Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 49
  1. #31
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Simpleton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ δεν κατάλαβα ποτέ γιατί μια αυτονόητη δυνατότητα στον υπολογιστή αποτελεί τόσο μεγάλο θέμα στο κινητό. Εκτός αν έχουμε φτάσει πλέον να θεωρούμε το κινητό managed χαζο-appliance υπό τον έλεγχο της κάθε Google/Apple/κ.λπ. και αλίμονο αν πάμε να το χρησιμοποιήσουμε αλλιώς.
    Στον υπολογιστή τρέχεις root με έλεγχο, δεν τον έχεις ενεργό συνέχεια. Αυτή είναι μεγάλη διαφορά.

  2. #32
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.886
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Μα και στο Android με έλεγχο είναι. Δεν το έχει κάθε εφαρμογή μόνο επειδή υπάρχει.
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  3. #33
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.436
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφερθηκα στις rooted συσκευες και μονο κι εσυ απαξιωσες το σχολιο μου χαρακτηριζοντας με κολλημενο μηλαρα.

    Το εχεις ξανακανει βεβαια, μπορει απλα να εχεις κι εμμονη/κομπλεξ με οποιον μπορει να επιλεξει το λειτουργικο που θελει.

    - - - Updated - - -


    Αναφερθηκα σε rooted συσκευες μονο. Δεν καταλαβαινω γιατι αναφερεις το ios.
    Το να λες οτι οι αποψεις που απηχουν τα δικα σου πιστευω ειναι ΟΙ λογικες, το λες και λιγο ναρκισισμο.

    ΥΓ: αφου παρακολουθεις λοιπον τα σχολια μου και στα δυο φορουμ θα σου πω το εξης. Και στα δυο φορουμ εκφραζω τις αποψεις μου κοσμια. Ο φιλος πιο πανω που με χαρακτηρισε κολλημενο μηλαρα και μελος παραθρησκευτικης οργανωσης, θα ειχε φυγει με συνοπτικες διαδικασιες για μια βδομαδα. Αυτο δε σημαινει οτι στο διπλανο φορουμ δεν επικρατει η λογικη, απλα δεν επικρατουν ανθρωποι που μονο χλευαζουν. Ξεπερασε το λοιπον.

    ΥΓ2: Κινητο του 100ρικου το μηνα, το 6μηνο ή το χρονο; Διευκρινησε μας λιγο καθε ποσο δινεις αυτο το 100ρικο.
    Δεν θα σου κάνω το χατίρι να συνεχίσω να σου δίνω πάτημα να λες χιλιοειπωμενες ανυπόστατες θεωρίες όπως στο δίπλα φορουμ.

    Spoiler:
    Και αναφορικά με το εύκολο μπαν που αναπολείς απ' το άλλο φόρουμ, ο λόγος είναι πως εκεί δεν γουστάρουν αντι-apple σχόλια, γιατί είναι πασιφανές πως έχουν οικονομικές σχέσεις με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Change my mind.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  4. #34
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα σου κάνω το χατίρι να συνεχίσω να σου δίνω πάτημα να λες χιλιοειπωμενες ανυπόστατες θεωρίες όπως στο δίπλα φορουμ.

    Spoiler:
    Και αναφορικά με το εύκολο μπαν που αναπολείς απ' το άλλο φόρουμ, ο λόγος είναι πως εκεί δεν γουστάρουν αντι-apple σχόλια, γιατί είναι πασιφανές πως έχουν οικονομικές σχέσεις με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Change my mind.
    Δεν αναπολω κανενα ban, απλα εχεις φαει ban και αρα αυτοι τα παιρνουν. Κατσε να δεις, τι μου θυμιζει αυτο, βρε τι μου θυμιζει

  5. #35
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.436
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αναπολω κανενα ban, απλα εχεις φαει ban και αρα αυτοι τα παιρνουν. Κατσε να δεις, τι μου θυμιζει αυτο, βρε τι μου θυμιζει
    Ό,τι πεις.

    Στα περί root, χρησιμοποιώ rooted android 7 χρόνια και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
    Πάντα σε custom rom, aosp based, σε open source κώδικα, όχι με proprietary google services.

    Αυτό που λες πως χρειάζεται root για να είναι λειτουργικό το android, είναι παραπληροφόρηση.

    Και σε σχέση με το iOS, το android έχει κλάσεις περισσότερη λειτουργικότητα χωρίς root.

