Καλησπέρα!


Δεδομένου οτι το συμβόλαιο μου πρόκειται να λήξει τις επόμενες 30 ημέρες, με κάλεσαν απο το τμήμα ανανεώσεων να μου προτείνουν να το ανανεώσω με το ίδιο πόσο για 24 μήνες (το οποίο προφανώς είναι μεγαλύτερο από τις υπάρχουσες προσφορές για νέους πελάτες). Ενημερώνοντας τον υπάλληλο πως προφανώς θεωρώ προσβλητικό ως υφιστάμενος πελάτης πως το συγκεκριμένο δεν μπορεί να εφαρμοστεί σε υπάρχοντες πελάτες που έχουν χρόνια συμβόλαιο προσπάθησε να με αποτρέψει έμμεσα αναφέροντας μου πως θα πρέπει να πληρώσω τέλος διακοπής 250 euro (το οποίο προφανώς δεν ισχύει δεδομένου ότι θα κάνω αίτηση διακοπής σε λίγες μέρες που θα έχει λήξει το συμβόλαιο μου). Σε επικοινωνία με το τμήμα πωλήσεων, ούτε εκείνοι χάρηκαν ιδιαίτερα που είμαι ήδη συνδρομητής και θέλω να εκμεταλλευτώ την προσφορά οπότε άρχισαν να μου λένε πως θα πρέπει να αγοράσω εκ νέου δέκτη για multiview (παρά το γεγονός πως έχω ήδη αγοράσει ενα Novabox+). Επειδη η όλη αντιμετώπιση τους ήταν αποτρεπτική, έχει τύχει σε κανένα να χρησιμοποιήσει υπάρχον novabox με καινούργια συνδρομή;

Ευχαριστώ.