Πως τα λένε στα ελληνικά; Πιστόλι μασάζ; Ένα rename στον τίτλο με έξτρα τα ελληνικά παρακαλώ


Είναι πολύ εκτός adslgr θέματος.

Έχει άποψη κανείς; Τι πρέπει να προσέξει κανείς; Πως ξεχωρίζουν; Κάνουν δουλειά; Έχω κάτι μασαζόμπαλες με καρφάκια αλλά αισθάνομαι ότι το βάρος μου δεν είναι αρκετό. Μόμη αμφιβολία μου για το massage gun είναι τα σημεία στην πλάτη που δεν θα φτάνω χωρίς να υπάρχει υποστήριξη από 2ο σετ χέρια.

Βλέπω κάποια στα κατηγορία των 100Ε, έχω δει και διαβάσει θετικά για την κατηγορία των 200-300Ε και όλα είναι ασύρματα εκτός από ένα.


Wahl Deep Tissue Massager Back Massager Neck Massager Shoulder Massager Body Massager Leg Massager Percussion Cord Massager το φθηνό ασύρματο στα 50Ε

Hyperice Hypervolt Go Deep Tissue Massage Gun for Pain Relief and Muscle Recovery with this surprisingly powerful, whisper-quiet portable electric massager. από αυτά που έχω διαβάσει θετικά

Bob and Brad Q2 Mini Pocket Size Massage Gun, Portable Percussion Massage Gun, Ultra Small and Quiet Back Leg Shoulder Massager with Carry Bag for Use Από την ενδιάμεση κατηγορία.