    Κερκόπορτες έχει η apple από μόνη της.

    Ακόμα και με jailbreak, πάλι crippled λειτουργικό είναι.

    Όταν θα μπορείς να μεταφέρεις αρχεία μεταξύ της συσκευής και του υπολογιστή ελεύθερα χωρίς τρίτες εφαρμογές (itunes), μπορούμε να συζητήσουμε για λειτουργικότητα.

    Ναι ναι θα μου πεις ότι αυτό δεν το επιτρέπει η apple για την ασφάλεια και την προστασία των πνευματικών δικαιωμάτων των αρχείων μπλα μπλα μπλα.


    Και έτσι πληροφοριακά, με το root γνωρίζεις τι επιπλέον λειτουργικότητα αποκτώ;

    Καθολικό firewall (Afwall+). Καθολικό ad blocker (ad away). Open source, καθαρές εφαρμογές.
    Πράγματα αναντικατάστατα, αν έχεις ανάγκη το πραγματικό privacy στη συσκευή σου και όχι το marketed privacy των google/apple/κλπ.

    Ναι, μπορεί 1/100000000000 να βρει τρόπο μία εφαρμογή και να εκμεταλλευτεί την "κερκόπορτα", με τον ίδιο τρόπο που θα βρεθεί μία αντίστοιχη ευπάθεια στο super duper iOS.

    Τίποτα δεν είναι ολοκληρωτικά προστατευμένο.

    Αλλά προτιμώ να έχω τη δυνατότητα να μπλοκάρω telemetry και λοιπές επικοινωνίες με τις μαμά εταιρείες, παρά να νίωθω "ασφαλής" επειδή μου το λένε σε διαφημιστικό σλόγκαν "what happens to device, stays in device", αλλά ταυτόχρονα "ας βάλουμε ένα image scanner (τοπικά, μη φάμε και κράξιμο) για να εντοπίσουμε παιδικό πορνογραφικό υλικό (yeah, right), να είμαστε και οι καλοί που προστατεύουν την κοινωνία, εμ τι, παράγουμε κοινωνικό έργο εμείς, τι νομίζετε...".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gentoo : 04-10-21 στις 08:08.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  6. #36
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.690
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι πεις.

    Στα περί root, χρησιμοποιώ rooted android 7 χρόνια και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
    Πάντα σε custom rom, aosp based, σε open source κώδικα, όχι με proprietary google services.

    Αυτό που λες πως χρειάζεται root για να είναι λειτουργικό το android, είναι παραπληροφόρηση.

    Και σε σχέση με το iOS, το android έχει κλάσεις περισσότερη λειτουργικότητα χωρίς root.

    Κερκόπορτες έχει η apple από μόνη της.

    Ακόμα και με jailbreak, πάλι crippled λειτουργικό είναι.

    Όταν θα μπορείς να μεταφέρεις αρχεία μεταξύ της συσκευής και του υπολογιστή ελεύθερα χωρίς τρίτες εφαρμογές (itunes), μπορούμε να συζητήσουμε για λειτουργικότητα.

    Ναι ναι θα μου πεις ότι αυτό δεν το επιτρέπει η apple για την ασφάλεια και την προστασία των πνευματικών δικαιωμάτων των αρχείων μπλα μπλα μπλα.
    Μπορούμε να το αφήσουμε το θέμα, είναι παντελώς άκυρο να συζητάμε λειτουργικότητα μεταξύ apple και android. Ios 15 έχει της γυναίκας μου και έψαχνα στο ίντερνετ πως να κάνω τότε που έσβησα τις εικόνες, select all !!!!!!!, ναι σοβαρα τώρα ήθελα select all και δεν υπήρχε... Μιλάμε για αστεία πράγματα.

    - - - Updated - - -

    Μην ξεχάσω και το ένα πλήκτρο λολ... Φαντάζομαι οι apple χρήστες παρακαλάνε την apple να καταργήσει τα querty πληκτρολόγια και να τα κάνει με 9 πληκτρα όπως τα Nokia με 3 γράμματα το καθένα γιατί είναι πολλά τα πλήκτρα και μπερδεύονται lol..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #37
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ό,τι πεις.
    Αυτό που λες πως χρειάζεται root για να είναι λειτουργικό το android, είναι παραπληροφόρηση.
    Αγαπητε οχι μονο δεν ειπα οτι το Android χρειαζεται root για να εχει functionality, τουναντιον - κατακρινω το rooting (αντιστοιχως το jailbreak) καθως αυτο αφηνει την πορτα ανοιχτη σε επιθεσεις.
    Αντιστοιχα και με τις custom roms, ποιος σου εξασφαλιζει οτι μια custom rom δεν εχει γινει penatrate με rootkits;
    Ποιος σου εξασφαλιζει οτι ολες οι πιστοποιημενες προδιαγραφες ασφαλειας εχουν τηρηθει κατα γραμμα;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σε σχέση με το iOS, το android έχει κλάσεις περισσότερη λειτουργικότητα χωρίς root.
    Κερκόπορτες έχει η apple από μόνη της.
    Ακόμα και με jailbreak, πάλι crippled λειτουργικό είναι
    Τι σχεση εχει το iOS στο συγκεκριμενο θεμα;
    Εχεις μια ανεξηγητη εμμονη, εδω σχολιαζουμε ενα συγκεκριμενο rootkit που κλεβει τραπεζικα στοιχεια

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθολικό firewall (Afwall+). Καθολικό ad blocker (ad away). Open source, καθαρές εφαρμογές.
    Πράγματα αναντικατάστατα, αν έχεις ανάγκη το πραγματικό privacy στη συσκευή σου και όχι το marketed privacy των google/apple/κλπ.
    Open source εφαρμογη δεν συναπαγεται απαραιτητα με καθαρη εφαρμογη.
    Εκτος κι αν εννοεις οτι εσυ καθε custom rom που κατεβαζεις ξεσκονιζεις τον κωδικα κι αφου εξασφαλισεις οτι ο κωδικας ειναι "καθαρος", τοτε φτιαχνεις κι ενα build μονος σου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορούμε να το αφήσουμε το θέμα, είναι παντελώς άκυρο να συζητάμε λειτουργικότητα μεταξύ apple και android. Ios 15 έχει της γυναίκας μου και έψαχνα στο ίντερνετ πως να κάνω τότε που έσβησα τις εικόνες, select all !!!!!!!, ναι σοβαρα τώρα ήθελα select all και δεν υπήρχε... Μιλάμε για αστεία πράγματα.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_052C716B65E3-1.jpeg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  82,8 KB 
ID: 231271

  8. #38
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.690
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    - - - Updated - - -


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_052C716B65E3-1.jpeg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  82,8 KB 
ID: 231271
    Πλάκα μου κάνεις? Στη συλλογή φωτογραφιών βρήκες αυτό που μου δείχνεις? Εμένα δεν το βγάζει σε IoS14 και 15 που δοκίμασα. Πρέπει να κάνω select και να ξεκινήσω να σερνω από πάνω αριστερά προς τα κάτω να τσεκάρονται και σε κινητό με 1000+ φωτό ήταν θέμα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #39
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.436
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητε οχι μονο δεν ειπα οτι το Android χρειαζεται root για να εχει functionality, τουναντιον - κατακρινω το rooting (αντιστοιχως το jailbreak) καθως αυτο αφηνει την πορτα ανοιχτη σε επιθεσεις.
    Όλοι περιμένουν στη γωνία να με επιτεθούν τόσα χρόνια. Άσε, ζω ένα δράμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντιστοιχα και με τις custom roms, ποιος σου εξασφαλιζει οτι μια custom rom δεν εχει γινει penatrate με rootkits;
    Ποιος σου εξασφαλιζει οτι ολες οι πιστοποιημενες προδιαγραφες ασφαλειας εχουν τηρηθει κατα γραμμα;
    Μου το εξασφαλίζει ένα σοβαρό forum από devs που βρίσκεται από πίσω (XDA). Αν έχεις τις αμφιβολίες σου, είσαι ελεύθερος να επιλέξεις ότι θεωρείς εσύ ασφαλές.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχεση εχει το iOS στο συγκεκριμενο θεμα;
    Εχεις μια ανεξηγητη εμμονη, εδω σχολιαζουμε ενα συγκεκριμενο rootkit που κλεβει τραπεζικα στοιχεια
    Ναι. Έχω εμμονή με το iOS. Είχα την ατυχία να συμβιώσω μαζί του κάμποσα χρόνια, ως εκ τούτου, βαρέθηκα να ακούω παπατζιλίκια γύρω απ'αυτό περί privacy, κλπ.

    Εσύ, πως ξέρεις ότι η apple διασφαλίζει το privacy σου; Επειδή το λέει σε advertisments; Έχεις πρόσβαση στα ενδότερα του iOS για να σιγουρευτείς;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Open source εφαρμογη δεν συναπαγεται απαραιτητα με καθαρη εφαρμογη.
    Εκτος κι αν εννοεις οτι εσυ καθε custom rom που κατεβαζεις ξεσκονιζεις τον κωδικα κι αφου εξασφαλισεις οτι ο κωδικας ειναι "καθαρος", τοτε φτιαχνεις κι ενα build μονος σου.
    Ναι. Προφανώς και δεν είναι απόλυτο αυτό. Όμως υπάρχει μία πληθώρα από γνώστες που τα ξεψαχνίζουν, όπως ακριβώς και στο linux community.

    Ναι, αν θέλω φτιάχνω κι εγώ ένα build από το AOSP ή το lineage.

    Ωραία η κινδυνολογία, αλλά ο δράκος αναζητείται.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  10. #40
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία η κινδυνολογία, αλλά ο δράκος αναζητείται.
    Μην αγχωνεσααι για τον δρακο, ετσι κι αλλιως αν ο τραπεζικος λογαριασμος ειναι αδειος, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα

  11. #41
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.436
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην αγχωνεσααι για τον δρακο, ετσι κι αλλιως αν ο τραπεζικος λογαριασμος ειναι αδειος, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα
    Ξέρεις πόσα χρόνια ακούω για άδειασμα τραπεζικών λογαριασμών;

    Ακόμα περιμένω να μου τον αδειάσουν, αλήθεια.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  12. #42
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχεση εχει το iOS στο συγκεκριμενο θεμα;
    Εχεις μια ανεξηγητη εμμονη, εδω σχολιαζουμε ενα συγκεκριμενο rootkit που κλεβει τραπεζικα στοιχεια

    Εδώ σχολιάζουμε ενα συγκεκριμένο, αλλά εσένα σε βλέπω να μιλάς γενικά για android για root και τα σχετικά
    Ξαναδιάβασε λοιπόν το πως δουλεύει το συγκεκριμένο και ας συνεχίσουμε για το συγκεκριμένο

  13. #43
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ σχολιάζουμε ενα συγκεκριμένο, αλλά εσένα σε βλέπω να μιλάς γενικά για android για root και τα σχετικά
    Ξαναδιάβασε λοιπόν το πως δουλεύει το συγκεκριμένο και ας συνεχίσουμε για το συγκεκριμένο
    Οχι δεν μιλησα γενικα για Android αλλα ειδικα για το root.
    Δεκτο το point σου οτι το rootkit εκμεταλευεται τα accesibility rights και οχι το root (ακομα χειροτερα δηλαδη), αλλα αλλοι ειχαν τη μυγα και μυγιαστηκαν

    Το σχολιο σου να ηταν το μοναδικο ευστοχο - τα υπολοιπα σχολια των συμφορουμιτων ηταν απλη σαβουρα (aka. select all, παραθρησκευτικη οργανωση κα) γιατι μερικοι ειναι συνηθισμενοι στη σαβουρα.
    Προχωραμε παρακατω.

  14. #44
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν μιλησα γενικα για Android αλλα ειδικα για το root.
    Δεκτο το point σου οτι το rootkit εκμεταλευεται τα accesibility rights και οχι το root (ακομα χειροτερα δηλαδη), αλλα αλλοι ειχαν τη μυγα και μυγιαστηκαν

    Το σχολιο σου να ηταν το μοναδικο ευστοχο - τα υπολοιπα σχολια των συμφορουμιτων ηταν απλη σαβουρα (aka. select all, παραθρησκευτικη οργανωση κα) γιατι μερικοι ειναι συνηθισμενοι στη σαβουρα.
    Προχωραμε παρακατω.
    Τα σχόλια τους ήταν απάντηση στο δικό σου flamebait.

  15. #45
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα σχόλια τους ήταν απάντηση στο δικό σου flamebait.
    Τα σχολια τους ειναι μονιμως αυτα, και ξαναλεω εγω ουτε καν που αναφερθηκα σε επιπεδο λειτουργικου, αλλα σε κακες πρακτικες.
    Και για αυτο κλαιγονται οτι εφαγαν και ban σε διπλανα forums.

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας