Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    27-10-2021
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    .net
    Καλημέρα

    Σχεδόν 2.5 μήνες με συμβόλαιο Cosmote,
    η κάρτα multiSim δεν λειτούργησε ποτέ

    Είναι αρκετά ενοχλητικό η δυνατότητα κάρτας multiSIM βασικός λόγος που επέλεξα το πρόγραμμα,
    να μην έχει λειτουργήσει ποτέ

    Έχω κάνει αρκετά τηλέφωνα στην υποστήριξη,
    όχι μόνο δεν υπάρχει κανένα αποτέλεσμα,
    βιάζονται να με ξεφορτωθούν λέγοντας "το δίνουμε για επίσπευση", "ενημερώνω τον υπεύθυνο βάρδιας"
    Δηλαδή όχι μόνο δεν ασχολούνται, θεωρούν και τον πελάτη και ηλίθιο τάχα μου θα πιστέψει κανείς τα περί επίσπευσης, υπεύθυνο βαρδιας, και άλλα έξυπνα για να μην εκνευριστεί ο πελάτης

    Η χρέωση για την υπηρεσία που δεν λειτουργεί στους λογαριασμούς γίνεται κανονικά,
    όταν τους ζήτησα να αφαιρεθεί το ποσό δεν δέχονται,
    παρά θα αφαιρεθεί όταν λυθεί το πρόβλημα από την τεχνική υπηρεσία τους

    Κάποια στιγμή μου πετάξανε ότι εφόσον λειτουργεί η βασική κάρτα,
    άρα έχω υπηρεσίες και είναι εντάξει προς εμένα
    Το ότι βέβαια διαφημίζουν υπηρεσίες που δεν δίνουν άλλο θέμα

    Γενικός από την στιγμή που υποσχεθήκανε υπηρεσίες και δεν τις παρέχουν και ούτε ενδιαφέρονται να τις θιάξουν,
    η εικόνα που δίνουν είναι εικόνα απατεώνα που υπόσχεται χωρίς να παρέχει,
    ενώ οι χρεώσεις για υπηρεσίες που δεν παρέχουν μπαίνουν κανονικά στον λογαριασμό,
    και όπωτε λυθεί το πρόβλημα θα αφαιρέσουν το ποσό

    Και βέβαια όσες φορές μίλησα με την τεχνική εξυπηρέτηση δεν έλαβα κλήση από το αυτοματοποιημένο σύστημα ικανοποίησης πελατών. Άμα είναι να παίρνουν δείγμα όσους καλούν για νέες αιτήσεις κυρίως λογικά είναι τα νούμερα να είναι ανεβασμένα

    Ότι έχει ξεπέσει τόσο χαμηλά η Cosmote και για την όλη αντιμετώπιση δεν το περίμενα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Yia : 27-10-21 στις 11:34.

  2. #2
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και βέβαια όσες φορές μίλησα με την τεχνική εξυπηρέτηση δεν έλαβα κλήση από το αυτοματοποιημένο σύστημα ικανοποίησης πελατών. Άμα είναι να παίρνουν δείγμα όσους καλούν για νέες αιτήσεις κυρίως λογικά είναι τα νούμερα να είναι ανεβασμένα
    Το NGICCA ισχύει για κάθε κλήση. Τώρα αν από λάθος δεν έχει φορτωθεί στο genesys και ο agent δεν ασχοληθεί να ενημερώσει, τότε ναι δεν θα λάβεις κλήση. Αλλά είναι εξαιρετικά σπάνιο. Στην κινητή, που παίζει και citrix, είναι λίγο πιο πιθανό αλλά και πάλι ούτε μία στις εκατό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κάνει αρκετά τηλέφωνα στην υποστήριξη,
    όχι μόνο δεν υπάρχει κανένα αποτέλεσμα,
    βιάζονται να με ξεφορτωθούν λέγοντας "το δίνουμε για επίσπευση", "ενημερώνω τον υπεύθυνο βάρδιας"
    Δηλαδή όχι μόνο δεν ασχολούνται, θεωρούν και τον πελάτη και ηλίθιο τάχα μου θα πιστέψει κανείς τα περί επίσπευσης, υπεύθυνο βαρδιας, και άλλα έξυπνα για να μην εκνευριστεί ο πελάτης.
    Δεν βιάζεται να σε ξεφορτωθεί. Δεν είναι η δουλειά του νά κάνει κάτι περισσότερο. Το προωθεί σε άλλο επίπεδο με oct.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι έχει ξεπέσει τόσο χαμηλά η Cosmote και για την όλη αντιμετώπιση δεν το περίμενα
    Κακώς, αν με ρωτάς.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας