Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    11-09-2019
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE
    Router
    ZTE H1600
    Καλησπέρα,

    Είμαι συνδρομητής Nova τα τελευταια 10 χρονια.Εληξε το συμβόλαιο μου το καλοκαιρι και μιας και ειμαι ικανοποιημενος θα ηθελα να παραμεινω στην εταιρεια αλλα με αλλο προγραμμα.
    Επι του παροντος εχω 50αρα συνδεση με δωρεαν αστικα/κινητα και novasports.Απο το πακετο θα ηθελα να αφαιρεθει η τηλεοραση και να παραμεινει η 50αρα συνδεση,τα δωρεαν αστικα και κινητα.
    Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα δυστυχως δε μου εδωσαν μια προσφορα και η τιμη που μου προτειναν ειναι χειροτερη απο τα προγραμματα που διαφημιζονται στο site σας.
    Ενδεικτικα 100αρα συνδεση με αστικα και κινητα δωρεαν ειναι στα 29,90 και στα 24,90 ειναι το προγραμμα με τη 50αρα συνδεση και αστικα,το οποιο ειναι αυτο που με ενδιαφερει ουσιαστικα μαζι με καποιες ωρες κινητα.
    Δεδομενου και των τιμων των ανταγωνιστων σας ,θα ηθελα να δεχθω μια προσφορα σε αναλογο ποσο ωστε να παραμεινω σε εσας,αλλιως δυστυχως θα κανω αιτηση για μεταβαση σε αλλο παροχο καθως για αυτα που ζηταω εχω δεχθει προσφορα των 23 ευρω.

    Ευχαριστω

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.343
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Dantε,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να εξυπηρετήσουμε;

    Γεωργία, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας