Είναι πλέον Confirmed πως κάτι παίζει με το Internet που δίνει η LGGH. Δεν ξέρω τι αλλά κάποιο θέμα θα υπάρχει. Φοβάμαι για ελαττωματική πλακέτα Modem ή η Cosmote μπλοκάρει την Vodafone SIM του LGGH.
    Αλλά αν την μπλοκάρει η Cosmote (εικασίες τώρα), τις χαμηλότερες αναλύσεις πως τις αφήνει να παίζουν? Κάτι πάει λάθος με τον συλλογισμό μου αλλά δεν ξέρω τι...
    Φαντάζεστε να έβρισκα καμιά Cosmote SIM και όλα τα προβλήματά μου ως μαγείας να λυνόντουσαν?

    * Επιχείρησα να αφαιρέσω την SIM και να την ξανατοποθετήσω και δεν αφαιρείται. Όταν την είχα πρωτοβάλει έκανε το χαρακτηριστικό κλικ, αλλά τώρα την πιέζω και δεν πετάγεται με δύναμη ώστε να μπορώ να την αφαιρέσω....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος STAVROS7 : 20-09-21 στις 13:21.

  11. #11
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Κανε speedtest με single connection και δοκίμασε να κατεβάσεις από εδώ http://speedtest.ftp.otenet.gr/ πάλι με ένα connection..


  12. #12
    Εγγραφή
    25-04-2014
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    32Mbps / 4.7Mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μακάρι να ήξερα φίλε μου να κάνω αυτό το Single Connection. Με ανδρικές κομμώσεις ασχολούμαι!
    Κάτι τέτοιες ώρες πως ζηλεύω να ήμουν διαπιστευμένος τεχνικός της Mikrotik....

    H SIM αυτό ήταν, δεν αφαιρείται πλέον! Προσπαθήσαμε με τσιμπιδάκια κτλ αλλά μάταια. Ούτως ή άλλως βέβαια, Unlimited πρόγραμμα συμβολαίου, μόνο στην Vodafone θα έχουμε για τα επόμενα 2 χρόνια, οπότε μικρό το κακό...

    - - - Updated - - -

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_8.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  22,0 KB 
ID: 230883
    Την τοποθέτησα στην ταράτσα του κομμωτηρίου. Εδώ και 5 λεπτά,δεν άνοιγε κανένα Site. Μπαίνω στα στατιστικά και βλέπω τα παραπάνω!
    Πάω να κάνω τα Updates ,δεν μπορούσε: ERROR: could not resolve dns name.
    Είναι αυτά στατιστικά για να έχω προβλήματα! Για όνομά του Θεού!

  13. #13
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    a)η sim φανταζομαι γνωριζεις οτι θελει να τη σπρωξεις προς τα μεσα για να βγει. Επισης εαν παιρνει microsim και εχεις χρησιμοποιησει ανταπτορα, στη περιπτωση του mikrotik chateau το εγχειριδιο σου λεει ξεκαθαρα να μην χρησιμοποιησεις ανταπτορες λογο διαφορου παχους.
    Ψαξε στο ιντερνετ για πιθανους τροπους αφαιρεσεις της σιμ καρτας. Το σιμ tray δεν ειναι φθηνο για να κανεις ζημια στον εξοπλισμο
    β) στο τεστ της ookla σου δινει επιλογη για single connection
    γ)μας δινεις ξανα μισα στατιστικα. Οταν εχασες ιντερνετ , που ησουν συνδεδεμενος? Σε τι κεραια?

    Τεσπα, κανενας πιστοποιημενος τεχνικος της mikrotik δεν θα σε βοηθουσε με το κομματι του ιντερνετ. Εαν η mikrotik παει και στιγμιαια συνδεεται πχ σε κανα σαπιο eNB παιζει να χανει το ιντερνετ, δεν θα στο λυσει κανεις. Πηρες μια κεραια με τεραστια απολαβη με οτιδηποτε συνεπαγεται αυτο.

  14. #14
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το πρόβλημα φένεται να είναι από τη μεριά τίς voda, για αυτό σου είπα να κάνεις speedtest πρός τόν server του OTE
    Κι όχι στον ποίο κοντινότερο, στο speedtest που σου είπαν παραπάνω να κάνεις (στην επιλογή connection-single) είναι σημαντικά κι θα βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα ακόμα κι η Vodafone θα σου ζητήσει κάποια από αυτά για να επιβεβαιώσει ότι το πρόβλημα είναι δικό της, ακόμα κι τέχνικος της mikrotik να ήσουν θα τηλ κι θα ανέφερες το πρόβλημα.
    Όσο για τη sim υπάρχουν sim όπου τίς κόβεις σε όποιο μέγεθος θες, όσο για να τη βγάλεις θέλει λίγο πίεση προς τα μέσα αλλά με προσοχή!!!

  15. #15
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.218
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από STAVROS7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να ήξερα φίλε μου να κάνω αυτό το Single Connection.
    Κανε κλικ εκει που δειχνει το βελακι ωστε να αλλαξει η περιγραφει δεξια και απο Multi να λεει single

    Mετα κανε κλικ εκει που λεει "Change server" και επελεξε σερβερ διαφορους σερβερ (πχ OTE, Vodafone klp).

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  firefox_593_20-09-21_sRoK.png 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  29,2 KB 
ID: 230886

    Απο το http://speedtest.ftp.otenet.gr/ κατεβασε καποιο απο τα μεγαλα αρχεια μεσω browser.
    Στην αρχη επελεξε να κατεβασεις μονο ενα και δε τη ταχυτητα, εαν δε πιανει φουλ ταχυτητα βαλε να κατεβαινουν περισσοτερα ωστε να δεις εαν αυξηθει. (μπορεις να κατεβαζεις το ιδιο αρχειο πανω απο 1 φορες οποτε μη σε απασχολησει αυτο).


Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας